הנסיך הקרח: איך זה יכול להיות?

16 בMarch 2010 מאת: admin

הנסיך וויליאם קרחמי שיהיה מלך אנגליה, הנסיך ויליאם, בנם של צ’ארלס ודיאנה (שנהרגה בתאונת דרכים ב-1997), מקריח בטירוף. הנסיך שנולד ביוני 82′ הוא בן 28, וההתקרחות שלו שהחלה לפני מספר שנים נמצאת בשלבים מתקדמים. לפני שבועיים ראיתי בחדשות קטע קצר שבו הוא דיבר והאמת שחטפתי שוק. ההתקרחות שלו כל כך חזקה וברורה (בניגוד לאחיו הצעיר הארי שאין לו אפילו סימן להתחלה של נשירה), שהיא עוקפת אפילו את זו של אביו.

השאלה הגדולה היא איך זה יתכן שמי שיש לו את כל האמצעים לטפל בבעיה מקריח כל כך.

יש כמה אופציות:

1. האופציה הלא סבירה – הוא לא מטפל. ההגיון הוא שזה לא משנה איך הוא נראה, הוא יהיה מלך אנגליה.

2. הוא מטפל אבל לא כמו שצריך – בסך הכל מדובר בבן אדם, יכול להיות שהוא לא מתמצא בתחום, או שמי שמייעץ או מטפל בו לא מבין מספיק או לא מציע לו מספיק אופציות. יש המון אנשים עשירים ומשכילים שאין להם מושג איך לטפל בהתקרחות או שאין להם את המשמעת העצמית לטפל יום יום במשך שנים.

3. הוא התחיל לטפל רק לאחרונה כמו שצריך אבל עוד אין תוצאות.

4. הוא מטפל כמו שצריך אבל זה לא עוזר.

מה זה לטפל כמו שצריך?

1. טיפול תרופתי – פרופסיה רגילה או גנרית, ניזורל ומינוקסידיל. זה מה שהרופאים ממליצים ונחשב לטיפול מוכח ויעיל מאוד. הבעיה איתו היא שלא כל אחד מוכן ללכת על תרופות, כי עלולות להיות להן תופעות לוואי.

2. טיפולים טבעיים ואחרים – לייזר, שמפואים ותמיסות על בסיס טבעי, כמוסות טבעיות (דקל ננסי, חומצה אזאלית וכו’). ישנם טיפולים טבעיים שעובדים מצויין כמו או במקום תרופות, אני אומר את זה מנסיון אישי.

3. שילוב של 1+2

קשה לדעת איך הוא הגיע למצב הזה, אחד שיש לו הכל ואין לו מגבלה של סוג וכמות הטיפולים שהוא יכול להרשות לעצמו. יתכן אפילו שמבחינת איכות השיער שלו הוא גם לא יכול לעשות השתלה. הרבה מפורסמים אמריקאים כבר היו עוברים לפאה בשלב הזה (דוגמא מוכרת היא ניקולאס קייג’ שכבר שנים הולך עם פאות וכמובן ברנדן פרייזר), אבל יתכן שהאנגלים שונים בקטע הזה והמחיר התקשורתי שמפורסם בריטי עלול לשלם על פאה גבוה מדי מבחינה ציבורית (מה שיכול ללכת בארה”ב לא בהכרח ילך באנגליה במיוחד אם אתה נסיך או מלך), מי שמכיר את ההומור הבריטי יודע שפאה תהפוך את הנסיך מאישיות נערצת לבדיחה, מה שלא בא בחשבון.

השורה התחתונה מעידה על זה שלא משנה כמה כסף יש לך, לא תמיד תוכל להתגבר על הקרחת. גם אם אתה עשיר, זה לא אומר שאתה מטפל בבעיה כמו שצריך אם בכלל. העניין הוא שהיום יש המון דרכים לטפל בשונה מבעבר אבל למרות הכל עדיין יש הרבה אנשים שלא עושים כלום, או עושים מעט מדי. וכמובן יש רבים שלא משנה מה – הרגישות הגנטית שלהם כה גבוהה שלא יעזור שום דבר, they are doomed.

כיום הנסיך וויליאם רק בן 28 ותראו באיזה מצב הוא. מה יהיה בעתיד? הנסיך אלברט ממונאקו קרח גם הוא מגיל צעיר, וכיום קרח לגמרי. כמו שזה נראה כרגע גם וויליאם צועד בבטחה לקרחת מלאה, אבל מי יודע, אולי עוד יהיו הפתעות.

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: , ,

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree