מסרק הלייזר תוצאות ביניים

19 בJanuary 2010 מאת: admin

לפני 3 חודשים בדיוק קניתי את מסרק הלייזר X5. אני משתמש בו מאז פעם ביומיים, 15 דקות כל פעם לפי ההוראות. כעקרון, לפי האתר הרשמי של היירמקס ארה”ב 45% מהמשתמשים רואים תוצאות ראשונות אחרי 8-12 שבועות ו-45% אחרי 12-20 שבועות. זה כמובן מתייחס להיירמקס, אבל בפועל כל המסרקים עובדים על אותה טכנולוגיה, לכן התוצאות צריכות להיות דומות בכל המסרקים.

האם יש תוצאות? כנראה שכדי לדעת צריכים להשתמש במסרק חצי שנה לפחות. שיער צומח לאט, בייחוד כזה שנשר. זה נכון לטיפול במינוקסידיל (רק אחרי 4-6 חודשים אתה צפוי לראות תוצאות) ולפרופסיה (חצי שנה – שנה). זה נכון גם למסרק או לכל טיפול אחר. בשלב אני יכול לומר איך זה עובד אצלי, למרות שרק עוד 3 חודשים אני אוכל לדעת יותר בברור אם הוא יעיל או לא.

אחרי 3 חודשים של טיפול אני יכול לומר שהמסרק לא הצמיח לי שיער. הוא כן תורם במידה מסויימת להפסקת או הקטנת הנשירה ולחיזוק שיער קיים שזה גם הישג. מסרק הלייזר אמור להמריץ את זקיקי השיער אבל הוא לא עושה שום דבר שמקטין את רמות ה-DHT, לכן – כמו מינוקסידיל שנמצא יעיל מאוד אבל לא פועל על DHT, שימוש בלעדי בממריצי זקיקים לא יעצור התקרחות אצל גברים. אצל נשים הסיפור שונה, רמות ה-DHT אצלן נמוכות בהרבה, לכן אצלן ממריצי זקיקים בלבד כן יכולים להספיק. גבר מקריח לא יכול לסמוך על ממריצי זקיקים בלבד, ה-DHT עושה את הנזק שלו והוא חזק יותר ממינוקסידיל או מסרק לייזר.

זו הסיבה שאני לא משתמש במסרק בלבד, אלא בעוד טיפולים. המסרק בא לסייע, לא להיות הפתרון. כרגע, התוצאות שמושגות בעזרתו טובות יותר מהתוצאות שהושגו בלעדיו אבל במידה מועטה, שאפשר גם לייחס אותה לגורמים אחרים ולא למסרק ואז לטעון שהוא לא מייצר שום אפקט מהותי אמיתי. יתכן שזה בגלל שעברו רק 3 חודשים.

הרבה אנשים מנסים טיפולים שונים מספר חודשים, לא רואים תוצאות, מתייאשים ומפסיקים. זו טעות. הטיפול בהתקרחות דורש עקביות, משמעת עצמית גבוהה והמון סבלנות. מי שאין לו, לא יתמיד וגם לא יראה שום תוצאות. זה נכון גם לגבי המסרק, לכן הפוסט הבא בנושא – עוד כמה חודשים.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: טיפולים טבעיים
תגיות:

תגובות

6 תגוובת על ”מסרק הלייזר תוצאות ביניים“
 1. בן 23 says:

  אני זרקתי על מסרק הלייזר למעלה מ3000 ש”ח
  וזה לא עזר בכלל
  השוק מוצף במיליון ואחת תרופות פלא לעצירת הנשירה- אל תאמינו.
  יש רק 2 טיפולים עם אישור האף די אי שעוזרים וזה מינוקסי ופרופסיה (היום אני משתמש בפינפסיה- שזה פרופסיה גנרית ואני מתחיל לראות עצירה בנשירה)
  אני בזמנו קניתי את המסרק כי ראיתי שיש עליו אישור אף די אי
  אבל מתברר שהאישור הזה הוא מוטל בספק
  ז”א אומרת שהאף די אי אישר את המסרק
  כבטיחותי
  אבל לא ברור האם זה גם עוצר את הנשירה
  כמו כן לא נעשו מחקרים רציניים על המסרק

 2. admin says:

  יש מסרקים גם ב-$100, אני מניח שקנית את ההיירמקס וכבר כתבתי שלדעתי חבל על הכסף ואם רוצים לנסות אפשר לקנות משהו זול. השימוש בלייזר קיים הרבה שנים ויש איתו גם הצלחות במקרים מסויימים, צריך סבלנות בטיפול איתו וכדאי לשלב אותו עם עוד טיפולים.

  פרופסיה + מינוקסידיל זה טיפול שבד”כ עובד מצויין.

 3. ליאור says:

  משהוא יודע כמה עולה המכס על המסרק?
  בהנחה שהמסרק HAIRMAX עולה מעל 500 דולר כולל משלוח

 4. ran c says:

  http://ozar.mof.gov.il/customs/doar1.htm

  http://62.219.95.10/misimmeruk/taxesconc.aspx

  נראה שאתה עלול לשלם מכס אם כתוב על החבילה סכום הקניה המקורי שמעל $50. בהמון מקרים השולח לא כותב את הסכום המקורי כי הוא מכיר את חוקי המכס ואז זה עובר חלק. אני הזמנתי מסרק לייזר ויאטק מארה”ב ב-$120 בערך ולא עצרו לי אותו במכס למרות שכן היה כתוב הסכום, לא יודע איך הוא פשוט הגיע לסניף הדואר שלי. לקחתי את הסיכון ועבר.
  לא מצאתי את הפריט הזה ברשימת פריטים של מס הכנסה, אז או שאם הוא לא מופיע אז אין עליו מכס או שיש עליו מכס שמי שיקבע אותו זה הפקיד מכס.

  בלי קשר למכס לדעתי זה טעות גדולה לקנות מסרק ב-$500 לך על משהו זול ותבדוק אם בכלל לייזר עוזר לך כי אם לא סתם זרקת כסף לפח ואם כבר אתה מחפש דגם ספציפי תבקש שיביאו לך מחול (אתה יכול לעשות הזמנה לכל כתובת דרך האינטרנט). היירמקס זה בלוף שיווקי בכסף שאתה חוסך עליו אתה מסודר עם פינפסיה ומינוקסידיל לכמה שנים אז שווה שתחשוב פעמיים:)

 5. ליאור says:

  תיראה אני מסכים איתך שאין צורך ליקנות מוצר רק בגלל השם
  נכון שהפרשי המחיר גדולים ובהרבה אבל צריך לזכור שהזול הוא היקר.סביר להניך שרוב הדגמים הזולים הם זיופים שלא עובדים אוו דגמים שיתקלקלו לך אחרי שבוע שבועים שלוש.כבר שמעתה על מכשיר ה Wii(משחק שמחברים לטלויזיה) היה משהוא שהביא זיופים כאלה מקוראה.והמוצר התקלקל אחרי משחק אחד.
  כך שאתה בא לחסוך אבל בסוף אתה זורק 100 דולר לפח ואומר שזה לא עוזר לך ובטח גם מכשיר ב 500 דולר לא יעזור, יש כן דילמה קשה.
  אולי אם יש משהוא שיכול להמליץ על מוצר טוב ולא להגיד “כן אני חושב שזה עוזר” אז שווב לנסות

 6. ran c says:

  הזול הוא ממש לא היקר. יש חברות שמייצרות מסרקים והדגמים שלהם הולכים טוב בAMAZON שזו לא בדיוק חנות שמוכרת זיופים. זה כולל את המסרק שקניתי ב-$120 שאתה אולי לא שמעת עליו אבל ויאטק זו חברה ידועה. גם ה-X5 אחלה מסרק ויש עוד. מה שבטוח זה שמסרק לבד לא יביא לך את הישועה אתה צריך לטפל בכמה אופנים והמסרק זה רק תוספת קטנה לדעתי

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree