BALD BADASS בפייסבוק

8 בJuly 2017 מאת: admin

פוסט קליל לשבת. מצאתי בפייסבוק עמוד שנקרא בולד בדאס, שגיבוריו הם (בין השאר) כמובן סטייטם, דה-רוק, זידל… או בקיצור חבורת מהיר ועצבני, וכולל אוסף של כתבות, מאמרים וסרטונים, בראש קליל. ישר עשיתי פולווינג.

הנה הקישור

https://www.facebook.com/baldbadassclub/?ref=search

סרטון לדוגמא משם:

סרטון נוסף ככה בלי קשר לקישור:

 

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות:

תגובות

5 תגוובת על ”BALD BADASS בפייסבוק“
 1. עדי says:

  דווקא האסיאתי וזה עם הפלולה מאחור נראים יחסית בסדר.
  2 האחרים באמת זוועה… בגלל זה אני אומר, הכל עדיף על המראה החולה והמזדקן של שיער בצדדים כשלמעלה אין כלום…

  גאלח, קונסילר או יחידת שיער, הכל רק לא המראה החולה של מקריח שנראה כמו אב מוזנח שילדיו שונאים אותו… חחח

  בקיצור – כל מה שיגרום לכם להרגיש טוב!

 2. אלמונית says:

  הי,
  בתור אישה שסובלת מהידלדלות הדרגתית אך עקבית בשיער רוצה להודות לך על האתר המושקע מלא המידע. התסכול הנשי הוא מן הסתם כפול כי אין ממש פיתרון אבל גם שום טולרנטיות של החברה להתקרחות נשית וזה די קשה.
  רציתי לדעת מה דעתך/כם על דר גינזבורג ואם יש לו משהו לחדש מעבר למידע שנמצא פה באתר.
  תודה

 3. עדי says:

  אגב בעקבות הסרטונים האלה השבוע החלטתי להפסיק לפחד ולבחון את האפשרויות שלי, אמנם אני יודע שהנושא לא אהוד כאן בבלוג במיוחד, אבל זה סוג של ניסיון אחרון לשכנע את עצמי (ולשתף אתכם גם אם תמליצו לי שלא, בכיף – דמוקרטיה וחופש ביטוי).
  אז כן, בטחון לא חסר לי כפי שציינתי כאן בת’רד אחר, אבל לא יזיק להעלות את הבמטחון מ80% ל9-100 אחוז… אז מהסופ”ש חזרתי לעשות את המחקר שלי לגבי יחידות שיער (קראו לזה איך שבא לכם), הפסקתי לפחד והרמתי טלפון לכמה סלונים בארץ, כולל הותיקים…
  המחירים לא זולים אבל להתחלה אני חושב שאספוג את זה (במידה ואקבל אומץ באמת להגיע לסלונים להתייעצות) ואז כמובן אני חושב להזמין ברשת מאתרים ייעודיים כמו רוב האנשים שלא חוששים להתעסק עם זה לבד, כי זה לא כזה מסובך.

  יש וידאו בלוג של בחור חביב שגיליתי, לא סומך על האג’נדה שלו ב100% אבל ראיתי את רוב הסרטונים הקצרים שלו והוא מספר את חוויתיו עם ה”פאה” ועד כמה שזה פחות נורא ממה שהוא חשב, אפילו אשתו מרוצה ועודדה אותו לעשות, הוא דיי נראה אובייקטיבי כי בהתחלה הוא שנא את מה ששמו לו על הראש, עד שהוא גילה את היותר איכותיים והטבעיים (מה שהזכרתי בעבר גם כאן אבל רבים לא מכירים) והוא מעלה סרטונים עם חוות דעת על כל יחידה, יתרונות וחסרונות, רלוונטי גם לישראלים כי חשוב להבין שלא כל יחידה תעמוד בשמש הישראלית!

  לחר כמה חודשים הוא העלה 2 סרטונים חביבים, שווה לצפות וגם לצחוק 🙂
  https://youtu.be/yT96xASdE3Y

  https://youtu.be/GTflwmdP3wQ

  יש לו עוד כמה סרטונים בדיקת עמידות בבריכה, ברוח, ועוד ועוד…

 4. חסוי82 says:

  גבר, אכן טחנת כבר מספיק פה את המוח עם התהיות שלך לגבי הפאות ונראה שאתה מחפש כאן אישור מאנשים, מה שלא בדיוק מסתדר עם הביטחון העצמי שאתה מתרברב בו.
  לך קנה פאה, יחידת שיער, נמיה על הראש או איך שלא תקרא לזה ועזוב אותנו בשקט. בשביל פאות אנחנו לא צריכים את הבלוג הזה.

  לגברת האלמונית, במקומך לא הייתי מתקרב לד”ר גינזבורג. הוא פשוט הרופא הכי מוכר בארץ בתחום ההשתלות וההתקרחות אבל בהשוואה לסטנדרטיים בי”נל הוא בדיחה וכנ”ל גם השתלות השיער שהוא עושה.
  אם השתלות שיער מעניינות אותך נסי לבדוק בחו”ל בקליניקות שפורסמו כאן בבלוג ואם סתם מידע בנושא התקרחות ונשירה גם רופא עור מומחה שלא מפורסם כמו גינזבורג יוכל לעזור.

 5. עדי says:

  חוסי82 ידידי היקר, מה פשר התגובה המתנשאת הזו? בוא נשמור על תרבות הדיון. כפי שציינתי אני מכיר את הדיעה הרווחת כאן בבלוג ומכבד את דעתך ואת דעתו של האדמין. אבל בניגוד אליך אני כן רואה בכך פתרון חלקי לבעיה, גם אם הוא לא קביל עלייך, ואם היה ובזכות ה”טחינות” שלי אחרים קיבלו החלטה מושכלת בנושא, אז מה טוב. אינני מחפש אישור מאף אחד, רק מעצמי! אבל אין בארץ מקומות אחרים ברשת לשתף ו”לשפוך את הלב”, כל הפורומים מתים ומלאים באינטרסנטים עם פתרונות שמנצלים את מצוקת המקריחים.
  אז מי כמוך יודע שעצם העובדה שאתה מקריח גם נורווד 1-2, זה ישר מוריד מהבטחון, לא טענתי שהבטחון העצמי שלי 100% ואם הפתרון שאני שוקל יעזור לי, אז מעולה. אך עם תגובות כמו שלך, אחשוב פעמיים אם לשתף כאן את חוויותיי גם אם אחליט ללכת על זה השבוע… בכל מקרה, שבוע טוב לכם!

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree