המאסטרים הגדולים בעולם בהשתלת שיער

20 בSeptember 2011 מאת: admin

כידוע, אני משתעשע לעצמי ברעיון של השתלת שיער. כבר כתבתי על כך בפוסטים קודמים, אני מטפל הכי טוב שיכול, אבל עדיין, ברור שאין פתרון מושלם להתקרחות, והגיל גם עושה את שלו. אז עצרתי את הנשירה שלי, השגתי תוצאות יפות, אבל עדיין זה לא זה בהשוואה למה שזה היה פעם. אז במקביל, אני לומד את עולם ההשתלות, שהוא בגדול עולם חדש עבורי. ישנם אתרי אינטרנט המכילים מידע עצום על השתלות, כולל גלריות אינסופיות של לפני מול אחרי. בעידן האינטרנט, זו הדרך הפופולארית ביותר לקליניקות גם לפרסם את עצמן וגם להציג את עצמן ואת התוצאות שלהן. אז נכון, יש המון, אז איך בכל זאת יודעים מי טוב באמת?

התשובה לא פשוטה, דרוש מחקר, אבל בגדול – ישנן מספר קליניקות ידועות מאוד מבחינת השם שלהן, הרופאים שלהן והתוצאות, ואת כולן ניתן למצוא באינטרנט.

כמה מהמומחים הגדולים ביותר נמצאים כמובן בארה”ב וקנדה, אבל מסתבר שיש גם כמה באירופה ואוסטרליה. יש שמות ידועים יותר וידועים פחות של רופאים וקליניקות, מה שמאוד ידוע אינו בהכרחה הכי טוב.

ניתן לקבל כמות אדירה של מידע באתרים דוגמאת hairsite.com, שהוקם לקדם קבוצה מצומצמת של קליניקות ורופאים, ומציג באמת שורה של רופאים מהטופ העולמי – דר’ ארמאני שנחשב או לפחות מציג את עצמו כאחד המשתילים הטובים בעולם (ואולי היקר מכולם) בייחוד בשיטת FUE שאם אי פעם אעבור השתלה – זו תהיה השיטה (סטריפ מחוץ לתחום), מרפאת Hasson & Wong (נחשבים טובים מאוד ואמינים, מאוד מוכרים ומוערכים ברמה עולמית, רק שעושים רק FUT/סטריפ מה שמבחינתי לא רלוונטי), דר’ Bisanga ממרפאת BHR בלגיה שגם נחשב אחד המומחים הגדולים בהשתלת FUE, דר’ Cole שהמציא שיטה שנקראת CIT שהיא בעצם סוג של FUE, דר’ Woods מאוסטרליה שהמציא את ה-FUE, ועוד.

מתברר שתחום ההשתלות כה נפוץ, ששווה להקים לו גם… אתר בעברית, לפחות אצל דר’ ארמאני שהשיווק שלו כולל גם הרבה אתרי אינטרנט שבאים לקדם אותו – ראו בקישור הזה. כל הקליניקות מקבלות מטופלים מכל העולם, תם עידן הפרובינציליות, אפשר לעלות על מטוס ולהגיע, מסבירים הכל באתרים האלה (לכל קליניקה יש אתר משלה, האתרים שמרכזים את המידע על הנושא או על רופאים מפנים אליהם).

באתרים כולם יש גם הרבה סרטוני וידאו, שמראים את התוצאות. באתר http://bhrclinic.com/ של דר’ Bisanga יש התמקדות באופן שבו הוא מבצע את ה-FUE – ואת הדיוק והכללים שהוא עובד לפיהם (לא מוריד יותר מ-25-30% זקיקים מס”מ מרובע באיזור התורם כדי להעבירו לאיזור המושתל, כולל תמונות תקריב על האיזור התורם, בצורה זו לא רואים שהוציאו משם שיער, כיוון שהפריסה על פני כל סמ”ר של איזור תורם מפוזרת מספיק ואין מצב ששיער נלקח יותר מדי מקטע אחד ופחות מדי מקטע אחר, וזה חשוב מאוד – לא נותרת צלקת סמיילי כמו ב-FUT ואין “עקבות” שבוצעה השתלה). מסתבר שגם תחום השתלת שיער גוף (מהחזה למשל – לראש) התקדם מאוד, ויש רופאים שמתמחים בהשתלת שיער גוף לראש, מה שאומר שלקרחים שעירים יש תקווה אם יש להם את הרצון והכסף.

לאיזה דר’ הייתי הולך מבין המופיעים באתר זה? כנראה ל-Bisanga שיושב בבלגיה, הוא מקפיד על שקיפות, לא יקר מאוד (מציג מחירים באתר, מכסימום 5 יורו לשיערה מול האמריקאים המובילים שלוקחים 10$) וומציג באתר שלו הרבה מידע רלוונטי וחשוב. הקליניקה נראת ברמה גובהה מאוד ויש פירוט רב על אופן העבודה על האיזור התורם שממנו מוציאים שיער, לפני מול אחרי כדי להראות שלא נותרות צלקות או סימנים, עם התייחסות למיומנות האומנותית כמעט הנדרשת כדי שהתוצאה תראה טבעית לגמרי, גם באיזור התורם וכמובן המושתל. לגבי ארמאני, הרולס רויס של המשתילים לפחות ברמה התדמיתית, יש כמה דברים שאותי קצת הטרידו, קודם כל השיווק האגרסיבי שלו, סרטוני התדמית המוקפדים של גברים צעירים ונאים בעלי שיער מושתל מושלם הלבושים בקפידה או עושים ספורט, הסגנון בו הוא בוחר להציג את עצמו עם חליפות יוקרה על רקע נופי רומא ואיטליה כמובן גם העובדה שהמחיר לא מצויין באתר שלו. יש לו גם קו מוצרי יוקרה נגד נשירה לנשים תחת המותג Origenere. מה שמייחד את ארמאני זה שהוא טוען שהוא משתיל שיער בצפיפות הגדולה ביותר בעולם – כ-100 זקיקים על סמ”ר אחד, מה שלא נראה לי סביר לבצע בהליך טיפולי אחד (50-60 זה הרבה). הוא גם טוען שהוא מתאים את השיער למבנה הראש והפנים באותו אופן בו השתמשו אנשי האמנות והרנסאנס באיטליה כדי לקבוע מידות פיזליוגיות של יופי גברי. למי שרוצה לשמוע בדיוק, שיכנס לאתר שלו ויראה את הסרטון שעולה. הוא למעשה מציג את עצמו כרמה בפני עצמה בתחום, גבוה מעל כולם, מה שבטח הרגיז לא מעט רופאים וותיקים ומנוסים ממנו. ב-2008 ארמאני תבע את מנהל ובעלי האתר הידוע http://www.hairtransplantnetwork.com/ על כתיבה של דברים לא נכונים נגדו, הוא טען שגורמים אינטרנסטים כגון רופאים מתחרים חברו נגדו, ושהוצג נגדו מידע מסולף תחת שמות בדויים ומגיבי פורום פיקטיביים. הצדדים הגיעו כנראה לפשרה והאתר הסיר כמות גדולה של דברים שנכתבו בקשר לארמאני. תקציר של ההליך המשפטי ניתן לקרוא ב- http://www.citmedialaw.org/threats/alvi-armani-medical-inc-v-hennessey#description, ההליך המשפטי לא מעיד על פגם בארמאני, יתכן והוא אכן רמה בפני עצמה, אבל יתכן גם שלא ושיש הרבה שיווק ומיתוג שלו שיוצרים את המצג הזה. לגבי התמונות של תוצאות ההשתלות שלו, מרשים מאוד, אבל תמיד צריך לזכור שאת מה שהצליח “פחות” לא מראים.

ציינתי פה כמה שמות אבל יש עוד רבים שנחשבים, עם זאת חשוב מאוד להזהר, מדובר בהליך כירורגי על כל המשתמע ויש מכלול של דברים שיש לקחת בחשבון וכתבתי על זה בפוסטים קודמים.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער
תגיות:

תגובות

129 תגוובת על ”המאסטרים הגדולים בעולם בהשתלת שיער“
 1. admin says:

  אבי, אל תהיה תמים.
  לא צריך לעבור השתלה בשביל לדעת שמדובר בהליך כירורגי שעלול לא להצליח, ושחיתוך יוצר צלקות.
  אתה יכול לראות גם באינטרנט תמונות של אנשים שעשו FUE ויש להם צלקות וסימנים של נקודות.
  יש אנשים שיש להם פחות או שבקושי רואים, זה תלוי גם בסוג העור ובאופן בו הוא מחלים ובגורמים אחרים. כמובן שלא רואים כשהשיער מוארך, זה מוסתר, הכוונה לגאלח.
  לחשוב שהשתלה היא הפתרון האידאלי זו טעות, אין פתרון אידאלי כיום.
  כשאתה כותב שהתוצאות היום בארץ נראות טבעיות מאוד… זה קצת מוזר, מה אתה בעצם אומר, שעד לא מזמן הן נראו רע מאוד? ואם כן, אז מה המשמעות? באמת תודה רבה שהישראלים “למדו” והתחילו לבגיע לתוצאות טבעיות, מה הם אומרים לכל אלו שאכלו אותה עם תוצאות “לא טבעיות” וצלקות? כשאתה מתאר תוצאות טבעיות מאוד בארץ כדאי שתתן דוגמאות, כולל שם הרופא והקליניקה ותמונות. לדעתי מי שעשה עבודת קצבים בעבר אין להתקרב אליו, וגם כמו שכתבתי פה בלי סוף – לדעתי מי שלא נותן לך אחריות חתומה לעבודה שלו לא הייתי מתקרב אליו, להיפך – הייתי בורח.

 2. דניאלוס says:

  אדמין איך אפשר להפגש עם הרופא אם הם כולם בחו”ל? לבזבז אלפי שקלים על טיסות להפגש עם כל אחד? וגם איך הם יודעים להגיד כמה זקיקים ידרשו כשרואים את הראש דרך תמונה? איך אפשר לדעת מה גודל הראש מתמונה?

  ולבר עם התוצאות המרהיבות והמדהימות והמרהיבותתת שכותב ד”ר גינזבורג בכל שורה שנייה של התגובות שלך, מה עם התמונות שהבטחת מלפני יותר מחצי שנה???

 3. admin says:

  כן, לטוס, או לטוס רק לייעוץ או לטוס כבר לייעוץ ומיד אחריו השתלה, זו גם אופציה, למי שכבר עשה את כל שעורי הבית ורק צריך לסגור עוד כמה פינות. אני חושב שאפשר לדבר עם חלקם או כולם גם בסקייפ, צריך לברר איתם במייל. הם יודעים להעריך מתמונות כי יש להם הרבה נסיון, וגם כי הם בעצם לוקחים את השטח המשוער ויודעים כמה אפשר להשתיל עליו (כמה ס”מ רבוע צריך או אפשר למלא, וכמה זקיקים בכל ס”מ רבוע). עדיין זו רק הערכה, יתכן וצריך יותר או פחות, אך הסטיות לא גדולות כי זה עניין מתמטי.
  לבזבז.. לגבי מה שילך איתך אחר כךהרבה שנים – תרצה את התוצאה הכי טובה שאפשר, ולכן אני הייתי הולך לטוב ביותר. יש אנשים שהבנתי שטסו לבלגיה ופגשו 2-3 משתילים, אם אני לא טועה גם הגיב פה אחד כזה.

 4. יוני says:

  שלום אדמין, תוכל להוסיף עוד לינקים לאתרי מידע אמינים! על התהליך,סכנות, מידע רלוונטי על הניתוח בכל הקשור להשתלות fue?

  תודה רבה

 5. admin says:

  האתר של SPEX – אחד המומחים הגדולים מנסיון אישי שלו, שגם סוקר רופאים וקליניקות. spexhair.com
  הפורומים של השתלות שיער מחו”ל – תרשום hair transplant בגוגל יעלו לך. בפורומים אנשים שונים כותבים את דעתם וגם מראים תוצאות שהשיגו גם מטיפולים וגם מהשתלות, וגם אפשר לסנן ולראות תוצאות של אנשים לפי הרופא.
  וגם תרשום hair tranplant risks למצוא מידע על סכנות או בקיצור תרשום מה שאתה רוצה ללמוד, אין קיצורי דרך ותצטרך לנבור במידע.

 6. יוני says:

  שלום אדמין
  נתקלתי כשייפשתי מידע על משתילים… ראיתי את קליניקה של talizi
  כפי שהסברת על החירה הכונה של רופא, הוא כן מציג את העובדים, לקוחות וכו׳
  הוא המצא בגאורגיה והוא לוקח 1.5 דולר לגראפט..
  שמעת עליו? יש לך איזו מילה לומר עליו?

  תודה

 7. admin says:

  לא שמעתי, ולא הייתי חושב בכיוון בכלל.
  אני לא אעשה השתלה, ואם הייתי אז רק לאחד מהטופ העולמי, שמוכר, נבדק, נסקר, ונחוו עליו כל חוות הדעת שיניחו את דעתי, וכמובן שלמדתי עליו, ראיתי מיהו, איזה הסמכות ונסיון ותוצאות יש לו ואיך הוא נחשב ברמה עולמית.
  אתה לא בכיוון אם זה מה שאתה קורא, והמחיר הוא לא בראש סדרי העדיפויות אלא בסוף, קודם כל לשים רשימה של אלו שהיית שוקל אותם אם היית מליונר, כלומר הכסף לא צריך להיות פקטור בלהבין מי הכי טוב בתחום. אחרי שהבנת מי הכי טובים בעולם, אז הייתי מסתכל על כסף, וגם אז שואל את עצמי אם אני מוכן לשלם יותר בשביל לשים את הראש שלי לניתוח פלאסטי כזה ולהיות שקט אצל מישהו יותר יקר או שאני מוכן ללכת על מישהו קצת יותר זול. בגדול, מבחינתי, פרידוני וביזנגה מבלגיה הם הטופ (אני הייתי הולך על פרידוני), והם לא הכי יקרים, יש אמריקאים מעולים שלוקחים 10$ כמו פלר. המחיר גם תלוי בכמות זקיקים, ככל שיותר זקיקים מחיר לזקיק בודד יורד כי סוגרים איתך על מחיר גלובלי לכמות ויש הוזלה ליחידה כל שהסך הכל שאתה משלם גדול יותר.
  SPEX שנחשב מומחה עולמי שעבר הרבה השתלות בעצמו, ממליץ על הרשימה באתר שלו, הנה קישור
  http://spexhair.com/recommended-clinics/
  אני לא סומך רק עליו ולכן בדקתי גם בפורומים ואתרים כמו http://www.hairtransplantnetwork.com/

 8. אדי says:

  מה דעתכם על hdc שיושבים בקפריסין ? אני שוקל לעשות שם האם בבלגיה זה עדיף מבחינת איכות ותוצאות ?

 9. דן says:

  אם אין בעיה של תקציב, טוס לדוקטור RAHAL בקנדה בלי לחשוב פעמיים.

  מנסיון אישי.

 10. admin says:

  בלי לחשוב עשר פעמים לא הייתי זז, ולא משנה למי.
  השתלת שיער זה ניתוח קוסמטי, זה לא משחק, זה דבר שילך איתך כל החיים אחר כך, אז שווה לחשוב טוב טוב ולא לשכוח שההתקרחות לא נגמרת, השיער הלא מושתל ימשיך לנשור, התוצאה ללא השתלות נוספות יכולה להראות רע מאוד, שלא לדבר על האיזור התורם שאולי קל למושתל להתעלם ממנו כי אתה לא יכול לראות אותו. השתלה זה אומר לתכנן מראש את ההשתלות הנוספות שידרשו כנראה לפי כיוון וקצב ההתקרחות שלך, ואת זה ניתן לראות ככל שהגיל מאוחר ופחות אצל צעירים. כשאתה חושב על השתלה, תחשוב על השתלות, ותשאל את עצמך אם אתה מוכן לעבור כמה ב-10-20 שנה הקרובות (לא בטוח שאתה יכול, זה תלוי באיכות האיזור התורם ובהיקף ההתקרחות, מי שיקריח הרבה יש לו בעיה בעיקר לכסות את איזור הקודקוד שהוא שטח גדול). כמובן שכל משתיל שיער יבקש ממך לקחת פרופסיה כדי לעזור לשמור על השיער הקיים, אז מה תעשה אם יתברר לך שאתה סובל מתופעות לוואי? אולי אתה בכלל לא מוכן לקחת.. מבין מה המשמעות? בקיצר לחשוב, להבין את כל ההשלכות לטווח ארוך, הסיכונים וכו’, לא להתעלם מכל מחשבה או שאלה. רק אחרי שאתה סגור על הכל, ומבין את ההשלכות ומוכן לקחת את הסיכונים, רק אז לעבור שלב. יתכן והאסימון יפול קצת אחרי שעיכלת את המידע, או אפילו אחרי פגישה עם קליניקה או רופא, לא לרוץ, לתת לעצמך להפנים את המידע.

 11. דן says:

  יצאתי מנקודת הנחה שהבחור כבר סגור על השתלה.

  אני מסכים לגמרי עם האדמין שצריך לחקור ולבדוק את כל המשמעויות של השתלה. וצריך גם לחשוב על העתיד.

  מצד שני אני לא מסכים עם כמה דברים אחרים ואבין אם תחלוק עלי אך ככה אני רואה את הדברים.

  ראשית כל לא תמיד השיער הלא מושתל ימשיך לנשור. אני הכרתי אנשים שעשו השתלה לפני עשר שנים באזור המפרצים ועדיין נראים מצוין, חוץ מהמפרצים לא נשר להם עוד כלום, ויש הרבה אנשים כאלה.

  שנית, גם אם ימשיך לנשור זה לא סוף העולם, אפשר לעשות עוד השתלה ( כמובן בהנחה שיש אזור תורם ) או פשוט לעשות גלאח.

  בהנחה שאתה עושה השתלת FUE ברמה מאוד גבוהה ( באחד מהמשתילים מהטופ העולמי ולא בארץ או אצל איזה רופא לא מוכר בחו”ל )
  לא תיהיה לך בעיה בעתיד לעשות גלאח על כל הראש. זה יראה בדיוק כמו אדם רגיל שעושה גלאח רק עם יותר צפיפות מקדימה.

  אני מסכים שב FUT זה בעייתי כי יש צלקת מאחורה, אך גם עליה ניתן לבצע השתלה ולטשטש אותה.

  משתיל שיער ימליץ על פרופסיה אבל זה בהחלט לא חובה, אני אישית לא לוקח ולא מתכוון לקחת.

  למה התכוונת שאמרת ” שלא לדבר על האזור התורם שאולי קל למושתל להתעלם ממנו”? אם מישהו עושה FUE במקום איכותי, לא יראו שם כלום, גם לא על מצב גילוח. FUT כאמור, סיפור אחר.

  בשורה התחתונה אני חושב שהשתלה זה אחלה פיתרון והפתרון היחידי שבאמת יביא תוצאות אמיתיות וברורות לעין.
  למי שחולם על השיער המושלם, אין לו שום פתרון קסם אחר.

  לא צריך לפחד מהשתלות שיער,
  אך כמובן שצריך ללמוד את התחום לפני שעושים מא’ ועד ת’.

  בהצלחה במלחמה במפרץ לכולם.

 12. admin says:

  FUE באיזור התורם יכול להשאיר צלקות בצורת נקודות לבנות. יש אנשים שיש להם יותר ויש שפחות, כמובן יש כאלה שלא ניתן לראות כלום אם אין גלאח. ככל שעושים יותר השתלות FUE האיזור התורם מתדלדל, בפורומים בחו”ל זה אפילו נקרא eaten כלומר האיזור התורם מכמה השתלות נראה אכול, לא טבעי. גלאח על האיזור התורם במידה ויש נקודות במצב כזה הוא לא ממש אופציה.
  נכון שיש אנשים עם התקרחות מוגבלת, שיכולים שנים להראות מצויין עם השתלה טובה אחת וההתקרחות שלהם לא ממשיכה כמעט או איטית מאוד. לעומתם יש רבים שההתקרחות כן תמשיך וכיוון שאי אפשר לדעת לגמרי, הרופא ימליץ לקחת פרופסיה כדי לשמור על הקיים. כמובן שאתה יכול לסרב. המושתל הקלאסי זה אדם מעל גיל 35 עם התקרחות מוגבלת ושלבים של נורווד 3V גג ב-FUE כי זה כבר הרבה מאוד גרפטים וRAHAL עושה גם FUT, באתר שלו למשל – כל ההשתלות מעל 3000 גראפטים זה FUT, וגם של פחות, האיש לא בוחל ב-FUT.
  לפי RAHAL וכפי שהוא כותב באתר שלו (לגבי שאלה האם נורווד 4 יתאים ל-FUE, כי אנשים יודעים שזה בעייתי):
  There is a simple formula that some doctors use that calculates how many grafts are needed for any given case…

  This formula says that for every Norwood level that a patient is classified under they will need 1000 grafts. This formula would dictate that you need 4000 grafts.

  However, I find this formula to be lacking in that it does not take into account hair characteristics such as hair caliber (fine, coarse, wavy, straight) – nor does it take into account the density requirements of the patient.

 13. יונתן says:

  שלום אדמים

  רציתי לדעת במידה ואני אבצע טיפול fue ויהיו לי נקודות לבנות, קיימת אפשרות שמקעקע יעבור על הסימנים כך שלא יבחינו בהבדל? כי החורים הם למעשה צלקות…
  שמעת על מקרה כזה?
  תודה

 14. admin says:

  אני יודע על מישהו ספציפי שעשה קעקוע על הצלקות של ה-FUE שלו.
  הוא עשה בישראל לפני יותר מעשור, והייתה לו צלקת מזעזת, לא רק הפס אלא גם איזור התפרים הצטלק כך שזה נראה כמו חיוך עם שיניים. הוא קעקע על השיניים והשאיר את הפס.
  לגבי FUE מעולם לא שמעתי על דבר כזה, יתכן כי כיוון שמדובר רק בנקודות שלא רואים אם השיער קצת ארוך אנשים לא עושים כלום. את הנקודות רואים כשאתה מגלח, וגם זה תלוי בסוג עור שלך, יש אנשים שיש להם עור עדין שמצטלק בקלות ונשארים בו סימנים, ויש כאלה שפחות, שזה כמעט לא מורגש.

 15. בעל ניסיון says:

  אל תעשו השתלה

 16. בעל ניסיון says:

  הייתי משלם עם חיוך יותר מ10 אלף כדי לחזור להיות כמו לפני ההשתלה ,ניסיתי לתקן כגון אפולציה להוצאת הקוצים והשתלה על הצלקת ,זה יוצא עוד מלא כסף וכמובן לא מחזיר את המצב לקדמותו.

 17. דור says:

  חחח אדמין כשאתה כותב: ״אני יודע על מישהו ספציפי שעשה קעקוע על הצלקות fue שלו״ אתה מתכוון לfut, לא? אולי אתה מתכוון לאייל גולן? ד״א הבנתי שאפשר גם להשתיל שיער גוף… השיטה נקראת bht אם אינני טועה.

 18. admin says:

  אכן, טעות כתיב, ולא אייל גולן, סתם מישהו שאני מכיר. אפשר להשתיל שיער גוף אבל רוב המשתילים לא עושים את זה, כי התוצאות לא טובות וזה שיער שלא צומח כמו שיער ראש ולא נראה כמוהו, זה שיער גוף.

 19. רוי says:

  היי לכולם , תרשו לי לנסות לעזור קצת מנסיון רב … בלתי אפשרי לכסות לגמרי צלקת של fut הדבר היחידי שאפשר לעשות זה לטשטש אותה כדי שבאורך של של 2/3 סמ לא יראו אותה באופן בולט. אני עשיתי גם פיגמנטציה ,גם השתלת שיער גוף ואפילו השתילו לי שיערות מהחזה על הצלקת . זה בהחלט עזר למצב אבל בגלל שהמרקם של העור מצולק קשה מאוד להסתיר אותו לגמרי, במיוחד שהשיער קצוץ . אם הייתי יכול להחזיר את הגלגל אחורה לא הייתי עושה סטריפ אף פעם וזה מה שאני ממליץ לכם. אני חושב שעם נרווד 4 ברוב המיקרים אפשר לעשות אחלה השתלה . אומנם לא אלביס …אבל כיסוי יפה מאוד של הקרקפת וזאת בתנאי שהצפיפות של האזור התורם היא לפחות 74 זקיקים לסנטימטר מרובע. ההמלצות שלי : 1.לא בארץ 2. לבקש התחייבות לתוצאות 3.לתאם ציפיות עם הרופא 4.אף פעם לא לעשות סטריפ

 20. רוי says:

  ולגבי צלקות של fue : בדר”כ נגרם או בגלל רשלנות רפואית וחוסר מקצועיות של הרופא שמוציא יותר מ זקיק אחד מתוך שישה זקיקים , או שהוא מוציא זקיקים שהם צמודים אחד לשני ויוצר ספייס גדול . או משימוש יתר של האזור התורם של יותר מ 7000 זקיקים ב fue גם ע”י הרופא הטוב בעולם …

 21. יאיר says:

  חושב לעשות השתלה אחרי החתונה.. נמאס לי לחשוב על ההתקרחות הזאת כבר ראבק.

 22. admin says:

  לא בטוח בכלל שתפסיק לחשוב על זה, גם כי הצלקות מההשתלה תמיד יהיו שם, גם כי השיער הלא מושתל ימשיך להקריח, וגם כי כנראה תדרש לעוד השתלות בעתיד, וכמובן הרופא ימליץ לך על פרופסיה ומינוקסידיל לשמירת הקיים, אז לא סיימת את הסיפור בכלל, אולי רק נכנסת אליו עמוק יותר.

 23. idan says:

  שלום, קוראים לי עידן צור , אני הנציג של קליניקת BHR בארץ. הקליניקה ממוקמת בבלגיה והיא כיום אחת הקליניקות הטובות בעולם בתחום ההשתלת שיער. הרופאים נחשבים כההכי טובים בתחומם ובעיקר DR BIZANGA שמומחה בטכניקת FUE. אם אתם מעוניינים אנחנו מארגנים סמינר בתל אביב במשך השבוע האירון של נובמבר. ליותר פרטים אתם מוזמנים לשלול לי מייל ואענה לכם בהקדם.
  idanzur0@gmail.com

 24. admin says:

  עידן תן פרטים עליך, האם עברת אצל ביזגה, מה עברת וכו’. האתר שלו לא ממש מעודכן וביוטיוב הסרטונים מלפני שנתיים לפחות (יש FUT אחד חדש יחסית, מה עם FUE?)
  די מזכיר את רחל, הרבה FUT, מעט עדכונים

 25. עידן says:

  מצטער לענות רק עכשיו הייתי בחול. אני בעצמי לא עברתי שום דבר אצל ביזנגה. אני עובד בשבילו בארץ. העבודה שלי היא לתת לכה פרטים ולענות על שאחותך לגבי הבשתלת שיער. תימור קשר איתי במייל idanzur@hotmail.com ואעזור לך כמה שאפשר.

 26. שאלה ל-רוי says:

  היי רוי. יש לך במקרה המלצה למקום שמבצעים fue מהחזה לצלקת? האם עדיף משיירות הזקן? האם זה אפקטיבי? תודה נראש

 27. דניאל says:

  שלום
  האם יש לך ידע על מרכז השתלות rotalife שבטורקיה ושלהם יש גם נציגים בארץ- fullhead?
  ה טיב הרופאים שלהם ?
  תודה

 28. admin says:

  אני לא הייתי מעז להתקרב לדבר כזה. הייתי הולך רק למקום שבוא הרופא מוכר וידוע שנים רבות, חבר באיגודים הבינלאומיים הרלוונטים, ושנותן אחריות בכתב לתוצאות, עם שקיפות מלאה ונוכחות קבועה בפורומים האמריקאים וכן עדכונים שוטפים של תוצאות ביוטיוב.
  תיזהר מאוד, אם אתה שואל על מקומות זולים בתורכיה ולא חסר כאלה אתה עלול לשלם ביוקר עם התוצאות ועם פגיעה באיזור התורם שהוא העתודה שלך לזקיקים. כל השתלה צריכה תכנון לטווח הארוך בהנחה שתזדקק לעוד השתלה שתיים בעתיד, לכן זה לא רק איכות הקליטה של הזקיקים שהושתלו זה גם שמירה על איזור תורם בריא שלא נפגע מהוצאת הזקיקים.
  לא הולכים למקום לא ברור, לא מהמרים, לא עובדים עם הבטן אלא רק עם השכל.
  התשלה זה דבר בלתי הפיך ולא משחק.

 29. adi says:

  שלום לכולם רציתי לדעת המלצות וחוות דעת לגבי ד״ר פירדוני מבלגיה עד כמה הוא איכותי וטוב כנ״ל לגבי ד״ר ראחאל מקנדה וד״ר juan co ממדריד יש לו הרבה סירטוני ווידיאו ביוטיוב מוצלחים ואיכותיים ש-איאפשר להישאר אדישים

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree