האם קרחת זה סקסי

19 בMarch 2010 מאת: admin

אני בטוח שקראתם בכל מני מקומות, כולל טוקבקיסטים שמגיבים לכתבות על התקרחות שקרחת זה סקסי.

מה אתם חושבים? קרחת זה דבר סקסי אצל גברים?

התשובה – כן או לא – אינה חד משמעית, זה בין השאר עניין אינדבדואלי ואישי. לפני שנגיע לתשובה לשאלה, כדאי לשאול קודם מי אומר שקרחת זה דבר סקסי ולמה.

מי שטוען שקרחת זה דבר מושך או סקסי בגבר הם:

1. גברים מקריחים שמדחיקים ומנסים למצוא את “החיוב” למרות שלמעשה הם היו מתים לשיער מלא. יש כמה סוגים:

א. הגבר שמשחק אותה שזה לא מפריע לו – הוא יגיד לך שהוא אף פעם לא חשב על זה, שזה לא מה שקובע בחיים, שהולך לו מעולה עם בחורות גם ככה ושהוא מעולם לא חשב לעשות משהו בנידון כי זה טבעי אצל גברים, ומכאן הוא גם יזרוק איזה חיזוק לשכנוע עצמי שזה אפילו מושך, ויתן דוגמאות של מפורסמים קרחים.

ב. הגבר שנואש מלטפל. בפוסט 5 השלבים שעובר המקריח הממוצע תארתי את השלבים – הכחשה, כעס, התמקחות, דיכאון והשלמה. הדרך לצאת משלב הדיכאון לשלב ההשלמה מחייבת אותך לקבל את המציאות ואחת הדרכים הטובות והמוכרות במצבים כאלה היא למצוא את הצד החיובי. הצד החיובי כולל גם לקחת פוזיציה ואולי גם להאמין בסוף שבעצם קרחת זה יפה או מושך או כל דבר בסגנון. זו פשוט דרך להתמודד.

ג. מי שמחפש קיצורי דרך. הטיפול בהתקרחות הוא כמו לחתום קבע לזמן בלתי מוגבל. מדובר בטיפול יומיומי של שנים. מי שמתעצל לקחת את עצמו בידיים או בוחר לא לטפל יכול להצדיק את זה בזה שבעצם קרחת זה לא כזה דבר נורא, להיפך.

2. מי שזה מתאים לו. יש כאלה שגלאח באופן כללי מתאים להם ואז אם הם מקריחים הם פשוט עושים גלאח וגומרים עניין.

3. נשים שיש להן בן זוג מקריח. האמת היא שהן היו מעדיפות בן זוג עם שיער אבל הן לא יגידו את זה בקול רם שהבן זוג לא יפגע. זה כמו שיש לך בת זוג עם חזה קטן ואתה דווקא מעדיף גדול, או שהיא עלתה במשקל… אבל לא תגיד את זה בקול רם ואם היא תשאל תגיד שהיא נראת מעולה. (נסה לחש מה יקרה אם תגיד משהו בקול רם..).

4. נשים שאוהבות\מעדיפות קרחים (נדיר). כן, יש חיה כזאת. מהכרות עם המין הנשי מדובר בנשים שנמשכות לגברים מבוגרים מהן באופן משמעותי (לפחות זה מה שיצא לי לשמוע ולראות). יש גם את אלה שזה מה שעושה להן את זה אבל לא בטוח שהן היו עושות לך את זה..

5. נשים שמה שקובע אצלן זה דברים אחרים או שיש בגבר דברים אחרים שמאפילים על הקרחת כמו סטטוס גבוה (כסף, מעמד, כישרון, אישיות וכו). ברגע שנוצרת משיכה אמיתית, היא לא רואה את הקרחת כדבר שלילי ואם אתה סקסי בעיניה – זה כולל את הקרחת. ברוב המקרים אם יש לך סטטוס גבוה, קרחת או לא – זה לא ישנה.

עכשיו אפשר להמשיך לתשובה – האם קרחת זה באמת סקסי? לדעתי לא. זו עובדה שאף אחד בעולם לא היה בוחר להיות קרח אם הייתה אפשרות לבחור. נעשו מחקרים שבהן נשאלו נשים מה הן מעדיפות והתשובה ידועה – הרוב המכריע בחר עם שיער. אז איך יש כאלה שרואים בזה דבר סקסי?

1. המציאות היא שככל שעולים עם הגיל (שני המינים) החשיבות שנשים מעניקות לזה יורדת, ויש לזה כל מני סיבות, גם כי ככל שעולים עם הגיל % המקריחים גדול וגם שנשים בוגרות יותר מסתכלות שונה על מה חשוב באמת (פחות מראה). אצל צעירות יותר – זה מאוד משפיע, ואני אומר את זה מנסיון אישי שלי, של חברים שלי ושל בחורות שדיברתי איתן.

2. יש המון המון קרחים. עד גיל 40 מדובר באחד משני גברים שנמצא בשלב כזה או אחר של התקרחות. אז התרגלנו, כולנו. יש הרבה אנשים מצליחים ומפורסמים עם קרחת, ובזכותם הקרחת הפכה להיות מיין סטרים.

3. שיער הוא רק מרכיב אחד ממראה חיצוני. אם אתה מקריח ועושה גלאח זה הופך להיות המראה החדש שלך וכולם מתרגלים אליו (גם אם זה קשה לך בהתחלה). אתה יכול להיות אחלה בן אדם ולמשוך בחורות בזכות כל שאר הדברים שיש בך. ניל שטראוס מהספר THE GAME הוא דוגמא מושלמת למקריח שהקרחת שלו לא הפריעה לו להפוך להיות אמן פיתוי.

לסיכום – קרחת כשלעצמה היא ברוב המקרים (וגם אצל רוב הנשאלים) לא דבר סקסי. הדמויות הגבריות בקולנוע, בסדרות ובפרסומות הן תמיד עם שיער מלא (גם ברוס ויליס הצעיר היה כזה) למעט אם מדובר בשרירן כמו ויין דיזל או בדרן\ליצן. אני לא מכיר מקריח אחד שמרוצה מזה שהוא מאבד את השיער שלו, או מישהו עם שיער שמחכה כבר להקריח כדי להיות סקסי. התקרחות גברית טיפוסית היא תהליך שכל גבר היה רוצה לדלג עליו. עדיין, לא מדובר בסוף העולם, במציאות יש הרבה גברים מקריחים שהולך להם טוב עם נשים, כי יש להם אישיות וסטטוס כלומר התשובה להשאלה האם קרחת זה סקסי לא תלויה רק בקרחת עצמה אלא בבן אדם שהיא שייכת אליו.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות:

תגובות

3 תגוובת על ”האם קרחת זה סקסי“
 1. אסף says:

  לדעתי זה תמיד מוריד לך נקודות מהמראה . אישית אני הייתי משלים עם זה רק אם הייתי מקריח במפרצים אבל לצערי יש לי הקרחה במערבולת שבקודקוד מה שגורם לי להראות יותר מבוגר ממה שאני באמת וגם יש לי דלילות בכל החלק בעליון וכשאני מגדל שיער זה יוצר מראה של אדם חולה .
  זה סתם קטע של שיכנוע עצמי . תמיד נותנים את הדוגמאות של ברוס ויליס,וין דיזל ולפעמים ג’וד לאו אבל חוץ מהם תמיד יקחו מישהו עם שיער מלא לשחק את תפקיד הגיבור .
  יש אנשים שיראו יותר טוב עם שיער קצוץ מאשר עם שיער ארוך אבל יש הבדל אם אתה קרח או לא .
  בגלל זה אייל גולן דאג שיכסו לו את הראש עם איפור קבוע או משהו בסגנון כדי ליצור את הרושם שיש לו שיער הוא רק סתם משאיר אותו בדרגה 0 .

 2. ג'וש says:

  בוא נראה יש גם את מייקל ציקליס יול בריינר מייקל ג’ורדן סטיב אוסטין פטריק סטיוארט באס רוטן אז כל מי שרושם שקרחת זה לא סקסי שימשיך לדבר

 3. אני מצטער, אני לא מבין משהו. כל אותם מפורסמים בעלי קרחת ושנחשבים שהם סקסיים, למעשה, הקרחת אצלהם לא מהווה issue. זה לא משהו שמעסיק אותם. הבטחון העצמי שלהם נבנה מעצם היותם שחקנים מפורסמים. מי שהקרחת שלו לא מזיזה לו, נראה טוב גם בלי שיער! אני כל חיי יש לי פטריות בציפורניים שברגליים. זה תמיד היה מונע ממני להתנהג בחופשיות בבריכה או בחוף הים. כל מי שמתנהג בצורה שיש עליו משהו מכוער, מתנהג באופן כבול, סגור, לא מזמין. היום כבר לא אכפת לי מהציפורניים שלי (התייאשתי גם מלטפל בהן) אני הולך לים עם חברים, לעיתים מנהל על זה שיחות איתם, כבר לא אכפת לי מזה.
  ועוד משהו באותו עניין. לפעמים אנשים אוספים שיער בצד אחד של הראש ומעבירים לצד השני, פעם ראיתי מישהו שזה ממש הפך לראסטה כזאת, כמו שטיח קטן. זה מגוחך! הרי אף אחד לא מושלם, לכל אחד יש איזה דפקט בגוף. מי שמקריח, שיעשה כבר קרחת שלמה. דווקא צעד כזה מעיד על בטחון, ללכת עם הקרחת, להראות לה מה זה!
  מחכה לתגובות שלכם.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree