האם מינוקסידיל ופרופסיה יעילים למפרצים וקדמת הראש?

19 בOctober 2015 מאת: admin

לפי הרופאים -- כן.

למרות מה שנטען רבות על ידי משתמשים, הנה רופא מוכר בארה”ב בתחום ההשתלות, שאומר שהטיפולים יעילים, הסיבה שהתרופות לא מוזכרות לגבי קדמת הראש היא כי המחקרים שנעשו היו על איזור הקודקוד (הכתר), ולא על השיער מקדימה, ולכן לא ניתן לטעון שזה יעיל מקדימה, אבל בפועל זה עובד שם כמו בשאר הראש.

הרופא שאומר את הדברים גם מזכיר שהטיפולים והתרופות יעילים רק לשיער קיים, כלומר שיער שנחלש והפך דק. אם זקיק כבר לא מייצר זה בלתי הפיך.

שימו לב שהרופא עצמו קרח לחלוטין בנורווד מכסימלי.

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: תרופות
תגיות: ,

תגובות

תגובה אחת על ”האם מינוקסידיל ופרופסיה יעילים למפרצים וקדמת הראש?“
  1. mike says:

    משמעניין שהרופא הזה ד”ר ברנשטיין שהינו רופא ומשתיל שיער וותיק ,עשה גם ניסויי ב 2006 עם מספר של מושתלי שיער ומשבדק זה לאחר כמה ימים הזקיק שהושתל בהשתלת שיער נשאר מקובע באופן סופי שהוא לא יכול לנשור יותר, כלומר נתפס בקרקפת באופן קבוע והם גילו הוא וד”ר רוזמן ש אחרי 9 ימים הזקיק הוא קבוע ,כלומר לאחר 9 ימים מהזקיקים שכן שרדו ת 9 ימים לאחר השתלת השיער הם כן ימשיכו לגדול או כמו שאומרים יקו שורש ויפכו לשיער לאחר מספר חודשים.
    לגביי השאלה האם פרופסיה או מינוקסידיל יעילים לקדמת הראש לפי דעתי במחקרים הקליניים הם חיפשו בעיקר אנשים עם רמת התקרחות בין נורווד 2 ל 5 עם דלילות בעיקר בשיער או הפדחת לא הקרחה מלאה אלא בעיקר שיער שנהפך להיות יותר דק חלש וצומח ממש בקושי,ומשראו במחקרים זה שבאזור הפדחת היתה צמיחה יותר משמעותית ,ובקדמת הראש הצמיחה היתה לא דיי מספקת כדי לקבוע שהתרופה יעילה גם לקדמת הראש,בוא נגיד שזה לא עבר את ה3 שלבים(פאזות ) של הFDA כדי לקבוע שזה עוזר לקדמת הראש בצורה “יעילה”.
    למרות שכן ניתן לראות מטופלים שהשתמשו ב 2 התרופות האלו וכן חוו צמיחה גם באזור מקדימה ובמפרצים כאחד.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree