פתרון תעלומת השיער של מתיו מקונוהי

17 בSeptember 2017 מאת: admin

על השיער של מתיו מקונוהי כתבתי בפוסטים קודמים, שלל גרסאות עלו במשך השנים לגבי השאלה כיצד ממקריח הוא הפך לשופע שיער, החל מטענתו עליה הוא חזר מספר פעמים מאז 2005 שטיפול במוצרי רג’ניקס בקליניקה שלהם בלוס אנג’לס הצמיחה לו ועד טענות של גולשים ובכלל שהוא פשוט עבר השתלה טובה, טענה שהוא דחה בעצמו רק לאחרונה בראיון טלויזיוני, כפי שהצגתי בפוסט הקודם עליו.

והנה עלה ביוטיוב סרטון (של מושתל סטריפ שיש לו ערוץ על הנושא ביוטיוב, שעבר שתי השתלות כושלות ואחרי 9 שנים שלישית מתקנת אצל רופא רציני, שימו לב למדרגה בשיער בצד הראש) שסופסוף נותן כנראה פתרון לתעלומה הזו, בעזרת סדרה של תמונות שמגלות את האמת – יש לו מפרצים, הוא לא עבר השתלה, והוא כנראה מסווה אותם היטב באמצעים קוסמטיים (תוספת שיער מעולה) בארועים פומביים, ראיונות וסרטים בהם הוא השתתף.

צריך להוסיף לעניין את ההכחשה הפומבית שלו לכך שעבר השתלה, ולזכור שהוא לא בחור להתעלם או למסמס את השאלה אלא לשים סוף לעניין  ולכן דיבר ישירות ובפתיחות על השאלה הזו, אני חושב שהוא לא היה רוצה להתפס בשקר, כי המחיר של שקר כזה שיתגלה הוא להפוך לבדיחה שתרדוף אחריו לתמיד. צריך לזכור שהוא מעולם לא הכחיש שיש עליו איזשהו פתרון קוסמטי, כמו כוכבים אחרים בהוליווד, ולא חסרות דוגמאות לאנשים כאלה למשל מיקי רורק וג’ון טרבולטה.

אפשר להתחיל לראות מדקה 4:05 לפני זה זו הקדמה שמדברת באופן כללי על השיער של סלבס. אפשר גם להכנס ליוטיוב ולראות את התגובות של גולשים לסרטון, למשל שאלות כמו כיצד הוא שמר על הקיים? התשובה היא כנראה פרופסיה ומינוקסידיל, הרי בסופו של דבר הוא בן תמותה כמו כל אדם, גם אם הוא כוכב הוליוודי.

אני שם כאן עוד סרטון שמראה את מקונוהי כמו שהוא היום מול מצלמה כחלק מקידום סרט חדש שלו, האם הוא עם תוספת שיער?

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: ,

תגובות

2 תגוובת על ”פתרון תעלומת השיער של מתיו מקונוהי“
  1. אני says:

    אמרת שפאה תמיד מגלים אז הנה הוא שם תוספת שיער מעולה שאף אחד לא שם לב אליה ולא עשה השתלה אז מה מונע מבן אדם שיש לו מספיק כסף לשים פאה טובה שלא ישימו לב שזה פאה?(חוץ מהקטע אולי של אי נוחות של דבק על הראש או אי נוחות של פאה על הראש באופן כללי וביקור כל חודש בערך אצל ספר) מופנה לאדמין דרך אגב יש חדש בנגוע לשכפול שיער(שיבוט)

  2. admin says:

    פיאה תמיד מגלים, לגבי מקונוהי ברור שיש משהו רק לא ברור היה מה בדיוק. אתה גם לא יושב קרוב אליו בשביל לראות. וכמובן שהוא לא שם פיאה מלאה אלא סוג של תוספת רק במקומות הבעייתיים, ולא תמיד. לפעמים הוא מאריך ומסרק באופן שנראה מלא יותר אבל זה בעצם סוג של הלוואה וחסכון. אל תשכח שיש סביבו צוות אנשים שמטפלים בו והוא לא עושה את זה בעצמו וכסף אצלו זה לא אישו, כלומר יש לו את כל הכלים להראות מליון דולר וגם לשחק עם הדברים האלו. ואין חדש ולא יהיה, קודם שיהיה חדש לגבי שיבוט תאים לצרכים רפואיים אחרים רק אחר כך קוסמטים.
    דרך אגב יש דיבורים גם על שחקנים אחרים שלא ברור מה איתם למשל ברנדון פרייזר, שהוא כנראה עם פיאה מלאה על כל הראש, מקונוהי לא צריך דבר כזה אלא רק משהו מקדימה, כלומר תוספת קטנה יחסית שמתמזגת עם השיער הקיים כמו תוספות שיער של נשים.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree