10 דברים מעצבנים שקשורים בהתקרחות

13 בMay 2011 מאת: admin

אספתי 10 דברים שמעצבנים אותי לאחרונה, שקשורים לתחום עבורו התכנסנו כאן. חלק מצחיק, חלק עצוב, הכל מרגיז:

1. הפרסומות של MSD עם ה”סקפטי” ו”סקפטיות” – ממש נטחן עד דק, אין לאן לברוח, אתה פותח רדיו, ערוץ 2, שלטי חוצות, אפילו בתוכנית הרדיו של טל ואביעד (נותנת החסות היא..).

2. המילה החדשה ישנה שיער “מקליש”. המילה מקליש היא מין ז’רגון שתפס לאחרונה, יעני מתוחכם ושנון. נכתב על הנסיך הארי ובכתבה נוספת על מסיבת יום העצמאות של יוסי מימן בהרצליה פיתוח (על גברים מבוגרים ועשירים בעלי שיער מקליש שצמודות אליהם צעירות חתיכות, מה שאומר שהכוסיות הולכות על כסף).

3. השיעול שאני חוטף אחרי שימוש בקונסילר. הקונסילר הוא ברכה וקללה. הוא עושה עבודה טובה אבל תמיד עולה ממני ענן אבק של חלקיקי קונסילר אחרי שאני שם ומסרק. לא עוזר כלום, גם אם אני עוצר את הנשימה יוצא שאני נושם חלקיקים ומשתעל אחרי זה שעות. כמעט הופך את העניין ללא כדאי, הפחד שאולי זה מסרטן לנשום את זה.

4. היחס בין מקריחים ובעלי שיער בבר. בתור בליין לייט שמכיר את כל המקומות הנחשבים בת”א, אני יכול לומר בודאות שרוב הגברים שמגיעים הם בעלי שיער. בחיי הלילה יש חשיבות למראה, המקריחים שמגיעים – עושים קרחת ומפצים עם לבוש. מקריח ממוצע נראה שם כמו דג מחוץ למים. כאילו שמי שיש לו בעיית שיער מעדיף לא להגיע, אלא אם הוא כמובן מעל גיל מסויים ואז הוא שם ז.

5. שמגיעה נקודה שאתה מבין שיותר טוב ממה שהשגת כבר לא יהיה. אני מתכוון לזה לאחרי שנים של טיפול אתה מגיע לתובנה שצריך לאמץ תספורת שתתאים לשיער שיש, ולא יעזור אם תגדל ותכסה או תסרק בצורה מסויימת, מה שדליל ישאר דליל ולא תחזור לבלורית של הימים הטובים.

6. שהשיער מלבין, ושצריך לצבוע אם רוצים להראות טוב, כי לא כל אחד יאיר לפיד (אני יודע שזה לא קשור להתקרחות בהכרח, בעיקר אם אתה יאיר לפיד, אבל זה עדיין מרגיז).

7. שבחורות מעדיפות גברים עם שיער, ושאלו שזה ממש לא איכפת להן הן מעל גיל 35 או לא הטעם שלך, ושאלו שאומרות שלא איכפת להן משקרות (או שהוא מליין, או שהן נשואות לו).

8. שאחרי שטיפלת בדלילות מקדימה וראית ברכה בעמלך, פתאום מתחילה דלילות מאחורה

9. ההיפך מ-8

10. שאתה רואה בן אדם מבוגר ממך בלפחות 10 שנים עם שיער של בראד פיט

שבת שלום:)

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: ,

תגובות

9 תגוובת על ”10 דברים מעצבנים שקשורים בהתקרחות“
 1. איציק says:

  פוסט מעניין רציתי לשאול אותך שאלה לגבי הזמנת רוגיין קצף מEBAY הזמנת 6 בקבוקים לארץ היא מסוכנת או שהיא עוברת במכס בקלות?ותוך כמה זמן בערך הרוגיין קצף מגיע לארץ מרגע ההזמנה?

 2. רוני says:

  7 היה טוב. קראתי בלוג של בחור שמספר שהוא לקח אבץ לטיפול אז למי שמקריח אולי שווה לנסות גם
  http://reuven73.blogspot.com/2011/03/blog-post_21.html

 3. admin says:

  מינרל חשוב, לא רעיל גם בכמות גדולה יחסית
  אל תבנה על זה שהוא או ויטמין או מינרל אחר יעזור לך אם אין לך חוסר (בדיקת דם תראה)

 4. admin says:

  לאיציק – אני קונה את החבילה של 3 או 4 (תלוי כמה נשאר לי), לוקח כשבועיים שלושה להגיע (אני חושב שהם מתחייבים למכסימום נניח 21 ימי עסקים שזה כמעט חודש – אבל זה תלוי בספק, שווה לבדוק כמה ספקים) אבל אתה יכול להאיץ את זה אם יש אופציית שליחות אקספרס (יקר יותר), מעולם לא הזמנתי 6, כל מה שכן הזמנתי עד היום עבר חלק.

 5. ADMIN says:

  אוקי תודה על התשובה אני רוצה 6 כדי לא להזמין כל פעם אבל מפחד שזה ייתקע במכס אם קירקלנד עובר אין סיבה שזה לא יעבור או שאני טועה?ולנורווד 1 אפילו מצבי יותר טוב מנורווד 1 בסולם המילטון האם רוגיין קצף וניזורל מספיק לדעתך לשנים הקרובות ?(על מנת לשמור נשק כבד לעתיד) או שכדאי להתחיל להכניס נשקים כבדים כמו מסרק לייזר ופרופסיה (אני בן 20) תודה

 6. איציק says:

  אוקי תודה ועוד שאלה הזמנתי 4 ליתר ביטחון דרך MONSTHER HOT DEALS שידוע כאמין
  האם זה מגיע לבית או לדואר ומשמה צריך לקחת את זה?

 7. ניר says:

  קניתי מינוקסידיל מהפרסום שנמצא בצד שמאל.
  הבקבוקונים שקיבלתי שונים משאר הבקבוקונים שחברות אחרות מציגות(גם כן של קירקלנד). הפקק של “מונסטר” קטן(הגנה נגד ילדים) ואילו הפקק של האחרים גדול הרבה יותר.
  האם המוצר של “מונסטר” אמין או זיוף?

 8. יאיר says:

  חכם בלילה, תגיד אתה מחפש חותמת כשרות או תעודת ביטוח לקניה שעשית באיביי? יש המון חברות שמייצרות מינוקסידיל, כל אחת בקבוקון קצת אחר. לא הבנתי אותך – אתה רוצה שמישהו יגיד לך אם קנית זיוף? אם ככה התשובה רלוונטית לכל מה שתקנה באיביי – אם קנית ממוכר שהוא סופר סלר עם ציון גבוה (מעל 97%) קנית מקור, למעט עם ברור שהמוכר הזה מוכר חיקויים (נגיד חיקויים של שעוני יוקרה או משקפיים).

 9. דר says:

  זה אכן מרגיז לראות אדם עם שיער של בראד פיט או אפילו של מת’יו פוקס (ג’ק שפרד מאבודים) עם כל השיער שלהם, זה פשוט מדהים איך יש אנשים שיש להם שיער מדהים גם בגילאים מבוגרים, הלוואי שהייתי גנטית גדל במשפחה ללא התקרחות מוקדמת, אלא התקרחות כזאת מאוחרת בגיל 80 או אפילו בלי התקרחות בכלל…

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree