רולר סיכות לנשירת שיער

12 בFebruary 2010 מאת: admin

מה זה רולר סיכות? התרגום של רולר זה גלגלת, ומדובר בעצם בגלגלת מכוסה בסיכות באורכים שונים שמגלגלים על העור. מדובר במוצר שנמצא בשימוש קוסמטי לעור (פנים וגוף) שמטרתו להגביר את יצירת הקולגן והאליסטין שאלו סיבי חלבון שנותנים לעור את האלסטיות והמוצקות שלו וגם לחורר אותו ולפתוח את נקבוביות העור וכל זאת בלי לגרום נזק לעור, כלומר בלי לפצוע אותו. איך הוא לא יפצע אם מדובר בסיכות? אורך הסיכות הוא בטווח של 0.25 מ”מ ועד 3 מ”מ וככל שהסיכה קצרה יותר הסיכון לפציעה קטן וחשוב כשמשתמשים לא ללחוץ את הרולר חזק מדי לתוך העור כדי לא לפצוע.

איך זה עובד? התאוריה של הרולר סיכות היא, שהוא מחורר את השכבה החיצונית של העור (חורים זעירים), ובעיקר גורם לפתיחת הנקבוביות. התהליך הזה, כשמתבצע בעקביות, גורם לגוף לייצר תאים חדשים כחלק משיקום העור שכולל בניה של אליסטין וקולגן, ובכך משפר את מראה העור מעלים קמטים, סימני מתיחה וצלקות. חירור העור ופתיחת הנקבוביות אמור לשפר את החדירות שלו לטיפולים שונים, בעיקר קוסמטיים, כלומר בתאוריה קרם פנים יעשה פעולה הרבה יותר יעילה לאחר שימוש ברולר.

הבעיה העיקרית של מוצרים שמורחים על העור היא היכולת שלהם לחדור מבעד לשכבה החיצונית שלו. העור חדיר, אבל ברמה נמוכה כיוון שזו בדיוק המטרה שלו – לשמש שכבת הגנה חיצונית לגוף ולא לאפשר חדירות, מה שאומר שרוב מה שמורחים עליו בעצם מתבזבז. הרולר בא לשפר את החדירות ולאפשר לחומרים להספר בשכבות עמוקות יותר של העור. הוא נמצא בשימוש אצל קוסמטיקאיות, מומחים לדיקור קוסמטי (יש חיה כזו, דיקור קוסמטי הוא טיפול אנטי אייג’ינג) ועל ידי רופאי עור. הוא משווה מבחינת יעילות לפילינגים ותכשירי קילוף שונים, מכשירי ליזר וכו’ לעידוד יצור קולגן ואלסטין ואין בשימוש בו כל סכנה או תופעת לוואי בתנאי שמשתמשים בו נכון.

איך זה עוזר לשיער? בתאוריה הוא אמור לשפר את הספיגה של טיפולים טופיקליים ובעיקר מינוקסידיל. ההגיון הוא שככל שהספיגה או הקליטה של החומר בקרקפת טובה יותר ככה הפעולה תהיה טובה יותר. כדי לשפר את חדירת המינוקסידיל לזקיקים, שימוש ברולר יתבצע לפני מריחתו. בנוסף, התהליך הטבעי של “ריפוי” העור לאחר החירור אמור לכלול שיפור זרימת הדם ומעבר חומרי מזון לזקיקים. השימוש אמור להיות פעם ביום לפני מריחת מינוקסידיל (נכון, בגלל שמורחים פעמיים ביום אז לפני אחת מהמריחות) כ- 5 פעמים בשבוע. מגלגלים את הרולר בעדינות באיזורים הדלילים 2-3 דקות ואז מורחים את המינוקסידיל.

האם רולר סיכות עוזר? יש אנשים שמוכנים להשבע שכן, ויש כאלה שטוענים שהוא לא שיפר את מצבם. הבעיה היא שמינוקסידיל מכיל אלכוהול ושילוב של אלכוהול עם עור “מחורר” יכול לגרום לאדמומיות וגירוי מוגברים, לכן חושב מאוד להשתמש ברולר בזהירות. המטרה ליצור בעדינות חורים מיקרוסקפיים ולאפשר פתיחת נקבוביות בלי לפצוע כלומר כדאי ללכת על סיכות של 1.5 מ”מ מכסימום.

רולרים יש בשוק בשפע, אחד הידועים שבהם הוא Scientia Derma Roller שכמו כל מותג תשלמו עליו יותר (כלומר $80 – הוא מתהדר באישור FDA) לכן הכי כדאי לקנות רולר באיביי בטווח מחירים של $15 – $40.

עדכון אפריל 2016: כיום ניתן לקנות באיביי רולר סיכות החל מ-$3 כולל משלוח. כן כן, כמעט בחינם. אני בעד לקנות את הכי זול.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: טיפולים טבעיים,מינוקסידיל
תגיות:

תגובות

20 תגוובת על ”רולר סיכות לנשירת שיער“
 1. משה says:

  שלום!
  יש לי עדיין את הצורה של השיער, רק שהוא דליל בכול הראש, השאלה שלי זה האם אתה ממליץ לי להשתמש ברולר? זה לא יפגע לי בשיער הקיים שלי?
  וכרגע שאני משתמש במינוקסי אני עושה מסאג’ בראש איזה דקה אחרי המריחה, אם אני יתחיל להשתמש ברולר עדיין אני אצטרך לעשות מסאג’ לקרקפת אחרי המריחה? או זה שאני משתמש ברולר זה מספיק?
  תודה רבה!!!

 2. admin says:

  אני לא ממליץ על כלום, הבחירה היא שלך ואני רק נותן מידע. רולר לא פוגע בשיער אם משתמשים בו נכון. מסאג יחד עם מריחה נדרש כדי לפזר את החומר על הקרקפת, עם או בלי רולר, ולא כמאסג בפני עצמו. האם X עוזר – זו שאלה שניתן לשאול על כל טיפול או מוצר, התשובה היא שיש כאלה שכן ויש כאלה שלא, יש כאלה שיותר ויש שפחות, זה משתנה מאדם לאדם. לא מדובר במדע מדוייק.

 3. משה says:

  הבנתי את הכוונה, אבל נראה לי שאתה מבין יותר טוב ממני… 🙂
  למי שבמצב שלי זה ממולץ? עדיין עם הצורה המקורית של השיער רק שהוא דליל.
  הסתכלתי באיי בי ויש רולר סיכות שניועד לפנים או גם בסדר או שלקנות את הרולר הכי רחב שיש?
  ומבחינת אורך של הסיכות, איזה הכי טוב? 0.5,1 או 1.5?
  תודה רבה!!!!!!!!!!!

 4. admin says:

  1-1.5 לדעתי,
  אם אתה רוצה להזמין לך על הזול קודם כל, נסה אותו.
  לא חייבים רחב.
  אני הייתי הולך לעשות בדיקת דם לראות אולי הדלילות בכל הראש היא בכלל לא מהתקרחות גברית טיפוסית שהיא בקודקוד ומפרצים.

 5. משה says:

  עשיתי בדיקות והכול יצא תקין.
  הכוונה שלי בשאלה הייתה, אם אני מעביר את הרולר על הראש ומן הסתם הוא “יעבור” על מקומות שיש לי בהם שיער. במקומות האלה השיער שישי לי שהוא שחור ועבה אין אפשרות לפגיעה בו? כי ממה שקראתי את הרולר צריך להעביר על כול הראש ואז למרוח את המינוקסידיל.
  תודה רבה.

 6. admin says:

  הרולר, כמו כל טיפול אחר מגיע לא רק למקומות הדלילים. גם כשאתה מורח תמיסות, מעביר מסרק לייזר או לוקח פרופסיה זה מגיע למקומות מלאים ודלילים כי לא ניתן לבצע הפרדה ואם כן רק חלקית. זה לא משפיע לרעה, הרולר בסהכ אמור לשפר את הספיגה של המינוקסידיל ואת מצב העור.

 7. משה says:

  אוקיי, תודה על העזרה.
  מבחינת ניקיון של הרולר, צריך לנקות אותו כול כמה ימים/תקופה?
  אם אני משתמש רק ארבעה חודשים עם המינוקסי 5, האם כדאי לקנות כבר את הרולר או לחכות עוד זמן לפני שאני קונה?
  ומבחינת התוספות שאפשר להוסיף למינוקסי מבחינת רולר סיכות וספירו, מה הכי עדיף? יש עוד תוספות כלשהם?
  תודה 🙂

 8. אהרון says:

  היום קיבלתי את הרולר סוף כול סוף (אחרי חודש).
  איך מנקים את הסיכות של הרולר? כול כמה ימים צריך לנקות?

 9. admin says:

  למינוקסי אתה יכול להוסיף כל תוספת טופיקלית, אין הכי עדיף, השאלה מה אתה מעדיף וכן יש הרבה אופציות, כתבתי על חלק.
  לגבי נקיון של הרולר, זה תלוי ממה הוא עשוי, למשל לא נראה לי שכל רולר אפשר לשטוף במים
  כדאי לזכור שרולר זה לא חובה, כלומר אין דבר כזה כדאי לקנות כבר
  אין זמן שבו עדיף, תאורטית אפשר להתחיל בכל זמן

 10. אהרון says:

  זה משנה מאיזה חומר הוא עשוי? או שמנקים את כולם באלכוהול? וכול כמה ימים?
  ורציתי לדעת למה השימוש ברולר הוא רק 5 פעמים בשבוע?

 11. גל says:

  רולר משתמשים רב פעם שני שבועות לתת לעור להשתקם לפי מה שקראתי בהוראות ואם אתם רוצים שיער מלא לאכול גרעיני חמניות לא קלוים כף ביום ויטמין סי אסתר 500מג וגם אבץ בכדור מציצה b קופלקס ואומגה 3 ועיסוי תדיר במיץ לימוץ להשתדל לאכול פחות סוכרים ופחמפות פשוטות כגון לחם לבן וגם מאוד מומלף ויטמין d בטיפות וגם תוסף msm

 12. חיים says:

  תודה אדמין! אמן יירבו שערותייך על העזרה הכנה וטוב הלב

 13. זיו says:

  אדמין, אנני מצליח למצוא באיביי רולר, אתה יכול לרשום את המונח באנגלית.

 14. admin says:

  derma roller
  תעשה סינון לפי מחיר מהזול ליקר
  עולה 20 שקל כולל משלוח
  האורך מחט שצריך 1ממ או 1.5ממ (מכסימום).
  לי יש 1 ממ כי יש לי שיער קצר, ככל שארוך יותר נוח יותר אורך טיפה יותר אבל זה ממש לא מהותי.

 15. שלום says:

  שלום לך אדמין.
  יש ברשותי רולר סיכות ולאחרונה נתקלתי בחידוש הבא:

  http://www.ebay.com/itm/1-New-Titanium-Microneedle-540-Needle-Roller-Acne-Skin-Hair-Loss-Wrinkles-Derma-/260974919011?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item3cc3513d63

  שים לב לאופציות (רולר ויברציות, רולר לד)
  מה דעתך עליהם יש פה איזשהו חידוש לדעתך ?

 16. admin says:

  לא, רולר פשוט בגרוש וחצי מספיק טוב

 17. שני says:

  היי, שאלה של חדשים בעסק: אתם בעצם קונים רולר, לא משנה של איזו חברה ומוסיפים לו תמציות שאתם קונים בארץ? איך זה הולך באופן כללי?
  שמעתי על משהו שנקרא איי רולך. על זה מדובר?

 18. admin says:

  מה זה תמציות שקונים בארץ? מי בכלל קונה פה משהו במחירים ההזויים שיש כאן? על איביי שמעת?
  נכנסים לאיביי.
  כותבים needle roller
  ורואים אינסוף אפשרויות לקנות רולר סיכות החל מ-3 דולר כולל משלוח (כן המחירים היום כבר ברצפה, היצע עצום), עם אפשרות לבחור את אורך הסיכות.
  להתקדם אנשים, הגיע הזמן להפסיק להיות פרובנציאלים ולהפתח לעולם.
  לגבי מה למרוח, נכתב פה רבות, כולל מאיפה לקנות (לרוב מאיביי, וגם מהחנות האינטרנטית של hairlosstalk שאפשר לשלם שם עם פייפל).

 19. קרין says:

  שלום לכולם אולי מישהו יעזור לי כאן אני רוצה להזמין באיביי רולר סיכות אך לא מוצאת. איך לכתוב את זה באיביי? אולי מישהו יכול לשלוח קישור????? מקווה שתענו לי.תודה.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree