מינוקסידיל משופר

27 בApril 2010 מאת: admin

בפוסטים האחרונים עברתי על היתרונות והחסרונות של מינוקסידיל, על תחליפי מינוקסידיל ועל מוצרי מבוססי מינוקסידיל. בגדול, מינוקסידיל הוא חומר סינטטי יעיל וזול נגד התקרחות אנדרוגנית וניתן למצוא מוצרי מינוקסידיל בכמויות אדירות כמעט בכל חנות אינטרנטית שמוכרת מוצרים נגד התקרחות.

בפוסט הזה החלטתי להתרכז בשני מוצרי מינוקסידיל שטוענים שלמרות שהם בריכוז 5% ואין להם תוספות מיוחדות (כלומר אלו לא מוצרי מבוססי מינוקסידיל), הם טובים יותר ממינוקסידיל 5% רגיל. הטענה היא שהם מאפשרים חדירה טובה יותר של החומר לקרקפת.

המוצר הראשון נקרא Dermenodex Thinning Hair Scalp Treatment

Dermenodex הוא שם מותג לשלושה מוצרים – מינוקסידיל תמיסה שמפו וקונדישנר. המינוקסידיל שלהם מכיל את המרכיבים הבאים – Water, SD Alcohol 40B, Glycerine, Adenosine, Niacin, Hydrolyzed Soy Protein, Retinol, Ivy, Menthol, Hydrolyzed RNA, Hydrolyzed DNA, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Triethanolamine, Carbomer, Caffeine, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Tocopherol.

חומרים מסויימים כגון Polysorbate 20 ו-Retinol אמורים לשפר את הספיגה, והחומר Adenosine בריכוז 3% אמור לשפר את הצמיחה (חומר טבעי שמצוי בגוף וקשור להרבה תהליכים פיזיולגיים). המחיר של 60 מ”ל הוא $11 בלבד באתר www.folica.com ואמאזון, מה שמעניין שכרגע אזל המלאי וטרם חודש (זמינים רק השמפו והקונדישנר). יש עליו ביקורות סותרות שנעות בין לא עובד למדהים, מה שנכון כמעט לכל מוצר.

המוצר השני נקרא Aromatase-7 Hair Regrowth Minoxidil Treatment

הוא נמכר ב-$20 לבקבוק של 60 מ”ל ($40 ל-3 בקבוקים) באתר www.folica.com ובאמאזון ונטען כי הוא מכיל נשאים מיוחדים המאפשרים לחומר לחדור לעומק הקרקפת למרות שבאתר נרשם שהוא מכיל  Minoxidil, alcohol, propylene glycol, water – מה שמכיל כל מינוקסידיל גנרי (יתכן והאתר לא נותן פירוט מרכיבים מלא).

מבין השניים, רק הראשון שווה לדעתי בדיקה, בזכות ריבוי המרכיבים שכולל Adenosine קפאין וחומרים מוסיפי לחות (טוב יותר לעור).

איך זה עוזר לכם? לא הרבה אם בכלל. יותר בקטע יש לדעת שיש מוצרים כאלה שטוענים שהם מינוקסידיל משופר. הבעיה איתם היא בעיקר המחיר והספק. המחיר להביא אותם לארץ הופך אותם ללא כדאיים (רק המשלוח עולה עשרות דולרים) והספק הוא האם הם באמת טובים יותר ממינוקסידיל רגיל. הרי כדי לשפר את הספיגה של מינוקסידיל רגיל אפשר להשתמש ב-emu oil, ברולר סיכות וכו’, כך שהמוצרים האלה הם לא ממש מאסט.

רק שימו לב כמה מוצרים מסתובבים סביב מינוקסידיל, וזו פשוט עוד הוכחה ליעילות שלו. תכלס, הכי זול לקנות מינוקסידיל באיביי, כבר כתבתי על זה בלי סוף, כמות לחצי שנה של מינוקסידיל קירקלנד תעלה רק $35 כולל משלוח.

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: מינוקסידיל
תגיות:

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree