איזה כוכבי קולנוע אמריקאים עברו השתלה?

30 בJuly 2016 מאת: admin

לכבוד השבת, פוסט קליל.

שני מושתלי FUT (הצעיר יוטיובר מוכר בתחום למי שעוקב קצת) מדסקסים את הסוגיה לגבי כמה שחקנים הוליוודים מובילים. מי הם פחות משנה (המבוגר מושתל שמקדם רופא מסויים שעושה FUT בארה”ב, הצעיר עשה אצל אותו רופא וגם מקדם אותו, לכן הם לא בדיוק אובייקטיבים כשהם ממליצים על משהו, אבל זה רק עבור מי שרואה עוד סרטונים איתם).

שניהם מסכימים על כך שלשחקן מקריח אין למעשה מקום בהוליווד, אלא אם מדובר בשרירן, מקריח יכול לשחק דמות מגוכחת בקומדיה, הוא לא יוכל לקבל תפקיד מוביל. זה דוחף שחקני קולנוע לעבור השתלות, כלומר כדי לעבור מסך בקולנוע צריך שיער.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער
תגיות:

תגובות

15 תגוובת על ”איזה כוכבי קולנוע אמריקאים עברו השתלה?“
 1. עדי says:

  לא יודע כבר מה עדיף, השתלת שיער שצריך כל כמה שנים “לחדש” ולסבול שוב מזריקות על הראש מבלי שמישהו מבטיח לי משהו, או תוספת שיער שצריך לחד כל 3-4 שבועות ועולות הון תועפות לטיפול…

  מה גם שב2 המקרים לא נקבל את הטיפול של כוכבי הוליווד, לא של המושלים כמו מתיו מקהוני, ולא כמו המודבקים כמו ג’ון טרבולטה. וגם בארץ מעולם לא נמצא סלון עם יחידת שיער איכותית כמו שלהם!
  אפילו לא כמו שיש בחו”ל: https://youtu.be/eCJd0Wr9sm4

  בקיצור, המצב קקה 🙁

 2. עדי says:

  אגב אם אני כבר מבקר פה לאחר כמה חודשים, שאלה לגבי מינוקסי ודומיו:

  יש דרך לשלב טיפול במינוקסי או מינוקסי קצף עבור אלו שמשתמשים בקונסילרים?
  אני כבר 5 שנים נמנע ממינוקסי רק בגלל שזה כ”כ מסובך לשלב זאת עם קונסילר, בטח ובטח שזו בעיה להשתמש בזה פעמיים ביום… ואם לא מתמידים פעמיים ביום אז בטח כבר עדיף לא להשתמש במינוקסי בכלל כי זה חסר השפעה…

  הסיבה לשאלה היא כי אני בד”כ מתקלח כל 2-3 ימים ומחדש את הקונסילר שבד”כ מחזיק יפה עד 3-4 ימים, אבל בשביל ההיגיינה של הראש ובגלל שאני משתמש בניזורל, אני משתדל להתקלח כל 2-3 ימים.
  השאלה אם בכל הבלגן הזה יש דרך לשלב מינוקסי או מוצר דומה שלא יתערבב ויהרוס את הקונסילר? אחרת צריך לקום ב5 בבוקר לפני העבודה כדי להספיק את כל זה 🙁

  תודה רבה.

 3. עמית says:

  היי עדי/admin
  אני שוקל להשתמש בsurethik
  רציתי לשאול מספר שאלות:
  1.בבוקר אני עושה אימוני כוח ואירובי ומשקולות(האם זיעה פוגעת בתכשיר/ מקלחת אחרי)?
  2.לכמה זמן מחזיק לך פעם אחת של שימוש?
  3.האם זה פוגע בטיפול בהקרחה?-אני משתמש כרגע במינוקסי קצף ואין לי שום רצון שיחמיר לי המצב
  4.מה העלות המומלצת לשלם על זה? ולכמה זמן זה מחזיק ?
  5.אני בעל תספורת קצרה(ממש 4-5 במכונת תספורת) האם זה משתלב טוב עם שיער קצר ? ולא רק עם שיער ארוך כמו שראיתי בyoutube
  6.אחרי כמה זמן ששמים מינוקסי מומלץ לשים את התכשיר?

  תודה

 4. עדי says:

  היי עמית,
  אין לי ניסיון עם surethik, רק עם טופיק ו-HSR.
  1. זיעה לא פוגעת, תלוי כמובן מה מצב קו המצח שלך, כי הזעת יתר יכולה לפגוע אם אין ספריי.
  2. יכול לחהזיק כמה ימים, קרה לי בטיול בטבע שהחזיק לי שבוע, אבל לא מומלץ כי זה לא בריא לקרקפת.
  3. אני מניח שזה עשוי לפגוע, למרות שאצלי אני בספק שזה פגע או האיץ נשירה (תמיד השתמשתי בניזורל).
  4. באיביי ניתן להשיג בזול יחסית. בזוג או בשלישייה יוצא ממש משתלם.
  5. ברמה של 4-5 לדעתי זה בסדר, אבל תלוי במצב הדלילות, כי אם ממש דליל – רד מזה, מישהו ישים לב באור שמש ישירה!
  6. שימוש עם מינוקסי – לא יודע כי זה מה שאני עצמי שאלתי למעלה ואף אחד עדיין לא ענה 🙁

 5. אביב says:

  היי עדי ועמית,
  בהקשר לשילוב מינוקסי עם קונסילר, גם אני נתקלתי בבעיה זו, ומצאתי פתרון חלקי.
  ראשית אני יוצא מנקודת הנחה שלא ניתן לשים מינוקסי על הראש, כאשר כבר יש עליו קונסילר. כי אז כמובן הוא יוצר גושים והורס את המראה של הקונסילר.
  לכן האפשרות היחידה הינה:
  לקום בבוקר, לשים מינוקסי קצף, לחכות כ-10 דקות (ניתן גם פחות), לשים קונסילר,

 6. עדי says:

  תודה אביב,
  לבעלי השיער ה”משוגע” (גלי \ מתולתל) בקרבנו זה נורא בעייתי לשים קונסילר כל בוקר מחדש, בגלל זה אני דואג להתקלח כל 2-3 ימים כי יש הבדל עצום בלשים קונסילר באור יום חלקי שחודר למקלחת לבין אור פלורסנט חזק ובהיר שבעות החשכה, בערב אני כבר מומחה בלשים את הקונסילר כך שלא יראו משהו חשוד בקרקפת… כל פעם שנאלצתי לשים קונסילר בבוקר תמיד יצא לא משהו.
  אבל תודה, לפחות יש מישהו שהתנסה עם זה, למרות שלדעתי קונסילר בכל מקרה יפגע באפקטיביות של מינוקסי… מבחינתי, בקצב הזה זה או גאלח או תוספת שיער איכותית (כדי לדחות את רוע הגזירה ולגלח בעוד כמה שנים כשיש אשה וילדים חחח) ולצערי גם יקרה, אוףף זה כ”כ מתסכל 🙁

 7. שי says:

  האם ביבי נתניהו נוהג להשתמש בטופיק,או לחליפין בתוספות ? בתמונות מהעבר הוא נראה עם הרבה חורים בקודקוד ?

 8. admin says:

  לדעתי תוספות, אני מכיר את התמונות מהעבר וגם רואים לפעמים קטעים ישנים בחדשות ואז הוא נראה עם פחות שיער וממש רואים קרקפת מתחת להלוואה וחיסכון.
  מי שנראה הולך ומקריח זה אורן חזן, דלילות קשה על כל החלק העליון של הראש, צפי לנורווד גבוה, יש היסטוריה משפחתית של קרחת שכנראה מגיעה אליו.

 9. עדי says:

  הספר של ביבי כבר אמר שאצל ביבי זו הלוואה… פשוט שם הרבה קונסילר כנראה…
  וכשהוא בחו”ל בלי הספר רואים “חורים” נגיד בביקורו האחרון ברוסיה. אם זו הייתה תוספת אז היא הייתה נחשבת לגרועה, לא הגיוני שהוא היה לוקח משהו זול ומוזר, הוא היה לוקח את הכי איכותיות “הייר פיס” שנראות כמו שיער אמיתי לחלוטין (כאמור יש לשכן שלי).

  וחזן מקריח מזמן, עוד כשהצטרף לכנסת ראו אצלו חורים, אבל הוא מתרשל עם הקונסילר כנראה מפאת חוסר זמו או שלא אכפת לו כמו החבר הזה שלך עם סיפור החתונה… חזן ממש לא עקבי, הייתה לו נסיעה אחת לארה”ב לא מזמן שבה הוא צילם המון סלפי, בעיקר במטוס ולא שם קונסילר וממש רואים לו קרחות ודלילות בכל הראש. כנראה שלא אכפת לו, מה גם שלא ראיתי שמישהו בכלל דיבר על זה בתקשורת, כנראה שבמינו כבר פחות אכפת לתקשורת, הרי שבעצמם כולם עם תוספות וקונסילרים, רוב השדרנים וכמו שחדי העין שבינינו מבחינים גם הפוליטיקאים וכל אישי ציבור, כי כיום איש ציבור איננו שונה משחקן קולנוע, כולם שם להעביר מסר, לשכנע ולמכור את עצמם \ חזונם, לא סתם יש להם יועצי תדמית, תקשורת, וכדומה.

 10. שי says:

  האם יש בארץ מכון אמין שמבצע תוספות,ראיתי שאדיר מילר,גדי סוקניק,דני רופ,אופיר פינס,אילן פיבקו ,עברו
  שינוי סביר עם תוספות שיוצרות חזות סולידית,אשמח לקבל מידע בנ:ל

 11. עדי says:

  יש כמה, אך אינני מתכוון לעשות להם פרסומת כאן (חפש בגוגל).
  לגבי אדיר מילר – שנים שהוא הולך עם קונסילרים בהגזמה, אפילו רואים את זה. גדי סוקניק כמה שהבנתי מהרשת הולך עם תוספת (לא כ”כ מוצלחת אגב). דני רופ לדעתי לא שם כלום, כי מאחורה יש לו מנחת מסוקים לא קטן. אופיר פינס אין לי מושג, או שהוא עם תוספת טובה או שעשה השתלה ומתחזק אותה. האחרון לא מכיר, מגיגול פשוט עושה רושם שגם הוא עם תוספת… בכל מקרה, לכולם יש כסף ולא יקר להם לשים גם תוספת שעולה 3-5 אלף ש”ח.

 12. שי says:

  למיטב הבנתי התוספת זקוקה לתחזוקה שוטפת כל כמה שבועות,אלמנט שמצריך ביקור קבוע במכון, וכמובן
  תשלום לא מבוטל למכון,בנוסף לתוספת יש בלאי ויש להחליפה לעיתים קרובות, כן הבנתי שהתהליך מלווה גם
  בגירוד מתמיד .

 13. עדי says:

  כן הנושא לא זול, לכן אישית אני מושך את הקונסילר עד שלא תהיה ברירה. בנתיים ממתין ועוקב אחר התפתחויות המדע, אך אין משהו באופק כמו שהאדמין כאן מעדכן ומדווח גם.

  תחזוקה אתה יכול לבד (לא חסר סרטוני יוטיוב) כך שאפשר לחסוך כסף וכל 3-2 שבועות להוריד, לנקות, לחטא ולהדביק לבד, אבל לדעתי עדיין צריך מדי פעם לבקר שם כדי שיעשו תספורת אחידה לשיער שלך וליחידה ׁ(פאדיחה להכנס לספר השכונתי ולהגיד לו שיזהר כי יש לך פאה יקרה על הראש חחח).

  חוץ מזה יש את העיניין שהתוספת בהחלט מתבלה, להבנתי ה”סקין” (סיליקון) שבלתי נראה לעין והכי איכותי מחזיק מעמד פחות מתוספות שבסיסן רשת (שהעין כן רואה) אבל מאחר והסקין דק כמו שקית ניילון, הבנתי שהיא מחזיקה משהו כמו 3 חדושים בלבד. לגבי גירוד, לא שמעתי על זה הרבה, אבל אני מניח שזה תלוי בבריאות הקרקפת. סה”כ בוא נודה בזה, זה לא דבר טבעי לשים דבק על הקרקפת (למרות שהם טוענים שזה דבק רפואי) ולהדביק על זה גם שקית עם חורים או אפילו רשת, זה עדיין חונק שורשים לדעתי וכנראה גם עשוי להגביר נשירה. לא שזה אכפת לי, כי כשאתה עובר את ה30, גם ככה אתה נלחם בזמן עד שתעשה גאלח, ותוספת לדעתי זה אחלה התחכמות (אם אתה בין נרווד 2-3) עד שיהיה מזור בדמות שיטת השתלה מוצלחת יותר או פתרון רפואי. עד אז, אינני מתכוון ללכת עם קרחת, כי לשים תוספת על קרחת זה כבר פאדיחה, כמו הסיפור של האדמין על החבר הזה עם החתונה…

 14. עדי says:

  מוזר לי שאף אחד כאן לא כתב על ה”סקופ” של השבוע… ביבי חזר לשיער חום!
  חחח זה הזוי, בשבוע האחרון כולם שמו לב שהשיער שלו נהיה כהה וכהה יותר, עד שהיום הוא הפגיז בהופעה שגררה מלא תגובות לסרטון החדש שלו בפייסבוק…

  מה שמצחיק זה שהספר שלו כנראה לא עושה עבודה טובה עם הטופיק, כי רואים לו חורים וקרחות, כידוע בשיער בהיר לא רואים קרקפת, אבל בשיעה עם קונטרסט מצבע הקרקפת (כהה על בהיר) רואים…
  בקצב הזה לא נתפלא אם בשבוע הבא או בשבועות הקרובים נראה אותו עם תוספת (פאה). D:

  בקיצור זה דיי מבדר לקרוא את התגובות בעמוד הפייסבוק שלו וברשת…

 15. אני says:

  הפריצת דרך היחידה שאני רואה בנושא או לפרוץ את נושא הגנים הרגישות הגנטית שייתנו פשוט זריקה והרגישות תיעלם מה שנראה לי מדע בדיוני כרגע או פשוט טכנולוגיית תאי הגזע שנראה יותר הגיוני שפשוט יהיה אפשר לשכפל שיערות ואז כל אדם גם אם יש לו מעט מאוד איזור תורם לעבור השתלת שיער ולהיות עם שיער מלא וכמובן מאושר יותר

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree