מתיו מקונוהי מכחיש השתלת שיער

6 בJune 2017 מאת: admin

בהמשך לפוסט

כוכבי הוליווד: הסיפור של מתיו מקונוהי

אחרי שנים רבות שבהן עלו אינסוף ספקולציות ברשת לגבי השיער של השחקן שהקריח בסוף שנות ה-90 הוא מתייחס לסוגיה בתוכנית בוקר אמריקאית, שאחד המנחים בה, כנראה כמחליף, הוא השחקן המושתל בעצמו (כפי הנראה) כריסטיאן סלייטר.

בגדול הוא חוזר על מה שאמר ב-2005 בתוכנית של לטרמן, אבל גם מרחיב בעניין.. האם להאמין לו? הוא הרי שחקן.. יש מצב שהוא לא בדיוק אומר אמת. תחליטו אתם, נראה שהוא מכיר בכך שזה נושא שאנשים זוכרים ומתעניינים בו, ושגם הוא נשאל על זה מדי פעם על ידי אנשים בתעשייה שחושדים.

 

 

 

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער
תגיות: ,

תגובות

24 תגוובת על ”מתיו מקונוהי מכחיש השתלת שיער“
 1. חסוי82 says:

  עם סוג ההתקרחות שהיה לו ובאיזור גיל ה-30 לא קיים שום טיפול בעולם שיכול היה לשנות את המצב לאיך שהוא היה נראה לאחר מכן. במקרה הכי טוב הטיפול היה משאיר אותו באותו מצב התקרחות ואולי משפר במעט, אך לא בצורה משמעותית כזו שנראית לעין.
  הבן אדם אכן עבר השתלה מוצלחת ולמזלו כנראה ההתקרחות שלו הייתה ונעצרה רק במפרצים, כך שזה איזור קטן שקל יחסית להשתיל ולקבל תוצאה יפה מאד.
  העניין שהודאה בהשתלה במקרה שלו כנראה הייתה פוגעת בתדמית ובפרנסה, הרי שלא מדובר באדם מן הישוב כמונו שאפילו לנו יהיה קשה להודות ולרוב נתבייש בהליך כזה. על כן יותר נוח להגיד את מה שהוא אמר ולקוות שהרוב שאינם מבינים בתחום יאכלו את הלוקש. נראה שזה עובד לו בינתיים.
  אישית גם אני במצב התקרחות של רק מפרצים ומפנטז על השתלה לסגור אותם. אולי אעשה זאת בעתיד.
  בינתיים מטפל כדי לפחות להקפיא מצב.

 2. אבי says:

  בעזרת השם שיהיה שכפול שיער גנטי כבר

 3. עדי says:

  ברור שהוא משקר, לפי שפת הגוף שלו והטיית הנושא לכיוון רוגיין והסיפור ה”מצחיק” שהוא מספר, התחמק מזה יפה, כיאה לשחקן מוכשר כמותו. כפי שציין חסוי82 – תזכרו שהוא שחקן, הוא מוכר את עצמו ואת הופעתו בכל רגע שהוא פותח את הפה וגם אם הוא לא מול המצלמה.

  מצד שני, התוצאה שלו נראית טוב מדי, יש מצב שהוא באמת לא עשה השתלה, אלא עשה מה שכל הוליווד עושים, תוספות שיער (פאות). שלאחרונה אגב שמתי לב שגם בפייסבוק אנשים מגלים את זה ומפיצים את זה, ולהפתעתי גיליתי שדווקא הבנות הן אלו שמתלהבות ומעודדות בנים לעשות את זה, תקראו את התגובות ותשפטו בעצמכם. אני כאחד שכבר כמה שנים מתלבט אם לעשות תוספת שיער וחושש בעיקר מ”מה יגידו” בעיקר כשמדובר בבנות המין היפה, הופתעתי שזה התקבל בהתלהבות דווקא על ידן.

  https://www.facebook.com/funny.happy.healthy/videos/835977773235179/

  ללא ספק גרם לי לחשוב על הסוגייה שוב, חבל שבארץ אין סלונים ברמה ובמחיר שראיתי בחו”ל.

 4. חסוי82 says:

  לא הייתי ממהר להסיק מסקנות בגלל תגובה או כמה תגובות של “בנות המין היפה”…
  פאות (או בשמן המכובס- תוספות שיער) הן עדיין טאבו אצל גברים ובכלל כל ניסיון הסוואה כזה או אחר של התקרחות (קונסילרים ואפילו השתלות שיער מכיוון שאף אחד לא לא יתגאה ויצעק שהוא עבר אחת כזו).
  משום כך גלאח זה הפיתרון המקובל שמעיד על השלמה ועל התמודדות המצופות מ”גברים”.
  זה מה שהחברה עדיין מכתיבה ומכאן שקיימים המון גברים שמסתובבים מגולחים. שאר הפתרונות לא מקובלים ונדחים בבוז על ידי הרוב מכיוון שזה לא “גברי” כביכול.
  אז כל אחד שיעשה את החשבון לעצמו עד כמה רחוק הוא מוכן להגיע והאם להתנהל בהכחשה והסתרה שווה ומשתלם בטווח הרחוק. ממש לא הייתי רוצה שמישהי תידלק עלי רק בגלל תוספת השיער ששמתי או הקונסילר שמרחתי, למרות שמבין את אלה שעושים את זה כי זה משתלם להם בטווח הקצר ואולי עדיף מכלום שהכלום זה חוסר הביטחון שמתלווה לקרחת.

 5. עדי says:

  זה לא קשור להסיק מסקנות ידידי, את ההתלבטות הארוכה שלי לגבי תוספות אתה מכיר כבר…
  מה שכן כפי שכתבת לי בתגובה בת’רד על מהיר ועצבני, הכל תלוי בך, איך אתה מסתכל על עצמך ומה אתה משדר החוצה.

  אני עם קונסילרים כבר כמה שנים טובות, וגם בחורות יפות ואינטילטגנטיות שיצאתי איתן לא התרגשו כשאמרתי להן שיש לי מפרצים ולכן איחרתי לדייט כי חשוב לי לצאת מהבית עם מראה שתואם את הסנדרטים שלי, מה שמיידית גרם להן להסכים ולהתלהב.

  זה עיניין של מה אנחנו משדרים החוצה, כי למי שיש בטחון, זה לא מעניין אותו מה חושבים, כי עם תוספת, קונסילרים או גאלח, הבחורה בסופו של דבר בוחרת אופי וכריזמה, מבחינתן זה בונוס אם כל זה עטוף במעטפת יפה, כמו הבגדים כך גם לגבי השיער.

  כתבתי כאן על השכן שלי אם אתה זוכר, אשתו היא זו ‘דחפה אותו לתוספות והוא מרוצה.
  אני כמובן חושש מסיבות אחרות, כי ההתקרחות שלי אימית מאד ואני חושש שדבקים יגבירו אותה, מצד שני במילא אגמור קירח חחח, אז עדיף לעשות מעבר לא מורגש מקונסילר לתוספת, במקום לעשות מעבר הזוי ומושך תשומת לב מרקחת לתוספת… זו דעתי.

  טרם עזרתי אומץ לעשות את זה, אבל אני חושב שאין לי ברירה, גי קרחת לא התאימה לי כשעשיתי בצבא.
  שבוע טוב.

 6. חסוי82 says:

  עדי היקר, אתה אכן זכור לי מחילופי פוסטים בעבר בנושא הפאות.
  לעניין הקרחות בוא וארגיע אותך (או שלא), זה לא מתאים לאף אחד ולא רק לך. מעטים מאד האנשים שילכו עם גלאח מבחירה כשיכולה לצמוח להם רעמה על הראש. וגם אצלם צריך לבדוק טוב מה הסיפור (אולי שחקנים, אולי כדי ליישר קו עם איזו תנועה או אג’נדה פוליטית כמו פאנק או פאשיזם או נאונציזם או אולי סתם ירדו מהפסים…להוציא חיילים כמובן כי זו חובה).
  לגבי מה שרשמת על הקונסילרים אני מוריד בפניך את הכובע שאין לי. חושב שהייתי מעדיף להיקבר באדמה לפני שהייתי מתוודה בפני מישהי בדייט שלא מכירה אותי ולא ראתה אותי מעולם שיצאתי עם קונסילר על הראש. מצד שני העולם הזה מוזר אז לך תדע…אולי הן נדלקות על האומץ שלך וזה עושה להן את זה 🙂
  מה שניסיתי קודם להגיד זה שאם מדובר בדייטים אקראיים, סטוצים וכאלה מערכות לא מחייבות ואינטנסיביות אפשר לשחק אותה עם הקונסילר או הפאה מבלי להיחשף. העניין מסתבך כשאתה מכניס מישהי יותר ויותר לחיים שלך. שהיא מבלה אצלך הרבה בבית ואתה אצלה. אין סיכוי שעדיין אפשר להסתיר דבר שכזה כשישנים יחד, מתקלחים יחד, שוכבים, מזיעים וכו’ וכו’…) ואתה יכול לספר לעצמך ולי מה שתרצה, אבל רוב הבחורות שיגלו בשלב מתקדם של הקשר שהבחור שיצא איתן הסווה קרחת לא תקבלנה את זה ברוח טובה, בלשון המעטה. זו אחת הסיבות שאנשים יעדיפו לגלח אפילו במחיר שזה נראה פחות טוב ובטוח שזה נראה הרבה פחות טוב מקונסילר או פאה. אבל לפחות במצב הזה וואט יו סי איז וואט יו גט. אין הפתעות ואין שטיקים.
  בעניין הסיפור של השכן שאשתו דחפה אותו לשים פאה, מזכיר לי את הפוסט שכתב אדמין על החבר החתן שלו שדפק פאה בחתונה. סיפור אחר כשהבחורה כבר מכירה אותך ויודעת מי אתה. לא שייך בכלל לדיון.

 7. admin says:

  לחובבי הפיאות, מצאתי ביוטיוב ערוץ רלוונטי, חלק מהסרטונים הצחיקו אותי וחלקם זעזעו
  https://www.youtube.com/channel/UCM7Ja8ttANDabxMa3zQY8TA
  וגם שווה לראות
  https://www.youtube.com/watch?v=UNe6mqJqA3g
  אנשים – אל תדביקו פאות לראש, זה פאטתי.

 8. חסוי82 says:

  אדמין אולי תתן עדכון לגבי החתן המפורסם עם הפאה 🙂

 9. עדי says:

  חסוי82 – לכן אני חושב שחשוב שהגבר ישים את הדברים על השולחן, זה גם אחלה “בדיקת התכנות” (סורי על המונח הטכני) לראות האם הבחורה היא חומרית או באמת מסתכלת בתוך הקנקנן ולא בחיצוניות בלבד. חוץ מזה שאם יש לך רכב איכותי ועובד בעבודה טובה (מניח שהרוב פה מעולם ההייטק, הרפואה או דברים באזור), אז בפן החומרתי היא כבר בעיניין, אבל כשאתה שם לה גם קצת מינוסים, זה סוג של תמונת ראי, כי רוב הבנות במילא מגיעות עם איפור וסוג של הופעה מזוייפת, אז גם בלי קשר ל”אומנות הפיתוי” וכל השטויות האלה, למי שיש תאקט וחוש הומור וקצת בטחון עצמי ידע כמובן לעקוץ את הבחורה בטוב טעם ולגרום לה להבין שהעולם לא סובב סביבה, גם אם היא נראת כמו דוגמנית על, כל בחורה אפשר להנחית לקרקע המציאות והן בד”כ אוהבות את זה, שוב כמובן אם הגבר יודע לעשות את זה בלי להתנשא או לפגוע ברגשות, לשמור על פאסון ותאקט מאד חשוב!!! כמובן בליווי ג’נטלמניות (לפתוח לה את הדלת, להגיש כיסא וכד’), אז מניסיוני רוב הבנות לא ממש נרתעות אם אתה אומר להן בחוש הומור שנון ש”התעכבתי בגלל השיער, ככה זה כשיש מפרצים וזה”… בד”כ הן מחייכות ואף צוחקות, מראה על היושרה של הבחורה.

  כמובן שבסטוץ או מערכת יחסים לא רצינית, זה כלל לא מעניין אותך, וזה לגיטימי שגם אותה לא…
  בכל מקרה, בעוד אנו מדברים על זה, למברה האירוניה נתקלתי בתמונה של סופרמן מקריח, כן כן! מסתבר שהיה ניסיון ללהק את ניקולס קייג’ כסופרמן איי שם בשנות ה-90… מעניין אם זה הוזנח כי הוא מקריח? גזענות!!! 😉

  https://www.facebook.com/Nostalgia/photos/a.10151168714109879.470580.264869909878/10155919394039879/?type=3

 10. עדי says:

  אדמין – דעתך ידועה בנושא, אבל אל תהיה כ”כ נגד, זה שאיזה קומיקאי מספר על פאה קלאסית שנראת כמו חתול מקילומטר זה באמת פאתטי. אבל בסרטונים שהבאת עם כל דגמי הבסיס סיליקון, זה נראה טבעי לחלוטין, רק שהם יקרים בטירוף כמו שכבר דובר כאן לא מעט.

  בכל מקרה, הנוקדה היא שמי שעוזר אומץ ויש לו את הכסף וזה מחזיר לו בטחון, לבריאות, מי אני שאשפוט.
  אבל אני בהחלט מזדהה עם הקומיקאי, מי שקרח לגמרי וחוזר ב”מנהרת הזמן” ומופיע יום אחד עם רעמה כמו החתן הזה שסיפרת עליו, זו כבר באמת פאדיחה של החיים, אני חושב שהזמן הנכון לשקול תוספת זה בין נרווד 2-3, אבל אם כבר הקרחתם, זה באמת פאתטי! בעבר אנשים יכלו להתחמק מזה ע”י רילוקיישן או משהו, אבל בעידן הפייסבוק גם זה בלתי אפשרי.

 11. admin says:

  מאז ועד היום הוא איתה.
  מה שמדהים – בפייסבוק של הבחור כל התמונות מאז – עם הפאה. כל התמונות לפני – קרח.
  לא מחק ולא שינה דבר, פשוט החל מאותה נקודת זמן הוא עם. ככה שכל מי שמכיר, או לא מכיר אותו ומציץ בתמונות ישר קולט את השינוי.
  העולם מלא בטיפוסים שונים ומשונים, ולפעמים אתה נתקבל בדברים ששמעת עליהם קודם רק בסיפורים, המציאות עולה על כל דמיון, וזה אמיתי לגמרי.
  לעניין פאות, כמה איכותי שתתאר את זה, יראו שזה לא טבעי, ידעו, ילחששו, וכמובן התחזוקה, ההדבקה, ההתעסקות, עור הקרקפת שאני לא בטוח שזה ממש בריא לו למרוח דבק ולשים מעליו כיסוי וכו’. תהפוך את זה איך שתרצה, זה לא פתרון. ועדיין אני יכול להבין אנשים שכן, שהפגיעה הנפשית כזו קשה שהם חייבים, וזה עוזר להם ומחזק אותם. במקרים הללו אני ממש בעד. אבל לרוב הגברים זה לא המצב ולכן לא ילכו על זה.

 12. עדי says:

  יש לי הרגשה שאדמין יאהב את הכתבה הבאה בביזנס אינסיידר, אומנם בהוליווד עדיין הקירחים לא השתלטו ולא נחשבים לדומיננטיים (פרט למנופחים והשרירנים שרובם נמצאים במהיר ועצבני). אבל עושה רושם שבהייטק ובכלכלה (רלוונטי לרובנו כאן אני חושב) הקירחים מאד דומיננטיים ונחשבים לשם דבר!

  http://uk.businessinsider.com/bald-men-signals-dominance-2015-2?utm_content=buffer0a022&utm_medium=social&utm_source=facebook.com&utm_campaign=buffer-bi&r=US&IR=T

  אז נכון שיש מטופחים יותר ופחות, אבל או שאתה עושה גאלח, או שאתה עושה השתלה טובה (כמו אילון מאסק) או שתתפס כלוזר, העיקר לא להעיז לצאת מהבית עם מצבי הביניים ומראה חולה של שיער דליל, הלוואה וחיסכון, או כל ההדחקות… או גאלח, או ראש מלא (השתלה כירורגית או לא כירורגית) אבל לא מצבי ביניים! קלטתם? יופי 🙂

 13. חסוי82 says:

  “השתלה לא כירורגית” זה עוד מונח מכובס למילה פאה? 😉

 14. עדי says:

  אכן, באנגלית זה נשמע יותר טוב, אבל סיים שיט.
  כל מה שיגרום לזה להשמע פחות מפדח חחחח

 15. איציק says:

  לא קשור לפוסט הזה,
  אבל אני מתכנן לבצע השתלת שיער, בארץ אין סיכוי בגלל כל השמועות והמחירים היקרים
  אני מחפש מישהו שיהיה שותף לתהליך ולנסוע ביחד להשתלה כי לבד נראה לי קצת מפחיד, ואני לא רגיל לנסוע לחו”ל. בינתיים עוד לא החלטתי על אף קליניקה ואני מחכה לתשובות מכל המקומות לראות מה מתאים.
  בעיקרון אני מבין שבטורקיה אומרים שיש תוצאות טובות וזה זול אבל קצת מלחיץ להיות ישראלי שם בתקופה הזאת.

 16. admin says:

  אלמנט הפחד מוזכר כמה פעמים במילים שונות, והמשפט “אני לא רגיל לנסוע לחו”ל” יכול רק להעיד שאתה צעיר, אולי צעיר מדי להשתלה, בהנחה שאתה מקריח.
  בכל מקרה להבנתי, HDC היא הכי קרובה, יש גם אתר אינטרנט בעברית, וישראלים מגיעים לשם ומראים תמונות באתר. מסדרים לך שם כל מה שצריך כולל מלון צמוד ולוקחים אותך מהשדה. מי שמפחד כל כך מהלוגיסטיקה, אולי זה יכול להיות רלוונטי לו.
  מי שמחליט לעשות דברים זה עניין שלו, לטוב ולרע. לצערי יותר מדי צעירים לא מסוגלים להפעיל שכל ישר וללמוד את הנושא, כולל את הצדדים הפחות יפים או נעימים שלו, ואת הסכנות. רוצים פתרון מיידי לסבל הנפשי. אם למדת וחרשת את הנושא היטב אתה יודע על מה אני מדבר. אם לא – אז אתה לא יודע.
  בררגע שכתבת “אני מבין שבטורקיה אומרים שיש תוצאות טובות” בעיני אתה לא מבין, ולא חושב, ולא קראת וחרשת. אתה מהצעירים שרוצים מיד ועכשיו ולא יכולים או רוצים לדעת הכל.
  בנאדם שקול לא פועל לפי כל מני כאלה “שאומרים”, ולא לפי “שמועות”. לא מדובר בשמועות או במה אחרים יגידו, מדובר במציאות, עובדות ונתונים יבשים. בתוצאות. טורקיה יכולה להיות אופציה רק בקליניקה אחת לדעתי האישית, וחומציזה יש את אירופה וארה”ב ואפילו קנדה, כמובן קפריסין. מי שלא בדק וקרא לא יודע, מי שמחפש רק שיהיה לו זול ולכן מוכן ללכת לשם שנוי במחלוקת בטורקיה עלול לשלם ביוקר, להזכירך זה בלתי הפיך.

 17. עדי says:

  אדמין (ושאר החברים) מלבד לטורקיה וקפריסין, האם שמעתם על עוד קליניקות מוצלחות בסביבה?
  באחת הנסיעות העסקיות שלי במדינות מזרח אירופע, ביקרתי בגיאורגיה (שכנתה של טורקיה) ונתקלתי במכר שהזכיר את הקליניקה שפעם קיבלתי עליה המלצה ממכר אחר בנסיעה עסקית קודמת…

  אותו מכר הוא אחד הזמרים הכי מפורסמים בגיאורגיה והוא עבר השתלה די מוצלחת שם, סיפר לי שגם חבריו כל מיטב הסלבס של המדינה עשו שם השתלה ורובם מרוצים. אבל כמובן שבזמנו לא שקלתי זאת ברצינות כי כלל לא חשבתי על השתלה כאופציה! זו הקליניקה:.hairline.ge/en

  כעת נכנסתי לאתר שלהם ונכחתי לגלות שבעמוד הגלריה שלהם כל 5 העמודים מלאים במיטב הסלבס: זמרים, שחקנים, קומיקאים, ספורטאים ואפילו מעט פוליטיקאים של גיאורגיה. מפתיע לדעת שדווקא שם אין כבר טאבו על הנושא והסלבס מובילים דיון פתוח בנושא ומדברים על זה בלי בעיה גם בתוכניות טוקשאו: http://www.hairline.ge/en/photo-gallery?page=1

  בסרטון הבא מופיעים כמה סלבס שעברו את ההשתלה שם, אחד מהם אפילו מלווה בצוות צלמים (דקה 3:50) https://youtu.be/Y55r6dxQeMU

  אבל הוא כמובן לא נייטרלי, לכן השאלה היא האם מישהו כאן שמע על הקליניקה הזו והאם היא שווה משהו? ראיתי שיש גם בהודו קליניקה עם שם דומה, השאלה אם זה אותו אחד? http://www.hairline.in/en/index.php

  שבוע טוב.

 18. admin says:

  לא הייתי מתקרב, זה שאנשים פרובנציאלים, ורוצים לשלם זול לא אומר שגם אתה צריך להיות כזה.
  איך אתה בכלל מסוגל להשוות או להתייחס לאיכות העבודה של כזה מקום לעומת איכות של קליניקה מוכרת מאירופה קנדה או ארה”ב אני לא מבין. הרי יש פורומים בעניין, הכל ידוע, ועדיין אתה מתעסק עם קליניקה בגאורגיה כי חבר שלך או כמה סלבס מקומיים הלכו אליה?
  לגבי הודו, גאורגיה, תורכיה (למעט ASMED שגם לשם הייתי חושב כמה פעמים לפני, בעיקר בגלל עניין האחריות) וכל מני מדינות לא מערביות, אני אישית לא הייתי מתקרב, או יותר נכון הייתי בורח כמו מאש. הסיבות רבות, נכתב כאן מספיק עליהן ולא אחזור.
  זה שיש שני אתרים עם שמות דומים לא אומר שיש קשר, אין.
  תפעיל את הראש, אתה כמו רבים אחרים עובדים מהבטן. אם אתה רוצה ללמוד קצת כנס לפורומים אמריקאים של השתלות, השתלת שיער זה לא משחק אלא ניתוח עם תוצאות בלתי הפיכות, אם כבר אז ללכת להכי טוב שאפשר, עם אחריות לתוצאות, גם אם יעלה עוד 10 אלף דולר.
  וכמובן לקחת בחשבון שהתוצאות לא יהיו בהכרח מה שחלמת, ושלאורך זמן השיער הקיים ממשיך להקריח, כך שידרשו כנראה כמה השתלות.
  לגבי הקישור ליוטיוב שנתת הבחור נראה מוזר, ועשו לו סטריפ ולא FUE.

 19. עדי says:

  כן הסרטון שלו מלפנ יכמה שנים, וכיום הוא נראה יותר מוזר ועוד לאחר כמה השתלות.
  גם בקרב חבריו יש כמה שנראים מוזר כיום, ויש כמה שעשו עוד השתלות (לא יודע אם באותה הקליניקה או בטורקיה) והם דווקא נראים סבבה. מה שכן, לא חסר להם כסף כי מלבד היותם סלבס הם גם מריצים עסקים רבים.

  בכל מקרה, אתה צודק, עד כה הדחקתי את נושא ההשתלות – אבל ככל שביקרתי יותר ויותר לייעוץ במכונים לתוספות שיער (פאות) כך הגעתי למסקנה שפתרון קוסמטי לטווח קצר הוא אשלייה, ובמחירים האלה כבר עדיף לחשוב על השתלה (למרוח החשש שלי מהשיטות הקיימות). אבל הפעם האחרונה שחקתי את הנושא הייתה ב-2010, הגיע הזמן להשחיז את הידע ולשקול את האופציה בכובד ראש.

  אשמח למקורות שאתה חושב שהם מהמנים (פורומים, כתבות מחקר וכד’).
  בדיוק התחלתי לעקוב אחר הבחור הזה שגם ניכר שיש לו טיפים ששווים זהב (לא יודע אם הוא חף מאינטרסים): https://youtu.be/IyvmA8QmDpg

  ושיהיה לכולנו בהצלחה… עייפתי מהמלחמה בשיער, כבר בא לי גאלח או משהו 🙁

 20. admin says:

  לדעתי אתה לא ממוקד, ומתקשה להפעיל שיקול דעת ושכל ישר. אתה מתאר אנשים שנראים מוזר אחרי שעשו השתלות במקום כמו גאורגיה, כאילו מה חשבת? וקודם שאלת לגבי המקום, היית אמור לפסול את זה מיידית בעצמך ולא לשאול מה שנשמע כמו שאלות קיטבג. לגבי אחרים אתה לא יודע לומר היכן עשו. התעסקת בפאות, ועכשיו אתה מתעסק בהשתלות, ואתה שואל שאלות שלבד אתה יכול למצוא את התשובה די בקלות, מה שמראה שאתה מחפש מישהו שיתן לך חיזוקים או יגיד לך מה או איך לעשות וזו טעות קשה ביותר בכל תחום, טעות של צעירים שמתקשים לקחת אחריות לטוב ולרע, לעשות עבודת רקע בעצמם, לעבוד מהראש, וגם להכיר במציאות ולדעת להבחין בין עיקר לטפל, בין אשליה למציאות ויש המון אשליות, מלכודות וסכנות בתחום הזה של ההשתלות, לא משהו מסובך ששיקול דעת וזהירות ראויה לא יכולים לפתור.
  אין לי כוונה לחזור על דברים שנכתבו בעבר, עם כל הכבוד. כל אדם סביר בחיפוש פשוט ברשת מוצא את הפורומים הרלוונטים. הבחור שאתה מפנה אליו עשה סטריפ אצל משתיל אמריקאי שעושה השתלות גדולות עם צלקות גדולות. הוא עוד אחד שפתח ערוץ ביוטיוב ומנסה לעשות מזה כסף, אני הייתי לוקח אותו בערבון מוגבל.

 21. עדי says:

  מה התוקפנות הזו ידידי? אני מבין שאנשים מבלבלים פה את המוח שוב ושוב על אותם נושאים, אבל אפשר לענות בצורה קצת יותר נעימה. מן הסתם שאם הייתי ממוקד לא הייתי שואל כאן האם מישהו שמע על קליניקה X או Y… בעידן חוכמת ההמונים אני לא ממהר לשלול משהו רק בגלל שנראה לי תמוהה. חוץ מזה קבל זאת בצורה חיובית אם מישהו שואל \ מעלה דווקא כאן סוגיות \ קליניקות כאלו ואחרות, זה רק תורם לחוכמת ההמונים כך שאם מישהו יחפש בעברית בגוגל (או כאן) את שם המרפאה יגיע לכאן ויבין שכדאי להתרחק.
  אל תחזור, כבר מצאתי לבד למרות שחיפוש ב-WP לא הכי נוח, אבל בסדר. וגם מצאתי סרטון שלך של אותו בחור עם אזהרת נייטרליות. רק מוסיף לסקפטיות שלי שהכל מונע אינטרסים…
  אחלה ערב.

 22. admin says:

  זה העניין, במקום לרחף צריך לדעת להפריד בין עיקר לטפל, ולא לשאול על קליניקות נידחות במדינות לא מערביות, אם יש ספק אין ספק, ולא תזיק קצת קריאה והשקעה מינימלית, עייפתי משאלות קיטבג ומי שחושב שיש לו כאלה זה לא המקום, מי שחושב שהוא יכול לתת ערך מוזמן.

 23. חסוי82 says:

  עדי, רואה שהסגנון הנבי נעלבי שלך חוזר על עצמו ולא רק בהתכתבות איתי. כמו גם השאלות ללא מיקוד וללא הבדלה בין עיקר לטפל, לרלוונטי ולא רלוונטי וכו’ וכו’…מה שלא כל כך מסתדר לי עם איש עסקים כפי שאתה מעיד על עצמך.
  הייתי ממליץ לך ידידי לעבוד קודם על הנפש והביטחון העצמי וגם על מה שנקרא טאקט…שיער הוא מותרות בהשוואה לנ”ל.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree