החנות האינטרנטית של hairlosstalk.com

6 בJanuary 2015 מאת: admin

לאתר hairlosstalk יש חנות אינטרנטית, האתר ותיק מאוד, לא ממש מתוחזק (חלק מהלינקים לא עובדים), אבל יש לו פורום פעיל ומוצלח וגם חנות אינטרנטית שהיתרון שלה שעודכנה אופצית התשלום – אפשר לשלם עם פייפל, כלומר בדיוק כמו לקנות באיביי. נדרש קודם לבחור אם אתה רוצה לרכוש כאורח או להרשם, ורק בסוף אתה בוחר את אפשרות התשלום, שכוללת כאמור פייפל, מה שאומר קנייה נוחה ובטוחה.

מה יש שם ששווה לקנות?

יש שם את רוב המוצרים שמקריח ממוצע קרא או שמע עליהם, ואפילו פרופסיה גנרית, אבל מה שאולי יעניין יותר אלו מוצרים נדירים או יקרים בדרך כלל שניתן למצוא שם:

קרם ספיירו – ממה שבדקתי הם כיום המקום היחיד שמוכר את הקרם S5. יש שם אופציה לקנות צנצנת אחת או 3, קרם יום או לילה (אני קניתי את היום, מורח מעט, מחזיק להמון זמן).

רביבוגן – עולה 99$ (משלוח להוסיף 21$ סה”כ כ-120$ זול יותר מהמחיר של הארץ).

קרם פוליגן ב-20$ (נחושת)

כתובת החנות:

http://www.hairlosstalk.com/shop/

יש גם כרינגן, טריקומין וכו’, קונסילרים, וכמעט כל מוצר ששמעת עליו, רק שלא הכל שם כדאי, למשל מינוקסידיל שם יקר יותר מאיביי, לכן איביי עדיף, כלומר שווה להשוות תמיד לאיביי.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: , , ,

תגובות

8 תגוובת על ”החנות האינטרנטית של hairlosstalk.com“
 1. משה says:

  ערב טוב,
  אפרופו פוליג’ן, יש כבר התרשמות ראשונית מה hair-signals ?

 2. admin says:

  אין מסקנות ברורות, אולי כי מדובר בחומר שיכול לעזור לשמור על הקיים, אבל לא להצמיח..
  כדי להצמיח צריך שילוב של זקיקים במצב שיוכלו לייצר כלומר לא גמורים, יכולת של החומר לחדור טוב (רולר סיכות אמור לאפשר חדירות טובה יותר), זמן וסבלנות, וחומרים שיעשו את העבודה, וזה לא פשוט כי איך שלא תהפוך את זה, תמיד אתה חוזר לזה שצריך חוסם DHT וממריץ זקיקים (כלומר משהו בסגנון פרופסיה ומינוקסידיל, שנחשבים יחד לשילוב הכי חזק, אבל תופעות הלוואי..).
  בקיצור זה מוצר שלדעתי יכול להיות תוספת לרג’ימן, אבל הוא לא יצמיח שיער (כלומר מוצר עם תרומה חלשה אם בכלל, מה שאומר שמי שרגיש ל-DHT והרגישות היא מעל מינימום מסויים – זה לא יעזור לו כמו שמינוקסידיל לבד לא יעזור).

 3. דניאל says:

  שלום אדמין, רציתי לברר לגבי הקרם ספיירו הזה S5 (קרם יום אם זה משנה ) בקיצור השאלה שלי
  בגדול למה נועד המוצר? כלומר האם הוא מכיל חוסמי DHT או שהוא ממריץ זקיקים ?(האנגלית שלי מעט חלשה)
  שאלה נוספת , המוצר עוזר לך אתה מרגיש שינוי כלשהו ?
  ועוד שאלה האם זה לא יותר מדי חומרים כי במידה ואני שם מינוקסי בלילה איך אני ישים גם את הקרם ?
  תודה מראש !

 4. admin says:

  הוא סוג של חוסם DHT, הוא לא מקטין את כמות ה-DHT כמו שעושה פרופסיה אלא חוסם את היקשרות ה-DHT לרצפטורים שבזקיקים (לDHT יש כמו מפתח, שמתחבר לרצפטור בזקיק שזה כמו מנעול, ואז אם אתה רגיש גנטית, קורה הנזק, אבל אם אתה לא רגיש – אין שום השפעה – אצל כל אלו שלא מקריחים).
  אני חושב שהוא יכול לעזור במניעת התקרחות, ברמה מסויימת, ורק אחרי שימוש של חודשים, הוא לא מצמיח לדעתי, אבל את זה אפשר לדעת רק עם שימוש של שנה בערך ורוב האנשים מתקשים להתמיד עם מוצר שאין עליו חוות דעת ברורות (היחידים עם חוות דעת ברורות זה מינוקסידיל ופרופסיה, חיפשתי גם על ספיירו בפורומים בחו”ל והדעות חלוקות).
  זה לא יותר מדי חומרים, דר’ לי טען ששילוב של מינוקסידיל וספיירו יעיל לפחות כמו פרופסיה ואולי יותר, אבל לא נשכח שהיה לו אינטרס כי הוא הראשון שמכר ספיירו את הקרם שמים אחרי המינוקסידיל (אחרי שהתייבש אם זה קצף כלומר 5-10 דקות אחרי).
  צריך לזכור שכל אדם מגיב שונה. האם עוזר אפשר לשאול על כל דבר, הלוואי שהייתה תשובה אחידה אצל כולם, אני חושב שמה שהכי עוזר זה ללכת על טיפול מוכח, נניח מינוקסידיל, ולהתמיד בו, וגם להיות פתוח לאפשרויות נוספות (הרחבת ה-regimen), כשמשהו לא עובד טוב (למשל להוסיף משהו שלא היה קודם, כמו רולר סיכות, כרינגן\רביבוגן, מינוקסידיל עם חומצה אזאלית וכו), והמון סבלנות כי זה מרתון ולא ספרינט
  מה שמיאש רבים ומונע לראות תוצאות לאורך זמן.

 5. אייל says:

  שלום,

  איפה אפשר לקנות מינוקסידיל עם חומצה אזאלית? זה מגיע ביחד או קונים לחוד ומערבבים?

  תודה.

 6. admin says:

  יש כל מני אפשרויות
  אני קונה ב-minoxidilmax.com ויש גם באיביי
  מגיע ביחד (תמיד 5%, יחד עם מינוקסידיל ברמות שונות, יש עם 5% יש עם 10% ויש עם 15%)

 7. רונן says:

  אדמין שלום ,
  האם ידוע לך משהו על הכדור ״ אבודרט״ ??? האם אתה ממליץ ???

 8. מקריח says:

  מי שזה עדיין לא מאוחר לגמרי בשבילו (= עדיין יש שיער על הראש) שפשוט ייקח פרופסיה ויחסוך לעצמו הרבה כאב ראש וגם את הרגשת החרטה שלא עשה את זה קודם.

  או שיעשה גלאח וזהו.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree