טל ברמן – הקרחת שלי

16 בFebruary 2010 מאת: admin

בספטמבר 2008 עלתה בערוץ 2 הסדרה של טל ברמן “הקרחת שלי”. במהלך הסדרה הוא סקר את התופעה בצורה דוקומנטרית וגם אישית,בתור מקריח. למרות שעברו מעל שנתיים אפשר היה להקרין אותה גם היום והיא תהיה רלוונטית. בסדרה הוא מנסה פתרונות שונים על עצמו, מתייאש (מהטיפולים), מנסה (פאה) ובא לראות השתלה (אצל מי אם לא דר’ גינצבורג).

חיפשתי סרטונים ביוטיוב ומאתרים אחרים, אז הנה הם:

קישור ל-mako בו מראיינים את טל ברמן ביום שידור הפרק הראשון. מה שיפה פה הוא הפתיחות שבה טל מתאר את התופעה וכמה היא מציקה ומטרידה. הוא קורא לה “הטאבו הגברי האחרון” -- גברים יכולים להודות שהם מסירים שיער או עושים ניתוח אף אבל לא יודו שהם עשו השתלה או הולכים עם פאה. גם בלי לראות את הסדרה יפה לראות את הראיון עם טל, כל מקריח יזדהה עם הדברים, הוא אומר מה שכולם יודעים אבל לא אומרים -- קרחת גורמת לבושה גדולה אצל המקריחים. אחרי הראיון עם טל מתראיין רופא העור צחי שלקוביץ. אם הוא נראה לכם מוכר זה כי הוא מופיע בפרסומת לפרופסיה. בשונה מדר’ גינצבורג שטוען שיהודים מתקרחים יותר הוא טוען שאין לכך הוכחה, אלא זה רק רושם. בנוסף הוא אומר שגברים ונשים מתרקחים באותו אחוז רק שהההבדל הוא סוג ההתקרחות, אצל נשים זה דלילות ואצל גברים זו קרחת, מה שמאפשר לנשים להסתיר את האבדן יותר בקלות. מאוד מעניין הנה הקישור.

ואלה שני סרטונים שמצאתי ביוטיוב מהסדרה, באחד טל שם פאה (או במילים יפות יותר תוספת שיער) ובשניה הוא הולך לראות השתלה אצל גינצבורג.

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות:

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree