הפאה של ש.

26 בNovember 2009 מאת: admin

בפוסט יש לי חבר עם פאה הזכרתי את ש.

ש. הוא בחור שלמד איתי בתואר הראשון. בשנה הראשונה היה לו שיער קוצים מלא. בשנה השניה התחיל להדלל לו השיער בקודקוד ובשנה השלישית הייתה לו כבר קרחת קטנה ועגולה בקודקוד שהלכה והתפשטה לקדמת הראש וכמובן מפרצים גדולים.

אחרי כמה שנים ראיתי אותו עם קרחת מלאה ומעט שיער דליל עליה במשרד בו הוא עבד, שוב עברו כמה שנים ואז נפגשנו במקרה – הוא עם פאה שחורה ואני עם הבלורית לתפארת של לפני.

אני מאמין בקארמה ולא לוקח צרופי מקרים כמובן מאליו. השבוע ראיתי את ש. פעמיים, פעם אחת בבר בת”א (הוא התחתן כבר בגיל 25 בערך… כנראה שכבר הספיק להתגרש אם הוא משוטט בבר כזה) והיום, כשעברתי בצהרים עם האוטו ראיתי אותו חוצה את הכביש. בשני המקרים הוא לא זיהה אותי ולא דיברנו, אבל אני זיהיתי אותו – ואת הפאה. אין מצב שאני רואה את ש. פעמיים בשבוע אחד אחרי שלא ראיתי אותו משנת 2004 או 2005, כנראה זה סימן שצריך לכתוב עליו פוסט.

ש. עבר לפאה קצרה יותר וסינטטית לא פחות. בעיני היא כל כך ברורה שכל אחד יזהה שמדובר בפאה. שיער רגיל נראה אחרת, יש גם מרווחים בין השיערות, במקרה של ש. הפאה מזכירה לי יותר כובע פרווה. מסביב לפאה השיער של ש. קצר מאוד ויתכן וזו הסיבה שגם הפאה.

בעיני יש 2 סוגי פאות – אלו שישר רואים שזו פאה, ואלו שהן יותר מושקעות (וכנראה יקרות) ושקשה לראות, כמו בלינק ששלח לי סמי שכנראה אין בארץ (או שיש ואני לא יודע עליהן). ש. חובש את הפיאה מהסוג הראשון.

מי שהולך עם פאה שישר מזהים אותה… זה מראה כמה דברים – קודם כל שיש לבן אדם חתיכת קרחת, שנית – שהוא מנסה להסתיר אותה ושלישית – שזה לא עובד, כי מזהים את הפאה. אני מודה, קצת גיחכתי כשראיתי את ש. בבר (לא זיהיתי אותו בהתחלה אבל את הפאה זיהיתי מיד) ובאוטו היום הגיחוך עבר לצחקוק. ש. נראה לי קצת פטתי, אבל אני לא שופט אותו, קרחת כמו שהייתה לו בהשוואה לאותו בן אדם כשהיה לו שיער… אלו שני אנשים שנראים שונה לגמרי וכנראה מרגישים שונה לגמרי. זה גם עניין של מבנה הראש, יש אנשים שגלאח נראה עליהם טוב, ש. נראה מוזר עם הקרחת, היא לא התאימה לראש שלו וזה כנראה הפריע לו ברמות שקשה לתאר אם הוא הלך על פתרון של פאה בגיל צעיר יחסית .

ש. הלך על הפתרון היחיד האפשרי עבורו והלך עד הסוף. הוא כנראה גם היה מוכן לתגובת הסביבה שהכירה אותו. כנראה שהקרחת הכאיבה לו הרבה יותר ממה אנשים יגידו. אבל הוא לא היחיד, יש כל כך הרבה חובשי פאות, כולל מפורסמים, אנשי עסקים וכו’ (שאני ישר מזהה בטלויזיה) שאולי זה נתן לו את הכח ואם זה שיפר לו את ההרגשה אני כמובן בעד.

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: פאות וקונסילרים
תגיות: ,

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree