ווין רוני – השתלה מספר 2

13 בJune 2013 מאת: admin

כוכב היונייטד ויין רוני עבר השתלת שיער נוספת בשיטת FUE.

על כך בכתבה ב-ynet – הנה הקישור

זו הוכחה נוספת למי שחושב שהשתלה אחת מספיקה, אז לא. ההתקחות ממשיכה בשיער הלא מושתל, וכדי להמנע ממראה מוזר אין מנוס מלהמשיך ולעבור השתלות. כל פעם כזו היא עוד הוצאה, עוד כאב, עוד שיער שנלקח מהאיזור התורם, עוד סימנים שם וצלקות. נראה גם שרוני לא היה מרוצה מספיק מהתוצאות של השתלה אחת, מה שקורה לרבים שמצפים לתוצאה מסויימת אבל מתאכזבים מהצפיפות ומהמראה שלא תמיד נראה טבעי.

הקליניקה שבה הוא עשה את ההשתלות היא http://www.hshairclinic.co.uk/

הוא גם הפרזנטור של הקליניקה הזו.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער
תגיות: ,

תגובות

4 תגוובת על ”ווין רוני – השתלה מספר 2“
 1. מוטי says:

  מי שעבר השתלה נוספת יודע מראש שייתכן שיצטרך לעבור אחת נוספת.

  דווקא התוצאה של ווין רוני נראית מצוינת! ברור שהתהליך לא פשוט, אבל כשהתוצאה טובה זה שווה כל דבר. וזה גם לא ניתוח כירוגי מסובך, גם מי שעשה ניתוח לייזר בעיניים יכול להצטרך לעשות עוד אחד שוב כשהמספר יחזור/יגדל אז מה, וגם זה לא ניתוח נעים בכלל (בלשון המעטה) אבל אחרי שרואים טוב בלי משקפיים ועדשות זה שווה כל שקל וכל טיפה של סבל שעוברים בחודש הראשון.

  אין מה לעשות אין מחיר להרגשה הפנימית. לא פיסי ולא כספי.

 2. admin says:

  כשאדם לא מסוגל להביט על עצמו במראה, כלומר כשאדם לא שלם עם עצמו ברמות, ואפילו מאמין שהוא דוחה, הוא יעשה הכל.
  על זה בנויה כל תעשיית הניתוחים הפלאסטיים, וברובה על נשים שאצלן המראה החיצוני היה מאז ומעולם דבר חשוב, וכיום כשאפשר לשפר אז הולכות על זה.
  כיום בגלל התרבות שלנו שסוגדת למראה מושך וצעיר, היכן שלא תלך החל בקולנוע ועד לפרסומות, זה נהיה סטוטס להראות טוב. מי שנראה טוב נתפס כמי שיצליח יותר בחיים, רק כדוגמא – תראה מה קורה בפייסבוק, מי שנראה טוב מקבל פניות ורוצים להיות חברים שלו שם בלי קשר לאישיות שלו, בחורות מקבלות אינסוף הצעות מגברים שלא מכירים אותן רק על סמך התמונות שלהן. התחושה שאתה נראה טוב, נותנת לך הרבה בטחון עצמי, וזה גם מצטלם טוב לפייסבוק.. שם כל אחד בעצם מפרסם את עצמו.

  לצערי מי שהולך להשתלה ראשונה לא יודע או לא רוצה לדעת שזו רק ההתחלה. זו בעיה, ולכן צריך לחזור ולהדגיש את זה שוב ושוב.

  וכמובן – לא רוצים לדעת שזה רק הכסף או הכאב, זו גם התוצאה שלא תמיד משביעת רצון. שנראת דלילה מדי או לא טבעית מספיק.

  אצל רוני עשו עבודה טובה עוד בפעם הראשונה, אבל גם זה לא הספיק. הוא נראה מדובלל
  ולכן הלך לעוד השתלה
  יתכן שמה שהיה לו מאחורי האיזור המושתל הלך ונעלם יחד עם השאריות שנותרו לו מקדימה וזה יצר מראה מוזר, נראה שלא הייתה לו כל כך ברירה, השתלה זה לא כיף, זה גם מונע מספורטאי להתאמן כשבועיים אחרי וזה דבר הרסני לספורטאי.

 3. בני says:

  אדמין יקר, לצערי (או לשמחתי) אתה צודק.
  חלק גדול מהאנשים מחפשים מכוני יופי ופלסטיקה כדי להרגיש טוב יותר עם עצמם. אישית אני אוהב להבחין בין מצבים כדי לא להישאב להכללות. למשל, אני מכיר בחורה שיש לה ציצי מכובד והוציאה 40 אלף שקלים על הגדלות חזה – מיותר ונעשה מהמניעים הלא נכונים. אבל, לעומתה אני מכיר בחורה יפיפיה שיש לה לא יותר מ-2 פטמות. בשבילה ניתוח חזה זה שינוי מהותי בחיים.
  אצלנו לצערי השתלות השיער לא יכולות לתת מענה לכולם (לטעמי גם לא לווין רוני). צריך להבחין בין קירח לגמרי שצריך ללמוד לחיות עם הקרחת שלו, לחזק דברים אחרים אצלו (קרחת לא עושה אותך שמן, קירח, לוזר וטמבל. אלא עושה אותך רק קירח). קחו דוגמאות כמו למשל ווין דיזל, ברוס וויליס ועוד טובים וגדולים. ואילו יש כאלה שחסר להם גרוש ללירה, כלומר חסרות להם 2000 שיערות כדי שיהיה להם שיער מלא ושופע. זה אינדיוודואלי וכל מקרה צריך להיבחן (על ידי כל אחד) בעצמו.
  לצערי הסיבה נעוצה בכך שאין תשובה עדיין ליצירת מראה של שיער מלא על ידי השתלה בלבד.
  דבר נוסף, אם המראה החיצוני שלך משמש לעיסקך רצוי לבצע השתלות כהוצאה שמטרתה הכנסות עתידיות.
  בקיצור כל אחד יעשה הבחנה.

  לטעמי אתה צודק בעוד דבר אחד. כל אחד רוצה להיות מיוחד (כמו למשל ג’ון טרבולטה בגריז) שכולם יבקשו ממנו חברות בפייסבוק וכל המשתמע מכך. יש לי תשובה אלייך – אז תהיה מיוחד. כל אחד מיוחד בדרכו שלו. תמצא את הדרך שלך. אני בטוח שלווין דיזל יש יותר חברים בפייסבוק מאשר ליודה לוי.
  אוכל למשל לשתף אתכם בכך שלקחתי דמות שהייתי רוצה לקחת ממנה פרטים שיעזרו לי בחיים. אחת הדמויות שלי היו כריסטיאנו רונאלדו מבחינת הכריזמה, עבודה קשה והתנהלות כלכלית. (גדול ממני בשנה, אותם נתונים גופניים, ולו יכולות למכור את עצמו ברמות הכי טובות שהיו בעולם הספורט). כמובן שלקחתי את זה לתחום של עריכת דין ומי יודע אולי באחד מן הימים תראו אותי בטלויזיה כמנתח של סוגיות משפטיות אקטואליות ופרזנטור של חברה גדולה.
  אולי רשמתי קצת שטויות ואני מתנצל על כך מראש, אבל זוהי דרכי ואם גרמתי למישהו לחשוב קצת אחרת ומחוץ לקופסא עשיתי את שלי.

  אדמין, הסיבות שבגללן אנשים פונים להשתלות שיער הן מגוונות ושונות מאדם לאדם.

 4. דר says:

  בני אתה פשוט מטעה וטועה ובגדול בנאדם יכול לעבור השתלת שיער אם יש לו כסף רצון וכוח שאפו שיהנה, למה בנאדם צריך להיות גאה בקרחת שיש לו בגיל פאקינג 20 ווין רוני התחיל להקריח באזור הגיל הזה, למה שהוא יתגאה בקרחת שלו?
  רוב האנשים בעולם מקבלים את זה כי זה הטבע והם התחילו להתקרח שרוב הטיפולים לא היו קיימים, אבל שאפשרל טפל בזה, שאפשר לעשות השתלות שיער ושיש גם כסף אז למה לא שיהנו כל אלא שהולכים על כך, זה לא מזויף יותר מלשים פאה…
  מה גם שפאה בסוף מתגלה, השתלת שיער תתגלה אצל אנשים שמכירים אותך, אנשים שלא מכירים אותך לא יידעו שהשתלת שיער מעולם…

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree