התמונות של רוי לפני מול אחרי (המשך פוסט אורח)

1 בMarch 2013 מאת: admin

מעבר לפוסט הקודם עם הסיפור האישי של רוי, הוא הגדיל לעשות ושלח תמונות. על כך מגיע לו כל הקרדיט.

התמונות מחולקות ל-3 קבוצות – לפני השתלת ה-FUE שעשה ב-HDC, רגע אחרי ו-8 חודשים אחרי. המצב שלו לפני השתלת ה-FUE מראה את התוצאה של השתלות ה-FUT שעשה, שגם יצרו את הצלקות וגם לא הביאו את התוצאה.

מבט מהצד לפני FUE

מבט מאחור לפני FUE

מבט מלמעלה לפני FUE

אז ככה רוי היה לפני, ולפי מה שסיפר נדרש לכמויות גדולות של קונסילר כדי לעבות את המראה.

וככה נראה רגע אחרי, כולל מקטע מהחלק האחורי התורם ששם גם הושתל שיער לתוך צלקת.

איזור מושתל אחרי

איזור תורם וכיסוי צלקת

ולבסוף – 8 חודשים אחרי, נראה הרבה יותר טוב:

8 חודשים אחרי השתלה ב-FUE מבט אחורי

8 חודשים אחרי מבט מלמעלה

שוב תודה לרוי על החשיפה, צריך אומץ, גם אם לא מראים פנים. לגבי איכות ההשתלה, אני מציע לכל אחד לשפוט בעצמו, צריך לזכור שהמצב הראשוני לא היה מזהיר. ללא ספק התמונות מוכיחות שרוי עבר הרבה, הלך עד הסוף וגם שילם מחיר אישי, יש לזכור שהוא אחד מני רבים שעשו השתלות מסוג FUT שהותירו צלקות, ושלא הצליחו ואני חוזר וכותב – תיזהרו, אל תפעלו בפזיזות ואל תלכו לעשות השתלה בלי לעשות מחקר עמוק ומקיף על התחום. המידע נמצא באתרים ובלוגים מחו”ל, וגם המשתילים והמרפאות. רוי עשה את ההשתלה בחו”ל, זה גם מה שאני הייתי עושה, וכתבתי על זה בפוסטים קודמים כולל שמות ולינקים לאתרים. המידע שנתתי הוא על קצה המזלג, ואינו תחליף למחקר מעמיק ולייעוץ של הרופא המשתיל, ומבחינתי – רופא שלא נותן אחריות בכתב, כלומר התחייבות לתוצאות העבודה ולתיקון חינם במידה וצריך – נמחק על המקום, מכאלה צריך להתרחק. לעצלנים שבינכם אני מציע להסתכל על התמונות הראשונות, מי שרוצה לחסוך לעצמו.. שלא יתעצל.

עדכון – כל התמונות מלמעלה ועוד הרבה תמונות נוספות, מוגדלות ומזויות נוספות עלו לפורום של Hairsite – לצפיה הקלק כאן!

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער,פאות וקונסילרים
תגיות: ,

תגובות

18 תגוובת על ”התמונות של רוי לפני מול אחרי (המשך פוסט אורח)“
 1. שי says:

  שאלה
  למה אף פעם מושתלי שיער לא הולכים עם שיער ארוך או ממש קצוץ ? למה תמיד זה באמצע כזה ?
  והאם השיער גודל רגיל והולכים להסתפר רגיל ?

 2. רועי says:

  היי שי , התספורת הנוכחית שלי היא העדפה האישית שלי … לפעמים אני הולך עם קצוץ יותר ולפעמים עם ארוך יותר . השיער המושתל גודל רגיל לחלוטין כמו השיער הקיים . בכל אופן מי שעשה בעברו סטריפ (כמוני) לא יכול ללכת עם שיער קצוץ מאוד באזור התורם כי אפשר יהיה להבחין בצלקת.
  .

 3. רוי says:

  היי שי , השיער גודל רגיל ומסתפרים כרגיל אצל ספר ,האורך הוא לגמרי עניין של העדפה אישית . יחד עם זאת ברור שאם ההשתלה נעשתה בשיטת סטריפ אז רצוי שהשיער יהיה מעט ארוך באזורים התורמים כדי להסתיר את הצלקות (כמו במיקרה שלי ) . אני באופן אישי מכיר מושתלי שיער שהולכים עם קוקו או מושתלי שיער fue שהולכים עם תספורת קצוצה מאוד ולא ניתן להבחין בהשתלה .

 4. יוסי says:

  היי רוי,
  מה המחירים של hdc בקפריסין ?
  אמרת שהשתלת 500 שיערות – אפשר לשאול כמה שילמת ?

 5. רוי says:

  היי יוסי ,עשיתי השתלה של 2590 זקיקים והעלות הממוצעת היא 3.4 לתזקיק בהתאם לכמות שאתה צריך

 6. ע says:

  היי רוי,
  להבנתי ממס’ קליניקות – ע”מ להשתיל שיער צריך שיהיו קרחות או “מקומות שאין בהם שיער”..
  האם ניתן להשתיל שיער גם במידה ויש דלילות בלבד?

 7. רוי says:

  עם עובדים כמו שצריך ניתן להשתיל שיער בלי לפגוע בשיער הקיים , למרות שעדיף שאזורי ההתקרחות יהיו באמת כמה שיותר גדולים כדי למנוע מצב שהשיער המושתל יחליף בעצם את הקיים שינשור בעתיד ואז תחזור בעצם לאותו מצב .

 8. דן says:

  אהלן חברים,

  האם יש כבר חוות דעת על לייזר קמפוני? אשמח לשמוע גם על מחירים אצלם, אבל בעיקר על התוצאות…זה הרי החלק הכי מפחיד בעניין…

  תודה!

 9. admin says:

  אני לא הייתי מתקרב לאף קליניקה בארץ
  כתבתי על זה בלי סוף
  אני עדיין מתקשה להבין אנשים שלא מוכנים לצאת מאיזור הנוחות שלהם ומגבולות המדינה כשהעולם הופך גלובלי ושהקליניקות מהטובות בעולם נמצאות במדינות במרחק כמה שעות טיסה.
  כשמדובר בנושא כה קריטי, ובהליך כה מורכב שיש בו סיכונים, אני הייתי הולך לאחד מהטופ העולמי, לא הייתי מהמר

 10. James says:

  לפני כל ניתוח צריך לעשות ש”ב. בעברי עשיתי ניתוח קוסמטי אחר. לניתוח, קדמה חקירה של לא פחות משנתיים שלוש ולבסוף לאחר התעיצות עם כמה רופאים נייטרלים, החלטתי לבצע את הניתוח. בעוד שהחיים לאחר הניתוח הם חיים חדשים, לא היה כל רע אם הייתי מחכה עוד כמה שנים (גיל הזהב לניתוח אותו עשיתי הוא בין גיל 27 ל-32). הלכתי לאחד הרופאים בטופ שבטופ ושימלתי אקסטרה בשביל ראש שקט ואכן נשארתי מרוצה.

  העניין משחק תפקיד בתחום שהוא כה לא מפותח כמו השתלות שיער. לא נעים לי להגיד אבל אני רואה אין ספור אנשים שניתוח השיער שלהם נכשל. גם כאשר הניתוחים מצליחים, אני פוגש אנשים שניתן להסיק שעשו השתלת שיער (במיוחד אם אתה מתעניין בנושא).

  הייתי מתרחק מחברות שצצות משום מקום. כאלו חברות קמות חדשות לבקרים ונעלמות באותה המהירות.
  מוניטין נבנה לאט ולאורך שנים. אם היית קורא באתר המצוין שאדמין בנה או בשאר פורומים ברשת, היית מגלה שהרמה בישראל ירודה ואין תחרות (שני רופאים חולשים על רוב השוק, אין להם תחרות אז הם לא מחפשים להתייעל)

  הייתי מתרחק מחברות המשלבות כמה טיפולים תחת קורת גג אחת. רוב הטיפולים שהם מציעים, אלה טיפולים שדורשים דרגת התמקצעות גבוהה, ציוד נרחב, שטח ואסיסטנטים. אלא אם כן החברה חולשת על מגרש ענק עם עשרות עובדים אז סביר להניח שתחום אחר נפגע.

  כסף ושקיפות. החיים הם דבר יקר. לשפר את הטבע, זה דבר עוד יותר יקר. המנתחים הטובים, לוקחים כסף רב ולרוב אין להם גם בעיה לספר כמה הם לוקחים. בסופו של יום, הם יודעים שהם מספיק טובים, כדי שיבואו אליהם. כיום, הרופאים שבטופ, נמצאים במדינה אחרת. סביר להניח שהניתוח, כולל הוצאות מחיה ונסיעה יעלה לך כמה עשרות אלפי שקלים. אם אתה יכול להרשות לעצמך את זה אז אל תתעצל ועשה זאת. אם אינך יכול להרשות זאת, תמאין לי, שכסף הרבה יותר חשוב ממראה חיצוני.

  בשורה התחתונה, אין קיצורי דרך בחיים.
  שיהיה בהצלחה.

 11. kostanza says:

  היי רוי רציתי לדעת באיזה גיל מומלץ לעשות השתלה והאם אני עושה בגיל צעיר יחסית (30) אומר בהכרח שאצטרך השתלה נוספת בעתיד
  תודה וד.א התוצאות נראות אחלה יש לך אפשרות להעלות תמונות נוספות…?

 12. דודי says:

  רוי מה שלומך רציתי לדעת לבסוף אם עשית את ההשתלה בלייזר קומפני או בhdc ???

 13. דודי says:

  מקווה שמישהו יוכל לעזור לי אני אמור בפסח להתחיל טיפול בקפריסין ואני חייב להיות סגור על עצמי שאני עושה במכון הטוב ביותר ?? המחיר מטורף ואני מקווה שאני לא עושה טעות

 14. admin says:

  דודי דבר עם רוי יש אתר HDC בעברית עם בפרטים שלו
  הטוב ביותר? יש הרבה טובים, לא מאמין שיש אחד שהוא רמה אחת מעל כולם
  אני מוכן להקריח ולא לעבור השתלה, כיוון שמה שלא מושתל ממשיך להקריח עם השנים ואז בגיל מבוגר יותר יש מראה מגוחך. זה מאוד תלוי איזה טיפוס אתה ומה צורת ההתקרחות ולאן היא תמשיך בעתיד.
  השתלת שיער היא לא פתרון מוחלט, והיא גם לא דבר שתוכל להתחרט עליו.
  תחשוב טוב טוב, יש עוד מקומות להשתלה כמו בבלגיה, לא צריך לרוץ ישר למקום הראשון שאתה רואה של תמונות של מישהו, זו טעות גדולה לרוץ בלי ללמוד טוב טוב את התחום ומי הרופאים והקליניקות המובילות. הבעיה של רוב האנשים שהם לא יורדים לפרטים, וזה בכל תחום, ואז נופלים.

 15. שם בדוי says:

  עשיתי השתלת שיער בקפריסין הניתוח הצליח אבל החולה מת

 16. אור says:

  מעניין מה קורה עם רוי היום. (מבחינת השיער כמובן)
  ADMIN יש לך קשר כלשהו איתו?

 17. חסוי82 says:

  יכול רק לשער שבמשך השנים המעטות שעברו מאז אין ממש שינוי במצב השיער שלו. הבן אדם עבר מספר השתלות והלך עד הסוף עם העניין כמו שאדמין כתב, מה שאומר שרוב השיער שיש לו באיזורים המתקרחים הוא שיער מושתל, כזה שאמור להיות עמיד בפני DHT ולא להקריח יותר.
  עם זאת, צריך לזכור שגם השיער הזה הופך עם השנים להיות דק יותר ויותר כך שניתן להבחין זאת בגילאים ממש מבוגרים (חמישים, ששים וכו’) ומכאן שהשתלה היא לא פיתרון סופי הרמטי גם כשהיא מוצלחת מאד

 18. admin says:

  אין לי קשר איתו, מה שהושתל בטוח קיים, השאלה אם היה שיער לא מושתל באיזור הקרקפת שהולך ונעלם. אם כן זו בעיה כי המשמעות היא בורות דלילים או קרחים באותם איזורים. יתכן והוא כיסה את כל הקרקפת עם שיער מושתל (הוא השתיל גם משיער גוף וזקן כי נגמרו לו מהאיזור התורם, כלומר מבחינתו הלך עד הסוף), כלומר מה שאתה רואה בתמונות זה לתמיד (במגבלות השונות של הגנטיקה של אותו שיער מושתל).

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree