סיפור קצר על פיאה, וחתונה אחת

23 בJune 2016 מאת: admin

התלבטתי אם לכתוב על זה פוסט, אולי להוסיף לתגובות על הפוסט הקודם על הגלאח, אבל החלטתי שזה שווה פוסט.

ובכן, כידוע כל אדם מקבל את ההתקרחות שלו בצורה שונה, יש המשלימים בסופו של דבר, יש את אלו שיש להם קיזוז או פיצוי בצורת מבנה חסון (ראו את הפוסט על הגלאח והתגובות) או דברים אחרים, ויש את אלו שלא משנה מה, מתקשים, סובלים, ומרגישים פגיעה בבטחון העצמי וזה רודף אותם. כיוון שהתחום הוא סוג של טאבו, או נושא שלא מדברים עליו (אולי היום יותר מבעבר אבל עדיין), רבים שומרים בבטן, ואתה לא ממש יודע מה עובר עליהם, עד שזה מגיע למעשים.

פתאום אתה מזהה שזה שמולך שם קונסילר, שם אותו גרוע ורואים אותו מפוזר על העור (רבותי, קונסילר אפשר לראות על שיער דליל, הוא שוקע לקרקפת וגם אם אתה חושב שלא רואים, אולי אתה לא רואה). אתה רואה את הבנאדם הולך עם כובע, מצולם בתמונת פרופיל בפייס עם כובע.. לא מדברים על זה אבל זה שם.

וכאן אני הולך לספר לכם על הפתעה עצומה שגיליתי היום.

בחור אחד, שהכרתי לפני שנים ואנחנו עדיין חברים בפייס, התחתן. גיליתי זאת במקרה דרך התמונות בפייס. הבחור קרח מקדימה והיה הולך עם כובע.

לחתונתו, הוא הגיע…. עם פיאה לראשו!!!

לא תגידו שהוא התחיל עם זה קודם, לא תגידו שהוא נתן לסביבה להתרגל, למכריו וכו’, לא ולא.

לחתונה, של עצמו, הוא מגיע עם פיאה!!! בלורית מסורקת שביל בצד עם המקדימה מוארך וגולש על המצח ומזכיר קצת את הבלוריות של שנות השמונים. בלורית שופעת ומוארכת המכסה את המצח.

אתם צריכים להבין את רמת ההלם שקיבלתי מהתמונות. מילא היה שם פיאה לפני, להרגיל את הסובבים קצת, אני רק רוצה לדמיין את המשפחה, החברים, ההורים משני הצדדים, שהרי כל מי שקצת קרוב אליו, ועד למשפחה הכי קרובה כולם מגיעים לארוע, כולם כולם, רואים אותו נכנס מלווה בהוריו לצועד לקראת החופה , והוא נראה פתאום קצת אחרת.. לוקח כמה שניות להבין.. משהו קרה למראה של האיש שכו-לם יודעים שהוא מקריח, לפתע הוא שונה ולראשו בלורית שיער שופע… ולא הוא לא שם קודם, תמונות של כמה שבועות לפני בפייס הוא כרגיל, עם כובע או עם הקרחת.

צריך ביצים מפלדה או להיות קצת משוגע… ומהכרותי איתו.. לא מדובר בביצים, אתם יודעים יש אנשים שהם סוג של קרועים, ככה שכשהם עושים משהו מוזר זה אולי נתפס כפחות קיצוני מאשר אם אדם “נורמלי” היה עושה.. ועדיין..

אני חושב שזה מקרה הפיאה הכי ביזארי שראיתי אי פעם, כן, ראיתי אנשים עם פיאות, סיפרתי כאן על צמד האחים עם הפאות, סיפרתי על החבר עם הפיאה שהסיר אותה אחרי שהכיר את אשתו לעתיד, עשה מיקרופיגמנטציה  מיד כשהוריד ועבר למראה המגולח עם סכין (והתגרש אחרי שנתיים במקרה).

דבר כזה לא יכולתי אפילו לדמיין בחלומות.

מה מביא בן אדם לחבוש פיאה בחתונתו? האם הרצון להראות הכי טוב שאפשר לתמונות ולסרט החתונה גובר על המבוכה שבחשיפה כזו, כשברור שמדובר בדבר מלאכותי, בפיאה? הרי את רמת ההפתעה, ההבנה הזוחלת של האורחים שהאיש לא הצמיח שיער בין לילה לקחו שם בחשבון הוא ומשפחתו שידעו על המהלך, אולי ליוו אותו, ובטח ראו אותו לפני שצעד לחופה כשמסביבו יושבים ועומדים המוני בני משפחה חברים מכרים וקולגות לעבודה וכולם מביטים בפלא, מוחאים כפיים, ותוהים הכיצד..

מה התקרחות עושה לאנשים, שהשבר ואבדן הבטחון, אולי תחושה של אבדן זהות אפילו, שהם מוכנים לעשות דברים מטורפים עד כדי כך שהם מוכנים לסבול את הדיבורים על זה (לפחות בשנים הראשונות אבל בהחלט יתכן וזה נמשך כל החיים ויש דוגמאות), כולל בארצינו הקטנה והידועה בחוסר הפרגון, שהם מוכנים לחבוש תוספת שיער או במילה הפחות מכובסת פיאה, העיקר להרגיש טוב יותר מול המראה ובכלל? ולא, זה לא נראה טבעי, זה נראה מלא מדי ודחוס, והבלורית המוגזמת עם השיער שגולש על המצח.. ולחתונה?! אויייי.

בהתחלה חשבתי שמדובר בסוג של בדיחה, כי הבחור הוא סוג של ליצן, אבל לא, ממש לא..

לראות ולא להאמין. האם ישאר אם הפיאה או שהיא היתה מיועדת רק לארוע? ימים יגידו, אני אעקוב.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: ,

תגובות

15 תגוובת על ”סיפור קצר על פיאה, וחתונה אחת“
 1. חסוי82 says:

  למרות השעה המאוחרת ולמרות העייפות, לא יכול שלא להגיב לפוסט הזה.
  קורא, משפשף את העיניים ושוב קורא ושוב משפשף את העיניים…וזה עדיין לא נתפש.
  היות ואני אדם סקפטי וביקורתי מיסודי, חייב לשאול או להעלות אפשרות אחרת.
  אתה טוען שהכרת את הבחור לפני שנים ומאז נשארתם חברים בפייס, כלומר לא נפגשים ביומיום או אפילו פעם ב…במציאות. יש אנשים שהפרופילים שלהם בפייס לא השתנו מהיום שפתחו אותם, כלומר לא פעילים, לא משתפים סטטוסים, לא מחליפים תמונות…לעומת אחרים שלא יכולים להפליץ מבלי לשתף את הריח בפייס.
  לאן אני חותר? יש מצב שהבחור הספיק לעשות השתלה לפני כמה חודשים והחליט בצעד אמיץ לחשוף את התוצאה המיוחלת ביום חתונתו קבל עם ועדה? שגם זה לא מובן מאליו בכלל.
  האמת שנורא קל לדעת את זה משיטוט קצרצר בTimeline- של הבן אדם מהשנה האחרונה.
  אני תופס ממך אדמין אדם רציני ויסודי ולכן כמעט בטוח שלא כתבת את הפוסט לפני שביצעת בדיקה כזו, אבל עדיין מעלה את האפשרות הנדירה הזו, רק בגלל הפליאה.
  לאפשרות שהסיפור אמיתי, זה פשוט משהו שאין לתאר. אין דברים כאלה!
  הבן אדם יכל לשים כובע, כיפה שתכסה את כל הראש בסגנון בוכרי, תרבוש טורקי, בנדנה אלה אקסל רוז, כאפייה…הכל היה מחליק טוב יותר מאשר פאה. תסכימו איתי?
  ונניח שהוא ליצן, או יש לו ביצים, או חוסר טאקט וחוסר מודעות משוועים. מה עם הכלה?! מה עם החברות של הכלה?!? מכירים אשה שפויה שתשתף פעולה עם דבר כזה? מה ההיגיון ומה המוטיבציה? להראות טוב בחתונה והכל כשר? כולל האשליה שיש שיער יש מאין? ואח”כ חזרה לשגרה…
  האפשרות שהוא יחליט להישאר עם הפאה גם לאחר החתונה נראית הכי הגיונית ועדיין מזעזעת בפני עצמה, אם לא עשה הכנה קודם כמובן.
  והאפשרות שהפאה הייתה רק לאירוע, באמת לראות ולא להאמין. אירוע שכולו בדיחה.

 2. admin says:

  פאה ב-100%, הוא מעדכן תמונות, ויש תמונות שלו מהשבועות האחרונים עם הקרחת.
  השתלה, כנראה שכחת, לוקח לפחות חצי שנה לראות צמיחה, תוצאה סופית אחרי שנה, ולהאריך שיער לרמות שלו לפחות שנה וחצי, אין אפשרות כזו. כיפה הייתה מעל הפיאה בחופה לפי התמונות, הסיר אחרי זה. התמונות…יש מספיק מכל זוית.. לגבי הכלה, היא בת זוג שלו כבר שנים, מכירה היטב את הבנאדם..
  כמובן שמייד התקשרתי לחבר שלו שהוא גם חבר שלי (פעם כולנו היינו חברים, לפני שנים), שכמוני יודע שהבן אדם קרוע, והוא אישר זאת ואף הפליא ואמר שזה יפה לו, כמובן שמיד זעקתי מה יפה לו זה פיאה ובחתונה.. בקיצר, לא יאמן, אבל הנה לך דוגמא לכך שלפעמים המציאות עולה על כל דמיון.
  דרך אגב, לאבא שלו שמצולם הולך איתו לחופה ומעל 70, שיער מלא מהסרטים, הבן לא זכה לקבל אותו.

 3. ג'ימי says:

  זה מזכיר לי את מה שעשה ג’ייסון אלכסנדר (ג’ורג’ מסיינפלד) לפני שנתיים.
  הבן אדם החליט יום אחד בתחילת 2014 שהוא שם פאה על הראש, רק שבניגוד לחתן היקר
  בסיפור שלך שצפו בו נניח 500 איש ביום החתונה, ובמקרה הכי קיצוני עוד 1000 בפייסבוק, במקרה של ג’ייסון חצי עולם צפה בו ובפאה יום לאחר מכן, כשזה פורסם בכל עיתון/אתר רכילות בארה”ב ומחוצה לה.
  במקרה שלו הוא שם פאה של “מקריח” – השאיר לעצמו מצח גבוה עם קו שיער קצת דליל,
  דבר שלא עזר לו לא להיראות כמו בדיחה מהלכת, בייחוד אחרי ששיחק 9 שנים תפקיד של מקריח
  אומלל שיעשה הכל בשביל שיער, כולל שני פרקים שלמים שמתייחסים לפאות (עונה 6) שבאחד מהם
  הוא מתהלך כל הפרק עם פאה כשג’רי ואיליין אומרים לו שהוא נראה מגוחך, ונגמר בזה שאיליין חוטפת לו את הפאה מהראש לאחר שצרחה לו בפנים “YOU’RE BALD!!!”.
  הוא הלך עם הפאה תקופה מסוימת, לא ברור כמה זמן שנה או פחות, אבל בראיונות האחרונים שלו הוא שוב קירח כמו שכולנו מכירים אותו לאחר שכנראה אנשים שקרובים אליו רמזו לו שהוא עושה מעצמו צחוק.

 4. חסוי82 says:

  אני כל הסופ”ש לא הפסקתי להתפוצץ מצחוק מהסיפור הזה, כן ירבו כאלה בבלוג 🙂
  ג’ימי קרעת אותי עם “החתן היקר”, אשכרה זה החתן גברי או החתן עזריאל…גבר עם ביצים של שור.
  אדמין לגבי האבא, יש מצב שגם הוא שם פאה? 🙂 במקרה שלו קצת קשה לדעת כי מניח שאין לו פייסבוק ואותו לא ממש הכרת

 5. admin says:

  לאבא שיער רגיל וברור מהתמונות, אם היה חשד לפיאה הייתי כותב.

 6. ג'ימי says:

  כמעט שכחתי,
  ראיתי לא מזמן סרטון ביוטיוב של מה שנקרא “Hair system” של חברה כלשהי לא מהארץ, ועכשיו אני תוהה אדמין, האם גם במקרה הזה היית מצליח לזהות שמדובר בשיער מלאכותי?
  כמובן בהנחה ולא ראית את הבן אדם מעולם לפני כן, ומה הסיכוי שזה סגנון הפאה שהחתן לבש?
  אני בעצמי בחיים לא הייתי שם לב, ואני עוד מהאובססיביים ותמיד אומר לאחד החברים שלי “רואה את ההוא? הוא מקריח והוא עוד לא יודע את זה”, ועדיין במקרה הזה בחיים לא הייתי מנחש.
  בכל מקרה ובלי לשפוט את אותם אנשים, אני גם Toppik לא מסוגל לשים כי זה מרגיש מזויף, שלא לדבר על פאה (אני עדיין לא בשלב הזה בכל מקרה).

  קישור: https://www.youtube.com/watch?v=RrzsDvdBzIk

 7. דוד says:

  שאלה לאדמין הוותיק והמנוסה
  קיבלתי היום מייל על פורמולה חדשה לקרם S5 שידוע כבעייתי.
  מסקרן אותי לדעת אם שמעת או ראית באתרים בחו”ל את המוצר הזה שנקרא “פוליוואן”
  https://www.hairlosstalk.com/shop/topical-spironolactone-s5-bedtime-cream.html
  יכול להיות סתם טריק שיווקי ועוד דרך להוציא מאיתנו המתקרחים כסף ויכול להיות גם ארטילריה כבדה ל-DHT בשטח החיצוני בלבד.

 8. עדי says:

  כמה כיף לבקר כאן שוב לאחר כמה חודשים! האמת צחקתי בקול… חחח, השבוע בדיוק חשבתי ותהיתי האם יש אנשים שאשכרה שמים תוספת אך ורק בשביל להראות ביום שמחתם עם בלורים וצעירים שוב… אבל מעולם לא חשבתי שמישהו קירח יעיז לעשות דבר שכזה, חשבתי שדווקא מישהו עם נורווד 3-4 אולי יעיז, בהנחה שהוא עידן והכשיר את הקרקע לפני כן עם קונסילר או משהו…
  אבל כמו שציינת, כנראה זה עוד אחד מהטיפוסים האלה שלא לוקחים את עצמם ברצינות, הג’וקרים שממנפים עצמם על כנפי המתירנות הדמוקרטית וחיים בסרט הליוודי (או תל אביבי? חחח).

  בכל מקרה, אני לא שופט אותו, הקרחה בהחלט גורמת לאנשים לנהוג באי רציונליות, זה הגיוני שמבחינה פסיכולוגית אדם יהיה מוטרד או מודאג מחסרון שלו, אם זה חסרון באישיות, בטחון, כישורים או ידע – הכל אפשר לשפר ותקן ולהעצים את עצמך, הרי השקעה בעצמך זה ההשקעה הכי טובה.

  אבל מה עושים כשמדובר במראה? אנשים רציונליים יחפשו כנראה מזור בדמות תרופה או פתרון ישים אחר שיגרום להם להאחז בשיער הקיים או לקבל תוצאות מסויימות, אחרים יפנו ל”אשליות” כמו קונסילרים ואף תוספות שיער (פאה) ויש כאלה שפחות אכפת להם מה יגידו מסביבם כי הם עושים זאת בשביל עצמם ולעזאזל מה יגידו האחרים, לאדם חשוב להראות טוב קודם כל בפני עצמו ורק אח”כ עבור אחרים.
  אני לא רואה מחסור בבטחון עצמי במקרה כמו זה, אלא נהפוכהו, עדיף מישהו שלוקח את עצמו ובוחר בפתרון מסויים (גם אם זה גאלח) וממשיך בחיים מאשר מישהו בכיין שמיילל ומנסה כל דבר אפשרי, כולל שיקויי פלא של שרלטנים שלא חסר ברשת ובעולם ומבזבזים אלפי שקלים / דולרים ויוצאים קירחים מכאן ומכאן.

  אני המום מכמות האנשים הנבונים שאני מכיר בתעשייה (היי-טק) שהם גאונים ומבריקים אבל כנראה לא למדו להשתמש בגוגל בשביל לבדוק כיצד הם יוכלים לשפר את עצמם או את חזותם, אלה שיש להם בטחון ברצפה ובמקרה גם מקריחים, אתה מדבר עם בן אדם על מינוקסידל והוא לא יודע מה זה, מדבר איתו על קונסילר והוא בכלל בשוק… בקיצור – אנשים מייללים, מוטרדים ולא עושים דבר וחצי דבר כדי לצאת מהבור שחפרו לעצמם. כל דבר עדיף על זה, לבדוק לחפש, להשוות, לשקול ולחשב ולבחור בפתרון שהכי מתאים למצבך ולהמשיך הלאה (גם אם זה גאלח) כי להתבכיין זה באמת ללוזרים ובעלי בטחון נמוך! תבחרו פתרון שטוב לכם וגורם לכם להראות טוב, ופאק הסביבה ומה חושבים! (כמובן כל עוד אתם לא נראים כמו ליצנים, לכן חשוב לחקור ולבחור בפתרון כמה שיותר מקצועי בין אם השתלה, קונסילר או פאה). כל זאת כמובן עבור אנשים ריאליים בעלי מודעות עצמית, אני מניח שאותו ליצן עם החתונה לא חשב הרבה לפני שהחליט…

 9. admin says:

  הרבה אנשים אינטליגנטים שאני מכיר טובים בתחום אחד או כמה, אבל בורים גמורים בדברים אחרים. אדם יכול להיות בדרן מצליח ואין לו מושג בכספים, ואז הוא נותן למישהו לנהל לו ומאבד הכל, זה ככה גם אצל ספורטאים למשל באיגרוף. ידע כללי אין להרבה אנשים, ואנשים גם לא מתעניינים, הם קבורים עמוק באיזור הנוחות שלהם ולא מסוגלים להתקדם. אני ממליץ תמיד להפעיל שיקול דעת וחשיבה ולעולם לא לבנות על מומחה כזה או אחר.

 10. הלוחש לסוסים says:

  אני היחידי שמקבל השראה מהסיפור הזה ודווקא מעריך את הבחור?
  את הדבר הכי חשוב לא כתבת – נראה טוב או לא נראה טוב? זאת אומרת אם היית מקבל תמונות של תאומים האחד החבר שלך עם הקרחת והשני החבר שלך עם הפאה מי היית אומר שיותר מתאים לו?

 11. admin says:

  נראה מלאכותי, רואים שזה פיאה וכיוון שהוא היה קרח מקדימה הפער בין הלפני מול אחרי היה מאוד קיצוני. גם הבלורית מקדימה ארוכה מדי ומוגזמת בסגנון שנות ה-80. מאז הוא לא העלה תמונות לפייס אז לא ברור עם הוא עדיין עם או בלי, יתכן שכעת הוא בקונפליקט בעניין, אני מהמר שהוא בלי כי פיאה זה תחזוקה והתעסקות והוא לא הטיפוס שמתחזק.

 12. עדי says:

  מעניין אם את חיי הנישואין הוא הוא יתחזק… 😉
  שיהיה לו בהצלחה ולבריאות בכל מקרה.

 13. admin says:

  עדכון מפתיע…

  הבחור התאהב בפאה או במראה החדש, לא ברור לי אם עבר מקצה שיפורים או שינה תסרוקת, ואולי זו הדבקה ואז זו אותה אחת מהחתונה עם סירוק קצת שונה, בכל מקרה, הוא עם פאה גם היום.

 14. עדי says:

  חחח תודה על העדכון! בגלל זה אני אומר, מי שחושב לכיוון תוספת (פאה) שיחשוב על זה עד נורווד 2-3 כי אחרי זה כולם ישימו לב!!! תמשכו עם הקונסילר עד כמה שאפשר, עד הגלח או הפאה המייוחלת….
  מי שהיה קירח ושם פאה פתאום זה מבזה ודורש ביצים או רפות שכל, כי זה לא שביום בהיר אחד צמחה לך רעמה משום מקום! ולא זה כלל לא משנה גם אם הלכת ושמת את תוספת השיער הכי איכותית שיש ולא רואים שזו תוספת, עדיין מקרחת לרעמה מלאה זה מחשיד! (אלא אם נעלמת לכמה חודשים למנזר שתקנים באסיה).

  למרות שיש כאלה שתמיד היו מלאי בטחון ושמים פאה בשביל ההרגשה האישית שלהם וכי הם לא סובלים לראות עצמם קירחים, יש לי שכן כזה שלא שם קצוץ וגם לא מתבייש להגיד שיש לו תוספת, אשתו בסדר עם זה והוא אפילו לא מסתיר זאת מכאלה שידעו שהיה קירח, אז תלוי בבן אדם.

 15. admin says:

  אכן, ולדעתי איש הישר בעיניו יעשה, למרות שאישית זה נראה לי מגוחך ומיותר.
  אני מבין שיש אנשים שפשוט סובלים, ואין מזור, ובמצב כזה הכל הולך, הבריאות הנפשית קודם כל.
  המודל שלי זה ג’ייסון סטייתם.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree