שנה טובה!

19 בSeptember 2009 מאת: admin

לכל הגולשים באתר – שנה טובה!

שנה של צמיחה, תרתי משמע…

מאחל לכולכם שתתחילו או שתמשיכו לטפל בשיער בצורה נכונה ועקבית שתשמור עליו במקום הנכון (על הראש).

בשנה הקרובה אני מתכוון להוסיף טיפול במסרק הלייזר X5. קניתי אותו לפני מספר ימים באמאזון והוא ישלח לכתובת של משפחה בארה”ב ויגיע עם הורי שחוזרים מטיול. מקווה שהוא יתברר כיעיל, כתבתי על כך בפוסט הקודם…

ממליץ לכולכם לגוון גם כן את הטיפול, לנסות דברים חדשים ולבדוק כיוונים נוספים לטיפול, במידה והטיפול הקיים לא מספיק יעיל או במידה ואתם רוצים לשפר עוד יותר את התוצאות.

הגישה שלי לעניין היא לנסות להגיע לאופטימיזציה, כלומר להגיע לטיפול הכי יעיל שמתאים לי. פה חשוב לומר שלא כל טיפול מתאים לכל אחד כיוון שכל אחד הגיב שונה לטיפולים שונים, לכן תעשו את המחקר הקטן שלכם על התחום והכי חשוב – לא לבזבז זמן – פשוט לקפוץ למים. ניסוי וטעיה זה שם המשחק גם כאן. אתה יכול לקרוא אינסוף מאמרים ומידע, אם לא תתחיל לנסות טיפולים שונים – לא תדע מה טוב בשבילך.

למי שהגיע פעם ראשונה לאתר או שלא מכיר את הנושא של נשירת שיער והתקרחות – כדאי לקרוא את כל הפוסטים באתר מההתחלה, הם יכניסו אותך טוב טוב לעניין.

אז אסיים במה שהתחלתי – שתהיה שנת צמיחה!

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות:

תגובות

2 תגוובת על ”שנה טובה!“
 1. סמי says:

  שנת צמיחה לך ולכולם 🙂

  ושאלה ,למה נמחק הפוסט המצוין על אמזון?
  תודה.

 2. admin says:

  אמאזון שולחים לישראל, רק שמחירי המשלוח שלהם כיום בשמים. ממוצע 40-50$ למשלוח אל מחוץ לארה”ב וקנדה למינוקסידיל שהם מוכרים ב-12$. מחירי המשלוח שהם מציגים, סביבות 7$ זה רק לארה”ב וקנדה. בעבר מחירי המשלוח היו זולים בהרבה. מחיר המשלוח לספרים אגב נשאר דולרים בודדים.

  עלויות המשלוח הגבוהות הופכות את אמאזון ללא כדאי גם אם המוצר עצמו זול יותר, למי שנמצא מחוץ לארה”ב.

  נשאר איביי – פתרון מספיק טוב לקוני המינוקסידיל לסוגיו.

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree