הנסיך ויליאם בנורווד מכסמלי

19 בApril 2017 מאת: admin

תמונות מהיום של הנסיך לבית המלוכה הבריטי.

http://pplus.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4950943,00.html

בחור צעיר יחסית בן 34 עם נורווד מכסימלי. הוא לא שם פיאה, הוא לא עשה השתלה, הוא לא מטפל כי אין במה, הוא פשוט ממשיך הלאה כמו רבים וטובים. אצלו הרגישות הגנטית מכסימלית, למרות שאבא שלו בגילו היה שופע שיער.

הוא לא מגלח את הראש, כנראה הוחלט בארמון שמראה של סקינהד נראה גרוע יותר מבחינה תדמיתית, למרות שברור שזה הדבר הנכון יותר, אבל השיקולים של איש ציבור שונים מאלו שלך אדם רגיל.

אפשר להיות קרח, זו לא בחירה, זו אין ברירה, אבל זה ממש לא סוף העולם כי זה טבעי, ואם זה לא היה טבעי זה לא היה קיים או היה נדיר מאוד. אם זה תפס גם אותך, ואין מה לעשות כי הרגישות שלך מכסימלית, שים פוסטר של מהיר ועצבני בחדר, והמבין יבין, גלח, ופתח אישיות וקצת יכולות פיזיות.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות:

תגובות

6 תגוובת על ”הנסיך ויליאם בנורווד מכסמלי“
 1. חסוי82 says:

  מדהים ועצוב לראות כמה התקרחות של אדם מכערת ומבגרת אותו.
  כולם זוכרים איך הבחור היחסית צעיר הזה היה אליל יופי ומוערץ על ידי בנות המין היפה כשהיה נער עם שיער בהיר, חלק ומלא כמובן. בסה”כ עברו 15 שנה ולא 40…
  היום אם אחד כזה (שהוא לא נסיך אלא אדם ממוצע) פותח פרופיל באתר היכרויות הסיכוי שמישהי תענה לו שם שואף לאפס. זו האמת והמציאות המרה ולכן התסכול של אנשים מתקרחים בהחלט מובן. זו הסיבה שגם דוחפת אנשים להתחתן בגיל צעיר ולסגור את הבסטה.
  עם זאת, וודאי שבמקרה כזה גילוח משפר את ההופעה והוא אפילו בלתי נמנע, אבל כפי שרשמת וצדקת זוהי פריבילגיה של אדם ממוצע ולא של נסיך בבית המלוכה הבריטי.

 2. אני says:

  סתם שאלה איך הגיעו למסקנה שהורמון ה dht הוא הגורם הכמעט בלעדי לנשירת שיער אצל גברים?

 3. חסוי82 says:

  סתם תגובה- עשה שיעורי בית וחפש כאן או בגוגל. לא חסר מידע בנושא.
  בקצרה, הגיעו אל המסקנה הזו די במקרה ויחסית לא לפני הרבה שנים כשניסו לטפל בבעיה של ערמונית מוגדלת אצל גברים. מסתבר שאותו DHT שגורם לגדילה של הערמונית אצל גברים, גורם גם להתקרחות אצל גברים שיש לשורשי השיער שלהם רגישות גנטית אליו. לכולנו יש DHT בגוף ואלה שלא מתקרחים זה לא בגלל שיש להם DHT נמוך מלאחרים שכן מתקרחים, הם פשוט לא רגישים אליו גנטית.
  כשמדובר בהתקרחות גברית טיפוסית שהיא אחראית לרוב מקרי ההתקרחות אצל גברים (וגם אצל נשים אגב, רק שאצלן הנוכחות שלו בגוף קטנה יותר מכיוון שאסטרוגן הוא ההורמון הדומיננטי ולא טסטוסטרון), מדובר בדיוק על אותו DHT והרגישות הגנטית אליו.
  בעת מתן טיפול תרופתי שחסם את האנזים שאחראי להמרת טסטוסטרון ל-DHT ובכך להורדה שלו בגוף אצל גברים שסבלו מערמונית מוגדלת, אותם גברים התחילו לדווח גם על צמיחה של שיער. מכאן נמצא הקשר ונמצאה המסקנה שכולם כיום מסכימים עליהם.
  ככה גם אותה התרופה לערמונית מוגדלת (החומר הפעיל פינסטריד) היא אותה האחת להתקרחות גברית טיפוסית, רק במינון אחר

 4. אני says:

  ניסו לטפל בבעיה של ערמונית מוגדלת ושמו לב שזה עוצר נשירה ומצמיח שיער וככה גילו?

 5. אני says:

  בטוח יש עוד סיבות שהמדע לא עלה עליהם לנשירת שיער חוץ מתרופות מחסור בויטמינים וכו…

 6. חסוי82 says:

  אכן כך לשאלתך הראשונה. כי אותו ה-DHT אחראי לשתי התופעות- ערמונית מוגדלת והתקרחות אצל גברים. כמובן שאין להסיק מזה שמי שמקריח תהיה לו בהכרח בעיה עם הערמונית, או להיפך. אין קשר בין התופעות למעט הגורם לשניהם.
  כמובן שיש עוד סיבות אבל מה זה רלוונטי לנו כרגע? צריך להתמקד במה שידוע ובמה שאפשרי בגבול הטעם הטוב מבחינת הטיפול, או ההשלמה עם ההתקרחות למי שאין לו ברירה ואף טיפול לא עוזר לו או למי שויתר מראש.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree