סלבס אמריקאים שלא ידעת שעברו השתלת שיער

4 בFebruary 2018 מאת: admin

מסתבר שכנראה ג’ורג’ קלוני, ג’וני דפ ואחרים עברו השתלות, הנה סרטון שמוכיח מה שחלקנו לא שם אליו..

מה שמצחיק זה שבסוף הסרטון מוצג מקונוהי כמושתל.. כנראה שהבחור שהכין את הסרטון פספס את הסרטון על מקונוהי שמוכיח שלא עבר השתלה אלא משתמש בתוספות שיער. כדאי לקחת את הבחור בסרטון בערבון מוגבל, הוא עצמו עבר השתלה במקום לא מוכר בתורכיה, מאלו שעולים זול מאוד ..

מה שאותי תמיד עניין זה אצל מי הם עושים כל הסלבס האלה, הבעיה שאצל האמריקאים בשונה מהבריטים שמתגאים בזה ועושים באנגליה, אינם מוכנים להתייחס לזה, זה מראה את הפער התרבותי והשוני בין אמריקאים לבריטים בקטע הזה. אפילו לברון ג’יימס שעשה השתלה מעולם לא דיבר על זה, אני חושב שהוא גם לא נשאל.

בכל מקרה אם היינו יודעים מיהם המשתילים של הסלבס זה היה נהדר, אני מניח שהם חתומים על הסכמי סודיות ולכן אנחנו לא יודעים מי הם. אפשר רק לנחש שאלו רופאים אמריקאים כי סלב אמריקאי לא יסע לאירופה לעבור השתלה, וגם כסף לא מהווה עבורו שיקול.

והנה משהו שעליתי עליו במקרה – ראיון שנערך לפני מספר שבועות עם מל גיבסון, עליו כבר נפוצו שמועות בעבר על השתלת שיער אחת לפחות שהוא עבר. בכל מקרה שימו לב לשיער הדליל מאוד שלו ששונה מאוד מזה שהוא מגיע איתו לראיות טלויזיונים או בסרטים. ברור שהוא מלא בקונסילרים למיניהם ואולי גם תוספות שיער כיוון שכאן רואים בברור שאין לו כמעט שיער מקדימה ובכל האיזור העליון של הראש. הראיון עצמו לא ממש רלוונטי, מה שרלוונטי זה השיער של מל שלדעתי זו הפעם הראשונה אי פעם שהוא נתפס ככה במצלמה. דרך אגב רוגן המראיין עבר 3 השתלות בעצמו לפני שנים, שכפי שרואים לא ממש עמדו במבחן הזמן, הוא סיפר על זה בראיון אחר ישן והפציר בשומעים לא לעשות, פשוט לגלח את הראש.

וזה הסרטון שבו רוגן מספר על ההשתלות שלו ולמה לא לעשות:

וקצת צחוקים:

 

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער
תגיות: ,

תגובות

5 תגוובת על ”סלבס אמריקאים שלא ידעת שעברו השתלת שיער“
 1. אחד עם says:

  הילד עם הפוטושופ קצת עף על עצמו, קודם שילמד להשתמש בכלי.
  בכל מקרה, מל גיבסון ידוע שהוא מפוצץ קונסילרים, בסרט – Expendables 3 יש סצנה שהוא נרטב כשהם הולכים מכות ואפילו מבעד לעדשה ההוליוודית רואים שנמרח לו הקונסילר. הוא כנראה כמו מייקל קיטון, פעם משקיעים והולכים עם קונסילר, פעם שמים תוספת שיער, ופעם מזניחים והולכים בלי כלום. קיטון כבר שנים לא שם כלום, מלבד לסצנות ספציפיות בסרטים שהוא נדרש לפי הדמות. גיבסון מתרשל לא פעם.

  מה שאותי מעניין כמוך זה איפה הם משתילים, ואם זה כ”כ טוב בהוליווד למה לא כולם משתילים?!
  בן אפלק הולך עם תוספת, מתיו מקהוני גם, אפילו שון קונורי האגדי עד היום עם פאה (בדיוק מהימים שגם פראנק סינטרה הסתובב עם פאה איכותית עד שהתרשל עם הזקנה) ורבים וטובים פשוט פסחו על השתלה, אז אם הרופאים של הוליווד כ”כ טובים, למה לא כל האמנים עברו השתלה? כסף בטח לא כואב להם, מנסה להבין מה הרציונל, אם יש…

  מעניין אם הם אוכלים במקדונלדס 😉
  http://www.israelhayom.co.il/article/533641

 2. admin says:

  כי השתלה אינה פתרון טוב לאורך זמן, וכי יש בה סיכונים. זה ניתוח קוסמטי, לא ניתוח בריאותי. כשכזה כוכב בא ושואל על החסרונות והסיכונים ואומרים לו מהם הוא פשוט יורד מזה. נשים מוכנות ללכת רחוק עם ניתוחים פלאסטיים אבל גברים לא. קונרי בלי פיאה כבר המון שנים כולל בסרטים.

 3. איל says:

  מה עם הכתבה האחרונה בנוגע לצ’יפס? יש תקווה?

  https://healthy.walla.co.il/item/3132950

 4. admin says:

  לא

 5. אחד עם says:

  אייל, קרא את הכתבה באנגלית ותתמקד במטרת המחקר. זה שבאתרי ה”חדשות” הישראליים (שאני ואתה הבאנו בקישור) התמקדו בצ’יפס זה רק מראה על רמת האתרים. לכן הגבתי בציניות כשצירפתי את הקישור.

  בכל מקרה, אל תתלה בזה תקוות…

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree