רולר סיכות – איפה קונים, איך משתמשים, ולמה הכנסתי אותו לregimen שלי

13 בJuly 2013 מאת: admin

הregimen שלי כולל כידוע מינוקסידיל קצף, מינוקסידיל 15% + 5% חומצה אזאלית, כרינגן ואלפסין, וגם משעמום החזרתי לשימוש את מסרק הלייזר X5 וכמובן שמפו טבעי, זה יכול להיות כל שמפו טבעי ולא ממש משנה.

בעקבות סרטונים שראיתי ב-youtube וקריאה בפורומים, החלטתי להוסיף גם רולר סיכות. בעבר לא התלהבתי להתחיל, נראה לי מיותר, אבל הזמן ומיעוט אפשרויות הטיפול היטו את הכף בסופו של דבר.

אז קניתי. אפשר לקנות רולר בזול באיביי, אני קניתי ב-12 דולר פלוס 6 משלוח סהכ פחות מ- 20 יש גם בפחות – 10-12 דולר כולל משלוח. זה עולה גרושים, ואין צורך לקנות משהו יקר. העיקר שיש לזה סיכות טיטניום (540 סיכות, חתיכת כמות שעוברת על העור ומחוררת אותו).

מי שרוצה לראות איך זה נראה שיכנס לאיביי ויקליד Micro needle 540  יעלו לכם מאות תוצאות, אני קיניתי את כמעט הכי זול שמצאתי, כלומר לא הכי זול, אלא קצת מעליו.

אורך הסיכות מאוד חשוב, עבור הקרקפת צריך 1ממ ומטה, כדי לא לפצוע את הקרקפת, אבל כבר קראתי על אנשים שקנו 1.5 ממ. אני קניתי 1ממ, למרות שקראתי שהאופטילמי זה 0.5 או 0.75 ממ ויש גם מידות כאלו שם בלי סוף (הרבה פעמים כשנכנסים למוצר צריך לבחור את אורך הסיכה, שמתחיל ב-0.25ממ).

רולר מיועד לעור בעיקר, והוא נמצא בשימוש או מיועד לנשים. הרעיון שלו שהחירור יוצר גירוי לעור לבנות את עצמו מחדש ולשקם את סיבי הקולגן, להעלים קמטים ולשפר את מראה העור.

אז כמו שהבנתם, אני קניתי מוצר סיני זול, ורוב המוצרים שם כאלה, גם אלו שנשלחים מאנגליה, הם למעשה תוצרת סין, למרות שיש שם גם רולרים יקרים מאוד של פירמות שזה בעיני לזרוק כסף לפח.

עבור התקרחות לרולר יש תפקיד מוגדר. התפקיד הוא לעשות חורים, והכוונה לחורים קטנים מאוד בעור, שמאפשרים חדירה מאסיבית של המינוקסידיל. השימוש הוא פעם ביום, לפני מריחת המינוקסידיל, אצלי זה בבוקר, אני קם, חופף, אוכל, מתאושש, וכשהשיער כבר התייבש יבש עובר עם הרולר, שם מינוקסידיל (או אלפסין, ואז אחרי שעתיים שלוש מינוקסידיל, אין חשיבות לסדר מי קודם), ובלילה אני שם מינוקסידיל 15%, וכרינגן במהלך היום הוא בערב.

השימוש צריך להיות זהיר, ויש ביוטויב סרטונים איך מעבירים אותו על הראש. הכלל הכי חשוב זה עדינות. אסור ללחוץ, אין טעם וזו לא המטרה, מספיק לגלגל על הקרקפת והסיכות החדות יוצרות את החורים הזעירים. מרגישים את החירור, כי הסיכות חדות, לאורך שעות אחר כך, ופה יש דבר נוסף – החורים נשארים כל היום, אולי יותר מיום אחד, וכל מה שתמרח באותו יום שאינו המינוקסידיל הרגיל יחדור יותר, גם טיפולים אחרים אבל גם נניח צבע לשיער למי שצובע – ופה יש סכנה גדולה, בגלל שצבע לשיער זה חומר כימי שלא אמורים לשים על עור מחורר אחרי רולר. צביעת שיער ושימוש ברולר זה פשוט להכניס לגוף שלך את כל הרעל של הצבע, לכן אין לצבוע ולהשתמש ברולר. צריך כמה ימים או שבוע להפסיק לפני צביעה.

בגדול לא צריך להשתולל עם הרולר, למעלה למטה (כלומר 2 עברות באיזור מסויים). ימין שמאל  (כלומר שוב 2 העברות על אותו איזור רק מצד לצד), אלכסון ימין למעלה למטה (שוב אותו איזור), אלכסון שמאל למעלה למטה (שוב) וזהו. זה יוצא שהעברתם 8 פעם על אותו איזור, תחשבו כמה חורים זה יוצר, מאות ויותר, תלוי בשטח. אני עובר על האיזורים הבעייתיים. יש סרטונים ביוטיוב שמראים צורה אחרת להעביר את הרולר, פשוט הלוך ושוב בלי כיוונים, היתרון של הכיוונים זה לייצר זויות שונות. את הרולר רצוי לחטא מדי פעם, ראיתי שמוכרים כל מני ספריים, אבל כל מה שצריך זה קצת אלכוהול. אפשר לקנות בלי מרשם בפארם אלכוהול לחיטוי, לשים במיכל התזה, דוגמאת בקבוק בושם, ולהתיז על הרולר.

התחושה של הרולר נשארת שעות רבות, העור מרגיש, ומי שחיפש לקבל תחושה בקרקפת אין אפס, היא שרה, מרגישים את הדם זורם בה, לכן זהירות, לא להתלהב, להשתמש בעדינות, אבל לא עדינות מדי, צריך לייצר את האפקט.

התוצאה היא כאמור המון פתחים עבור התמיסות לחדור את העור. יתכן, ואני מעלה השערה, שאפקט משמעותי בטיפול ללא רולר הולך לאיבוד, כי העור אינו חדיר לגמרי, החדירות שלו היא במקומות שיש זקיקי שיער ובלוטות חלב, אך לא במקומות שהם נמצאים פחות או לא נמצאים. אני משער, שמה שקורה למתקרחים רבים זה שבתהליך ההקרחות הזקיקים מתכווצים ומייצרים שיער פלומתי וחלש עד שלא מייצרים יותר וגם יש ירידה משמעותית ביכולת של מה שמורחים לחדור לאותם איזורים כי הם “נסגרו” או התכווצו מאוד, בהשוואה לגודלם הקודם כאשר בקעו מהן שיערות עבות. הרולר פותח אותם מחדש, ומאפשר לחומר לחדור לאיזורים שלא היה חודר אליהם אחרת.

בנוסף, יש גירוי לעור, עם האפקט שיש לשימוש ברולר על עור הפנים, או על צלקות (משתמשים בו גם כדי להעלים צלקות, אותו רעיון של העלמת קמטים), יתכן שהאפקט הזה מעביר גירוי עצבי לזקיקים, ולאיזור, להשתקם, ותופעת הלוואי של השיקום הזה היא פעילות טובה יותר של כלי דם לאיזור, וזה בדיוק מה שאנחנו מחפשים.

אני לא מומחה לעור, אבל זה מה שאומר ההגיון שלי. שבוע שלם עם הרולר, נראה שעליתי פה על משהו, הקרקפת כאילו התעוררה לחיים, כמובן בגלל הגירוי, אבל במובן חיובי, ההיפך מכאבים בקרקפת שיש כמאבדים שיער.

חשוב גם להדגיש את הסכנות. מינוקסידיל למשל, מעולם לא נחקר בשילוב עם רולר, וכך גם התוצאות שלו ואישור ה-FDA. הרולר מעצים מאוד את חדירות העור, ולא נבדקה ההשפעה של שימוש כזה על עור מחורר, יתכן ואנשים רגישים יושפעו לרעה. זה נכון לכל מה שמורחים, כי כל מה שתשים יכנס לעור בכמות הרבה יותר גדולה. אצל נשים הן משתמשות ברולר לפני מריחת קרמים, ואז הקרם חוזר חזק יותר ועמוק יותר לעור, אבל כשמדובר בתרופה לך תדע מה יהיו ההשפעות, וחומרים כימיים בכלל, צבע שיער אחרי על קרקפת מחוררת נראה לי סכנת נפשות, ממש לדחוף לעצמך רעל לגוף.

אני משתמש ברולר ולא שיניתי את הטיפול, לא מרגיש תופעות לוואי כלשהן מהשילוב עם מינוקסידיל בכל חוזק שהוא. אני מתכון להמשיך ככה בחודשים הקרובים תוך מעקב אחרי התוצאות, כרגיל. אני עובר טוב טוב על המפרצים, וסקרן לדעת האם הרולר יכול לייצר אפקט של צמיחה מחודשת כלשהי.

המשך יבוא.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: , , ,

תגובות

32 תגוובת על ”רולר סיכות – איפה קונים, איך משתמשים, ולמה הכנסתי אותו לregimen שלי“
 1. שי says:

  היי אדמין ,
  ראשית כל שיהיה בהצלחה .
  אתה יכול להגיד בבקשה מה המחיר ששילמת , אני רואה שיש שם בדולר אחד , האם זה אזור המחיר ששילמת ?
  אם תוכל לתת לינק למוכר שקנית ממנו זה יהיה מעולה ..

  תודה מראש ,
  שי

 2. חסוי92 says:

  לדעתי הרולר עשוי להפתיע אותך מאוד לטובה, אני מרגיש כי יש שיפור משמעותי מאז התחלתי להשתמש בוא.

 3. nav says:

  יפה! תתחדש. נשמח לשמוע איך ההתקדמות והאם המוצר עובד בכלל. אני חייב לומר שאני יחסית מזלזל בו וזה נראה לי סתם תהליך מגושם.
  והאם אתה שם אותו גם לפני הכריניגן ?
  או רק לפני מינוקסידיל.
  ובאותו נושא אני רוצה לשמוע באיזה מינוקסידיל אתה משתמש. וכריניגן ,מאיפה אתה מזמין.

 4. Yossi says:

  היי אדמין, עקב הפוסט, גם אני קניתי את הדרמה רולר והחלטתי להשתמש בו. שאלה חשובה – אני גם משתמש ב 15% בלילה, אחרי שימוש של הדרמה רולר – האם אתה חושב שמותר לשים גם קרם ספיירו? אני שם את זה בדר”כ אחרי 15%. השאלה היא אם בגלל הדרמה רולר זה יחדור סיסטמית? ויכול להוות סיכון?

 5. Mr.M says:

  אישית – התחלתי להשתמש במינוקסי קצף יחד עם מסרק סיכות/מחטים לאחר חפיפה באלפסין ואני רואה כבר שיפור בשיער ואני רק בשבוע השלישי של הטיפול! (נרשם שההשפעה נראית רק לאחר 3 – 4 חודשי שימוש…)
  או שזה בגלל המסרק או שזה בגלל משהו אחר… בקיצור – אמשיך להשתמש במסרק

 6. admin says:

  אני משתמש פעם ביום בבוקר.
  מה שקורה – כל היום אני מורח תמיסות כמו שכתבתי, החורים הקטנים נשארים, כך שתכלס לא משנה מתי מעבירים אותו, אבל לדעתי הכי טוב להעביר אותו לפני אחת ממריחות המינוקסידיל, כי מינוקסידיל הוא הטיפול הבסיסי היעיל ביותר באופן יחסי.

  לגבי ספיירו – לא יודע, לא נוגע יותר בספיירו, עשה לי תופעות לוואי

  גם אצלי התחושה היא של שיפור מהיר מאוד, מפתיע, אבל אני משאיר את זה בגדר תחושה, אולי אני הוזה או משקר לעצמי, מנסיון העבר זה קורה לפעמים כשמכניסים טיפול חדש, יש אלמנט פסיכולוגי מתעתע.

  אני לא משאיר לינק ממי קניתי, הגיע לי אחרי יותר מחודש אז אני לא ממליץ עליו, מה שחשוב זה שהמחיר יהיה עד 20 דולר, אחרת זה סתם בזבוז, וכל מה שכתבתי בפוסט.

 7. James says:

  כזכור לי כבר השתמשת ברולר פעם והפסקת כי חשבת שזה רק הורסף לא?

 8. admin says:

  לא השתמשתי מעולם
  לא הייתי בטוח שזה משפיע, וגם יש את הבעיה שאין מחקרים על ההשפעות
  לך תדע איך ספיגה מוגברת משפיעה על הגוף לעומת מה שנחקר שזה מינוקסידיל על קרקפת רגילה ללא חירור שלה, לכן לא נגעתי בזה וכתבתי על זה
  היום כבר אין בעצם אופציות, עשיתי כבר הכל למעט פרופסיה, שזה הקו האדום שלי, אז כיוון שאני רק בקטע של תמיסות טופיקליות, החלטתי לתת לאפשט שלהן פוש עם הרולר, חוצמיזה לרולר עצמו, בלי קשר לתמיסות יש אפקט לבד, וזה האפקט של הגברת או שיפור פעילות התאים וזרימת הדם, בדיוק כמו שהוא עוזר נגד קמטים וצלקות, כלומר זה גם עוזר לטיפול הקיים וגם מהווה טיפול בפני עצמו, כמובן אפשר לתווכח על היעילות, אני לא בא לומר שזה עובד או לא, אני מנסה, ועד עכשיו הכל טוב

 9. Mr.M says:

  יש לי דפיקות לב לפעמים בבוקר כשאני מתעורר לאחר ששמתי בלילה את המינוקסי קצף לאחר רולר,
  אני לא יודע האם זה קורה לי בגלל הרולר, אני לא יודע האם זה קשור למינוקסי, בינתיים אני מוריד את מספר השימושים ברולר בשבוע לראות האם התופעה בגלל הרולר או לא…

 10. אתניקס says:

  M אתה פשוט בכושר כל כך גרוע.. אין קשר בכלל בין מה ששמת לפני 8 שעות לדפיקות לב שלך בבוקר
  אתה קצת הזוי אם זה החשיבה שלך

 11. Mr.M says:

  אני עדיין לא מכיר את התופעות לוואי כי התחלתי להשתמש במינוקסי לפני כשלושה שבועות אז לא יודע עד כמה אני הזוי אני פשוט נלחץ מכל דבר ומאשים את המינוקסי..

 12. roy says:

  היי אדמין.
  בהמשך למה שכתבת,גם אני משתמש עם הרולר.
  רציתי לשאול לעצתך-מה דעתך על חומר שנקרא

  DS Laboratories Spectral DNC 60mL.

  העתקתי את זה מהאתר איביי וכן אני מצרף קישור לדף ברשותך-
  אשמח לשמוע ממך על העניין.תודה רבה

  http://www.ebay.com/itm/DS-Laboratories-Spectral-DNC-Hair-Loss-Treatment-60-mL-2-fl-oz-/221252104920?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3383a732d8

 13. admin says:

  מוצרי Spectral איכותיים מאוד ומכילים רכיבים שלא תמצא במינוקסידיל רגיל. האם זה אומר שהם יעילים יותר? האם הם יעילים יותר ממינוקסידיל + חומצה אזאלית? לא ברור. יתכן ושווה בדיקה אבל צריך להתמיד עם מוצר כזה 4 חודשים כדי לדעת, ולפני זה להשתמש במינוקסידיל רגיל, כך שתוכל לראות את ההבדל לטובה לכאורה.

 14. חסוי92 says:

  M זו אחת מתופעות הלוואי של מינוקסי וגם כתוב בגב האריזה.
  מינוקסי גורם להרחבת כלי דם, מה שגורם להורדת הלחץ דם, מה שהגורם לפיצוי של הגוף העלאה של הלחץ דם ודפיקות לב מהירות וחזקות יותר !
  אני הייתי מתייעץ עם רופא / מוריד את המינון. זו גם ההמלצה מאחורי הקופסה, זהירות.

 15. Yossi says:

  ל ROY – אני השתמשתי ב SPECTRAL DNC L וגם ב N – בערך שנתיים, עברתי עכשיו למינוקסי 5% הרגיל, והתוצאות זהות. לא ראיתי שום שינוי. רק תחזוקה
  אני משלב כרגע 5% של KIRKLAND עם 15% בלילה.

 16. Mr.M says:

  חסוי92 –
  אני התחלתי להשתמש בפחות חומר, בינתיים הכל נראה בסדר.

  שימו לב:
  אל תשתמשו יותר מידי פעמים בשבוע ברולר,
  הוא “פוגע” בעור הקרקפת מה שגורם לעור “למות” ולהתחדש,
  העור המת נשאר על הקרקפת עד שמתחיל להתקלף ואז יש המון קילופים,
  כדאי להוריד את השימוש לפעם-פעמיים בשבוע מקסימום בשביל למנוע את זה.

 17. admin says:

  קשקוש
  אני משתמש כל יום, אין קשר לקילופים
  אתה כנראה חורש לעצמך את הראש וגורם לנזק
  שימוש נכון לא מביא למה שכתבת, ובכלל, השימוש יומיומי לפני מריחת מינוקסידיל

 18. Mr.M says:

  אני לא חורש ולא לוחץ יותר מידי,
  הפסקתי עם הרולר ומשתמש פעם בשבוע, הקילופים הופסקו,
  קניתי את ה 0.5mm,
  אין לי מושג מה הבעיה אם לא המסרק.

 19. שמעון says:

  אהלן אדמין,

  יצא לך לשמוע על מוצר\רכיב חדש שנקרא- cb 03 01?

 20. MT says:

  שאלה: איך ניתן לקחת /למרוח או בכל שיטה אחרת ,את החומצה האזאלית כאשר אני משתמש רק עם המינוקסידין 5 אחוז בצורת קצף?

 21. nav says:

  MT אתה משתמש בחומצה אזאלית בנפרד ? מאיפה השגת ואיזה בדיוק ?

 22. עידו says:

  תיזהרו מהמינוקסידיל 15%!!
  אני משתמש כבר כמה חודשים והחלו לי פתאום קפלים בקרקפת. זה מחלה שנקראת Cutis Verticis gryta
  קראתי מחקרים באינטרנט ויש טענות שיש קשר בין מינוקסידיל למחלה! אני מפסיק מעכשיו להשתמש בכל דבר שקשור למינוקסידיל

 23. admin says:

  זו מחלה מאוד נדירה לפי מה שקראתי.
  הסיבות לה אינן ידועות.
  מינוקסידיל אינו גורם למחלה, היא התגלתה ב-1837 (לפי ויקיפדיה).
  קראתי התייחסות להשפעת המינוקסידיל, יש דעות לכאן ולכאן בפורומים אבל ברור שאין מחקר שבודק מה קורה לעור אחרי שימוש של שנים רבות.
  אני משתמש מעל 15 שנה, ואין לי בעיה.
  ברור שעדיף לא לגעת במוצרים סינטטיים ותרופות מכל סוג, הבעיה שאין אלטרנטיבה, אם הייתה הייתי שם.
  לגבי מינוקסידיל 15%, יש הגיון בדברים שמינון מוגבר מסוכן יותר, ואני לא ממליץ לאיש לגעת במינוקיסידיל 15%, זה אחד הטיפולים החזקים שיש, ועלולות להיות לו תופעות לוואי מאוד לא נעימות שאת חלקן חוויתי (חוסר ריכוז, טשטוש, כאב ראש..). אני הגעתי ל-15% מחוסר ברירה, אבל זה לא אומר שאשאר שם, זה די מפחיד לטפל עם ריכוז כזה גבוה, העניין שזה גם מפחיד להקריח, והפחד דוחף אנשים לעשות כל מני דברים, כולל לשלם סכומים לא הגיוניים על אשליות, ולקחת כל מני תמיסות וכדורים.
  כמו כל תרופה לך תדע איזה השפעות יש לשימוש ארוך שנים. כרגע אין מחקרים על נזקים, זה לא אומר שאין, ואפילו מעלה חשש שחברות התרופות לא רוצות שיתפרסם מחקר כזה, הרי מדובר בים כסף.
  אכן עדכון חשוב, רוב האנשים לא מודעים לסכנות לטווח ארוך ומי בכלל שמע על Cutis Verticis gryta, ללא ספק עדיף טיפול טופיקלי בחומרים טבעיים בלבד, הבעייה שאין כמעט כאלה ששוים דיון, לצערי, ומה שיש מבוסס תמיד על אותה קבוצת חומרים – דקל ננסי, חומצה אזאלית, אבץ, ויטמין B6 – כבסיס, ומסביב תוספות שונות כגון שמנים, תמציות צמחים וכו.
  כמו שכתבתי פה הרבה, כיום התפיסה שלי שהבריאות הכללית משפיעה מאוד על בריאות השיער, ולפעמים בעיות בשיער הן סימפטום לבעיות רפואיות או בריאותיות למשל כולסטרול גבוה, שהרבה אנשים בכלל מודעים שיש להם (כמוני, שגיליתי בבדיקת דם לפני כמה שנים ולא עשיתי עם זה יותר מדי). לתזונה וספורט יש המון השפעה (למשל אימון אירובי עצים מקטין כמות DHT בדם, ומשפר את זרימת הדם ויוצר תגובת שרשרת בגוף שהיא בריאה), ואני יכול להעיד ממקור ראשון שאחרי ששיניתי תזונה ב-180 מעלות, ואני רץ ומתאמן מצבי משופר, ויש מצב שאפילו משתפר, למרות שהיו נסיגות בעבר, ואני מייחס זאת בעיקר לריצה (בשונה מחדר כושר), ותזונה (אם הייתם שואלים אותי לפני שנתיים אם הייתי אוכל היום מה שאני אוכל לא הייתי מאמין שזה אפשרי).
  בנוסף – לדעתי שימוש ברולר סיכות מגביר מאוד את האפקט, ואני רואה זאת היטב אחרי שימוש של מספר חודשים. הרולר יעיל לכל תמיסה, גם טבעית, וגם לנשים, לפחות לוענת המשווקים שלו.

 24. דניאל says:

  אדמין שלום … יש לי שיער דליל ואני שוקל לקנות את הרולר אבל עם שילוב של תרופה סינית שנקראת ״ silken stresses” יצא לך לשמוע עלייה במקרה ? תודה (:

 25. admin says:

  לא מכיר, מציע לך לא לפול בפח, ולא להקשיב לכל המעשיות שמספרים לך על “סגולות” המוצר.
  פשוט בדוק מה הוא מכיל, ואולי תוכל למצוא מוצר דומה בעשירית מחיר.

 26. דניאל says:

  מנסיון שלך שימוש ברולר ומינוקסי מביא לתוצאות חיוביות?

 27. admin says:

  מנסיון שלי רולר מביא תוצאות חיוביות וגם מינוקסידיל, השילוב אמור להביא תוצאות טובות יותר מאשר מינוקסידיל בלי רולר. לדעתי, התוצאות אכן יכולות להיות טובות יותר כי הרולר מביא ערך מוסף משמעותי. עם זאת צריך הרבה סבלנות, לוקח לפחות חצי שנה לראות תוצאות של צמיחה מחודשת, אם בכלל, התוצאות הראשוניות הסבירות הן פשוט עצירת תהליך ההתקרחות. אני אישית לא משתמש רק במינוקסידיל ורולר, לכן קשה לי להתייחס למצב שבו משלבים רק בינהם בלי שום טיפול נוסף.

 28. דניאל says:

  לפי האתרים .. ״ התורה הסינית ״ אומרת שהנשירה נוצרת כתוצאה מחוסר דם בכבד& כליות, ובעצם התרופה עצמה מזינה דם בכבד ומעשירה את הכליות כך שיווצר שיער בריא .. קראתי הרבה על תרופות כמו פרופסיה מינוקסי ru דקל ננסי ועוד.. אבל האמת זה הכי שכנע אותי למרות שלא ראיתי מישהו משתמש בדבר הזה .. אשמח לעצה ממך לגבי הנושא (:

 29. admin says:

  דניאל אתה מעופף. תתחבר לקרקע. אין קשר בין התרופות של היום לרפואה סינית, ואין בה תרופות שמיוצרות היום זו רפואה עתיקה שלא קשורה לרפואה המתקדמת של היום, היא רפואה אלטרנטיבית.
  אין לי כוונה לחזור על מה שנכתב, אתה מוזמן לקרוא גם באתרים אחרים, כרגע נראה שלא קראת, רולר נמצא בשימוש אצל המון מקריחים.

 30. נתי says:

  שלום אדמין.

  אני מעוניין להתחיל בטיפול במינקוסי 5 רציתי לדעת האם יש מינוקסי קצץ אם כן במה אתה ממליץ להשתמש ואיזה יצרן מכיוון שיש הרבה יצרנים בשוק והסתבכתי כבר ולגבי הרולר סיכות אם אפשר לרכוש אותו בארץ אם כן מאיפה אשמח למענה ממך לגבי הנושא.

 31. kleber says:

  אדמין שלום,

  לפני שלוש שנים לערך ביצעתי טיפולי מיקרופיגמנטציה, האם ישנה סכנה כעת בשימוש ב”רולר סיכות” ומינוקסי 5 ביחד?

  תודה

 32. admin says:

  למה זה קשור אחד לשני?
  בכל מקרה, אני במקומך הייתי מחפש בגוגל מיעד על ההשפעה, אם יש, למיקרו על הזקיקים.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree