סרטון השתלת שיער של Dr. Cole

8 בJuly 2012 מאת: admin

דר קול הוא אחד ממשתילי השיער הידועים בעולם בשיטת FUE, שהוא קורא לה CIT וטוען שזה שלב מתקדם יותר של FUE, ותלמידים שלו מיישמים את דרכיו בקליניקות שלהם.

הסרטון הבא אינו מיועד לבעלי קיבה רגישה. הוא מראה לפרטים, עם הסבר של הדוקטור, את הליך ההוצאה של הזקיקים והשתלתם ודגשים שלו בהליך. רואים הרבה דם, הזרקות, והוצאת זקיקים. אני בטוח שכל מי שרואה את זה לראשונה קולט מה זה זקיק, ומה זה אומר שהזקיק הזה נהרס מתחת לעור בגלל ה-DHT.

הסרטון ארוך, כ-90 דקות, אבל חושב מאוד למי שרוצה להבין מה המשמעות של השתלת שיער. מדובר בחתיכת הליך ניתוחי שלוקח שעות, ואם אתה צריך מעל 2000 שיערות זה אומר שההליך יחולק ליומיים!!! חצי כמות בראשון וחצי בשני, כלומר לא ממש אפשר לישון (כאבים) וזה ממש לא פשוט כמו שחושבים, אלא הליך מורכב מאוד, ארוך מאוד (יכול להגיע ל6-8 שעות ביום) שדורש דיוק רב, המון מצד הטכנאים והצוות, כלומר אנשים שאינם רופאים. הטכנאים מחדירים את הזקיקים לראש ולא הרופא. הם גם שולפים אותם מהאזור התורם, חייבת להיות להם מיומנות ועדינות בידיים לעשות הכל כמו שצריך ולא לגרום לנזק לזקיקים בהוצאה ובהחדרה לאזור ההשתלה.

אני חושב שאחרי צפייה בסרט יהיו רבים שיגידו שהם בחיים לא ילכו על זה. זה כואב רק להסתכל. הזקיקים נראים כמו תולעים קטנות, והמכשירים הם מכשירי חיתוך וחירור. קשה לי להבין איך מי שעובר השתלה אומר שזה ממש לא נורא, זה דווקא נראה כמו הליך שעושה טראומה רצינית, לא משהו שתרצה לחזור עליו בחיים.

מורכבות ההליך רק מדגישה את החשיבות של בחירה ברופא ובקליניקה, בכל מקרה, שימו לב לפרטים.

לצפיה בסרטון לחץ כאן

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער
תגיות: ,

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree