משתילי השיער הטובים בעולם (?) – DR KORAY ERDOGAN

22 בJune 2015 מאת: admin

המידע לגבי משתילים והשתלות מגיעים כיום מהאינטרנט, וזו הסיבה לפריחת התחום כמו גם תחומים רבים נוספים. האינטרנט פתח את האפשרות לכל אדם שמחובר אליו בכדור הארץ לקבל כל מידע שעולה ברשת. בתחום ההשתלות מדובר בעיקר בפורומים, שם אנשים וקליניקות מעלים תמונות וסרטים, וכך ניתן להתרשם מהתוצאות.

זה גורם לתחרות בין הרופאים והקליניקות, כי מי שלא שם לא לא קיים, וכל מי שרוצה לקדם את עצמו חייב לשחרר כל הזמן סרטונים ותמונות, תחרות היא דבר טוב, כי זה גורם להתייעלות ושיפור, למרות שהשיטות עצמן כבר די ישנות (גם FUE), עדיין יש פה ושם שכלולים.

דוגמא לא רעה שקפצה לי לעין נמצאת בקישור הבא:

http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/179934-dr-koray-erdogan-asmed-clinic-4013-grafts-manual-fue.html

שימו לב לאיכות התמונות, ולשקיפות שהקליניקה נותנת, ומראה במדוייק איזה “התעללות” עבר האיזור התורם. בתמונות בחור צעיר מאוד, בן 23, שהושתלו אצלו מעל 4000 זקיקים ב-FUE, נורווד 4.

לגבי הקליניקה הספציפית – היא מתורכיה, האתר שלהם https://www.hairtransplantfue.org/ הרופא הוא KORAY ERDOGAN והם נחשבים ברמה גבוהה לפחות לפי התוצאות שהם מראים (אם כי הם לא ברשימה של SPEX אבל זה לא אומר יותר מדי, הקליניקות ש-SPEX מוכן להמליץ עליהן http://spexhair.com/recommended-clinics/ אבל אני מניח שהוא לא עושה את זה בחינם).

לפחות ברמת תמונות וסרטונים, הקליניקה התורכית מציעה תוצאות יפות. מה שחשוב לקחת מזה, זו העובדה שהם מתגאים בתוצאות שלהם ומפיצים אותן בהרבה מקומות ברשת ןמקבלים הרבה פידבק חיובי. האם אני הייתי נוסע לתורכיה בשביל זה? שאלה טובה, אין לי תשובה טובה.

בכל מקרה זו קליניקה שמתמחה רק ב-FUE, שזה דבר שחשוב לדעת, המשמעות שהם כנראה עושים את זה טוב כי הם לא עושים FUT כלומר הם מתמקצעים היטב ב-FUE.

לא הצלחתי להבין מהאתר שלהם אם הם נותנים אחריות על העבודה (אם לא – אין ערך לכל התמונות והסרטונים מבחינתי).

אני לא יודע אם אפשר לדרג את הקליניקה כאחת הטובות בעולם (ותכלס מה שקובע זה מה התוצאות שיצאו אצלך, הכי טוב זה דבר יחסי), אבל מבחינת תמונות וסרטונים הם בהחלט נראים ככה, ויש להם פידבקים בפורומים שטוענים ככה, מה שחשוב לקחת מהפוסט זה – האם אתם מכירים קליניקה ברמה כזו בארץ, שיש אצלה כזו שקיפות, עם סרטונים ותמונות? האם יש מישהו בארץ שיכול להגיע לרמה כזו? שנותן אחריות על עבודה? למי שתהה למה אני תמיד אומר – רק חו”ל – זו התשובה.

ולסיום: דיון מעניין – מי טוב יותר RAHAL או KORAY? (השוואות מסוג זה יש הרבה בדיונים שונים, כאשר עולה השאלה למי עדיף ללכת, מה שטוב בדיונים הללו שהם חושפים גם את הדברים הפחות טובים בתעשיה הזו שאנשים מגיבים ומתייחסים אליה – העובדה שלאתרים מעלים רק את ההצלחות ולא את הכשלונות, ושיש כאלה, או לכך שרופא מסויים טוב יותר בשיטה אחת מאשר בשניה וכו’, או שב-FUE יש צלקות בצורת נקודות, למרות שיש רבים שטוענים שלא רואים אותן אז כן רואים אם השיער מגולח, כלומר מי שרוצה להכיר קצת את התחום חייב לקרוא דיונים כאלה, אין טוב מזה כדי ללמוד את האמת, שהקליניקות הרבה פעמים לא מציינות או מתייחסות לעומק, ומי שכותב בפורומים זה גם אנשיםפ שעברו השתלות בעצמם ואי אפשר לספר להם סיפורים)

http://www.hairrestorationnetwork.com/eve/179729-whos-better-dr-rahal-turkey-docs.html

ולכל השואלים למה אני כותב על זה – זה לא כי אני בקטע של לעשות (אין מצב), זה כדי להרחיב אופקים וללמוד על התעשיה, לראות אם התחדש משהו, ולהתרשם בעצמי מהתוצאות היפות שמוצגות (ואז אני מלטף את אחורי הראש, האיזור התורם, ושמח שהוא שלם).

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער
תגיות:

תגובות

3 תגוובת על ”משתילי השיער הטובים בעולם (?) – DR KORAY ERDOGAN“
 1. בן says:

  היי.

  אני מחםש מישהו שעשה השתלה אצל הרופא הזה מטורקיה (ERDOGAN KOREY) ומוכן לדבר טלפונית או בהתכתבות ולשתף חוויות.

  בן

 2. אמיר says:

  היי
  אני כבר למעלה משנה לומד את העניין של ההשתלות כי אני מתכוון
  לעשות השתלה בשנים הקרובות. בינתיים המינוקסי עושה את העבודה. יש אתר שנקרא realself שם אנשים מעלים reviews לתהליל ההשתלה ומדי חודש מעדכנים עם תמונות שהם מעלים. להפתעתי ישנם לא מעט רופאים בטורקיה כמו למשל tugrul maral שעושה השתלות במחירים מאוד זולים. ויש עוד. תיכנסו לאתר ותקראו יש מלא חומר שם

 3. Admin says:

  שלום מישהו שמע על דר tejunder bhatti שנמצא בהודו

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree