הכל נשאר במשפחה – גם הנסיך הארי מקריח

26 בSeptember 2017 מאת: admin

בעבר כתבתי על הנסיך ויליאם שהוא למעשה בנורווד מכסימלי, לאחיו הצעיר הארי צפוי עתיד דומה, מסתבר שגם הוא קיבל את הגנים להקריח.
הנה כתבה מהיום עם תמונות, אצל הארי המוקד מתחיל בקודקוד והולך ונפרש לקדמת הראש.

http://www.nrg.co.il/online/7/ART2/896/138.html?hp=7&cat=1003&loc=18

האם העובדה שהוא מקריח דוחפת אותו להתקדם לכיוון נישואין עם חברתו? אולי, אם התאוריה שמקריחים ממהרים לחפש להתמסד לעומת הלא מקריחים נכונה. אישית נתקלתי בזה המון.

אז לא משנה מאיזה מעמד אתה מגיע, גם אם אתה נסיך או מלך, אם אתה אמור להקריח אתה תקריח, הכל גנטיקה. מעניין אם הוא מטפל, הימור שלי שכן, אני בטוח שהוא רואה את אחיו ומאוד לא רוצה להיות עם מצב שיער דומה.

כדי לקרוא את שאר הפוסטים על משפחת המלוכה ליחצו למטה על תגית “הנסיך ויליאם”

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: ,

תגובות

6 תגוובת על ”הכל נשאר במשפחה – גם הנסיך הארי מקריח“
 1. עדי says:

  כנראה שבניגוד לאחיו הוא כן מטפל.
  אבל גם אם הוא מטפל, אבוי לבושה – שישים קצת קונסילר דווקא יש לו יופי של בסיס להסוות.
  מצד שני – תמיד עולה בי השאלה, למה כל הסלבס בעלי הממון לא ממהרים לעשות השתלה?
  חלק משלימים ומקריחים בצורה חולה כמו הארי ואחיו, חלק בוחרים בפתרון קוסמטי (קונסילר, תוספ, פיגמטנציה וכד’), וחלק פשוט עושים גלח! מעטים מהסלבס שבאמת עשו השתלה, אפילו מתיו מקהוני לא עשה.

  מציק ומבאס, לא משנה אם אתה בעל ממון ומפורסם, או מפשוטי העם – אתה סובל באותה המידה כמו כולם.
  מת לדעת מה אילון מאסק עשה… אם הוא עשה השתלה, היא פשוט מושלמת (גם אם הוא עושה שוב ושוב), ואם הוא הולך עם תוספת, כנראה שהוא פחות מתרשל ממתיו מקהוני וג’ון טראבולטה. בינתיים אף אחד לא ראה אותו עם חורים בשיער… אני גם תוהה מתי הוא “נעלם” מעין הציבור מאז שהקריח ועד שחזר עם ראש מלא…

 2. admin says:

  כי השתלה אינה פתרון מושלם, יש לה גם סיכונים וחסרונות. אם הם מבינים את זה אולי הגיע הזמן שגם אחרים יבינו.

 3. חסוי82 says:

  חוץ מזה שבמקרה הספציפי הנ”ל כשמדובר במשפחת המלוכה הם תת קטגוריה מיוחדת בפני עצמה בתוך מה שנקרא ‘סלבס’.
  אבוי לבושה? היית מת להיות מילימטר מהציפורן שלו מבחינת המעמד, האמצעים והרכוש. שיער זה הדבר האחרון שצריך להטריד אותו בחיים.
  אם ניקח את אחיו הבכור ויליאם שגם עליו דובר כאן בפוסטים אחרים, לבן אדם יש התקרחות נורווד מקסימלית והוא מסתובב עם הפרסה המפורסמת והידועה לשמצה. אפילו לא מגלח, בטח שלא מטפל ואין גם בשביל מה. השתלה? אין מצב בכלל…ועם פאות הלכו אבות אבותיו בימי הביניים כשזה עוד היה באופנה. במצבו ובמעמדו המיוחד אין לו יותר מדי ברירות אלא להתיישר ולהופיע בציבור הכי טבעי והכי אמיתי שאפשר כדי לא להיות בדיחה. הוא מייצג משהו ולא רק את עצמו. אותו הדבר לגבי אחיו הצעיר הארי שבמצבו יש אולי טעם לטפל כדי לפחות להקפיא מצב אבל גם אם לא והוא עתיד להקריח כמו אחיו זה ממש לא משנה לו שום דבר.
  השתלה היא לא פיתרון וסוג של הימור. זה נכון לכולם וללא יוצאים מן הכלל- פשוטי עם, סלבס, משפחת מלוכה וכו’…

 4. עדי says:

  צר לי, ממש לא מסכים איתך ידידי, אם לא די בכך שאתה תמיד נגטיבי, אתה גם מעריץ את משפחת המלוכה?
  אם נמנע לרגע מהשטחיות שבדבר, הם סה”כ מהווים סמל, אין להם שום מעמד ולא “כובד” ומעטים בעולם מתלהבים מהדבר הארכאי הזה שנקרא “משפחת מלוכה”, שלא לדבר על כך שגם באנגליה עצמה יש קולות שמתנגדים למונכריה מכל סוג שהי ועוד במדינה שמכנה עצמה דמוקרטית. ועוד לא הזכרנו את זה שמכנים את ציבור משלמי המסים באנגליה “פראיירים” כי הם ממנים את הפארסה הזו שנקראת “משפחת מלוכה”. אז חוץ מילדות שחיות באגדות ואולי אנשים שתקועים בעבר ומעריצים אותם (מעניין אם הם גם מאמינים בדרקונים? 😉 ) אף אחד לא ממש מחזיק מהם.

  לעיניין ההתקרחות – דיברתי על האח הקטן, יש לו בסיס טוב לעשות משהו בנידון, לא משנה אם קוסמטי או כירורגי, אם כבר בדיחה מהלכת זה אחיו עם המראה ה”חולה” זה שהוא מסרב להכיר בכך ואפילו לא עושה גאלח זה כי הוא עצמו משוכנע שהוא מייצג משהו נעלה כי כך הוא גדל, זו תפיסת עולמו. אך בעיני הציבור הוא דיי בדיחה ולא פעם אתה רואה עליו (על הקרחת שלו) כתבות, ביקורות ותהיות כמו גם בבלוג הזה.

  אז יש גישה פאסיבית ולהשלים עם המציאות, ויש כאלו שילחמו על כך, על אחת כמה וכאמה אם יש להם אמצעים וכסף. כמו בהוליווד לדוגמא, מכבד את דעתך אך בוא נסכים שלא להסכים. שמתי לב שאתה תמיד נגד פתרונות קוסמטיים וגם לא ממש בעד פתרונות רפואיים, אז אם אני מצליח להבין את עמדתך, לפחות נסה להבין עמדתם של אלפי \ מיליוני מקריחים בעולם שמוטרדים מכך, ובעידן שלמראה החיצוני יש משמעות, רובם משבעים לפתרון. חלק גדול לצערנו נופלים בפח של השרלטנים, וחלק מזערי עושים את שיעורי הבית, משתמשים באיטנרנט ומחברים את הנוקודות ע”מ לקבל החלטה מושכלת באם השתלה או כל פתרון אחר. ויש את האמיצים שפשוט מגלחים את הראש ומפצים במראה BAD ASS שרירי וזה תופס חזק לאחרונה, יש לי 2 חברים כאלה וזה אמנם מציק להם ההתקרחות, אך לפחות ההרגשה הפנימית טובה. בדיוק כמו אצל חברים שמשתמשים בקונסילר ואחד שהולך עם מה שאתה מכנה “פאה”. אז חלאס לראות את העולם בצורה חד גוונית, אתה בחור אחלה וגם אוהב לקרוא את דעותייך כאן וניכר שיש לך ראש על הכתפיים, אבל תוריד קצת מהנגטיביות ותוקפנות הזו. כבר ביקשתי ממך זאת בדיון אחר.
  חג שמח.

 5. חסוי82 says:

  עדי, זכור לי שביקשתי ממך בדיון אחר לקחת דברים קצת יותר בפרופורציה ולהיעלב פחות באופן אישי. מבין שהנושא רגיש מאד אצלך ובכל זאת…סה”כ שיער.
  לא מעריץ את משפחת המלוכה והם גם לא מעניינים אותי באופן מיוחד. הם סה”כ משפחה שהעם הבריטי עדיין מעוניין לשמר ובחלקו הגדול גם להתעניין בהם יותר מאשר כל דבר חשוב אחר כמו פוליטיקה, ממשלה וכו’…דומה שדווקא הם משהו שמקובל על כולם או לפחות על הרוב. “פראיירים” זה מושג אידיוטי שרק ישראלים מומחים בלהרגיש אותו. הבריטים ממש לא מרגישים פראיירים והם גאים מאד בסמלים שלהם, בניגוד אלינו. אף אחד לא ממש מחזיק מהם אבל רק לפני עשרים שנה ממלכה שלמה עמדה מלכת במשך שבוע בגלל נסיכה (לשעבר) ששמה דיאנה…לך תלמד קצת היסטוריה ותטייל בעולם, אולי תלמד משהו.

  תילחם ותחבוש פאה, זה עניין שלך. כל אחד עם הפתרון שלו ויש כאלה שהפיתרון שלהם הוא גם השלמה עם המצב ולהישאר טבעי, כי התקרחות היא משהו טבעי ולא מחלה. אופנות הולכות ומתחלפות כל הזמן.
  באופן אישי אני מטפל בפרופסיה וגם טיפלתי בעבר במינוקסידיל, אז ממש לא נגד פתרונות רפואיים…פשוט הולך על הדברים המוכחים והמאושרים. כל השאר שרלטנות וקשקושים מבחינתי. וכן, אני אדם סקפטי מטבעי. לא מתבייש בזה אלא להיפך. אתה קורא לזה נגטיבי, זכותך

 6. admin says:

  נראה שכיום האופציה העיקרית שמקבלת אישור חברתי גורף להתקרחות זה של bald badass, בזכות שחקני קולנוע בנישת השרירנים\אקשן, ובראשם סדרת מהיר ועצבני. כלומר הקיזוז האפשרי להתקרחות זה להיות badass. זה כמובן סטראוטיפי לחלוטין, כמו המון דברים אחרים בחברה המערבית. הבעיה שם אתה לא כזה, אתה נתפס כחנון, והתדמית היא לא טובה, גם בקולנוע קרחים רגילים יקבלו רק תפקידי קומדיה או של מדען או של נבל. בפרסומות הקרח יכול להיות רק יועץ פיננסי\בנקאי, או הישראלי העממי הממוצע (ראה את הפרסומות של מזרחי-טפחות). הוא לעולם לא ימכור לך שתיה קלה או בגדים וכו’, הוא כן ימכור לך אוכל (השפים מתוכניות הבישול שעושים פרסומות, הם גם יכולים להיות שמנים מאוד, או בעלי מראה לא קונבנציונלי אבל זה נכון לכל סלב). כשרוב המקריחים אינם bald badass הם אכן סובלים יותר, בגלל שאין להם את אותו סטרוטיפ badass שמקזז להם את החוסר בשיער. פיאה זו אופציה בעייתית מאוד וגם מסובכת לתפעול, ולכן מעט מאוד משתמשים בה. אין פתרון אמיתי, יש כל מני פתרונות שבאים להרויח זמן, או לעקוף את הבעיה אבל דבר אחד שצומח מאוד כל הזמן זה תעשיית ההשתלות בעיקר בזכות האינטנט והעניין הגובר של אנשים בחיצוניות שלהם, הייתי מקביל את זה לתעשיית הסיליקון והזרקות הבוטוקס אצל נשים.
  עם כל המעמד והכסף שלהם, האחים הנסיכים האלה, כשעובר לידם משרת או עובד זוטר בארמון עם בלורית מושלמת, משהו אצלם בבטן, אפילו קטן, עובר גם עובר, וזה נכון לכל מקריח, זו הרגשה שרק מי שאיבד שיער מכיר, למה אני ולא הוא, למה אני לא ככה.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree