How To Accept Going Bald as a Man

22 בNovember 2017 מאת: admin

סרטון מיוטיוב שמציג גישה מעניינת איך להתמודד, אבל מה שיותר אהבתי זה את התגובות לסרטון מתחתיו שנעות בין תמיכה גורפת להצבעה על אי הרלוונטיות של הטענות למשל עבור בחור צעיר ומקריח אל מול גבר מעל 40 שמקריח, ששניהם נמצאים בשלב שונה בחיים ולכן רואים את החשיבות של שיער שצורה שונה.

גם ההשוואה עם כוכבים כמו וין דיזל שכחלק מציגים כלא רלוונטים, כיוון שהם סלבס, וככאלה הם בסטטוס שלשיער אין כל כך רלוונטיות.

העתקתי כמה תגובות כדי שתבינו את הרעיון, שווה לקרוא עוד תגובות כאלה. לדעתי אדם הוא מכלול ושיער לא אמור להגדיר אותך, כמו דברים חיצוניים אחרים. אתה לא בוחר צבע עור, גובה וכו’ ומי שרוצה להראות טוב יכול לעשות כל מני דברים בלי קשר לשיער.
כן, זה יכול לדפוק לאנשים מסויימים את הבטחון העצמי ואני בטוח שכל מקריח נפגע מזה, השאלה מה עושים עם זה לאורך זמן, הרי אין ברירה אלא לחיות עם זה כי זה מה שקיבלת, אז הבחור בסרטון מדבר בדיוק על זה.

Also let’s not forget that Jason Statham and The Rock are:

A) Celebrities, they have tons of money and fame which alone can make you extremely attractive even if you look like a raccoon’s asshole; and

B) You can’t compare 40 year old men that are bald to us unlucky fucks who start balding at the age of 18. It’s not even close.

I never got the obsession with people using bald celebs as examples. Vin Diesel looks like he has a potato head, Jason Statham has a perfect skull/jaw shape and would be considered average at best if he wasn’t famous, probably below average since celebs spend much more time maintaining the rest of their appearance as it’s literally their career, and The Rock has BBC genetics (baldness isn’t as bad for black men) and takes tons of steroids.

Again, just because you’re famous doesn’t mean you get to choose whatever other celebrity you want to marry. Being bald automatically defaults you to looking average or slightly above average if you’re lucky, especially at a young age, you can get away with it easier at Statham’s age. Also like before Statham is a celebrity so he can spend much more time and resources maintaining the rest of his appearance. I’d challenge you to find me someone that looks above average bald in their 20s (you won’t, and if you do, again it’s the exception, not the rule).

.. there’s plenty of bald guys who just don’t give a fuck… and there’s plenty of girls who just don’t give a fuck either… and the ones that do… are usually bad apples anyway.. that might sound cliche but its usually true.

וזה מה שאמר השחקן סטנלי טוצ’י, שבעצם מציג את האמת העירומה, אין קרח שמרוצה ממצבו, וכולם היו רוצים בלורית:

וסיומת קלילה:

 

 

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: ,

תגובות

2 תגוובת על ”How To Accept Going Bald as a Man“
 1. אחד עם says:

  זה טוב שהם מצלמים ומנסים להגביר בטחון והשלמה אצל מקריחים, אבל אין ולא יהיה כמו רעמת שיער וגם הם יודעים זאת.
  אישית מעולם הפסיכולוגיה הזו לא עבדה עליי ואינני משתכנע מסרטונים כאלה, זה סוג של לנסות מלאו ברירה להראות בפומבי שהם מקבלים את עצמם ושזה בסדר, ושגם החברה צריכה לעשות אותו הדבר. אבל בליבם הם יודעים שאין כמו שיער וגם אנחנו המקריחים יודעים זאת.

  לבריאות למי ששלם עם עצמו.
  אני עוד עוקב אחר התפתחויות ומקווה לעשות השתלת שיער כשהטכנולוגיות הנכונות יבשילו.

 2. admin says:

  כמובן, אני לא מאמין לאדם אחד שאומר שזה לא מזיז לו, זה פשוט שקר ומעיד רק על חוסר אמינות הטוען.
  העניין הוא שמשלימים עם זה מחוסר ברירה, לעולם לא לגמרי.
  התקרחות היא פגיעה קשה מאוד בדימוי העצמי ובבטחון העצמי, השאלה איך מתמודדים. זה לא נעים אבל זה גם לא סוף העולם, רוב הגברים קרחים או מקריחים ורק יחידי סגולה עם גנטיקה טובה לא מקריחים. זה לא אומר שהחיים שלהם מושלמים.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree