מינוקסידיל קצף גנרי חדש

2 בJune 2012 מאת: admin

עד לאחרונה ניתן היה למצוא מינוקסידיל קצף רק של Rogaine אבל זה השתנה.

מי שיחפש minoxidil foam באיביי ימצא שיש מוצר חדש של Kirkland שזהה לו, כלומר נראה שהיה לRogaine פטנט על הקצף שנגמר, ועכשיו נכנסות גרסאות גנריות.

המוצר של קירקלנד נמכר בכשליש פחות בממוצע (צריך לעבור בין הספקים השונים ולהשוות מחירים, למשל ראיתי אחד שמוכר 6 אירוסולים ב-72$ כולל משלוח). 3 בקבוקים יעלו כ-45$ כולל משלוח, בזמן שהכי זול רוגיין שראיתי עולה 73$ ל-4 יחידות (הרוב בסביבות 80$). מה שמשנה הרבה את המחיר זה עלות המשלוח, שבתור קונים מישראל וגם עבור המע”מ (העלות ללא מעמ היא 75$ כולל עלות המשלוח) חייבים לראות כחלק מעלות המוצר.

מדובר בהעתק של רוגיין, בדיוק כמו שהעתיקו את המינוקסידיל נוזל הרגיל. אלו בשורות טובות לחוסכים, וגם אני הזמנתי אותו.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: מינוקסידיל
תגיות:

תגובות

40 תגוובת על ”מינוקסידיל קצף גנרי חדש“
 1. מתעניין says:

  אשמח אם תפרסם מאיפה קנית מאיביי,את הקצף הגנרי עדיין לא הצלחתי לקנות מתחת ל75 דולר(הצעתי בכמה מכירות כולם נסגרו טיפה מעל ה75 דולר,העקרון הוא של לקנות מתחת ל75 דולר הוא כדי לא לשלם מכס/מע”מ),
  וגם לא מצאתי את המינוקסי הרגיל (לחצי שנה)בסביבות ה45דולר,
  מצאתי אתר שמוכר בסביבות ה45 דולר:
  http://www.biovea.com/us/product_detail.aspx?NAME=MINOXIDIL-5-SPECTRAL.UHP-6-Month-Supply&PID=2220&OS=204
  המינוקסי הוא של חברת DS Laboratories, האם היא חברה מוכרת?
  (כמובן שעדיף להזמין מאיביי בגלל התשלום דרך paypal)

 2. שמעון says:

  אתה לא חושש מאיכות המוצר? אני מודע שהשתמשת בעבר במינוקסידיל נוזל של החברה אבל עדיין זה מוצר חדש אצלם, לא כדאי לחכות קצת לשמוע ביקורות?

 3. admin says:

  שמעון, אם הייתי מחכה לאחרים או סומך על אחרים הייתי קרח, חלק מהעניין זה לנסות דברים חדשים, ולא מדובר פה באיזה משהו מיוחד כולה מינוקסידיל.
  מה אתה חושש מאיכות המוצר? זה kirkland, הם מוכרים מינוקסידיל נוזל כבר שנים, וידועים במינוקסידיל הגנרי הזול שלהם. מאיפה תשמע ביקורות אם זה חדש ועוד אין ביקורות? מה תחכה עד שאולי מישהו יואיל בטובו לתת ביקורת, שהיא אולי לא נכונה?

  מתעניין – קניתי קצף גנרי מgoldieaz45 באיביי עולה 39$ ועוד 10$ משלוח – 3 מיכלים.
  לא בידים, אלא קניה מיידית. לא מבין איך לא מצאת מינוקסידיל גנרי רגיל של קירקלנד, תבדוק את עצמך.
  DS Laboratories זה לא מינוקסידיל רגיל, זה מינקסידיל עם כל מני תוספות, זו חברה ידועה ובגלל שהמוצרים שלה מורכבים הם גם יקרים יחסית. יש להם מוצר Spectral-DNC-L שמכיל גם חוסמי DHT ומעודדי צמיחה, כתבתי עליו בפוסט על מוצרים מבוססי דקל.

 4. מתעניין says:

  בפוסט הזה כתבת
  http://www.fullhair.co.il/2009/06/%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%A7%D7%A1%D7%99%D7%93%D7%99%D7%9C-%D7%90%D7%99%D7%A4%D7%94-%D7%A7%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%9D-%D7%90%D7%99%D7%96%D7%94-%D7%A1%D7%95%D7%92%D7%99%D7%9D-%D7%99%D7%A9-%D7%95/

  שמחיר כמות לחצי שנה 35$
  חרשתי על ebay.com/co.uk בחיפוש רשמתי minoxidil/kirkland minoxidil/minoxidil 6 months
  הכי זול שמצאתי זה ב59דולר ל6 מיכלים של 60מ”ל (של קירקלנד),שזה הרבה יותר מ35$,עדיין ב120ש”ח יותר זול מהמחיר הכי זול שמצאתי בארץ.

 5. admin says:

  זה היה ב-2010, עבור מעל שנתיים, אז המחיר היה ברצפה, מגוחך ממש. אתה צודק לגבי המחיר כיום, בדקתי עכשיו. מה שיפה זה שהמחיר של הקצף זהה, והקצף טוב יותר לדעתי (למרות שיש הטוענים שהחדירות של הנוזל טובה יותר אני חושב שקצף עדיף כי נוח יותר לשימוש ולא מכיל פרופילן גליקול שעושה גירוי בעור ומייבש). יתכן והעלו את המחיר של הנוזל כדי לדחוף אנשים לקנות את הקצף, כלומר להחדיר לשוק את המוצר קצף שלהם. יתכן שהסיבות אחרות, בכל מקרה זול יחסית לפה.

 6. סמי says:

  צודק המתענין לגבי מחירי המנוקסידיל באיביי.
  המחירים קפצו מאוד גם בטווח של החצי שנה האחרונה כמעט ב-100%.
  לא מבין למה המחיר זינק ככה לאורך השנה האחרונה.(כאילו שזהו מחצב מתכלה שהביקוש עלה עשרות מונים על ההיצע)
  בכל אופן מתענין תודה על הלינק – אני לא הכרתי את חברת DS Laboratories,ובהתחשב בדבריו של אדמיין שזו חברה ידועה המחיר של המינוקסידל שצרפת בלינק + דמי משלוח לישראל עומד על 49$ לכמות של ששה חודשים,(חברה זו מתפארת שם על טיב ואיכות מוצריה…)זול מקירקלנד באיביי.
  ואגב גם באתר זה אפשר לשלם בפיי פאל,תבדוק.
  נשאלת רק השאלה האם מישהו קנה דרך האתר הזה פעם ?
  האם הם אמינים ומוכרים מוצרים מקוריים ולא מזוייפים ?
  תודה.

 7. יבגני says:

  http://dslaboratories.com/us/SpectralUHPdesc.php
  זה מינוקסידיל רגיל, זהה לקירקלנד מבחינת הרכב
  הגרסאו היקרות של היצרן הזה של מינוקסידיל עם תוספות – spectral dnc ו spectral dnc-l עולים לפחות $30 לבקבוק אחד. לא מכיר את האתר אבל נראה מעניין וזול, נראה בסדר לגמרי יש שם מאות מוצרים רק תבדקו את עלות המשלוח לישראל

 8. admin says:

  לא ידעתי שיש להם מינוקסידיל רגיל, הם כנראה הבינו שהתפוצה הכי גדולה היא של רגיל, וזה יכול לקדם להם את המותג ואת שאר המוצרים היקרים יותר. אולי זו הסיבה שהוא כזה זול, כי הוא בא להתחרות בקירקלנד, בכל מקרה זה לא כזה משנה, כל הגרסאות הגנריות זהות כמעט לחלוטין, ומה שחשוב זה ריכוז המינוקסידיל של 5%. בתמיסות הרגילות יש פרופילן גליקול, אבל בקצף אין.

 9. מתעניין says:

  סמי, מאז שפרסמתי את הלינק אזל המלאי באתר (כתוב שהמלאי יתחדש תוך שבועיים בערך),
  אם מישהו הזמין מהאתר הזה אני אשמח לתגובה,
  מהתגובות שקראתי על האתר,רוב התלונות הן על משלוח איטי (3 שבועות) ושירות לקוחות גרוע,אחת הסיבות שאני משלם דרך paypal כאשר המוצר לא מגיע תוך זמן סביר (עד 4 שבועות מהתשלום) פותחים פנייה בpaypal להחזר כספי בלי צורך להתעסק בשירות לקוחות או לשלוח מיילים מיותרים,בנוסף
  (מניסיון קודם של מוצרים אחרים שהתגלו כמזוייפים,paypal החזירו לי את הכסף תוך שבוע וחצי מרגע שפתחתי פנייה)
  אני בינתיים זכיתי בבידינג דרך ebay לקצף של קירקלנד(לחצי שנה) ב72 דולר כולל משלוח (לקח יומיים עד שהצלחתי לקנות במחיר הזה).

 10. יבגני says:

  הנה מינוקסידיל ל-6 חודש ב-33 דולר ועוד דמי שלוח 14 דולר, כולה 47 דולר http://www.ebay.com/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320922338599+\
  לקחתי את זה מהמצגת מוצרים פה למעלה מצד שמאל

 11. גאורגי says:

  יבגני יגאורגי…
  זה לא קצף…

 12. יוסי says:

  אני משתמש ב spectral dnc n כבר כמעט 4 חודשים ואוכל לומר לכם שאני מבסוט ממנו. הייתי משתמש ב spectral dnc l , אך הפסקתי. הנאנומינוקסי הרבה יותר נוח למריחה , ולי נותן את אותן תוצאות ללא תופעות לוואי. בקבוק עולה לי בסביבות $35. לחברה הזו יש מוצרים איכותיים

 13. lili says:

  יופי של אתר-חבל שלא מופנה גם לנשים שמתמודדות עם נשירת שיער.שאלה לadmin האם חייבים להשתמש במינוקסי בכל טיפול לעצירת נשירה.האם טיפול רק בלייזר יעזור לעצירת נשירה?אני סובלת מנשירה כנראה של גיל המעבר .אף אחת מהנשים במשפחתי לא סובלת מנשירה.אשמח אם תתיחס לשאלתי.תודה

 14. admin says:

  גאורגי – השאלה הייתה של מתעניין ששאל על רגיל

  lili – יש פוסטים עבור נשים בבלוג, כולל סולם ההתקרחות הנשי (יש דבר כזה) ופתרונות, רק קחי בחשבון שיתכן שכלום מזה לא רלוונטי לגבייך – עד שתביני את הסיבה האמיתית אצלך.

  מה זה חייבים? לא חייבים כלום. אין נשירה של גיל המעבר. מה שקורה החל מגיל המעבר הוא ירידה באסטרוגן ופרוגסטרון, שהם ההגנה או הנוגדים של ההורמונים הגבריים טסטוסטרון והנגזרת שלו DHT. מה שקורה שאין מה שיעצור אותם וכמותם עולה, ואז יש נשים שאצלן בעצם מופעל המנגנון שקיים גם אצל גברים. נשירה כזו נקראת התקרחות נשית טיפוסית.
  בגדול, הטיפול של נשים דומה לזה של גברים למעט תרופות כגון פרופסיה שלא עובדות אצל נשים, כי רמות ההורמונים הגבריים אצלן בכל גיל נמוכות בהרבה, יש גם סיבות אחרות. גם מינוקסידיל לנשים הוא 2% ולא 5%. נשים כן יכולות להשתמש בתמיסות טבעיות, במסרק לייזר, במינוקסידיל 2%, במוצרים מבוססי נחושת (חפשי באתר) ועוד. על מינוקסידיל לנשים כתבתי די בהרחבה, פשוט חפשי את הפוסטים תחת קטגוריית מינוקסידיל. טיפול רק בלייזר יכול לעצור, אצל אנשים מסויימים.

  יש אצל נשים נשירה שנובעת ממחסור בברזל, או מחסור בחמרים אחרים, זה נובע מתזונה לא טובה, דיאטות וכו. יש נשירה שנובעת מתרופות, יש המון תרופות שגורמות לנשירה. צריך להתחיל מהתחלה – ללכת לרופא עור, להתייעץ, לדרוש בדיקת דם מקיפה שבודקת גם רמות של ויטמינים ומינרלים וגם הורמונים ולראות ממה הבעיה נובעת, לא בהכרח יש לך נשירה מהסוג שאת חושבת.

 15. מתעניין says:

  עדכון,פחות מחודשעבר וקיבלתי את האריזה של 6 מיכלי קצף ב72 דולר(כולל משלוח) של קירקלנד,
  לפני כמה שנים ניסיתי את מינוקסי 5 שנמכר בארץ,ועם הקצף זה משהו אחר לגמרי,אין שמנוניות בכלל,
  מתייבש ממש מהר,ממש ממליץ,
  admin, מתוך שעמום וגם מסקרנות , קראתי את הכתוב על האריזה של המיכל, להפתעתי מסתבר שהיצרן של קירקלנד הוא פריגו (חברת תרופות למי שלא יודע) והשורה היותר מפתיעה היא MADE IN ISRAEL,
  קצת חבל שהמיכל קצף הזה עשה את הדרך מישראל לארה”ב ובחזרה,בכל זאת מוזר שהמוצר הזה מיוצר בארץ אבל לא נמכר כאן, יש לך מושג בכללי למה המבחר של מוצרי מינוקסי כל כך קטן בארץ? ולמה פריגו לא מוכרים מינוקסי בארץ?

 16. admin says:

  מתעניין – אכן מדובר בסקופ!
  כתוב על הבקבוקון made in israel
  ומיד מתחת כתוב manufactured by
  ואז זה כבר כתובת החברה במישיגן ארה”ב
  חברת פריגו היא כיום חברה גלובלית, ומנוהלת ממישיגן ארה”ב, ואילו פריגו ישראל, היא למעשה חברת אגיס שפריגו העולמית קנתה ב-2004 ושינתה את שמה מאגיס לפריגו ישראל.
  אפשר לקרוא על פריגו ב http://www.perrigo-pharma.co.il/אודות
  מה שקורה לדעתי זה שחברת COSCO בעלת המותג Kirkland לקחה את פריגו כקבלן משנה, שייצר עבורה את המוצר בבלעדיות, זה דבר מקובל מאוד בהמון תחומים.
  מה שזה אומר שלנו אין סיכוי להנות מזה, המוצר הוא של COSCO גם אם מיוצר במפעל ישראלי.

 17. מתעניין says:

  הסקופ נמשך:
  מסתבר שפריגו לא מייצרים רק לcostco אלא גם לחברות:
  EQUATE (Wal-Mart)
  GOOD SENSE (PERRIGO(
  Walgreens
  Simply Right
  (מידע מתוך האתר http://dailymed.nlm.nih.gov/dailymed/search.cfm?startswith=minoxidil&x=0&y=0 )
  המשמעות מזה,היא שבעצם זה אותו מוצר משווק תחת מותג אחר,כלומר כל המינוקסי הגנרי תחת המותגים האלה הם מחברה אחת מוכרת.
  בסה”כ 5 חברות, ולמיטב ידעתי אף אחת מהן לא משווקת ברשתות הפארם בארץ,
  אני שלחתי מייל לפריגו-ישראל לדעת מה הסיבה שלא מוכרים את המוצר בארץ,אעדכן אם תהיה מהם תשובה

 18. ססי says:

  בעבר השתמשתי במינוקסידיל 5% הנוזלי של פריגו שקנית ברשת פארם בארץ והיתי מרוצה. אני לא מבין למה הקצף לא נמכר בארץ?!

 19. admin says:

  גם אני לא מבין כל מני דברים שאין בארץ, אבל אם זה היה ממילא היית נדרש לשלם יותר אז למה זה משנה בכלל? יש היום איביי, זול אמין וזמין.

 20. ססי says:

  אבל במקרה הזה פריגו ישראל היא אותה יצרנית שמוכרת את הנוזל בארץ אבל הקצף לא!
  את האמת לגבי איביי אני לא יודע כמה זה אמין אני מזמין באופן קבוע רוגיין קצף ובתקופה אחרונה קיבלתי בפקפוקים קצף כזה דליל וקרוב לנוזלי וזה הפסיק להיות יעיל, ניסיתי ספק אחר אותו דבר…
  לכן חזרתי למינוקסי 5 הנוזלי, לא נוח אבל אמין.

 21. אסף המקריח says:

  שלום אדמין , תוכל בבקשה לתת קישור למינוקסי קצף של קירקלנד במחיר זול וכמובן ממוכר אמין ואיכותי?
  הקישור ששמת בחלון שמוכר באיביי הוא לא שולח לארץ ולכן אי אפשר להזמין ממנו!
  תודה… (תוכל לישלוח לי גם למייל)

 22. חן בן דוד says:

  אתמול קיבלתי מינוקסי קצף קירקלנד מהאיביי, הספקה לשלושה חודשים.
  ולא האמנתי שקראתי את השורה הזאת “made in israel” !!
  למה לעזאזל המוצר לא נמכר בארץ ?
  נימאס כבר לשלם את המחיר בגלל שאנחנו חיים בישראל.

  בכל חור בחו”ל יש עשרות פיתרונות פוטנציאליים ורק בישראל דוחפים פרופסיה לכל אחד
  והורסים חיים של אנשים.

 23. itzik bh7 says:

  שלם אדמין,

  רציתי לשאול באיזה סוג של קצף אתה משתמש כיום?

  ברוג’יין או בקירקלנד, יש בינהם הבדל?

  עד עכשיו השתמשתי בקירקלנד ועכשיו נגמר לי ואני צריך להזמין,מעניין אותי לדעת אם יש בינהם עוד איזה שהוא הבדל חוץ מהמחיר..

  תודה רבה

 24. יוסף says:

  עזבו אותכם מינוקסידיל יש משהו חדש שעובד ממש טוב! הוא גם מצמיח כמו המינוקסידיל וגם עוצר את הנשירה…
  אני קונה את זה ממישהו שמוכר בארץ והוא מוכר את זה יותר זול מאיביי.
  מי שרוצה מכאן אני מזמין: hsavers.com

 25. admin says:

  כבוד על היוזמה, רק שאת המינוקסידיל קירקלנד נראה שאפשר להוציא בזול יותר משמעותית באיביי (כולל המשלוח).
  הליפוגיין נראה מחיר דומה לאיביי, אבל יקר יותר מבאתר היצרן, לא משמעותית.

 26. יניב says:

  שלום,

  אני בן 30+, משתמש מזה כ-4 חודשים במינוקסידיל של קירקלנד.
  קניתי שישיה דרך איביי. לא זוכר את המחיר..אבל לא יקר.
  אני סובל ממפרצים מזה כעשור. כל שנה קו השיער נסוג עוד קצת.
  לא השתמשתי בשום תכשיר בעבר בעיקר מאחר שחששתי.
  הרופאים כמובן מיהרו לשווק לי פרופסיה אבל לאחר שהבנתי שאני עלול
  להביא ילד עם מומים לעולם, אי אפשר לתרום דם ו..יש מספר לא מבוטל של אנשים
  שסובלים מאימפוטנציה בגלל המוצר – החלטתי להתרחק ממנו כמו מאש.
  מה שעשיתי היה להשתמש רק בשמפואים איכותיים ולא אלו שעולים 20 שח בסופר.
  זה עזר אבל הנשירה המשיכה.
  ובכן, השנה החלטתי שאין מנוס ולאחר מחקר שעשיתי,
  המצר של קירקלנד נבחר.
  אני חייב לציין, לאחר יומיים של שימוש..הנשירה הפסיקה.
  לא הבחנתי בצמיחה משמעותית ולאחר כמה חודשים ניתן להבחין עדיין בנשירה קלה וזניחה.
  אבל המוצר מצליח ונותן תמורה הוגנת.
  תופעות לוואי: בעיקר עייפות שהפסיקה לאחר חודשיים.
  אני משתמש במוצר פעם ביום, לפני השינה.
  זו המלצתי למי שמחפש מוצר שעוצר נשירה.
  שיער סמיך ומלא – לא.

 27. חסוי82 says:

  שלום יניב ותודה על השיתוף, אם כי לא חסרות סתירות וחוסר דיוקים בעדות שלך.
  השתמשת רק בשמפואים איכותיים אבל הנשירה המשיכה, אז במה זה בדיוק עזר? הריח טוב יותר? הרגיש טוב יותר?
  עשית מחקר והלכת על מוצר גנרי והכי פשוט של מינוקסידיל. תוך יומיים נעצרה לך הנשירה…וואלה. רק לי זה נשמע מהר ולא הגיוני מדי? מה גם שהרוב מדווחים דווקא על נשירה מוגברת (כולל אני) בתחילת השימוש של מינוקסידיל.
  אתה משתמש במוצר לפני השינה ומדווח על תופעות לוואי של עייפות, קצת מצחיק. איך בדיוק מרגישים את העייפות כשהולכים לישון? או אולי מתוך שינה? לא הבנתי.
  אתה משתמש במוצר פעם אחת ביום בלבד בעוד שהמינון המומלץ הוא פעמיים ביום, אולי אתה לא מגיע לתוצאות טובות יותר בגלל טיפול חלקי? לא גילית את זה במסגרת המחקר?
  קצת הגזמת גם עם עניין המומים בילדים בגלל הפרופסיה, ילדים עם מומים באים לעולם בלי קשר וגם להורים ששניהם בריאים. יש בעיות אחרות לפרופסיה ואולי היא גורמת במקרים מסוימים גם לספירת זרע נמוכה, אבל לא שמעתי על רופא או מישהו אחר שאסר על גברים שנוטלים פרופסיה להביא ילדים לעולם.

 28. יניב says:

  למר חסוי82,

  קודם כל רק מהתגובה שלך לפוסט שלי נראה שאתה קצת לחוץ.
  אם אתה איש שיווק של תרופות למיניהן לשיער אל חשש, מתקרחים צעירים יעזו וינסו
  בלאו הכי כל מיני תכשירים בשביל להציל את הבלורית שלהם.
  לגבי כל מה שכתבתי, דייקתי.
  נראה שאתה מנסה ללעוג לפוסט שלי אבל אתה עושה בידיוק ההיפך.
  1. לגבי שמפואים איכותיים, שניינו יודעים שיש סוגים שונים שמכילים חומרים שפחות טובים לקרקפת ולשורשי השערות ויש שמטיבים.
  2. מינוקסי של קירקלנד זול מאד ופשוט לשימוש ועם הכי מעט תופעות לוואי.
  אם תקרא פוסטים של משתמשים ותגובות בכל רחבי הרשת שתמצא אותו ליעיל.
  כמובן שזו החלטה סוביקטיבית שלי ומצאתי לנכון שהוא כדאי לבחינה.
  3. “אתה משתמש במוצר לפני השינה ומדווח על תופעות לוואי של עייפות, קצת מצחיק. איך בדיוק מרגישים את העייפות כשהולכים לישון? או אולי מתוך שינה? לא הבנתי.”
  תסביר לי מה יש להבין ? או שאתה עושה את עצמך או שאתה קשה קליטה.
  כתבתי שהמוצר גורם לעייפות יתרה בחודשיים הראשונים לשימוש.
  כאדם נמרץ ביום יום יכולתי להרגיש בהבדל עם השימוש.
  4. קראתי לא מעט פוסטים של משתמשים שמספיק שימוש פעם ביום בשביל להגיע לאותם תוצאות לו הייתי משתמש פעמיים (גם חסכוני יותר).
  בפסקה הזאת הפלת את עצמך וחשפת שיש לך אינטרס שאנשים ישתמשו יותר בשביל להגביר את הצריכה 🙂 קורא חכם יבחין בכך.
  5. לגבי מומים ובעיות אונות פשוט גגל פרופסיה תופעות לוואי. לא קשה, נכון ?
  בנוסף, עובדים איתי אנשים שרצו להביא ילד לעולם והרופא ביקש מהם להפסיק ליטול פרופסיה.
  לא מעט אנשים שיצא לי לשוחח איתם בנושא הודו שלא לציטוט שפרוספיה הורידה להם את הליבידו. יש אינספור עדויות לכך ברשת, אל תיתמם ותכחיש.
  חוץ מזה, למה אתה חושב שלנוטלי פרופסיה אסור לתרום דם ??
  תסתכל בבקשה בעלון התרופה : למשתמשים בפרופסיה אסור לתרום דם. להורמון ה DHT תפקיד חשוב בהתפתחות אברי המין אצל עוברים זכרים. מנת דם שנתרמה ע”י משתמש פרופסיה עלולה להגיע לאשה בהריון, להוריד את רמת ה DHT אצלה ולגרום לנזקים לעובר.

  אז בבקשה מר חסוי82, אל תבקר לפני שעשית שעורי בית.
  בעידן אוטוסטרדת המידע הכל נגיש וחופשי באינטרנט. לא בעיה לגגל ולמצוא מידע שיאשש את אשר כתבתי.

  כתבתי דברים פרקטים וממוקדים מניסיוני האישי.
  מטרת האתר הזה היא לתת לגולשים מידע שעשוי לעזור להם ולא מידע כמו שלך שרק יזרע את ההיפך ויגרום להם לבלבול.
  לי לא היתה נשירה מוגברת עם תחילת השימוש. ביום הראשון של השימוש הנשירה פחתה וביום השני ממש הייתי מרוצה ונוכחתי לדעת שהמוצר של קירקלנד אכן מאט עד מפסיק את הנשירה.
  לגבי צמיחה ושיער סמיך, לא ממש אבל אם אפשר לפחות למנוע נשירה ולשמר את המצב הקיים אז זה גם משהו.

  אדמין, שים לב לגולשים כמו חסוי82 . יש לו אינטרס ברור לשוק את פרופסיה גם במחיר של סילוף עובדות. מאד מסוכן.

  אני ממליץ לכל הגולשים באתר לקרוא שעות על גבי שעות כמה שיותר מידע ולשאול אנשים לפני שימוש בכל תכשיר. הרבה נחפזים ומתאכזבים סתם .

  שנה טובה.

 29. חסוי82 says:

  ליניב האדון המלומד,

  אני לא לחוץ והכל בסדר, אתה רשאי להסיר דאגה אחת מיותרת מליבך. רשמתי פה בבלוג לא מעט תגובות בחודש האחרון ואני סומך על האינטליגנציה של אדמין ושל שאר העוקבים כאן שהיו עולים עלי מזמן אם היה מדובר במישהו שיש לו אינטרס שיווקי כלשהו.
  אם כבר אתה זה שלחוץ שמיהרת להכריז עלי כעל גולש “מאד מסוכן” שיש לו אינטרס ברור לשווק מוצר מסוים, מבלי לטרוח ולקרוא תגובות אחרות שלי בהן קל להבין את דעתי האישית על פרופסיה, מינוקסידיל, השתלות וכו’. לשם כך אפילו לא היית צריך לגגל, הכל נמצא כאן ותחת אותו הכינוי.
  אני בהחלט לועג לפוסט שלך ועל אנשים שרלטנים כמוך שמביאים משפט כמו “אחרי יום של שימוש במינוקסי הפסיקה לי הנשירה…”, כאילו שנשירה והתקרחות משולים לכאב ראש שאפשר לקחת כדור אחד של אקמול ולהעלים אותו. אם זו לא שרלטנות אז זו בדיחה…וכל עוקב שגם אין לו שום ידע וניסיון בנושא יכול להבין את זה.
  1. נכון, יש שמפואים תעשיתיים עם חומרים כמו SLS שלא בדיוק מיטיבים עם העור והשיער ועם זאת, את אותו החומר בדיוק ניתן למצוא באלפסין, שמשווק כשמפו ונוזל שאמור להילחם בהתקרחות. אז באופן אישי אני מעדיף להשתמש בשמפו עם חומרים טבעיים וגם על זה כתבתי איפשהו ומעבר לכך שהוא מרגיש לי טוב, לא אמין ולא מקצועי מבחינתי לקשור אותו לעניין הנשירה וההתקרחות, אם מיטיב או שלא וזה מתכתב עם כל מה שכבר נכתב פה על שמפואים, לא משהו שיש לו השפעה מעבר להרגשה בקרקפת ולטיפוח הכלליים. להוציא ניזורל שזו יותר תרופה מאשר שמפו. גם עליו נכתב פה רבות ולא אוסיף.
  2. מסכים איתך בעניין, באופן אישי מצאתי אותו כמינוקסידיל הכי משתלם והתחלתי להשתמש בו בתחילת החודש. מוקדם מבחינתי להגיע למסקנה והדבר היחיד שכן שמתי לב אליו הוא אולי נשירה מעט מוגברת שזו תופעה אופיינית שמתכתבת עם הרבה עדויות כאן.
  3. מודה שפספסתי ולא לקחתי בחשבון עייפות כללית אלא חשבתי על משהו נקודתי בזמן שסמוך למריחה עצמה. ממה שהבנתי התופעה הזו מדווחת יותר בשימוש במינוקסידיל עם אחוזים גבוהים של חומר פעיל, כלומר מעל ה5 אחוז המקובל והמאושר FDA. מכאן באה ההמלצה להשתמש במינוקסידיל עם אחוזים גבוהים לפני השינה ובמוצר הרגיל בבוקר. אם אתה טוען שזה גרם לך לעייפות של חודשיים אני לא מתווכח כי מדובר במשהו סובייקטיבי שרק אתה מרגיש. אבל לא הייתי רוצה לחשוב שיגיעו לכאן קוראים ויחששו להשתמש במינוקסידיל כי מישהו עשה “מחקר” והוא גילה שזה גרם לו עייפות לחודשיים.
  4. ואני קראתי לא מעט פוסטים ועדויות של אנשים (כולל אדמין) שממליצים להשתמש במינוקסידיל פעמיים ביום. מיותר להזכיר שמדובר גם בהוראות שימוש ע”ג המוצר עצמו ובמחקרים שתומכים בכך שהאפקט הוא הרבה יותר יעיל בשימוש כזה. בחרת להשתמש פעם ביום, זכותך. לא משהו שמישהו אמין ומקצועי אמור להמליץ לאנשים אחרים.
  5. לנושא העיקרי פרופסיה. אישית כתבתי ולא פעם אחת שאני לא נוגע בפרופסיה ולא אגע בה גם במחיר שאקריח לחלוטין. גם אדמין בעצמו כותב בדיוק אותו הדבר אך בשום מקום לא מצאתי אותו אומר למישהו לא לגעת, או לא להתקרב לפרופסיה. ההיפך הוא הנכון. כאדם מקצועי ואמין הוא מציין את הפרופסיה בנשימה אחת עם המינוקסידיל כשני המוצרים היחידים שהוכחו מחקרית ומדעית המסייעים להתקרחות גברית טיפוסית. כמובן שגם מזכיר את הסיכונים בכל הזדמנות ובכל זאת השורה התחתונה היא תמיד להשאיר את הבחירה בידי המשתמש. לא לאיים עליו ולא להפחיד אותו.
  לגבי העניין של מומים וילדים. אז מה בעצם אתה אומר? שפרופסיה מיועדת לגברים רווקים שלא רוצים ילדים? כאילו, ישווקו תרופה שמונעת התקרחות ומעודדת אפילו צמיחת שיער מחודשת (תוך אזכור מפורש שהפסקת השימוש גוררת מיידית לחזרה למצב הטבעי שהיה לולא השימוש בפרופסיה- כלומר נשירה והתקרחות מידיים- אותו הדבר לגבי מינוקסידיל), אבל זה כל עוד אתה רווק ולא מעוניין בילדים. ישאל את עצמו הגבר הממוצע, אקח עכשיו פרופסיה ואשמור על השיער וכשארצה להיות אבא אפסיק ואהיה קירח. וואלה חתיכת מחקר עשית 🙂
  עם זאת, לא מתכווח עם הסיכונים ותופעות הלוואי של פרופסיה, זו הסיבה שלא נוגע בה בעצמי ומשתמש אם כבר רק במעכבי DHT טבעיים, אבל לא אפחיד ולא אאיים בשטויות על אף גבר שכן מעוניין להשתמש בה, כמובן אחרי שניסה דברים אחרים שלא עזרו וקצו כל הקיצים מבחינתו.

  אני מסכים איתך לגמרי בהמלצה לגולשים האחרים שרשמת בסוף וכמובן שנה טובה לכולנו.

 30. יניב says:

  למר “חסוי82” היקר,

  ראשית כל אני לא מתיימר לומר ולהצהיר על עצמי כמלומד בנושא,
  אני בידיוק כמו גולשים אחרים אשר תרים אחר הפתרון שייתן מענה בצורה הטובה ביותר לבעיית ההתקרחות.
  אתה מאידך באופן שקוף וישיר בחרת לתקוף את הפוסט שלי. מה שאני לא עשיתי.
  כתבתי פוסט קצר על ניסיוני האישי. אתה מיהרת להשאיר תגובה אינפנטילית ופוחזת (סליחה, אבל אם תקרא את תגובתך הראשונה תיווכח בכך).
  לא כתבתי שאתה מסוכן, כתבתי שיש לשים לב אליך מאחר וידידי, באופן מאד ברור, או שאתה בא להגן על תרופה רוויה בתופעות לוואי שליליות או שהינך אימפולסיבי ורוצה להראות שאתה מבין במה שאתה לא.
  גם אני לא מבין גדול בתרופה אבל..כפי שיכולת לקרוא מהפוסט שלי, יש עדויות ברורות לשליליות שלה.
  אני מבין ממה שכתבת שאתה מסכים.
  כתבת ואני מצטט :
  “אני בהחלט לועג לפוסט שלך ועל אנשים שרלטנים כמוך שמביאים משפט כמו “אחרי יום של שימוש במינוקסי הפסיקה לי הנשירה…”, כאילו שנשירה והתקרחות משולים לכאב ראש שאפשר לקחת כדור אחד של אקמול ולהעלים אותו. אם זו לא שרלטנות אז זו בדיחה…וכל עוקב שגם אין לו שום ידע וניסיון בנושא יכול להבין את זה.”
  אני רוצה להבין, אתה מכיר אותי אישית ויכול לומר בבטחון כה מלא שאני טועה?
  כמו שכבר כתבתי אבל אכתוב שוב, הפוסט שלי נכתב בשביל לתת לגולש טעימה מהניסיון האישי שלי.
  לפני שבחרתי ליטול מינוקסידיל נכנסתי לאתר אמזון ואיביי ועוד אתרים רבים, קראת תגובות וחווד של משתמשים רבים. תוכל למצוא כאלו שהמוצר עזר להם גם נגד נשירה וגם בהצמחת שיער, מאידך, תוכל למצוא משתמשים שהמוצר לא עזר להם כלל. תוכל למצוא כאלו שסבלו מנשירה מואצת עם תחילת השימוש וכאלו שהם כמוני שלא חוו זאת, האם משהו שיקר ?
  התובה ברורה, לא, כל אחד חווה את השימוש אחרת. למה? זה תלוי במאפיינים פיזיולוגיים של האדם, סיבות הורמונליות וכו’. יש שנטלו את המוצרישר עם תחילת ההתקרחות ויש שלקחו מאוחר מידי, יש שסובלים מהתקרחות גנטית ויש שסובלים מהתקרחות כתוצאה מסטרס או
  בעיות אימננטיות אחרות.
  שוב, בחרת להיות אימפולסיבי, לגדף ולכתוב שטויות.
  אני מפציר בך, להבא תשקול מילים לפני שאתה כותב, זה רק מציג אותך באור רע.
  לגבי נושא העייפות, לא הצהרתי שמינוקסידיל יגרום לכל מי שנוטל אותו לעייפות, כתבתי שלי זה גרם לכף למשך חודשים ובהדרגתיות העייפות פסקה שזה נהדר. וכן, חושב שגולשים ידעו שזה עשוי לגרום להם לעייפות עם תחילת השימוש, מקסימום שישתו קפה וזה יעבור.
  למה להסתיר מהם ? לזה אני חותר, תפסיק לפחד.
  לגבי שימוש פעם ביום, זו המלצתי, נוכחתי לדעת מפוסטים שקראתי ברשת שלא היה הבדל של ממש.
  אני מייחל לתוצאות טובות ומוצלחות בידיוק כמוך, לו הייתי סבור ששימוש של פעם ביום לא יצליח לא הייתי מנסה. שוב, זו המלצתי מהמקום שלי, מניסיוני האישי בלבד.
  לגבי פרופסיה, לא איימתי ולא ניסיתי להפחיד. שוב, ציינתי עובדות נטו.
  כל מה שכתבתי מתבסס על עדויות ברורות של אנשים.
  וכן, יש שיטלו פרופסיה ולא יחוו שום תופעת לוואי ויש שיסבלו מירידה בחשק המיני. זה שקוף ונגיש להבנה מהאינטרנט ושיחות עם משתמשים שנטלו.
  וכן, שוב, חשוב שידע אדם שנוטל פרופסיה שאסור לא לתרום דם וזה כתוב בעלון המידע.
  למה אסור? כבר כתבתי בפוסט קודם.
  ועוד דבר, חבר’ה שעובדים איתי ורצו להביא ילדים הפסיקו שימוש בפרופסיה לזמן מה ליתר בטחון.
  כן, אולי אין סימוכין חד משמעים לסיכונים הפוטנציאליים אבל מה יותר חשוב, ילד בריא או שיער על הראש?
  התשובה ברורה.
  אני חוזר ומדגיש, כל נטילת תרופה או מוצר למניעת נשירת שיער היא על אחריות הנוטל ועל כן עליו לעשות חושבים לפני. וכן, גם אני לוקח סיכון מתוך יאוש שטרם נמצאה תרופה טבעית שתוכל לעצור נשירת שיער.
  השאלה אם אכן לא נמצא פתרן לנשירת שיער

 31. יניב says:

  בשורה התחתונה, אני, אתה ויתר האנשים שסובלים מנשירת שיער נמשיך לנסות כל מיני מוצרים בתקווה שאחד מהם יהיה המושיע 🙂

  נקווה לטוב.

 32. חסוי82 says:

  יניב היקר,

  אני שמח לקרוא את התגובה שלך על דברי ומבין שיש לי עסק עם אדם הגיוני שהוא גם חביב ואין לו כוונות רעות. בהחלט מקבל את הביקורת שלך ועל אותו המשקל, חושב שמותר לי להפציר בך מלקבוע משהו על מישהו, כמו הדברים שכתבת עלי קודם, מבלי להפוך את כל הבלוג ולחפש דברים שכתבתי על מנת לבסס עלי ועל הכוונות שלי דעה כלשהי.
  קראתי את התגובה שלך והייתה לי ביקורת, עדיין חושב שהיא עניינית אם כי הייתי מסנן כמה מילים או מסגנן אותן בצורה קצת יותר עדינה. שמח גם שלא לקחת שום דבר אישית ונשארת חיובי ונחמד.
  בסה”כ נראה לי שאנחנו מסכימים על הרבה דברים ובמיוחד בקטע של הביקורתיות. לחקור, ללמוד, לשאול שאלות ענייניות ולחתור להגיון ולאמת משותפים לשנינו. לא הייתי מסרב לשבת לבירה עם אנשים כמוך :).
  יכול להיות שאני לעתים אימפולסיבי וכבר הגבתי בעבר לגולש אחר ששאל שאלה ולא הפסיק לחזור עליה, אף שמלא אנשים אחרים כולל אני ענינו וניסינו לעזור בצורה מקצועית. הוא קיבל את הביקורת שלי והודה לי אפילו.
  נשירה והתקרחות הן דבר מורכב ובעיה שלא ניתן להעלים ביום או יומיים. גם איך קובעים בדיוק שהשנירה ירדה או הפסיקה? סופרים כל יום כמה שיער נושר ופתאום מגלים שאחרי יומיים נשרו באופן משמעותי פחות שיערות? אתה מבין את הבעייתיות ואת הביקורת שלי? הייתי שותק לחלוטין אם היית רושם שנעצרה לך הנשירה לאחר חודשיים, זה משהו הגיוני שאפשר לקבל. אם קרה הנס ובכל זאת נעצרה לך לאחר יומיים של שימוש…קטונתי. לא מכיר אותך באופן אישי ונכון, לא יכול לחתום על זה שאתה לא דובר אמת. יכול לשמוח בשימחתך רק.
  בשורה התחתונה ידידי, שוב תודה על התגובות ותמשיך לשתף, המלחמה שלנו היא משותפת לחלוטין בעניין הזה ואני מאחל לך הצלחה מרובה, כמו לכולנו. להתראות פה בהמשך. נחשוב טוב יהיה טוב.

 33. יניב says:

  חסוי82,

  אתה יודע, לפנ השימוש במינוקסידיל סבלתי לארך תקופה מנשירה מאסיבית.
  לא האמנתי שהמוצר הזה אכן מסוגל לעצור נשירה.
  רק שתבין, לאחר יומיים של שימוש, נכנסתי למקלחת, הרטבתי את השיער וציפיתי לראות
  חופן שערות ביד והופתעתי לטובה.
  גם אם אני רואה עשר שערות זה כלום לעומת מה שהיה לפני.
  וכן, זה אומר משהו על המוצר זה.
  חבל שאין ביכולתו להצמיח שיער באיזור המפרצים אבל יאמר לזכות קירקלנד שהם לא מתיימרים להצמיח שיער במפרצים.ומצהירים על כך באריזת המוצר.
  וכן, זה מעניין, לא היתה לי נשירת שיער בתחילת השימוש במוצר, בידיוק ההיפך.
  אולי זה חיסרון, מי יודע.

 34. חסוי82 says:

  תראה יניב,

  לא תמיד נשירת שיער היא מדד לבעיה או התקרחות. זה תלוי בעיקר בתקופות ובמחזורים שבהן נמצאות השיערות (אנאגן, קאטגן וטלוגן), תלוי גם באורך השיער שכן קשה להבחין בשיער נושר כשהוא ממש קצר ומכאן לפעמים נראה שיש תקופות שהשיער נושר יותר או פחות. כל זה בלי קשר למינוקסידיל או טיפול אחר נגד התקרחות.
  תמיד כשאני עושה קרחת למשל, אני לא מבחין בשיערות על היד כשאני חופף לפחות עד שהן גודלות לאורך של כסנטימטר. משם הנשירה הולכת וגדלה ככל שהשיער מאריך. כשהייתי נער חשבתי שכל שערה כזו שנושרת לא תחזור ושאהיה קירח, לכן תמיד הייתי עם תספורת קצוצה כי נבהלתי מהנשירה הזו. היום אני בוודאי מבין יותר ופחות מתרגש מהעניין. רק מתבאס שלא היה לי שיער ארוך בצעירותי כשהוא עוד היה מלא ובלי מפרצים כמו היום 🙂
  ההתקרחות נוצרת כשלא צומחות שיערות חדשות שמחליפות את אלה שנשרו, או שצומחות שיערות אבל הן דקות מאד חסרות צבע וחיים.
  עם תחילת השימוש שלי במינוקסידיל יכלתי להבחין בנשירה קצת יותר גדולה כשאני חופף וזה עדיין ממשיך, אבל אני לא נלחץ כי מאמין שיצמחו במקומן שיערות חדשות וחזקות יותר. אני סה”כ שלושה שבועות מטפל במינוקסידיל ומורח רק במפרצים כי זו נכון להיום הבעיה היחידה שלי. שאר השיער מלא ועבה. המפרצים החלו ממש בקטנה אי שם בגיל 19 ומאז בהדרגה לאט לאט עד שהיום אני אוטוטו בגיל 33 וזה כבר די בולט בצורה שהתחילה להפריע לי והתחלתי לטפל.
  אני לא בונה על להצמיח שיער שם כי גם ההגיון אומר שאין הרבה סיכויים ולשום תרופה. תחשוב שמדובר באיזורים שמתים כבר הרבה שנים והסיכוי שהזקיקים שם עדיין מסוגלים לייצר איזשהו שיער שואף לאפס. עם זאת, המטרה שלי היא כמובן לעצור או לעכב את ההדרדרות ולא לגרום להם להיות עמוקים יותר. זו בהחלט תהיה תוצאה מספקת עבורי. בנוסף אני גם נוטל מעכבי DHT טבעיים כמו דקל ננסי וסרפד כבר 3 חודשים. מאמין שבעוד כמה חודשים אוכל לדווח על משהו. כרגע מוקדם מדי בשבילי להסיק מסקנות.

 35. אלעד says:

  שאלה לחסוי 82 –
  אני בדיוק כמוך וכמו Admin חושש מאוד מלקיחת פרופסיה, יש אנשים שזה לא משפיע עליהם בכלל אבל יש גם אנשים שזה צרות צרורות אצלהם, אני מעדיף לא להמר, מעדיף להיות בריא בלי שיער. אני שוקל להתחיל לקחת דקל ננסי, כפי שכתבת שאתה גם (בין היתר) לוקח. השאלה שלי היא האם ההשפעה שלו לא זהה או דומה לפרופסיה ? בסופו של דבר, גם הדקל מתעסק עם רמות ה-DHT ועם ההורמונים בגוף, אם כי בצורה אפקטיבית או חזקה פחות מפרופסיה. האם ההבדל הזה, והעובדה שהדקל הוא פחות קיצוני מפרופסיה, יש בהם כדי להסיר חשש ? גם קצת קשה לי עם העובדה שפרופסיה זו תרופה שמחייבת מרשם, ואילו דקל זה אפילו לא משהו שקונים בבית מרקחת, זה למעשה תוסף תזונה, למרות שההשפעה היא דומה עקרונית…
  מכל מקום, המינוקסי ושאר התכשירים (ניזורל, רולר, אלפסין, מסרק לייזר) הפכו כבר פחות יעילים אצלי, לכן אני גם מחפש משהו סביר נגד ה-DHT, אך הגבול שלי הוא פרופסיה.
  תודה מראש !

 36. חסוי82 says:

  שלום אלעד,
  אכן נטען כי לדקל הננסי השפעה על ה-DHT בגוף כמעכב ולכן משתמשים בו בעיקר כתוסף שיכול לסייע בבעיות של בלוטת הערמונית. הדקל הננסי לא נחקר ברמה של פרופסיה ויעילותו גם בנושא הערמונית מוטל בספק מבחינה רפואית ומדעית. עם זאת, רבים טוענים שלדקל יש אכן השפעה ואפילו תופעות לוואי הדומות לאלה של פרופסיה. על זה יכול להעיד גם אדמין שלטענתו חווה ירידה בתפקוד המיני בתוך כשבוע מתחילת הנטילה של הדקל. בעניין השיער, אם אכן לדקל יש השפעה כלשהי על רמות ה-DHT בגוף, נצפה שתהיה גם השפעה על גדילה של שיער תקין, אבל כאן נכנסים כל שאר הגורמים האחרים שקשורים בפיזיולוגיה האישית של כל אחד ואיך הוא מגיב לעניין. יכול להיות שרמות ה-DHT בגוף יהיו עדיין גבוהות מספיק כדי לפגוע בשיער אף על פי שנוטלים דקל ואז צריך לשקול משהו חזק יותר כמו פרופסיה ויכול להיות גם ההיפך, שהאפקט של הדקל יהיה מספיק חזק ויעורר בעיות בתפקוד המיני כמו פרופסיה.
  ממה שהספקתי ללמוד השורה התחתונה היא שבדקל אין סיכונים בלתי הפיכים כמו שיכולים להיות (אמנם במקרים מועטים) בנטילת פרופסיה. גם אם חווים ירידה כלשהי בחשק או התפקוד המיניים וכאן זה כבר שוב עניין אינדיבידואלי של כל אחד- עד כמה זה בא לידי ביטוי ועד כמה זה מפריע לו בחיים. צריכים גם לזכור שגם אם יש תופעות כאלה, צריך להיות סבלניים ולראות אם אחרי תקופה מסויימת אין שיפור.
  אני אישית כבר חודשיים ויותר על טבליות דקל ננסי וסרפד ולא מרגיש שום השפעה על התפקוד המיני שלי. אם כבר להיפך, חושב שאפילו יש שיפור לטובה 🙂 היה לי סקס לפני שבוע אחרי כמה חודשים שלא והייתי כמו פנתר ואפילו הצלחתי לשלוט בתזמון של הגמירה שלי, מה שלא היה לי קל בד”כ.
  אבל שוב, כל מקרה לגופו ואולי במקרה שלי לדקל אין שום השפעה וגם לא על השיער, אבל אני מנסה ואוכל לדעת רק בעוד כמה חודשים טובים אם זה באמת נותן לי משהו. גם ההתקרחות שלי היא מאד איטית והדרגתית ובאה לידי ביטוי בינתיים רק במפרצים, אז קשה לצפות לשינויים נראים לעין. מבחינתי אם המצב ישאר כמו שהוא זה שווה את כל המאמץ.
  אני יכול להמליץ לך לנסות ליטול את הדקל ולראות איך אתה מגיב. סיכונים בלתי הפיכים לא יהיו (בדומה למה שפרופסיה יכולה במקרים מסוימים לעשות) ובמקרה הכי גרוע אם לא תוכל לסבול את האפקט שלו, תוכל להפסיק ולחזור לעצמך תוך כמה חודשים. בכל מקרה לא להיבהל כי גם לפסיכולוגיה יש השפעה. כשאני נוטל דקל אני חושב עליו כאילו הוא ויאגרה ולא משהו שעלול להזיק לתפקוד המיני שלי. אולי גם זה עוזר 🙂 אפקט הפלסיבו…

 37. אלעד says:

  תודה רבה על תשובתך המלומדת והמהירה. טוב לדעת שנהנים… גם זה חשוב…
  אתחיל ליטול ואהיה זהיר ועירני.
  בהצלחה לכולנו, וגמר חתימה טובה לך ולכולם.
  אלעד.

 38. יאיר says:

  אני אזמין מאמאזון את הקירקלנד עכשיו אחרי שימוש בפרופסיה של 7+ שנים. הפסקתי לקחת פרופסיה לפני כמה חודשים בגלל פגיעה לא רק בתפקוד המיני אלא גם בשינה (ייתכן גם דיכאון).

  אני מקווה שדואר ישראל יעבדו.

 39. חנוך says:

  שלום, מספר שאלות בעניין מינוקסי קצף –

  1) האם אפשר לקבל הוראות מדויקות לגבי אופן השימוש במינוקסי קצף? מה הכמות שיש לשים בכל פעם?

  2) ראיתי היכן שהוא שאסור לשים את הראש על הכרית כשעה לאחר ששמים את הקצף. האם זה נכון? ומה הסיבה לכך?

  3) האם ניתן לשים טופיק על השיער מיד לאחר השימוש במינוקסי?

  תודה מראש.

 40. חסוי82 says:

  שלום חנוך

  1. ההוראות המדויקות רשומות על האריזה בד”כ. כמו כן תוכל למצוא ברשת עשרות אם לא מאות סרטונים של אנשים שמדגימים איך להשתמש. לגבי הכמות, מדובר בלא יותר ממכסה מלא אחד לטיפול. כלומר שני מכסים מלאים ביום, אחד בבוקר ואחד בערב. שים לב שהקצף הופך במהירות לנוזל, כך שאם אתה ממלא מכסה בחומר, מדובר במכסה מלא בנוזל ולא בקצף. את הנוזל תפזר כמובן במקומות הבעיתיים ותעסה מעט את הקרקפת כדי להספיג את החומר. זה הכל.

  2. העניין שלא לשים את הראש על הכרית בזמן שמיד אחרי הטיפול הוא בכך שלוקח לחומר לפחות חצי שעה להיספג במלואו לקרקפת, כך שאם תניח את הראש מיד אחרי הטיפול יתכן שחלק מהחומר יספג בכרית ומשם לאיזורים בפנים שאנחנו לא מעוניינים שיצמחו בהם שיערות. זו תופעת לוואי לא רצויה של המינוקסידיל שהוא מצמיח שיערות גם במקומות שאנחנו לא מעוניינים ומכאן ההמלצות לשטוף טוב את הידיים בתום הטיפול, לנגב אם החומר נזל למצח או לעורף וכמו כן כפי שדיברנו לא ללכת לישון מיד אחר כך.

  3. לא השתמשתי ולא אשתמש לעולם בקונסילרים, מכאן שאני פחות מבין בהם. אבל ההמלצה הכללית לכל תכשיר באשר הוא לשיער (ג’ל, קרם, מסיכה או כל חומר אחר לעיצוב השיער) היא שאפשרי כחצי שעה לאחר הטיפול במינוקסידיל.
  אם יש מישהו אחר שמבין בקונסילרים וחושב אחרת הוא מוזמן בשמחה לתקן אותי.

  והמלצה אישית שלי ידידי. חושב שעדיף להשתמש במינוקסידיל נוזל מבחינת הנוחות והשליטה בכמויות. בנוסף התכשיר בנוזל זול משמעותית מהקצף. לגבי יעילות יש ויכוח שאין לי עניין להיכנס אליו. אבל יוצא מנק’ הנחה ששניהם עושים את אותה העבודה.
  בנוזל יש טפטפת שאותה קל למלא בדיוק בכמות הרצויה וקל לפזר על הראש.
  הסיבה ההגיונית היחידה לשימוש בקצף היא שהוא לא מכיל PG, כלומר פרופילן גליקול שיש לא מעט אנשים שרגישים אליו והוא עושה להם גירויים ואדמומיות בקרקפת. כך שהטיפול בנוזל שכן מכיל את החומר הוא בלתי נסבל עבור אותם אנשים. אם השתמשת בנוזל וזה המצב שלך, כמובן שלוקח בחזרה את ההמלצה. אבל אם לא ניסית עדיין לטפל בנוזל ואין לך מושג אם אתה רגיש או לא, בהחלט כדאי לך.
  זה מה שאני עשיתי. קניתי בהתחלה קצף כי רציתי ללכת על בטוח וזה היה נראה לי מוצר יותר אטרקטיבי ונוח. לאחר כחודש או חודשיים של טיפול בקצף ניסיתי נוזל וראיתי שהוא לא עושה לי שום בעיות ואני בכלל לא רגיש אליו והרבה יותר נוח לי לטפל בו. כמובן שנשארתי רק איתו. אבל אני תקוע עם כמה מיכלים של קצף חדשים וסגורים שאשמח למכור למי שצריך 🙂

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree