נלחמים בקרחת: כל הטיפולים שינצחו את הגנטיקה

27 בApril 2012 מאת: admin

כתבה נחמדה ב- Ynet

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4209734,00.html

יש בה הרבה מידע נכון וגם מידע לא מדוייק, יש שיטענו כי היא באה לקדם מוצרים מסויימים, או רופאים מסויימים, שווה לקרוא הכל מקרה וגם לא לשכוח לקרוא את תגובות הטוקבקיסטים, זה מבחינתי הכי מעניין.

תהנו.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות:

תגובות

4 תגוובת על ”נלחמים בקרחת: כל הטיפולים שינצחו את הגנטיקה“
 1. 1 says:

  לי זה נראה כמו משהו שבא לקדם טיפולים מסויימים ורופא מסויים(מזותרפיה וכו’) לאחר “סיפור פרופסיה” האחרון. כך זה נראה לפחות.

 2. אייל says:

  היי אדמין יקר,
  שאלה נוספת באיזה תמיסת “דקל ננסי” אתה משתמש – מבדיקה שעשיתי לא מצאתי איזה שהיא תמיסה או קרם מיוחד שחוסם DHT, אשמח אם תוכל לתת לינק / מחיר והשם של המוצר עצמו, כיוון שחיפשתי רבות ולא מצאתי

  טנקס ,

  אייל.

 3. מוטי says:

  בהזדמנות זו, כיון שזה הפוסט החדש ביותר. אני רוצה לשאול את כולם, ובפרט אותך , אדמין.
  איך אתם ממליצים לבדוק את התקדמות (לטובה או לרעה) ההתקרחות? אל תגידו סתם “לצלם תמונות כל כמה חודשים..” אני צריך משהו יותר מובהק. וודאי שאני מצלם תמונות, מזוויות שונות, שיער יבש רטוב. אבל לא תמיד אפשר לעמוד על ההבדלים. אשמח אם תשתפו מה הם הדרכים שלכם לבצע מעקב.

 4. admin says:

  אני לא מצלם, הזיכרון שלי מצויין, והפסקתי לשקר לעצמי לפני כמה שנים.
  הדרך שלי היא להצליב מראות, כלומר להיות מסוגל לראות את הקרקפת מכמה זויות, בדומה לחדר מדידה בחנות בגדים שיש בה כמה מראות מכמה זויות. ככה אפשר לראות דלילויות יותר בקלות. במקביל להסתפר קצר אבל לא מדי, קצר מדי נותן אשליה של שיער מלא, ארוך מדי יכול להסתיר (איזורים פחות דלילים מכסים על דלילים). לאורך זמן, מי שעוקב ולא נותן לעצמו הנחות יכול לראות שינוי לטובה או לרעה. ככה עליתי על זה שאני אמנם עובד חזק על המפרצים אבל בקודקוד נשמל פיחות זוחל שלא משתי אליו לב בהתחלה. כיום אני משקיע בקודקוד אותו דבר.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree