הקרחת של ג’ון טרבולטה

23 בFebruary 2011 מאת: admin

על ג’ון טרבולטה כבר כתבתי מזמן, כשהתחלתי את האתר. השחקן המפורסם, כמו לא מעטים אחרים כמותו (מישהו אמר בן אפלק?… כן גם הוא למשל), חובש תוספות שיער ופאות בסרטיו ולא רק – גם בראיונות, פרמיירות ואיפה שיש מצלמות. בכלל, קשה לתפוס את טרבולטה בלי אחת הפאות שלו, אבל מדי פעם.. זה מראה שלא לעולם חוסן, גם אם אתה סופרסטאר, שוחה בכסף וכו’ זה לא משנה, אתה רק בן תמותה וגם השיער יכול להעלם לו.

הנה הקטע שנתפס לאחרונה -אמנם רק כמה תמונות (זה קטע מחדשות הבידור, אז חכו שהפרסומת תעבור ותזיזו את הפליי לזמן של 31 שניות, שם הקטע מתחיל, קצר אבל חד).

 • Share/Bookmark

תגובות

5 תגוובת על ”הקרחת של ג’ון טרבולטה“
 1. אני בפרדוקס, אדמין יקר. says:

  מצד אחד,
  אתה מציג כאן את טרבולטה, בן אפלק, הנסיך ויליאם וכוכבים אחרים אשר חשיבות השיער אצלם היא משמעותית במיוחד וספר הצמרת, שמבקר בטירה שלהם לפחות מדי שבועיים, כמובן דואג לעדכן אותם על כל נסיגה,דלילות או כל בעיה אחרת בשיער וכמובן מציע את הטיפול המתקדם והיעיל ביותר שיש ולהם, וכמובן שאין להם כל בעיה להשקיע מליונים בשיער על ראשם. כל זאת עוד בבקרה מדוקדקת עוד מהרגע שהיה להם את השיער השופע ביותר.
  ובכל זאת נראה כי אותם כוכבים לא מצליחים לשמר את השיער שלהם.

  מצד שני,
  אתה מציג כאן בלוגים מאוד מעניינים ומעודדים שגורסים כי יש פיתרון להתקרחות הגברית, שניתן לנצח אותה..
  תוך שילוב של פרופסיה, מינוקסי, שמפואים, לייזר ונוספים…

  השאלה היא,
  איך אתה או כל קורא אחר שרק מבחין בדלילות קלה..מאמין שיש פיתרון אמיתי לנושא ואותם כוכבים לא מצליחים לטפל בבעיה ? מה אני מפספס כאן ?
  יכול להיות שהפתרונות רק מעכבים את התקרחות ב 2-5 שנים ? ואין דרך אמיתית לעצור זאת לגמרי ?

  אשמח להתייחסותך
  תודה,
  ראול

 2. admin says:

  הם רק בני אדם, כסף לא מהווה תחליף למראה, גיל או בריאות. הוא יכול לעזור אבל זה גם לא אומר שהם מטפלים כמו שצריך, עם משמעת עצמית. סביר שגם כמו כל בן תמותה – גם הם עלולים לגלות את הבעיה מאוחר מדי, או להתחיל לטפל מאוחר מדי. יש כאלה שלא ירצו לטפל נניח בפרופסיה בגלל חשש מתופעות לוואי.
  הרעיון הוא להתחיל לטפל כמה שיותר מוקדם ואז גם ניתן לשמור על השיער ולא לנהל קרב מאסף על השאריות אחרי שנים של הזנחה. מה שאתה מפספס זה שאין שחור ולבן, זה לא מדע מדוייק ואין 100% הצלחות, אם היה לא היו קרחים בעולם.

 3. אני בפרדוקס, אדמין יקר. says:

  מה שאני מנסה להגיד הוא שאין מצב שהם מזהים זאת מאוחר… זה המקצוע שלהם…הם רגישים לכל שערה..
  ולכן גם קשה לי לבלוע את נושא המשמעת העצמית.
  מה שנשאר לי הוא שאין באמת 100% הצלחה וסביר שגם אם תשקיע בכל הכיוונים, עדיין ייתכן שלא תצליח במלחמה.

  למרות זאת, אני כבר חצי שנה בטיפול (בהתאם להמלצתך – השילוש הקדוש) ומקווה לשמור על הקיים (וקיים לא מעט)

 4. admin says:

  לפי ההגיון הזה הם גם לא יעשנו לא ישתו ולא יעשו שטויות. כלומר יהיו מושלמים מבחינת אורך חיים. זה לא המצב בכל המקרים, לאנשים יש חולשות ובכל מקרה הם לא תמיד מושלמים כמו על המסך. התחום של המלחמה בהתקרחות הוא חדש יחסית. בשנות ה-90 לא היה את רוב מה שיש היום, אז מי שהתחיל לאבד אז איחר את הרכבת. היום גם יש את הידע שזורם חופשי באינטרנט, ככה גם אני למדתי – מקריאה, ניסוי ותעיה. אתה צריך להבין שטיפול עם תוצאות לוקח הרבה זמן, שנים, ולא לכל אחד יש את הכח או הזמן להלחם, למרוח חומרים על הקרקפת ולקחת תרופות שעלולות להיות להן תופעות לוואי והכל במשך שנים. מדובר במרתון, לא ספרינט ועם סיכוי להכשל. אז מה – לוותר? שכל אחד יעשה את הבחירה שלו, הרעיון של האתר להראות שלא חייבים לוותר כי בהחלט יש דרכים להצליח.

 5. דר says:

  שכחתם גם את העובדה שחלקם פשוט מבוגרים מדיי והם התחילו להקריח בשנה שבא הפרופסיה רק התחילה לבצבץ בשוק, והמינוקסי החל את צעדיו אבל לא היה חזק מספיק.

  כלומר מי שהתחיל להקריח בשנים האחרונות יכול להשתמש בפתרונות הולמים ואף בהרבה פתרונות, מי שהתחיל להתקרח לפניי 20 שנה היה בבעיה דיי רצינית.

  למרות שבמקרה של הנסיך וויליאם כנראה שזה פשוט לא מעניין אותו כי הוא גם לא מקריח בצורה חריפה ומהמפרצים, כלומר הוא לא נראה כמקריח רגיל אלא פשוט עם שיער דליל, ויש אנשים שכנראה מעדיפים שלא להלחם בזה.

  מי שנלחם ויילחם בכל דר שהיא ירוויח, ומי שלא לא…

  אגב ג’ון טרבולטה למשל נלחם במיוחד באירועים פומביים, על ידי זה שהוא שם תוספת שיער, כלומר אכפת לו מאיך שרואים אותו בתקשורת…

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree