קרחת? לוקחת! גברים נחשקים ונטולי שיער

8 בJuly 2011 מאת: admin

הכותרת היא מתוך כתבה ב-ynet שנכתבה ע”י הללי ז’בוטיסקי.

הנה הקישור לכתבה

בכתבה מוצגות דוגמאות של קרחים נחשקים. הבעיה – שוב חוזרים לדוגמאות השחוקות של ברוס ויליס ווין דיזל, כמובן ששמו של הנסיך וויליאם לא נפקד, וכן הישראלי המוכר ביותר אסי כהן. במקביל כנראה עקב מחסור בסלבס ישראלים נחשקים בעיני הכותב, גוייסו גם רן שריג וטל ברמן כדוגמאות.

יש מצב שיוצר הכתבה קרא את הפוסטים שלי?

בכל מקרה, הכתבה עצמה פחות מעניינת מהתגובות של הטוקבקיסטים, הנה כמה תגובות שהעתקתי, אני ממליץ לעבור עליהם:

” מה את מביאים סלבס, נסו להביא כמה גברים מין השורה,ותוסיפו לקטגוריה נטולי מעמד ופוזה….נראה אז אם הם יהיו כאלו סקסים בעיינכם!!!!! קרחת אומנם לא סיבה לדחיה,אך גם לא משדרת סקס אפיל,תלוי בעיניי המתבוננת!!!”

“אין שום סקס אפיל בקרחת נוצצת….כל העידוד הזה לנטולי הבלורית אינו משנה את העובדה.”

אני אישית מסכים עם כל מילה של הטקבקיסטים, אם לא הייתי מסכים התקרחות לא הייתה מפריעה לי, לא הייתי מטפל והייתי עושה גלאח. כמו שכתב אחד מהם – הגברים בכתבה נחשקים למרות הקרחת ולא בזכותה.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות:

תגובות

5 תגוובת על ”קרחת? לוקחת! גברים נחשקים ונטולי שיער“
 1. עמוס says:

  אני לא חושב שאתה צודק, יש המון בנות שאוהבת בחורים מגולחים או קירחים מאשר בחורים עם שיער, אני אישית מכיר מלא כאלה וכולם אומרות לי שבחורים קירחים או עם גלאח הרבה יותר סקסיים, גבריים ומושכים.

  בחורות נמשכות מאוד לבחורים מגולחי ראש, אפילו במועדנים אפשר לראות את זה.

  הבעיה בגלאח או בקרחת שיש כאלה שזה לא מתאים להם לפנים, אבל לרוב זה כן מתאים וזה אפילו יפה יותר משיער, יש לי חברים שיש להם שיער בריא ויפה אבל הם מעדיפים להיות מגולחים.

 2. admin says:

  יש הבדל בין בעל שיער מלא שמגלח, לבין מקריח שמגלח, אלו שני דברים שונים לגמרי.

 3. אני גם חושבת שקרחת דווקא לא רעה בהתחשב שמה שמעניין אותנו זה בכלל הפנימיות שלכם, מה לא הבנתם עדיין, אוח גברים מה יהיה אתכם?

 4. מוני says:

  אני חושב שזה תלוי בבנאדם. לא לכל אחד יפה קרחת ולא כל אחד ישר משלים עם זה, מה לעשות, כולנו נעדיף שכן יהיה לנו שיער. אצלי התחילה נשירה פתאום לפני כמה שנים וזה היה משבר ממש גדול, אבל יש כל מיני סוגים של פתרונות. אם מישהו רוצה להוריד הכל שיוריד ואם מישהו רוצה לנסות לטפל זה לגיטימי בדיוק באותה מידה. רק תעשו טובה ואל תיקחו כל מוצר זבל שיש בשוק ובטח שלא אם זה משהו תרופתי. יכול להיות בכלל שיש לזה סיבה שאפשר לטפל בה. אני דרך אגב היום כבר קרח לגמרי מבחירה, אבל זה אחרי תהליך שלם של השלמה. הבחורות אוהבות אותי אפילו יותר עכשיו, אבל לדעתי ההשלמה זה מה שתופס אותן ולא הקרחת

 5. אני says:

  יש בודדים שקרחת איכשו מסתדרת אצלהם לרוב המוחלט של האנשים שיער מלא היא תוספת משמעותית למראה

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree