הבחור שהצמיח שיער עם פרופסיה

31 בOctober 2016 מאת: admin

הנה סרטון מעניין על בחור שאיבד שיער, חשב לעשות השתלה, ונפל על רופא ישר אחרי שהחליט לקבל חוות דעת שניה.. סרטון חשוב, וגם כי הוא אומר שהשתלה יכולה להאיץ התקרחות של שיער קיים.

הוא אומר שאין לו תופעות לוואי.

 

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער,תרופות

תגובות

29 תגוובת על ”הבחור שהצמיח שיער עם פרופסיה“
 1. רחלי says:

  אהלן,
  רציתי לדעת אם החבר’ה כאן שמעו על המוצר שנקרא “בוסלי”.
  אשמח לדעת אודותיו ואם הוא נראה שווה או לא – מבדיקות שאני מאמין שנעשו כאן.

 2. admin says:

  מוצר קוסמטי יקר שאמור לתת נפח, יש הרבה מוצרים כאלה שמעבים קצת את השיער, לא מיועד לטיפול בהתקרחות

 3. רחלי says:

  מעניין, בפרסומות הראו שהוא ממש מצמיח שיער ועוצר נשירה עוד בלי קשר לנפיחות…

 4. admin says:

  הראו ואמרו בפרסומת.. מה עם חשיבה עצמאית? בוסלי זה מותג של קו מוצרים קוסמטים לשיער, מסיכות, קרמים, שמפואים ועוד, אין קשר להתקרחות או טיפול בהתקרחות, אמנם טוענים שם ש”מחזק את השיער” אבל את זה אפשר למצוא בהרבה תכשירים קוסמטים לשיער, אין חדש, זה לא עובד על הזקיקים ולא מונע התקרחות גברית או נשית טיפוסית.

 5. ג'ימי says:

  הוא לא משתמש בפרופסיה יקירי, הוא משתמש בגרסא גנרית של חברת “Actavis” כפי שניתן לראות בסרטון. אבל עשית אחלה פרסומת ל-Merck.
  בכל מקרה, יש הרבה אנשים שניצלו אודות לפינסטריד, כמו שיש הרבה שחייהם נהרסו או נדפקו זמנית אודות לזה, כמוני. אין כאן שום דבר חדש, חוץ מזה שאתה אולי בתת מודע שלך מתחיל להיות יותר פתוח לגבי זה? בהצלחה.

 6. admin says:

  אני מבין שאתה קצת מתעצל לקרוא פוסטים ותגובות, כי דעתי על העניין עלתה המון פעמים, אבל לענייננו -פרופסיה זה שם קוד לתרופה נגד התקרחות, יכולתי לומר גם פינסטריד 1מג, זה כמו שאומרים פלאפון ולא מתכוונים לחברת פלאפון אלא לסלולר, היום יש גרסאות גנריות זולות של חברת טבע שאם כבר עדיף את הגנרי לחסוך כסף למי שבעניין. אם הייתי כותב אקטביס אף אחד לא היה מבין מה זה אם לא הייתי אומר שזה גרסה גנרית של פרופסיה. לגבי השימוש אני נגד ולא אשתמש לעולם, לעניין היעילות – כנראה הדבר הכי יעיל שקיים כיום לפחות מחקרית אם כי נראה שדוטס יעיל עוד יותר רק שאין מחקר קליני (וגם יותר תופעות לוואי לכן לא אושר ע”י ה-FDA נגד התקרחות), לגבי המחיר ותופעות הלוואי.. התעצלת..

 7. רמי says:

  היי אדמין, למה אני לא רואה תגובה רשמית שלך גבי הפוסט שהעליתי?
  http://www.folliclethought.com/ultimate-guide-to-hair-regeneration/

 8. ג'ימי says:

  אתה צודק לגבי עניין ה”פרופסיה”, זה באמת כמו עם פלאפון – קליט.
  אבל לגבי המחיר ותופעות הלוואי, את המחקרים שלי עשיתי בגיל 20 לצערי, וניסיתי את התרופה בגיל 21, 23 ו-24, חוויתי את זה בעצמי ולכן הפורומים ומה אנשים כותבים או לא כותבים (ששוב, ראיתי, שמעתי, אפילו הצטרפתי לקבוצת ווטסאפ של מקריחים ישראלים ובטיול שלי במזרח התחברתי לבחור הודי בגילי שהתחיל להקריח ועד היום אני מנסה לעזור לו עם זה)
  לא משנה לי כי אני יודע איך זה משפיע עליי אינדיבידואלית.
  יש אנשים שזה באמת משפיע עליהם נפלא ללא תופעות לוואי, אני מאמין שזה אפשרי,
  ובתור אחד שכן קרא כאן פוסטים ואפילו כל פוסט שלך הולך להכין קפה במיוחד לפני הקריאה,
  אני מכיר כבר את סגנון הכתיבה שלך (Since 2011) ואת הציניות/תסכול שמבטאת את מה שכולם פה עוברים יום יום, ובפוסט הספציפי הזה זה היה נראה סובייקטיבית שאתה מראה לכולם “תראו, הוא לקח פרופסיה וזה עובד לו!” אז חשבתי אולי אתה משתעשע עם המחשבה הזאת, כמו שאני משתעשע עם המחשבה על להתחיל RU, אבל לא באמת עושה את זה.

 9. admin says:

  רמי אין לי מה לומר על רעיונות עתידיים או פיתוחים שלא הבשילו למוצר, יש הרבה דיבורים בשנים האחרונות על פיתוחים בתחום שקשורים לתאי גזע, לחומרים וכו’ אבל עד היום עדיין אין שום דבר פרקטי שרץ ועובד כי אם היה כולנו היינו יודעים ורואים, זה היה טס בכל הפורומים ואנשים היו הולכים ומנסים. תאוריות ורעיונות לא ממש מעניינים אותי, אני מעדיף לראות מוצר שלם שנבדק כולל תופעות לוואי.
  בקיצר שיביאו הוכחות שהחומר שלהם עובד, בינתיים הכל סיפורים, כולל סיפורים על מחקרים על לבני אדם שעד היום לא ראינו שום דבר מזה.

 10. מיכאל says:

  היי אדמין, שאלה שלא מצאתי לה תשובה בינתיים. אם אני רוצה למרוח מינוקסידיל על כל השיער שעתיד לנשור( מתוך הנחה שאגיע לנורווד 7 כמו כל המשפחה), אז אפשר לשים יותר מ1 מל?.
  ואם לא, האם 1 מל יספיק בשביל כל הראש,גם אם לא הצלחתח לשים בדיוק בכל נקודה אפשרית?

 11. אחד says:

  היי אדמין,
  זה לא כ”כ שייך לפוסט הזה אבל בגלל שהוא הכי חדש אני אשאל פה בכל מקרה.
  התחלתי קצת לפני פחות מחודשיים להשתמש במינוקסי קצף+רוויטה+רולר.
  אני חייב להגיד שהשיפור עצום!!!(לא חוויתי בכלל נשירה מהשימוש,ההפך,השיער קו קדמי התמלא יפה(השיער קיבל צבע שחור חזק,התעבה יפה,ורואים בוודאות גם צמיחה אומנם עוד מוקדם לשמוח ולקוות שאחזיר את השיער לגיל 18(אני בן 26),בפדחת גם גדל יפה ,אומנם התחלתי לטפל ברצינות בגלל הקודקוד ששם הבעיה הרצינית,ושם עדיין המצב לא הכי מזהיר אבל התחיל להתיישר יפה העסק(ראו קרחת גדולה למרות שהיה שיער כי הוא היה חלש ודליל,כרגע הקרחת הצטמצמה ביותר מחצי…)יכול להיות שאני זוקף את ה”הצלחה” יותר מדי למינוקסי ורוויטה,הרי חוץ מזה שיניתי תזונה מקצה לקצה,הורדתי באימוני משקולות והעלתי המון באימוני אירובי,עושה מתיחות ולוקח דברים טבעיים לשיפור זרימת הדם כמה שיותר(הרי דם סמיך מתקשה לזרום וזה יכול לנבוע מרעלים בגוף,שרירים תפוסים או חס וחלילה פציעה וכו)
  ***השאלה היא כמה זמן לדעתך מומלץ להמשיך להשתמש ברוויטה?בחלק מהמקומות כתוב מינימום 4 חודשים בחלק 6 בחלק פחות בגלל החומר הפעיל שבניזורל.אני מאוד מרוצה מהשמפו(אני יודע שאתה לא חושב ששמפו עוזר להתקרחות הרי אבץ,ביוטין וכו יש גם בדם מהתזונה…אבל…אני משתמש בשמפו מיד אחרי הרולר סיכות והוא פשוט שורף לי את הקרקפת אני מרגיש את ההשפעה שלו.ולכן…
  ***באיזה שמפו לדעתך אני אצטרך להחליף ברוויטה שיהיה לי הכי טוב(בהנחה שלי הוא כן עוזר)
  חופף לפי הוראות יצרן 5 פעמים בשבוע ,חפיפה כפולה,אני מאוד פדנט עושה הכל להגיע למקסימום תוצאות,ב2 ימים האחרים מעדיף לא לחפוף ומשתדל ביום שאני לא חופף לשמור על קרקפת נקייה,להימנע מזיעה,מקומות עם הרבה אבק,נגיעה בראש שלא צריך וכו.
  Nutrifolica?אולי משהו אחר?
  ומתי לחזור להשתמש שוב ברוויטה אחרי שאפסיק?
  —-אני לוקח הכל כהמלצה ממישהו שעבר דבר או שניים,אשמח לשמוע חוות דעת—
  תודה רבה,מעריך מאוד את העזרה

 12. admin says:

  מיכאל – אפשר גם יותר, זה לא חוק ברזל, המטרה לכסות את כל השטח שאתה רוצה לכסות, לדעתי 1 מל מספיק להכל, פשוט מטפטפים כמה טיפות בכל איזור, ואם לא מספיק עד עוד קצת.

  אחד – ניזורל וכתבי על זה הרבה, הוא היחיד שנמצא כעוזר בזכות החומר הפעיל שלו. ברויטה יש גם אותו, אבל בריכוז נמוך יותר, מה שמאפשר שימוש יומיומי (בארה”ב יש ניזורל 1% ואני מדבר על ניזורל 2%. ברויטה יש גם 1% של אותו חומר אם אינני טועה. ריכוז כזה מתיר שימוש יומיומי בעוד של-2% יש מגבלת שימוש).
  בגדול – שמפואים לא עוזרים (לא מזיקים אבל גם לא עוזרים) לכן כל ההתעסקות בזה לדעתי מיותרת.
  שימוש ברולר צריך להיות סביר, לא להגזים, ולחשוב טוב אם בכלל צריך אותו. הרי לפצוע את הקרקפת זה רע.
  מאוד יכול להיות שמצבך משתפר בזכות דבר אחד בלבד – המינוקסידיל, והרולר והשמפו לא משפיעים, אבל בוא נניח שכן – אני במקומך משתמש ברולר בזהירות רבה פעמיים בשבוע בלבד, אפילו פעם, ולטובת בריאות הקרקפת בוחר שמפו טבעי כלשהו (שוב זה לא ישפיע על התקרחות), ממש לא משנה איזה.

 13. בר says:

  היי אדמין,
  אני משתמש 3 שבועות במינוקחסידיל נוזלי.
  יש לי נשירה מוגברת כצפוי.
  הנוזל מייבש ומגרה טיפה את הקרקפת וגורם לקצת קשקשים,
  לא משהו קריטי בשבילי.
  האם יכול להיות שהנשירה לא מפסיקה עקב הגירוי בקרקפת מהאלכהול שבנוזל?

 14. admin says:

  לא, זה מהפרופילן גליקול שבנוזל, תעבור למינוקסידיל קצף אין שם פרופילן גליקול

 15. buddha says:

  bhringraj
  מישהו התנסה בזה?
  https://en.wikipedia.org/wiki/Eclipta_prostrata
  לפי ויקיפדיה, היה מחקר על עכברים שהראה שזה יותר יעיל ממינוקסידיל. דיי קל להשיג את זה בהודו.

  גם המחקר הזה על שילוב של סויה ופלפל חריף כתוסף תזונה
  http://inhumanexperiment.blogspot.com/2009/09/capsaicin-and-soy-isoflavones-grow-hair.html

 16. אופיר says:

  אהלן אדמין
  אמנם מה שאני שואל לא קשור לפוסט עצמו אבל זה אני חושב הדרך היחידה שלי לשאול אותך כי אני רוצה ממך חוות דעת בתור אחד שחקר את הנושא לעומק.
  אני כרגע כמעט בן 19 , מגיל 15 בערך החלה לי הדלדלות קטנה במפרצים שלא ייחסתי אליה חשיבות והיא רק הלכה וגדלה עד שעכשיו אמנם לא נראה שאני מקריח אבל אני די רואה את זה טוב ומבין שזה רק יילך ויהיה גרוע , בכל מקרה הגנים שלי מצד האמא מצוינים סבא שלי (אבא שלה) בן 75 בלי עין הרע ואין לו טיפת דלילות בשיער ומצד אבא שלי שהוא בן 47 יש לו מפרצים אבל עדיין שיער ארוך והקו שיער שיש לי עכשיו בגילי ראיתי לפי תמונות שהיה לו אותו רק באיזה גיל 30 אם לא יותר , וגם הרבה חברים שלי שההורים שלהם קירחים לגמרי יש להם שיער יותר בריא וטוב משלי ככה שגנטיקה לפי דעתי זה פחות בעיה .
  אבל אני חושב שאני יודע מה הבעיה שלי – סטרס , בערך מגיל 15 מתי שהחלה לי הבעיה של ההדלדלות התחלתי לסבול מהצקות של ילדים ולא הגבתי עד שהתחלתי לבכות לידם ממש אבל לא סיפרתי ולא דיברתי על זה עם אף אחד רק הדחקתי , גם ראיתי לפי כתבה שאני אתן את הקישור שלה בהמשך שהדחק מפעיל הורמון שנקרא קורטיזון שהוא מעלה את רמת הDHT בגוף וזה מה שגורם לנשירה , מה גם שלפני שנה וחצי בערך נכנסתי למשבר שגרם לי לדיכאון קשה של כמה חודשים שלאחריו מצב הנשירה שלי התחיל להחמיר וכבר התחלתי למצוא שיערות על הכרית וכשאני מעביר יד בשיער לראות שיערות (אמנם לא בכמות מוגזמת אבל עדיין) כמו כן אני מרגיש שהשיער שלי למעלה נהיה דליל יותר..
  עכשיו לפי הכתבה שקראתי שמקשרת בין סטרס להקרחה אני מרגיש כאילו היא נכתבה עליי כי אני בן אדם מאוד לחוץ מטבעי שלוקח דברים קשה ולפני שנתיים בערך היו לי כאבי שכמות חזקים מאוד שנבעו בסופו של דבר כתוצאה מזה שהמוח שלי הדחיק את כל הדברים שעברו עליי בילדות (ההצקות וכו’) עד שהתת מודע שלי לא יכל לסבול את זה יותר וכביכול האט את זרימת החמצן שלי לשרירים מה שגרם להם לכאוב (על כך קראתי בספר “ריפוי הכאב הכרוני” של ד”ר ג’ון סארנו) ולאחר שיישמתי את שיטות הטיפול שהיו כתובות בספר באמת הכאבים נעלמו!
  בכל מקרה אני חושב שגם כאן המצב שחוץ מכך שהקורטיזול זורם לי בגוף הרבה גם המוח שלי מאט את זרימת הדם לזקיקים מה שגורם להם לנשור ..
  רציתי לדעת האם אני יכול לעשות משהו כנגד הנושא הזה (שנובע לדעתו מלחץ ) או שמאוחר מדי ואי אפשר לעצור את התהליך ? נ.ב לא להציע לי פרופסיה כי אני מעדיף להיות קירח ולא אימפוטנט , תודה.

 17. admin says:

  לגבי ההצקות – זה קורה להרבה אנשים, מגיל ילדות וגם בגיל מבוגר יותר, אתה לא היחיד בעולם, תתפלא כמה סבלו מזה (אפילו שי חי מהאח הגדול).
  סטרס זה אכן מזיק לבריאות, ואתה חייב לפעול לשנות אצלך את העניין הזה, יש כל מני דרכים, לדעתי הדרך הכי טובה שיש היא אומנויות לחימה, אבל שם אתה צריך להכנס בידיעה שזה מסע ארוך, השאלה אם אתה מנטלית בוגר מספיק בשביל זה, לא בטוח, בכל מקרה לעניין השיער, אין שום בעיה עם נשירה או האטה בצמיחה, כל זמן שהכל צומח חזרה. כל זמן שלא מדובר שבהתקרחות גברית טיפוסית, אין בעיה שינשור, כי הוא יצמח. אצל נשים אחרי לידה יש שינויים הורמונלים שגורמים להן לאבד שיער, לפעמים המון, נשירה מטורפת, והכל צומח חזרה.
  הסטרס כשהוא משולב עם התקרחות גברית טיפוסית – שם זה יכול להאיץ אותה, או להתחיל אותה מוקדם יותר ממה שהיה ללא הסטרס, כנראה.ההורמון קורטיזול אכן מפעיל או מקטין פעילות של מערכות מסויימות בגוף כדי לאפשר “להלחם או לברוח” מול אוייב או טורף, וכנראה גם במצבים אחרים, אפילו לחץ לפני מבחן או לחץ בעבודה וכו’ ואני מכיר אותו טוב, סבלתי מלחץ קשה בעבודה שנים, ויתכן שאם הייתי חי בסביבה רגועה היה לי הרבה יותר שיער (והרבה פחות לבן).
  דעתי האישית, כל מה שאתה צריך לעשות, בתור צעיר מאוד, זה לבנות אישיות חזקה ובריאה, למרות מה שהיה שרבים חווים וחוו, וזה פרוייקט שכולל למידה, פעולה, שינוי הרגלים, ופעילות פיזית, כולם ביחד משנים את הצורה שבה אתה חושב ואת האמונות שלך, ואז אתה לא נלחץ ובטוח יותר בעצמך. בתור אחד שקורא ומתעניין אני בטוח שאתה יכול לחפש על זה מידע ולנקוט בפעולות.

 18. סדריק says:

  אדמין ראיתי בעבר שקנית רולר מחטים,
  מה דעתך עליו? אני מעוניין לקנות אבל קודם כל אשמח לחוות דעת ממי שניסה

 19. admin says:

  כנראה מיותר.
  ליצור חורים זעירים בעור זה דבר אחד, אבל למרוח על זה תמיסות מחומרים שונים יכול פשוט לגרום לדלקות וזיהומים. שימוש עדין אולי מאפשר יותר חדירות של העור, אבל זה לא אומר בהרכח שזה טוב, או משג תוצאות טובות יותר, למרות שכאילו יותר חומר מגיע לעומק העור. לא מצאתי הוכחה ברורה שזה מועיל יותר מאשר בלי והרופאים, כולל המשתילים, ממש לא תומכים או מאמינים בזה.

 20. Joe says:

  היי אדמין.
  מהי עמדתך בנוגע ל brotzu lotion שמדברים עליו כרגע בפורומים בחו”ל ועתיד לצאת בקרוב?

 21. admin says:

  אין לי עמדה על מוצר קוסמטי שטרם נבדק בשטח על אנשים. סיפורים, תאוריות וכו’ זה נחמד אבל חסר משמעות, אני מאמין במעשים, לא בדיבורים

 22. בר says:

  אדמין כבר 5 שבועות שהדילול לא מפסיק.
  עברתי לפני כשבוע וחצי לקצף,זה קצת האיט אבל עדיין לא הפסיק.
  באריזה כתוב שזה אמור להמשך כשבועיים.
  יש לך עצה בנושא?

 23. admin says:

  העניין נידון כאן לא מעט בעבר, קצת מאמץ?
  אין שום בעיה עם שיער שנושר, וצומח חזרה וזה דבר שרבים לא קולטים, הם נבהלים מקצת שיער שנושר להם. מינוקסידיל לא גורם להתקרחות, הוא בא למנוע אותה ולשפר.
  ניזורל יכול להקל כשיש דלקתיות בקרקפת, ואולי גם לתרום בפעולתו נגד ההתקרחות
  אני במקומך מרגיע, מוודא קרקפת נקייה (שמפו עדין, אפשר גם טבעי אבל לא חייבים, בעיקר רלוונטי לרגישים או לקפדנים), וממשיך כרגיל.לא לשכוח שמינוקסידיל זה למי שמקריח באמת, זה לא משה שסתם מורחים

 24. Fade Out says:

  הינה עוד “בחור” שהצמיח שיער עם פרופסיה 😉

  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4917128,00.html

 25. אוסיף says:

  היי רציתי לשאול האם יש אנשים שניסו לקחת כדור פעם בכמה ימים או לחתוך את הכדור לחלקים קטנים
  כדי להמנע מהתופעות לוואי

  אני בן 22 התחילו לי המפרצים אבל אם אוכל לשמר מה שיש זה יהיה נהדר.

 26. אלי says:

  התחלתי לקחת פרופסיה בעקבות נשירת שיער גדולה לפני שנה בערך וידעתי שיש אזהרות על תופעות לוואי של חוסר חשק מיני ושל דיכאון. אבל בכל זאת ניסיתי, לא רציתי להישאר קירח יום אחד. עכשיו אני יודע שחייתי בסוג של גיהנום כל החודשים האלה שלקחתי את הפרופסיה אני לא מדבר על החשק המיני שירד אני מדבר על זה שהתחלתי להרגיש שאני לא רוצה לקום מהמיטה ואפילו מחשבות אובדניות. אני מכיר את עצמי ויודע שכמעט בוודאות זה קשור לפרופסיה. ממליץ לאנשים להיזהר מהתרופה הזאת אם יש אפשרות לנסות דברים אחרים לפני כמו מינוקסי, השתלת שיער, מזותרפיה זה הרבה יותר עדיף!! עדיף להיות קירח ובריא נפשית ולא עם שיער ודיכאון וכו’!! למי שבכל זאת מנסה כדאי לשים לב שיש אזהרה בעלון של התרופה לגבי דיכאון ולשים לב בזמן לפני שהמצב מתדרדר! אני לא מבין איך אנשים שעשו עליהם ניסוי עם התרופה לא אמרו כלום בקשר לדיכאון למעט 2% מהנבדקים. כל כך הרבה אנשים מזהירים בפורומים לגבי התופעות של התרופה. אולי אני חלק מ2% אנשים רגישים ? יכול להיות אבל לא נראה לי ועכשיו אני מבין את כל האזהרות של האנשים בפורומים ובתגובות!! שימו לב! ותזהרו!!!

 27. admin says:

  לדעתי זה יותר 20% ואולי יותר מאשר 2%, לא ברור לי איך 2% אבל צריך לזכור שמי שעשה את הניסוי זו חברת התרופות, כלומר אל תחפש למצוא אובייקטיביות, המטרה שלהם להרויח כמה שיותר.
  על תופעות הלוואי של פרופסיה של ערימות של דיווחים בפורומים בתחום וכן יש אתר שמדבר על זה http://www.propeciahelp.com/
  הסרטון הבא שבו מדבר רופא שחקר את התרופה ומדבר על סכנת פגיעה קבועה, חשוב לראות את הסרטון עד הסוף להבין את הנזק שיכול להגרם
  https://www.youtube.com/watch?v=qG37eHJqCgI
  והנה סרטון על בחור שעבר מה שתארת בצורה קשה יותר
  https://www.youtube.com/watch?v=K1pb4RSGe_E
  וסרטון נוסף, שבעיקר רלוונטי מדקה 4:20
  https://www.youtube.com/watch?v=bfCiAjSXkcE&t=266s
  הסיכון העיקרי זה לחטוף PFS – post finasteride syndrome שזה נזק קבוע
  אחרי שחקרתי בעצמי את העניין החלטתי שעדיף להיות קרח ולא לגעת בתרופה הזו ואכן מעולם לא נגעתי בה לדעתי זו רולטה, הימור, שיכול להגמר רע מאוד, כמובן שיש כאלה שאין להם שום תופעת לוואי, לפחות כרגע, אבל זה לא אומר שכך זה ישאר, מי שחושב לקחת הייתי מציע לו ללמוד היטב קודם את כל קשת הסיכונים ורק אחרי שהבין הכל, רק אז לקבל החלטה. לא לקבל אוטומטית מרשם מהרופא, או לשמוע לרופא שאומר שזה שטויות ורק 2% יש להם תופעות לוואי זמניות, להיפך, להיות חשדן, תמיד, ולבדוק לבד תמיד. זה נכון לכל טיפול או תרופה.

 28. rרמי says:

  אדמין
  מה דעתך על השתלת שיער ואצל מי לעשות בארץ או חו’ל

 29. admin says:

  בגדול אני לא בעד, אבל מבין מי שעושה ובתנאי שעשה מחקר מקיף מאוד והבין את כל המשמעויות, זה ניתוח פלאסטי בלתי הפיך לטוב ולרע.
  כתבתי על זה המון ואין לי כוונה לחזור אתה יכול לקרוא
  לעולם לא לעשות בארץ, ובחו”ל רק בקליניקה מובילה מוכרת וידועה שנותנת שקיפות מלאה ואחריות לתוצאות.
  אני בעצמי עשיתי על התחום מחקר ארוך והחלטתי לא לעשות השתלה, אלא לגלח את הראש, גובה אפס בצדדים ושתיים למעלה.
  http://www.fullhair.co.il/category/%D7%94%D7%A9%D7%AA%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%99%D7%A2%D7%A8/

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree