סיפורי הצלחה כולל תמונות מאתר hairlosstalk

11 בMay 2016 מאת: admin

מדי פעם אני מזכיר את חשיבות הפורומים האמריקאים, שם נמצא תכלס כל המידע, והמידע החשוב, האמריקאים אוהבים לכתוב ולשתף, לנסות מוצרים, ולחפור לעומק.

אחד הפורומים המוכרים הוא זה של hairlosstalk וממנו הוצאתי לכם את הקישור לאשכול אולי הכי מעניין, שהוא סיפורי ההצלחה. אנשים שהטיפול עובד להם מציגים את עצמם, את הטיפול ותמונות להוכיח את השיפור ומתנהל דיון. בעצם, זה מראה במה אנשים משתמשים שתכלס מביא תוצאות, ואתם לא לא תופתעו לגלות שאנשים שם הולכים על השילוש הקדוש, על מינוקסידיל לבד או עם ניזורל, ובגדול תרופות (ואם עוד דברים – אז בנוסף לאלו).

כמה הערות לפני שאתם צוללים לשם:

1. רוב הכותבים חברה צעירים בגילאי ה-20, ככל שצעירים יותר ככה יש מצב לתוצאות טובות יותר.

2. האמריקאים בגדול חובבי פרופסיה, ותרופות בכלל, בשביל רובם פרופסיה זה מובן מאליו.

3. גם שם תמצאו שאלות והנחות מפגרות, חוסר ידע ובורות וכן מידע שגוי או לא מבוסס שאנשים מספקים אחד לשני.

4. אין חדש תחת השמש, לא תמצאו הפתעות, טיפולים חדשים יעילים או משהו שלא ידעתם שקיים.

הנה הקישור

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: ,

תגובות

29 תגוובת על ”סיפורי הצלחה כולל תמונות מאתר hairlosstalk“
 1. רמי says:

  כמובן שקראתי פה את רוב הפוסטים..המסקנה היחידה שלי לבינתיים שהטיפול היחידי המוכח (שהוא לא פורפסיה) הוא רק מינוקסידיל 5% ?
  יש עוד כמה טיפולים משלימים מוכחים שאפשר להוסיף מלבד המינוקסידיל 5%?

 2. רמי says:

  ראיתי באתר היירלוס Tricomin, מה זה? לא מצאתי פה פוסט מפרט יותר מידי..

 3. admin says:

  http://www.fullhair.co.il/index.php?s=Tricomin

  מוצר מיותר, לא מצמיח ולא עוזר לדעתי, כמוהו יש רבים.
  מה שעובד זה מעט מאוד דברים, התרופות, ולא מוצרי הטבע. מוצרי טבע יכולים אולי להיות משהו בנוסף, אבל ספק אם יש להם ערך כלשהו, לדעתי האישית אין.

  תרופות: מינוקסידיל, ספיירו (קרם), פרופסיה (גם גנרית, היום רבים מייצרים), דוטס (חזק יותר מפרופסיה עם תופעות לוואי קשות יותר, מעטים יעזו לגעת בו), ניזורל. השילוש הקדוש = פרופסיה, מינוקסידיל, ניזורל.
  כיום השילוש זמין בקלות ובזול – מינוקסידיל מאיביי, פרופסיה גנרית של חברת טבע מרשם אצל הרופא, שמפו ניזורל מרשם אצל הרופא ואז בזול, או בלי בקבוק ב-50 שקל בלי מרשם.
  תכלס זה הטיפול השמרני, היעיל, המוכר והכי נפוץ אצל מקריחים בממוצע. אני אישית לא נוגע בפרופסיה, אצלי זה טופיקלי בלבד – מינוקסידיל עם ספיירו קרם וניזורל מדי פעם ,אין לי שום תופעות לוואי, למעט גירוד קל לפעמים מהספיירו.

  http://www.fullhair.co.il/2009/05/%D7%94%D7%A9%D7%99%D7%9C%D7%95%D7%A9-%D7%94%D7%A7%D7%93%D7%95%D7%A9/

 4. רמי says:

  תודה רבה!
  רציתי לשאול באיזה מינוקסידיל הכי עדיף להשתמש? בקצף או ברגיל? איזה יותר יעיל ואיזה עם פחות תופעות לוואי? וכמובן.. מה ההפרשים במחיר? אופן השימוש והמלצות מיוחדות?

  שוב תודה רבה!

 5. חסוי82 says:

  שלום רמי,
  קצת מוזר שקראת את רוב הפוסטים (לטענתך) ואתה עדיין שואל על מינוקסידיל שאלות קיטבג של טירון. במיוחד כשמדובר במוצר וותיק מאד שנטחן לעייפה מכל כיוון אפשרי בכל פורום וגם כאן.
  אז ככה,
  בכל המינוקסידילים למיניהם מצוי החומר הפעיל שנקרא (כמה מפתיע) מינוקסידיל. הוא החומר הרלוונטי שעושה (או שלא, לא עובד על כולם) את הפעולה של המרצת זקיקי השיער.
  מכאן מה שעדיף זה מה שזול ונחשב אמין (חוכמת ההמונים, אדמין מדבר עליה הרבה ובצדק). מוצר מפורסם וזול הוא המינוקסידיל של קירקלנד. אני משתמש בו באופן אישי ועד כמה שידוע לי גם אדמין. כמובן שמזמינים אותו באיביי.
  קצף או רגיל? עניין של רגישות לחומר. ברגיל, כלומר בנוזל שמגיע עם טפטפת יש פרופילן גליקול (PGׂ) שזה למעשה החומר האחראי להוליך את החומר הפעיל מינוקסידיל אל תוך הקרקפת. בקצף אין PG ומכאן שמדובר במוצר שמתאים לאנשים הרגישים ל-PG. איך הרגישות באה לידי ביטוי? אדמומיות וגרד בקרקפת לרוב. על תופעות לוואי אחרות של מינוקסידיל כמו דפיקות לב מואצות, חולשה, כאבי ראש, כאבי עיניים וכו’ (שהן יותר נדירות) אין הבדל מבחינת קצף או נוזל.
  אישית הייתי ממליץ להשתמש בנוזל הרגיל מכיוון שהוא משמעותית זול יותר מהקצף וגם נוח יותר מבחינת השימוש והטיפול. אם לא ניסית מעולם כדאי שתתחיל מהנוזל. במידה ומתפתחת רגישות בקרקפת כפי שתיארתי מומלץ כמובן לנסות ולעבור אל הקצף. אדמין חווה זאת באופן אישי וגם רשם על כך. לכן הוא משתמש בקצף.
  מבחינת יעילות, בשניהם קיים החומר הפעיל מינוקסידיל באותו ריכוז ומכאן שהשאלה לא רלוונטית. עם זאת, עדיין אפשר למצוא ויכוח ישן נושן בכל מיני פורומים שטוענים ש-PG הוא מוליך טוב יותר ומכאן שהיעילות של הנוזל יותר גבוהה, לכאורה.
  אופן השימוש? כתוב על כל מוצר שמכבד את עצמו. אם זה לא מספיק אפשר לקרוא בלי סוף בגוגל וגם כאן ולראות עשרות אם לא מאות סרטוני הדרכה ביו-טיוב.
  ההפרשים במחיר משמעותיים בין קצף לנוזל. שישיית בקבוקי נוזל של מינוקסידיל קירקלנד עולה באיביי בממוצע עד 150 ש”ח ואמורה להספיק כחצי שנה! שישיית בקבוקי קצף יעלו בעוד מאה שקלים, אולי אף יותר, באיזור ה250-300.
  כמובן שאם תתעצל ותקנה משהו כזה בסופר פארם ליד הבית יאנסו אותך ותשלם פי 3 במקרה הטוב. מקווה שזה לא המצב שלך.
  המלצות מיוחדות? אין יותר מדי…חוץ מלהיות סבלני שזה אומר להשתמש באופן קבוע פעמיים ביום (זה הרגל מחייב והוא לא פשוט מסתבר ללא מעט אנשים) ולפחות כחצי שנה כדי להבין אם זה מועיל לך (עוצר את הנשירה ומשמר את הקיים. להצמיח שיערות זה כבר הרבה יותר נדיר). יש כאלה שגם אומרים אפילו שנה!
  בנוסף ההמלצה הרשמית היא לטפל, כלומר למרוח את החומר רק באיזורים המקריחים. אישית אני מורח גם בכל האיזורים שעלולים פוטנציאלית להקריח, גם אם הם מלאים ובריאים כרגע. זה למעשה השימור. בקיצור בכל הראש למעט הפרסה שלא מקריחה בד”כ.

 6. ג'ימי says:

  הפורום שציינת מורכב מהרבה מאוד אנשים שהם לא בהכרח אמריקאים, יש שם המון מאירופה.
  בפורום הזה לפחות חצי מהאנשים הם בני 40 פלוס, בתור אחד שב-7 השנים האחרונות נכנס לשם לפחות פעם בשבוע. אנשים מבוגרים וממורמרים (בצדק), שמכבים את הלהבה לכל הצעירים שמגיעים ומציגים שום דבר מלבד תמימות לגבי מוצרים חדשים שהם זבל.
  לאחרונה הפסקתי להיכנס לפורום ההוא מכיוון שנמאס לי מזה שהוא מקדש את התרופה פרופסיה כאילו הייתה אקמולי, כל בן אדם שמגיע וטוען לתופעות לוואי מיד מבטלים אותו ואומרים “קח,חכה כמה חודשים וזה יעבור.” בתור אחד שניסה 3 פעמים את התרופה ושיש לו כמה חברים שניסו, הייתי ממליץ לכל בן אדם שסך הכל מחשיב את עצמו בריא – להתרחק.
  באופן כללי הפורום הוא לא ברמה גבוהה כמו שחשבתי בעבר, וישנם פורומים ברמה יותר גבוהה כמו
  baldtruthtalk שיותר פתוח ומקבל אנשים שחווים תופעות לוואי מפרופסיה.
  באופן כללי הפורומים האלה לא תורמים יותר מדי למישהו שכבר מבין בתחום, אלא רק יוצרים תקוות שווא מפני שכל שבוע בערך יוצא “מוצר” חדש שמפיח תקווה רק כדי ליצור אכזבה.

 7. רמי says:

  תודה חסוי, מה מותר לפני ומה מותר אחרי השימוש במינוקסידיל? שעתיים ללא מקלחת? מותר להשתמש אחרי מקלחת? אפשר לתפקד רגיל שהתמיסה על הראש? מה ההפרשי שעות שיש להשתמש בתמיסה?

  הרופא אמר לי בהתחלה יש להשתמש פעם אחת ביום..

 8. רמי says:

  ואם זה נכון שהפסקת נטילת התרופה תגרום להאצה של ההתקרחות?

 9. חסוי82 says:

  אין כאן שאלה של מותר או אסור. זה עניין של הנחיות טיפול נכונות על מנת לקבל את מקסימום התוצאה האפקטיבית.
  מטפלים על קרקפת יבשה. אם מתקלחים לפני אז ממתינים שהקרקפת והשיער יתייבשו. זה תלוי כמובן באורך השיער (ראש גלאח מתייבש צ’יק צ’ק ושיער ארוך יותר זמן) ובטמפרטורה של הסביבה.
  לחומר לוקח לפחות חצי שעה להיספג בקרקפת ולכן ההמלצה היא לא לשים בזמן הזה שום תכשיר לשיער. לאחר מכן אפשר. אכן, שעתיים לפחות מבלי לשטוף את הראש שוב לאחר השימוש. אפשר לתפקד רגיל כמובן, למה לא? נראה לך שמישהו היה משתמש במינוקסידיל אם היה צריך לשכב במיטה אחר כך? או להיות מוגבל במשהו?
  הפרשי השעות לפחות 8 שעות בין טיפול לטיפול. עד 12 שעות זה גם טוב. למשל 8 בבוקר ו8 בערב.
  לגבי פעם ביום או פעמיים ביום. זה גם ויכוח ישן ויש כאלה שטוענים שעובד להם גם בטיפול של פעם ביום.
  אני מעדיף ללכת על בטוח ולא להגיע למצב שהטיפול לא עובד לי בגלל שהתעצלתי או התקמצנתי. אם הוא לא יעבוד למרות שעשיתי הכל לפי הספר זה כבר עניין אחר…לפחות את עצמי לא אוכל להאשים.
  זה הכלל אצבע שלי ובכל תחום בחיים.
  הפסקת נטילת התרופה תחזיר אותך די מהר למצב שהיית בו מבלי להשתמש בה בכלל, כולל ההקרחה שהייתה צריכה להיות בזמן שהשתמש בה. מכאן הגיוני שתהיה הקרחה מואצת ובזמן קצר. עם זאת לא תהיה השפעה שלילית בנוסף, כלומר המינוקסידיל לא יעשה אותך יותר קירח ממה שהיית אמור להיות בלעדיו. בדגש על היותר.
  שים לב שעם תחילת הטיפול תופעה של נשירה מוגברת היא שכיחה וקרתה גם לי. צריך לנשום עמוק ולהיות סבלני חודש עד חודשיים אפילו. זה אומר שהתרופה עובדת וכנראה שיער חלש שהיה אמור גם ככה לנשור מפנה מקום לטובת שיער חזק יותר.

 10. admin says:

  ג’ימי את צודק בהרבה דברים, מצד שני אם קראת שם בטח שמת לב שרבים שם יוצאים נגד הפרופסיה, ותופעות הלוואי שלה. בכלל, נראה לאדם הסביר שמסתכל מהצד שכמות תופעות הלוואי גדולה מאוד, אל מול מה שהיצרן הציג כשרשם אותה. בנוסף יש לזכור שהרוב לא מתמיד בטיפול. הרוב מורח כמה חודשים, לא רואה שינוי ומפסיק או מחפף, וככה אין סיכוי להצליח. לקחת כדור זה הכי קל, ואנשים לרוב יעשו מה שקל, וככה גם יתמידו יותר.
  מה שעובד מבחינת התמונות שהם מראים – זה השילוש. אתה לא תמצא כמעט תמונות של אנשים שמראים תוצאות ממשהו אחר.
  אכזבות יש המון, להרבה אנשים. פורומים מכילים את כל סוגי האנשים, וכמו שכתבתי תמצא שם כרגיל הרבה בורות, וקושי של אנשים להבין דברים פשוטים ולהפעיל הגיון, לצד אנשים עם ראש טוב שמסבירים ומציגים הרבה היגיון. ברור שיש עוד פורומים.

 11. רמי says:

  תודה רבה על כל התשובות, שאלה אחרונה.
  רציתי לשאול אם אפשר להתחיל ישר עם הקצף של רוגיין/קירקלנד, אותו אפקט של התמיסה נכון?

  יש סירטונים יותר ברורים לאיך לשים את הקצף?
  דרך אגב, יש איזה אפליקציה או דף מעקב שאפשר לעשות כדי לא לשכוח לשים כל יום פעמיים?
  הפרש של 12 שעות, 2 אחרי אסור להתקלח!

 12. בני says:

  אדמין שלום,
  רציתי לדעת אם אני משתמש בספיירו ואחרי כמה זמן אני יפסיק ההשפעה של המוצר תיפסק והשיער יינשור, או שעצם העובדה שהשמשתי במוצר יגרום לשיער לגדול והתחזק חזרה?

 13. admin says:

  כל מוצר שעובד, והפסקת אותו, הנשירה תחזור.
  כמדובר בהתקרחות גברית טיפוסית, מה שמחולל אותה תמיד קיים, זה כמו ששמת חומה נגד פולשים ואז הסרת את החומה, הפולשים תמיד שם והם יכנסו.

 14. רמי says:

  קניתי את הקצף, באריזה כתוב חצי מהמכסה, חצי מהמכסה אכן יספיק? הוא לא מכסה לי את כל הקרקפת.. מה אתם אומרים בעלי הניסיון?

 15. admin says:

  לא מכיר חוק כזה, אולי זו כמות ממוצעת, אני שם כמה שאני צריך ומעולם לא מדדתי כמות של קצף.
  תפעיל חשיבה, תמיד, הגיון בריא. מה ההגיון אומר? פשוט, לשים כמה שצריך על השטח שיש. אם יש מעט שטח אז מעט ואם הרבה שטח אז יותר.

 16. עמית says:

  שלום admin,
  יש לי שאלה בנוגע לשימוש במינוקסי קצף
  אני משתמש בו במשך 5 חודשים ושמתי לב שכל פעם אחרי מקלחת כשאני שם אותו נושרות לי 10 -12שערות
  (אני מוודא שכל החומר נספג טוב ,שם על כל החלק הקדמי של הראש)
  לדעתך זה תקין? או שכדאי לי לשקול לעבור לטיפול אחר/להוסיף משהו אחר
  (בן 23 משתמש כרגע במינוקסי+כרם ספירו-3 חודשים)

 17. רמי says:

  תודה, איך אתה ממליץ להשתמש? לשים על היד ואז על הראש או ישר על הראש?
  האם ניתן לסרק את השיער אחרי שאתה שם את הקצף?

 18. עמית says:

  אני ממליץ לשים את החומר כשיש לך שיער קצר ככה אתה באמת רואה אם שמת טוב
  אני אישית הייתי מסרק את השיער אחרי אבל אולי בגלל זה יש לי נשירה(10-12 שערות כשאני שם את המינוקסי)-עכשיו אני לא מסרק בשביל לראות אם יש איזשהי השפעה,
  אין לי מושג אם זה נורמלי הנשירה הזאת או לא בגלל זה אני מחכה לתשובה של הבכירים/admin
  בנוגע לשימוש אתה יכול לשים על כל הראש
  או שיש כאלה ששים רק במפרצים/קודקוד-תלוי במצב שלך(לפי ההוראות יצרן המוצר עוזר רק בקודקוד)
  בהצלחה

 19. admin says:

  קצף שמים על היד ומשם לראש. לתת קצת להתייבש ואז לסרק. הוא מתייבש תוך כמה דקות.

 20. עמית says:

  admin
  לדעתך אם נושרות 10-12 שערות כששמים את המינוקסי זה תקין?
  או שצריך להתחיל לחשוש?

 21. admin says:

  לא יודע, אולי זה לא קשור למינוקסי, אם היו נושרות 30 הייתי נבהל, 10 יכול להיות בטווח הנורמלי היומי וגם יותר מזה. כמובן שאתה לא ממש יכול לדעת, הרי יכול לנשור במהלך היום בלי שתשים לב גם כן, אז להדבק דווקא למה שאתה רואה במריחה?
  ואם אתה אמור לחשוש אז? תגביר את עוצמת הטיפול? עם מה?
  אל תנסה למצוא חוקים, החוקים היחידים הם שההתקרחות היא תהליך שהולך וגובר עם השנים, שמה שהוכח שעובד מוכר וידוע ומוגבל, ושצריך להפעיל שיקול דעת ולהבין שזה לא מדע מדוייק, אז תפעיל אותו.

 22. רמי says:

  היי אדמין, כתוב בעלון של הקצף שאחת מתופעות הלוואי שקוראות לעיתים קרובות זה כאבי ראש? הגיוני??

 23. admin says:

  כל מה שכתוב בעלון עבר את משרד הבריאות, אם זה כתוב זה נכון, צריך לחשוש ממה שלא כתוב ולא יודעים. מאוד הגיוני, השאלה באיזה היקף, לי זה לא קרה מעולם עם 5% אבל ועוד איך קרה עם 15%, כולל חולשה, דופק לא סדיר ועודף בקיצור עשה ממני סמרטוט ברמה שהפסקתי עם ה-15%, מאוד מפחיד. ה-15% זה ריכוז גבוה מספיק שהחומר יכנס ברמה מהותית לדם דרך העור מה שלא קורה עם ה-5% ועדיין תמצא אנשים עם רגישות גבוהה גם ל-5%, אולי לא רבים אבל תמצא. לא לשכוח שזו תרופה, גם אם היא נמכרת ללא מרשם.

 24. O-Z says:

  היי אדמין,
  האם שמעת על Spectral DNC-N ?

  בטוח שמעת על Spectral אבל אני שואל ספציפית על DNC-N שהם מכנים אותו כ- Nanoxidil…

  השאלה מכוונת כמובן לעוד אנשים ..

  חיפשתי ברשת, לא ראיתי פידבק של ישראלי על המוצר – פידבקים עליו מארצות אחרות יש בשפע…

 25. admin says:

  שמעתי אבל לא הבנתי את הקטע. זה המצאה שלהם, שלא ברור ממה החומר שלהם עשוי, אבל לכאורה זה דומה כימית למינוקסידיל אבל מולקולות גדולות יותר שהם טוענים שנספג טוב יותר אינו תרופה ובטוח לשימוש.
  פידבקים אין בשפע ואין כמעט, ואתה לא תמצא דיון רציני עליו בפורומים כי לא משתמשים בו. בקבוק אחד עולה כמו מינוקסידיל ל-3 חודשים.

 26. דור says:

  אם כבר הזכרת את Spectral אז יש להם מוצר מהפכני מבוסס על החומר ASTRESSIN-B.
  זה מוצר שהצמיח שיער לעכברים קירחים.

  http://www.amazon.com/DS-Laboratories-Spectral-Astressin-B-Solution/dp/B009Q0MQ0C

  נמכר באמזון, אם אתה יכול להבחין הציון שם הוא בינוני… 3.5 מתוך 5, 17 אנשים העלו ביקורות.

  http://www.nrg.co.il/online/29/ART2/214/844.html

  כמה דברים שחשוב לזכור:
  *הניסוי בוצע על עכברים, ואין כרגע אינדיקציה או מחקר לגבי בני אדם.
  *לעכברים *הוזרק* החומר לקרקפת, ולא *נמרח*. מה שאומר שזה חדר את שכבת העור החיצונית. אפשר להחדיר עם רולר מחטים כדי שייספג אולי עמוק יותר לתוך הקרקפת, או אם מחדירים בלחץ אוויר אז הכי טוב.י
  *מנגנון הפעולה של המוצר שונה ממעכבי DHT, הוא מפחית הורמוני לחץ: קורטיזול וACTH.

 27. רמי says:

  יש המלצות על אופן השימוש בתמיסה? טפטפת/מזרק?

 28. מאט says:

  הי
  למרות שאני משתמש במינוקסי, עדיין השיער שלי נושר. והשאלה העולה כעת : האם השיער אשר נשר יצמח מחדש?
  עוד שאלה: מינוקסדיל 5 גורם לקשקשים רבים, ( יש לציין שאני משתמש בניזוראל) ןהשיער שלי מלא קשקשים, האם זה הסיבה שהשיער נושר כעת? ואיך לטפל בקשקים?
  שאלה אחרונה: מאיפה אפשר לקנות מינוקסי קצף.בארץ?
  תודה מראש

 29. admin says:

  היה לי הקשקשים, עברתי למינוקסידיל קצף, נגמרו הקשקשים.
  אם אתה רוצה לקנות בארץ יעלה לפך פי 3 מאיביי, יש תחפש בגוגל.
  המינקסידיל אינו תרופת פלא, אין תרופות פלא. זה שהשיער נושר בתחילת הטיפול ושבועות אחרי זה מוכר וידוע וזמני. כמובן יש כאלה שמינוקסידיל לא עוזר להם אבל את זה רואים אחרי חודשים.
  תקרא מה כתוב על המוצר שאתה קונה.
  לטווח ארוך מינקסידיל לא יעיל עבור כולם ויעילותו יכולה לרדת עם השנים, הוא לא חוסם DHT אלא פועל בצורה שונה.
  הכל נכתב כאן מליון פעמים, תבדוק בתגובות ובפוסטים.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree