מקריחים מספרים איך להתמודד 2

14 בSeptember 2017 מאת: admin

פוסט המשך לפוסט המקורי, עם סרטוני יוטיוב נוספים של אנשים שמספרים על הדרך בה הם מתמודדים עם העניין.

בחור בן 26 מספר על ההתקרחות שלו שהחלה בגיל 22 ואיך הוא לוקח את העניין וגם מציג כמה סיבות טובות לא לעשות השתלה:

בחור בן 25 שמציג גישה קולית-הומוריסטית על כל העניין:

בחור בן 19 שמתחיל להקריח רק במפרצים ומספר על ההרגשה:

סרטון הומוריסטי-ריאליסטי על בחור שמכיר ב 5 השלבים שעובר המקריח הממוצע:

על ההבדלים בין דלילות לקו שיער נסוג:

התמודדות עם התקרחות בשלושה שלבים מבחור צעיר עם נורווד מכסימלי:

בגדול המוטיבים החוזרים הם לקבל את המציאות שלא ניתן לשנות, ולפעול להתאים לעצמך מראה רלוונטי, שכולל גילוח הראש או תספורת קצרה יותר ככל שעולה רמת ההתקרחות, טיפוח שיער פנים/זקן, סטייל של לבוש או טיפוח הגוף וכו’, כלומר לעשות דברים שכנראה לא היית עושה בהכרח אם לא היית מקריח. בגדול אם לקחו לך את הרעמה אתה צריך לפצות עם משהו אחר, ואם פיצית אתה מסודר, ואם תשאלו אותי גם אם לא, אבל עדיף עם פיצוי, כי ברגע שפיצית אתה מרגיש ורואה שינוי חיצוני, שמשפיע לחיוב על הבטחון העצמי.

הגישה שלי – גם לטפל וגם לפצות, לטפל אפשר תמיד לנסות, אולי התוצאות יהיו טובות, וגם אם לא אז זה לא סוף העולם, כי עדיין אפשר לפצות, ולקזז את הכאילו חיסרון עם דברים אחרים. הרי אין אדם מושלם והכל בסופו של דבר בראש שלנו. ברור לי לחלוטין העניין של חשיבות השיער כשאתה צעיר, ועדיין, לא כל אחד יכול לטפל או להשיג תוצאות, כי כל מה שקיים כיום מוגבל מבחינת אפקטיביות ואם אפקטיבי אז לתקופת זמן של X שנים ולא לכל החיים. צריך לקחת בחשבון את האפשרות שאתה תקריח בכל מקרה אם זה בגנים שלך.

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: ,

תגובות

תגובה אחת על ”מקריחים מספרים איך להתמודד 2“
  1. אני says:

    צודק עם ההשתלה אין טעם לעשות אלא אם אתה בוודאות אתה מקריח רק במפרצים שזה איזור קטן שאפשר לכסות אותו(אחוז קטן מאוד מהאנשים) בדרך כלל אין מספיק שיער שגם לא יגמור את האיזור התורם וגם יספיק לכל הראש בצפיפות סבירה נחכה לשיבוט שיער שיגיע נקווה כמה שיותר בקרוב

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree