איך לזייף שיער מלא

7 בJune 2011 מאת: admin

גם אם יש לך שיער דליל, אתה יכול לזייף.

כולם מזייפים, נשים שמות איפור, תוספות שיער, צבע, שלא לדבר על ניתוחים פלאסטיים, הסרת שיער ועוד. עד כדי כך מזייפות שגם בחורה שנראת חיצונית בסדר יכולה להפוך לפצצה ולמשוך תשומת לב רבה ובלבד שהשקיעה. את המושקעות אני רואה הרבה בעיקר כשאני יוצא לבלות, לפעמים זה ממש מבלבל, אתה רואה משהי שנראת פצצה אבל במבט מקרוב אתה מבין שהיא “רק מושקעת” – כלומר דפקה הופעה, וזה לא טבעי. גם גברים ועשים כל מני דברים, זה לא מתקרב למה שנשים עושות, אבל המבין יבין.

גברים עם שיער דליל גם יכולים לזייף ולצאת מהבית עם שיער שנראה שופע. הפתרון הוא קונסילר. על קונסילרים כתבתי המון, כולל ירידה לפרטים, גם ניסיתי כמה. ישנם טובים יותר ופחות כמו בכל דבר, אבל הם לא פתרון מושלם.

הבעיה היא בעיקר בקיץ, חם ולח ומזיעים באיזור הפנים והראש. מי ששם קונסילר כשהשיער והקרקפת לחים – זה נדבק לקרקפת. השיער והקרקפת חייבים להיות יבשים לגמרי, אחרת זו עלולה להיות בעיה. בעיה נוספת היא שנושמים את האבקה. החלקיקים כל כך קטנים שכשאתה מפזר את האבקה על השיער חלק מתפזר באויר, זה נתקע בריאות ואני אישית סובל מזה עד כדי כך שירדתי מקונסלרים לגמרי.

מי שמרבה להשתמש בקונסילרים הם אנשים שמופיעים מול מצלמה – אנשי טלויזיה, שחקני קולנוע וכו. פירס ברוסנן הודה שבפרק האחרון בסדרת סרטי הקולנוע בהם כיכב כג’יימס בונד הוסיפו לו מעבי שיער. מי שישר ראיתי שמשתמש בקונסילר הוא ברדלי קופר, כוכב “בדרך לחתונה עוצרים בואגס”. היה ראיון עם כוכבי סרט ההמשך “בדרך לחתונה עוצרים בבנקוק” שזה אותו הקאסט, ובראדלי קופר הופיע עם שיער חום (צבוע) עבה באופן כה חשוד שנראה כבר לא טבעי. מי שמכיר את קופר מסרטים ישנים יותר שלו יודע שהשיער שלו לא כזה מלא ושקו שיערו נסוג. ישתכן שגם עבר השתלה מתי שהוא.

אז אפשר להראות הרבה יותר טוב עם קונסילר שמעלים דלילות, מי שמשתמש לא יגלה, המון משתמשים במעבי שיער, גברים ונשים.

לגבי תוספות שיער, יצא לי לראות משהי בדנס בר שהיה לה שיער שנראה קצת מלאכותי. לא התביישתי ושאלתי אותה איך יש לה כזה שיער יפה, והאם הוא טבעי. היא ענשתה בכנות שיש לה תוספת שיער (לא פאה), ושהמון בנות מוסיפות. בתור גבר אני לא מכיר את העולם הזה, אבל אפשר להניח שנשים עושות המון כדי להראות טוב, ואם להן מותר, למה שלא יהיה מותר לגברים?

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: פאות וקונסילרים
תגיות:

תגובות

14 תגוובת על ”איך לזייף שיער מלא“
  1. סמי says:

    היי תודה על הפוסט.
    ובקשר אליו יש לאחרונה פרסומים מאסיבים על ספריי ריביירה,שמעת עליו ?
    הסרטון שלו נראה מרשים,הבעיה,הוא עולה הון (260 ש”ח).
    אז יש לי שאלה ,אתה מכיר ספריי שנמכר בחו”ל ומכיל את החומרים של ספריי ריביירה ולא צריך משכנתא בשבילו ? 🙂

    תודה מראש.

  2. גלעד says:

    היי,
    באיזה קונסילר השתמשת שסבלת מהחלקיקים?
    אולי הבעיה היא בקונסילר ספציפי וזה מסתדר עם קונסילרים אחרים?
    ומה דעתך על הקונסילר couvre?

  3. admin says:

    couvre מעולם לא ניסיתי, הוא למריחה על הקרקפת, בא לטשטש את ההשתקפות של הקרקפת באיזורי שיער דליל (תדמיין שיער שחור ומתחתיו בוהקת קרקפת לבנה).
    כל קונסילר שעשוי מחלקיקים יתפזר באויר ויגיע לריאות, לכן זה לא קשור בפירמה. מה שעשיתי בהמלצת אחד המגיבים זה קניתי מסיכה לפנים (יש בכל בית מרקחת – כמו של רופאים). אני מפזר, מסרק, רואה שהכל מסודר ושאין יותר חלקיקים שמתעופפים מסביב או נופלים מהראש ורק אז מוריד אותה.

  4. alon says:

    שלום,
    יש לי שאלה שמטרידה אותי רבות: מתי ואיך לגלות לבת זוג חדשה על שימוש בטופיק.
    המראה החיצוני שלי שונה לחלוטין כשאני בלי טופיק. אני נראה הרבה יותר אטרקטיבי כשאני עם טופיק, וזה לא הרגשה פסיכולוגית אלא קיבלתי תגובות על כך מנשים.
    לכאורה יש כאן מיצג שיקרי מצד הגבר: הבחורה שאיתה נפגשת לראשונה התרשמה ממך בכללי וכמובן שייחסה חשיבות גם לגבי המראה החיצוני (כולל “השיער המלא”). יכול מאוד להיות שאם הייתי מופיע לדייט ראשון עם אותה בחורה ללא טופיק, היא הייתה פוסלת אפשרות להמשך הקשר.
    כמובן שיהיו רבים שינסו להשוות זאת לאיפור אצל נשים. לדעתי לא ניתן להשוות.
    אודה מאוד על התייחסות ועל ניסיונכם האישי…

  5. alon says:

    שלום,
    יש לי שאלה שמטרידה אותי רבות: מתי ואיך לגלות לבת זוג חדשה על שימוש בטופיק.
    המראה החיצוני שלי שונה לחלוטין כשאני בלי טופיק. אני נראה הרבה יותר אטרקטיבי כשאני עם טופיק, וזה לא הרגשה פסיכולוגית אלא קיבלתי תגובות על כך מנשים.
    לכאורה יש כאן מיצג שיקרי מצד הגבר: הבחורה שאיתה נפגשת לראשונה התרשמה ממך בכללי וכמובן שייחסה חשיבות גם לגבי המראה החיצוני (כולל “השיער המלא”). יכול מאוד להיות שאם הייתי מופיע לדייט ראשון עם אותה בחורה ללא טופיק, היא הייתה פוסלת אפשרות להמשך הקשר.
    כמובן שיהיו רבים שינסו להשוות זאת לאיפור אצל נשים. לדעתי לא ניתן להשוות.
    אודה מאוד על התייחסות ועל ניסיונכם האישי…

  6. admin says:

    בעיה
    היה לי מקרה דומה ששמתי Xfusion (שזה שם אחר לטופיק וזול ממנו, קניתי באיביי) שהופך אותי ללא דליל ובעצם מחזיר אותי לגיל 25 מבחינת נפח שיער. שאלתי את עצמי את אותה שאלה, ועניתי לעצמי שלא, אני לא מגלה. למה? כי קודם כל מצבי לא כזה גרוע, גם בלי הקונסילר אני נראה בסדר, הפער לא קיצוני מדי וזה כמו איפור (מדגישים או מחזקים מה שיש). אם הוא קיצוני אז זה כמו 2 מצבים של מראה חיצוני, כלומר אני מסכים עם גישתך שאין מה להשוות. דבר נוסף – החלטתי שאני לא מגלה כי גם בנות מבלפות בלי סוף, החל מאיפור, תוספות שיער, סיליקון, ניתוח אף.. רק שאצלן זה מותר והן אפילו מתגאות בזה. הסיבה שהן מתגאות היא שזה משפר אותן, מוסיף נשיות ומבחינה תרבותית נחשב רגיל ומותר (גם סיליקון – זה דבר שנשאר ומתמזג עם הטבעי). הייתי אומר שהשתלה מוצלחת היא דבר שלא חובה לגלות כי הוא שלך ולא מורידים אותו. האם היית מגלה לבחורה שיש לך פאה? לא נראה לי, ואני מכיר כמה חברה עם פאות וגם לי הם לא גילו…
    אני פשוט לא הייתי מגלה, או עושה קרחת. שינוי מראה קיצוני זה כמו עם או בלי פאה, רק שקנסילר נשטף.
    דרך אגב, אני לא שם יותר קונסילר, זה גם לא מתאים בקיץ (נדבק לזיעה ונמרח), גם לא בריא (לנשום את זה) וגם מעצבן (מרגיש לי לא טבעי בראש, ששמתי “איפור” כדי להראות טוב, שאני צריך לשנות את עצמי בצורה לא טבעית כדי שיקבלו אותי טוב יותר). אני נלחם בקרחת כמיטב יכולתי.

  7. alon says:

    מסכים איתך כל עוד מדובר בבנות זוג לטווח קצר(סטוץ וכו’).
    מה קורה אם הגעתי כבר לגיל שצריך לחשוב על קשר ארוך טווח שיוביל למגורים משותפים וכו’?
    איפשהו חייבים לגלות את זה. הרי זה יתגלה מתישהו: היא תעביר על ראשי יד בצורה תמימה סתם כדי ללטף את ראשי ואז זה יהיה ממש לא נעים או אחרי מקלחת(מזכיר לך שוב, אחרי חפיפה וללא הקונסילר, המראה שלי שונה לחלוטין).
    אפשר לדחות מקלחת לשעות שהיא לא בבית פעם, פעמיים, שלוש, לא יותר.
    אתה אומר שאף פעם לא גילית ? זה קצת מוזר: אני לא יודע מה גילך, אבל סביר להניח שהייתה לך מערכת יחסים רצינית , הווה אומר שינה משותפת, ים או בריכה ביחד, טיולים(מקלחות בחדר המלון\צימר).
    בקיצר, לדעתי אחרי כמה פגישות חייבים לספר. השאלה היא איך ומתי(לפני הסקס הראשון, לפני הנשיקה הראשונה?!)… כל עוד זה סתם קשר של כיף אז סבבה לא יפריע אם לא תספר, אבל אם אתה רוצה קשר רציני, זה קצת מתחיל להסתבך…

  8. הד"ר says:

    אלון העלת פה שאלה רצינית.
    כשחושבים על זה, יכול להיות שמראש עדיף לא להשתמש בקונסילר. בטח שלא למטרות זוגיות לטווח ארוך.
    הרי זה עלול ליצור בעיות. אתה סוג של “מתמכר” לזה, הסביבה ואתה מתרגלים למראה עם השיער המלא, ואתה גם מעדיף ככה.. לכן אתה ממשיך לשים את האבקה בלי לחשוב על ההשלכות לטווח ארוך..
    אם אדם הולך עם הקרחת שלו, לפחות יודע שאם השיג בחורה, היא בחרה בו עם הקרחת ולא כי היה לו שיער מלא..
    נקודה למחשבה

  9. חסוי82 says:

    דיון ישן ומעניין שעל רקע האישומים השונים והמשונים של נשים באונס וניצול מיני המוגשים כיום כנגד גברים (זה רק הולך ומתגבר), מקבל תוקף וראייה חדשה.
    היום צריך לחשוב גם על אופציה שמעבר לפאדיחה ולחוסר נעימות בגילוי אדם מקריח שהסתיר קרחתו על ידי פאה/ קונסילרים וכו’…הוא גם עלול לחטוף תביעה משפטית על אונס.
    “שכבתי איתו כי ההופעה שלו מצאה חן בעיני, בחיים לא הייתי שוכבת איתו אם הייתי רואה את הקרחת הזו שהוא השתדל כל כך להסתיר, הוא קיבל ממני סקס במרמה ועל כן מדובר באונס…”
    חושבים שאני צוחק? אז לא…נשים מאשימות היום גברים באונס גם על דברים יותר מגוחכים.
    נק’ למחשבה.

  10. admin says:

    הגזמת, תגובה מיותרת ולא לעניין.
    אדם יכול להאשים אדם אחר בכל מני דברים, אם אתה מתחזה, זו התחזות. אם בחורה הולכת איתך כי סיפרת שאתה טייס, אז לא ניתן להאשים אותך באונס אלא בדברים אחרים.
    גם גברים וגם נשים מנסים לשפר את מראם החיצוני, גם באמצעים מלאכותיים. להיות עם אדם כזה כי חשבת שזה לא מלאכותי, זה לא אונס.

  11. אלעד says:

    חסוי82 – לקחת את הדברים לדעתי קצת רחוק. ראה קישור לכתב שפורסמה לפני כחודשיים בנושא. ממה שידוע לי, הנושא נסגר בלי הגשת כתב אישום על אונס – http://news.walla.co.il/item/2878650
    לשים קונסילר ולשכב עם מישהי, בהסכמתה, לא הופך אף אחד לאנס, ולא קרוב לזה. גם הגשת כתב אישום על עבירת קבלת דבר במרמה (עונש הרבה יותר קל מאונס) – נראה רחוק שנות אור, אפילו במדינה המשוגעת שלנו. אני בעצמי משפטן (שעוסק גם בתחום הפלילי, צווארון לבן), וקשה לי לראות שופט שירשיע אדם באונס כיוון ששם פאה או קונסילר. תיוג אדם כזה כ”אנס” שם אותו בשורה אחת עם אנשים שאנסו באמת, ועשו מעשה נורא ביותר. המשמעות היא גם זילות במונח “אונס”, ולא פחות חשוב – בנשים שנאנסו באמת על-ידי אנסים, להבדיל מאלה ששכבו מרצונן עם מי ששם קונסילר.

  12. חסוי82 says:

    אז תגובתי אליכם היא תתעוררו- כנראה שאתם לא מבינים היכן אנחנו חיים…
    אכן, יש לצערנו זילות במושג “אונס” ו”תקיפה מינית” וכמויות תלונות השווא בנושאים האלה שגברים חוטפים היום הן מכת מדינה, כל זה בחסות החוק בעצמו שמגן על נשים גם במידה והוכח שהן משקרות. לאף אחת אין מה להפסיד, אם היא החליטה לנקום במישהו וגם אם בסוף הגבר מזוכה מחוסר אשמה, הסבל וההרס שיעבור עד אז…
    לא מדבר על מקרים קיצוניים כמו אלנבי 40, מדבר על בחורים שיושבים ברכבת או באוטובוס בצורה קצת מרווחת כך שרגלם בטעות נגעה ברגלה של מישהי אחרת…אוטומטית חוטפים שיימינג ומוצגים בתור מטרידים מינית. מספיק לשוטט ברשתות החברתיות כדי להבין מה קורה.
    אלעד, בתור משפטן אתה בוודאי מודע לזה אפילו יותר והתופעה רק הולכת ומחמירה.
    לענייננו, קבלת סקס במרמה נחשב לאונס, זה החוק ולא אני המצאתי אותו. ושוב, גם אם הנושא נסגר בלי הגשת כתב אישום, החיים של אותם גברים לא יחזרו להיות כפי שהיו לפני כן.
    אם תיקח בחור קירח לגמרי ששם על עצמו פאה, זה חתיכת בלוף ומכה עבור אישה לגלות דבר כזה. אז ברור, לא כל אחת רצה לתחנת משטרה ומתלוננת, אבל זה קורה מספיק כדי שגברים יזהרו ולדעתי גם בנושא הזה.
    ולאדמין, נכון. גם נשים מבלפות ועושות הרבה כדי לשפר את המראה החיצוני שלהן, אבל הן פטורות מעבירות אינוס של גברים בגירים, אין חיה כזו מבחינת החוק במקרה שלהן.

  13. admin says:

    חסוי חלאס עם זה. תתמקד בנושא שלנו, מי שמתחזה או מרמה, בכל מני תחומים, עלול למצוא שהחוק יטפל בו נקודה. כולם מבלפים כדי להראות טוב יותר, גם גברים וגם נשים שמים פאות, איפור, בושם, צבע וכן הלאה.

  14. חסוי82 says:

    אדמין קיבלתי.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree