דואג לקרחת: וויין רוני עבר השתלת שיער

4 בJune 2011 מאת: admin

ווין רוני נחשב לאחד החלוצים הטובים בעולם, כבר כמה שנים. כוכב מנצ’סטר יונייטד אף כבש שבת שעברה בגמר האלופות את שער השוויון 1:1 (מה שלא עזר כי קבוצתו הפסידה לברצלונה 1:3). להיות הטוב ביותר זה לא מספיק כשמדובר בשיער. רוני מקריח במהירות, מה שבולט מאוד, והוא רק בן 25.

אז מה הוא עושה בקשר לעניין? כנראה ששלב ההתקרחות שלו מתקדם מדי ביחס לגילו (הוא לא מתחיל לקריח הוא כבר שם), ועל פרופסיה אין מה לדבר (תרופה אסורה על ספורטאים מקצוענים למי שלא יודע, כי משפיעה על ההורמונים), ויתכן גם שניסה כל מני פתרונות וכלום לא עזר לו (למשל מינוקסידיל כנראה לא עזר יותר מדי, פשוט כי מינוקסידיל לא פועל נגד DHT ואם רוני רגיש מאוד ל-DHT מינוקסידיל זה כמו כוסות רוח למת – לא יכול להתמודד עם הרגישות להורמון) ואז הוא הלך על הדבר היחיד שהמדע יכול להציע כיום לאנשים כמוהו (שנמצאו מתאימים) – השתלת שיער.

השאלה שאני שואל את עצמי בקשר להשתלה שהוא עבר היא מהיכן הוא הוציא את השיער שאותו השתיל. שיערו דליל בכל הראש, ולא נראה שיש לו איזור תורם טוב בעורף. האם יתכן והוא משתיל שיער גוף??? האם כבר עבר השתלה קודמת? (לא נראה, אבל אולי מה שהיה לו על הראש עד עכשיו זה בעצם כבר השתלה קודמת?..).

כן רבותי, ווין רוני, כוכבה של מנצ’סטר, עבר השתלת שיער.

מה זה אומר? שהוא רק בשר ודם ושהוא לא מתבייש בזה, אולי כי פשוט אין לו ברירה, הוא נתפס יוצא ממכון להשתלות כשראשו מכוסה והעדיף להקדים תרופה למכה ולא להסתיר, פשוט כי בתור אישיות מפורסמת להודות לפעמים עדיף מאשר להפוך לנושא לרכילות של צהובונים. לא רק זה, הוא גם מודה ומסביר וגם אשתו מגיבה – הנה הכתבה מ-ynet

ולמי שמעדיף באנגלית – הכתבה מאתר הטלגרף הבריטי

ועכשיו כל מה שנותר זה לראות איך ההשתלה יצאה, כלומר לחכות כמה חודשים טובים, אולי קצת יותר.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: השתלת שיער
תגיות:

תגובות

3 תגוובת על ”דואג לקרחת: וויין רוני עבר השתלת שיער“
 1. ניר says:

  כול הכבוד לו שהוא שם על כולם קצוץ!!!!!
  אולי עכשיו יקחו את הבעיה הזאת ברצינות וימצאו סוף כול סוף פתרון נורמלי!
  וכול מי שרוצה לעשות השתלה לא יתבייש ויעשה את זה.

 2. ליאור says:

  אין לו סיבה להתבייש
  אם אני הייתי יכול לשנות את זה שיש לי שיער דליל עם מפרצים הייתי עושה זאת

 3. שון says:

  שים תמונה שלו לפני ואחרי!!! כל הכבוד לו.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree