סקירת אתר – 4RX (תרופות גנריות)

30 בAugust 2009 מאת: admin

לאחרונה אני מקבל המון מיילים עם שאלות לגבי בתי מרקחת אינטרנטיים. השאלה המרכזית היא איפה הכי כדאי לקנות תרופות גנריות לשיער, כלומר תרופות תוצרת הודו. כפי ששמתם לב העניין גם נדון בתגובות לפוסטים בעקבות 2 פוסטים שהעלתי.

שנה על פרופסיה גנרית (סרטון)

המחיר של פרופסיה והשפעתו על הצרכן

כנראה שהפוסטים נגעו בנושא שמעסיק הרבה אנשים, בכל מקרה, זה נושא מעניין בפני עצמו ואין ספק שהוא ראוי להתייחסות מקיפה.

בתי מרקחת אינטרנטיים – רקע

כבר סקרתי את נושא בתי המרקחת באינטרנט ונושא התרופות הגנריות, את הפוסטים בנושא אפשר למצוא בקטגוריית תרופות גנריות ובתי מרקחת אינטרנטיים, אבל לא נכנסתי באופן פרטני לאתרים ספציפיים. עכשיו אני מתחיל להכנס קצת יותר לעומק.

כאשר מדובר בתרופות לטיפול שנשירת שיער או בכל טיפול אחר, השאלה איפה לקנות ומה לקנות היא עניין מאוד אישי. כל אחד צריך לקבל החלטה לפי שיקוליו. הפוסט הבא עוסק באתר ידוע מאוד שמוכר תרופות גנריות תוצרת הודו.

שם האתר הוא 4RX וניתן למצוא בו 2 תרופות גנריות מוכרות – פינסטריד ודוטסטריד.

קצת על 4RX החברה

4RX הוא אתר של חברה הרשומה באי St Kitts שהוא חלק מהאיים הקריביים. הרעיון שעומד מאחורי הקמת חברה באי בקריביים או במקומות אקזוטיים דומים (כמו בליז וכו) הוא חוקי המס המיוחדים שיש באותן מדינות או איים, שכדי למשוך אליהם פעילות עסקית מעניקות פטור ממס לחברות הרשומות אצלן. הרבה מאוד חברות כולל חברות הייטק ידועות, רשומות ב”מקלטי מס” כאלה. החברה אמנם רשומה באי קריבי, אבל יש לה מספר מרכזי שרות לקוחות בארה”ב, אנגליה ואוסטרליה. הפעילות הלוגיסטית מתבצעת בהודו (מחסנים, מלאי תרופות ומשלוחים לעולם).

החברה הוקמה בשנת 2005 ומאז התבססה כמובילה בראש האתרים בתחום בעולם. השיטה של 4RX להתבסס בפסגה הייתה פשוטה – לבנות לעצמה מוניטין של חברה אמינה ולתת ללקוח יותר, כולל דברים שאתרים אחרים לא נותנים. בהקשר של יותר מדובר בעיקר ברמת השירות ובמחיר.

איך הפכה 4RX לאחד מהמקורות הכי פופולארים לתרופות גנריות

אז אמרנו שרות, אמינות, מחיר. זו הדרך הכי פשוטה להצליח – לתת ללקוח יותר.

1. שרות – השרות הטוב ביותר הוא בעצם כזה שמאפשר ללקוח לקבל תמיכה מנציג שרות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, כלומר בכל נקודת זמן שהלקוח בוחר. הלקוח יכול ליצור קשר און ליין (מסנג’ר), להתקשר או לשלוח מייל. רוב האתרים האחרים בתחום מאפשרים לשלוח מייל. מעטים יותר משאירים טלפון של מרכז תמיכה, ומעטים עוד יותר מאפשרים ליצור קשר און ליין. במקרים רבים באתרים אחרים תגלה שהאון ליין הוא בעצם אוף ליין כי השירות לא פעיל (בעיה מוכרת מהאתר housepharmacy). מאחורי מספר הטלפון במקרים רבים יש רק תיבה קולית ולגבי התקשרות במייל – התשובה עלולה להתקבל רק אחרי כמה ימים, אם בכלל.

4RX שינו את הכללים. הם זמינים ללקוח בכל נקודת זמן.

2. אמינות – האמינות הושגה באמצעות שקיפות ועל ידי עמידה בהתחייבויות. שקיפות זה אומר לתת לך את כל המידע שאתה מבקש או זקוק לו. בעיה מוכרת בתחום היא שאתרים רבים מציגים מוצר של חברה מסויימת ושולחים מוצר של חברה אחרת (אחת הבעיות המוכרות – מציגים פינפסיה של Cipla אבל מה שמגיע אליך זה לא Cipla  וגם לא פינפסיה). 4RX עומדים מאחורי המוצג באתר ואם משהו לא ברור – ניתן לברר ברגע מול נציג שרות און ליין. בנוסף, הם מציגים את המדיניות שלהם ורשימה של התחייבויות ללקוח (ניתן למצוא תחת Policies  ו- Guarantees באתר):

– התחייבות למחיר הזול ביותר (Price Match)

– התחייבות לזמן משלוח

– התחייבות ל-10% הנחה על קניות חוזרות

– מעקב הזמנות

– 24/7 תמיכה און-ליין ובטלפון

– מענה לאימייל תוך 12 שעות

– 100% Satisfaction Guaranteed – התחייבות לשביעות רצון מלאה מהמוצרים כולל אופציית refund כספי

חיפשתי אתר שנותן חבילת שירות כזו. לא מצאתי.

3. מחיר – החברה מיישמת מדיניות של 100% Price Match, מה שאומר שאם מצאת באתר אחר מחיר זול משלה על תרופה זהה – תקבל את התרופה מ-4RX במחיר של האתר שמצאת, בניכוי 10%. לא מצאתי מדיניות כזו באתרים אחרים.

המחירים של פינפסיה או פינסטריד גנרי של חברה אחרת באתר מגיעה ל-0.36$ לטבליה, בקניה של כמות של 360 טבליות, ול-0.44$ לטבליה בקניה של 180 טבליות. המשלוח במכירה של 180 טבליות ומעלה הוא חינם. על קניה חוזרת מתווספת הנחה של 10% (או לחליפין ניתן לקבל 20% יותר טבליות חינם). אם נשווה לאתרים אחרים – ישנם כמובן אתרים שמוכרים במחירים זולים כאלו של סביב ה-$0.4 לטבליה, אבל אין בהם הנחה על קניות חוזרות והמשלוח אינו חינם (לדוגמא – אתר unitedpharmacies שנחשב מהזולים, המחיר אצלו ליחידה זהה למחיר של 4RX, אבל יש להוסיף דמי משלוח 7.5$ ואין הנחה או תוספת חינם בקניה חוזרת).

פרופסיה גנריתפינסטריד ב-4RX

לפרופסיה גנריתפינסטריד ב-4RX לחץ כאן

4RX מוכרת טבליות פינסטריד 1 מ”ג ו-5 מ”ג של כמה חברות, בעיקר Cipla אך לא רק והלקוח מקבל מה שיש בסטוק באותו זמן. עדיין, ניתן לדרוש ולקבל תוצרת של חברה ספציפית נניח Cipla על ידי פניה און-ליין לנציג שרות. הפינסטריד יכול להיות מתוצרת אחת החברות הנ”ל (ניתן ללחוץ על שמות החברות ולהגיע לאתרים שלהן או על שם היצרן באתר 4RX):

Gen Pharma

Cipla Ltd

Hab Pharma

Intas Labs Pvt Ltd.

רובכם מכירים, או שמעתם, על פינפסיה של Cipla. הסיבה לכן היא ש-Cipla היא חברת התרופות הכי גדולה בהודו, שבמשך שנים מכרה פינפסיה להרבה חברות ששיווקו אותן באינטרנט, מה שמיתג אותה בצורה חיובית. עם זאת צריך לזכור שיש עוד חברות תרופות בהודו שמייצרים את אותה תרופה תחת שמות אחרים. אם מדובר בפינסטריד של יצרן מוכר, שהגיע מאתר אינטרנט אמין, זה לא משנה וזה לא חייב להיות פינפסיה של Cipla. למי שזה ממש חשוב, למרות הכל, ניתן לדרוש פינפסיה של Cipla בשירות האון-ליין של 4RX.

דוטס ב-4RX

לדוטס באתר 4RX לחץ כאן

הדוטס ב-4RX הוא מתוצרת החברות הבאות:

Cipla Ltd

Gen Pharma

אז מה החסרונות בקניה ב-4RX?

החסרון היחיד שמצאתי הוא אמצעי התשלום. הם מקבלים רק כרטיס ויזה. את הבעיה הזו ניתן לעקוף בקלות גם אם אין לך ויזה (וגם אם אין לך חשבון בנק), פשוט לגשת לסניף הדואר הקרוב ולהוציא כרטיס ויזה בינלאומי נטען. כרטיס נטען היא דרך בטוחה ופופולארית לקניות באינטרנט. דרך אגב, לא ניתן לקנות תרופות גנריות באינטרנט באמצעות חשבון PayPal.

מידע נוסף על כרטיס הויזה הנטען שניתן להשיג בדואר אפשר לקבל כאן

לסיכום

4RX הוא אחד האתרים היותר כדאיים לתרופות גנריות תוצרת הודו. הוא נוח לגלישה, ידידותי למשתמש ומעניק שירות לקוחות ברמה גבוהה. המחירים בו זולים וניתן להשיג בו פינסטריד ודוטס. המשלוח בדואר הוא חינם כשקונים כמות לחצי שנה ומעלה (רלוונטי לרוב האנשים כיוון שלראות תוצאות מהתחלת הטיפול לוקח כשנה והטיפול עצמו נמשך שנים) וקניות חוזרות מזכות ב-10% הנחה או תוספת של 20% בטבליות חינם (לבחירת הלקוח). בסך הכל, בשקלול רמת האמינות הגבוהה עם השירות והמחיר, מדובר באחד המקורות הטובים ביותר לתרופות תוצרת הודו ואולי הטוב מכולם.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: תרופות
תגיות: , , ,

תגובות

139 תגוובת על ”סקירת אתר – 4RX (תרופות גנריות)“
 1. א says:

  לכל מי שטוען שסיפלה חברה גדולה ולכן אין מה לחשוש – זה קשקוש לא מבוסס שלא עומד במבחן ההיסטוריה. בחברות הכי גדולות אפילו בארה”ב כולל בנקים בוצעו הונאות ענק. החברות הגדולות בעולם הם חברות שנסחרות בבורסה והיקף ההונאות שם עצום, מי שעובד או חי את הבורסה יודע על מה אני מדבר.

  אני עדיין חושב שעצם זה שלא מצליחים למצוא רופא עור אחד שתומך בפרופסיה גנרית, אפילו לא בפומבי, זאת בעיה.

  השאלה היא איזה גוף חיצוני עושה בדיקות מדגמיות בתרופות הגנריות של סיפלה ובודק את שיעור החומר הפעיל ושאין חומרים אחרים מזיקים..?
  אם אין גוף כזה האינטרס של סיפלה הוא רווחים..

 2. mori says:

  א. – אתה ממש בור. על איזה מבחן היסטוריה אתה מדבר? מה הקשר לבנקים? אם כבר – אתה יכול לומר את זה על כל חברה מכל סוג ובכל מקום בעולם כולל מרק. למה שיעשו הונאה על תרופה? תן דוגמאות על הונאות של חברות תרופות על תרופות נראה אותך. אם כבר – רופאי עור מכסים את התחת שלהם. ממתי רופא זה אלוהים? מה עם להפעיל את מה שיש מתחת לשיער (רמז – חושבים עם זה) כשיש גרסאות גנריות רשומות של תרופותאין לרופא שלך שום בעיה להמליץ. על פרופסיה גנרית איו רישום אך ורק בגלל הפטנט. אתה יודע שפרופסיה גנרית של רדיס רשומה בארה”ב ב-FDA? היא לא נמכרת רק בגלל הפטנט. תראה לי חברה אחת שהאינטרס שלה אינו רווחים, מה זה פה מלכ”רים? מרק לא מוכרת בשביל רווח ובמחיר שעושק ולא עושה מילארדים? צא מהראש הפרובנציאלי הישראלי, במקרה סיפלה היא אחת מחברות התרופות הגדולות בעולם, והודו היא מעצמה כמו סין כמעט בכל תחום כולל תרופות, היי-טק, מזון, קוסמטיקה ,בגדים, נעליים וכו. הזלזול שלך בהודו מראה כמה אתה לא מבין על מה אתה מדבר..

 3. אבירם says:

  מורי, באיזה תרופה אתה משתמש?

 4. mori says:

  פרופסיה גנרית סיפלה בדרך כלל למרות שאין הבדל חוץ מהשם

 5. צמיחה ? says:

  האם יש מישהו מהמגיבים המעניינים שיכול לציין שאכן טיפול כלשהו בכדורים הצמיח לו שיערות באיזורים הדלילים ?

 6. אבירם says:

  גם אני עכשיו מתחיל להשתמש בזה לאחר טיפול של שנתיים בפרופסיה

 7. אבירם says:

  אני משתמש כשנתיים בפרופסיה, וזה אכן הצמיח לי שיער באיזורים הדלילים. ואני מאוד מרוצה מהתרופה.
  אך עכשיו אני מתחיל בפרופסיה גנרית (פינפסיה) ואני מקווה שאכן זה ישמור על המצב הנוכחי.

 8. ADMIN יקר, האם אתה קונה ב 4rx ? says:

  ADMIN יקר,
  מעניין אותי האם אתה קונה ב 4RX , משתמש בכדור (לא משנה מאיזה יצרן) לאורך זמן ומאשר כי הוא אכן עובד ?
  התשובה שלך לשאלה הזו שווה הרבה בשבילי ובשביל קוראים רבים אשר נחשפים לדעות סותרות.

 9. admin says:

  אני לא מתכוון לגלות את הטיפול או המקום בו אני קונה מוצרים לשיער, חלקם ניתן להסיק לבד (אני קונה בין השאר מינוקסידיל קצף באיביי) אבל זה עניין עקרוני, אני מאמין שכל אחד צריך למצוא את הדרך שלו וחוצמיזה לכל אחד עובדים דברים בצורה שונה. אני לא רוצה שאנשים יעתיקו את מה שאני עושה, אלא שהבחירה תשאר בכל מקרה אצלם. כתבתי הרבה פוסטים – ועדיין יש כאלה שפונים ומקווים שאני אתן להם את הפתרון בכמה מילים או שאמליץ. אני ממליץ רק לקרוא את כל הפוסטים.
  ישנם אתרים רבים שמוכרים פרופסיה גנרית, וכל אחד יכול לבחור לעצמו או לקנות פרופסיה מקורית או בכלל לא להשתמש בה אלא בדברים אחרים. את היתרונות שיש לדעתי ל-4RX ציינתי בפוסט, לדעתי הוא מהטובים שיש ואני מכבד כל דעה אחרת. היכן לקנות ומה – שכל אחד יבחר לעצמו. ישנם הרבה תגובות של גולשים ונראה שזה נושא שמעניין הרבה אנשים אבל בשורה התחתונה – את המסקנה מה לעשות אני משאיר לקוראים.

 10. אבנר says:

  קצת ארוך אבל שווה לקרוא וללמוד

  טוב אז מה שקרה לי זה שהזמנתי פינפסיה לשנה דרך 4RX אחרי פרק זמן ארוך שהכדורים לא הגיעו (יותר מחודש) יצרתי קשר עם האתר
  הם התנצלו והודיעו שהם שולחים לי חבילה חדשה
  אחרי שבועיים בערך החבילה הגיעה וכשפתחתי אותה גיליתי כמה דברים
  1: זה לא פינפסיה אלא תרופה בשם pelosta-1 שגם מיוצרת בהודו וכביכול גם מכילה פינסטריד 1מ”ג.
  2: בתוך המעטפה היו 30 טבלאות אלומיניום של התרופה, כל טבלה מכילה 10 כדורים, נראה בסדר גמור, רק שאני ציפיתי לקבל 12 קופסאות סגורות של 3 טבלאות כל אחת כמו שבדר”כ מקבלים מבתי מרקחת, כאן הכל היה מפוזר במעטפה, ללא עלון שימוש ללא שום מידע מעבר למה שכתוב על טבלת האלומיניום.
  בינתיים אני הייתי קצת מבוהל ולא ידעתי כ”כ מה לעשות, בהתחלה חיפשתי מידע על התרופה הזאת, לא מצאתי כמעט כלום, ובטח שלא מצאתי שום מידע שירגיע אותי, כמובן שאפילו לא חשבתי לנסות על עצמי את התרופה והמשכתי כרגיל להשתמש בפרופסיה המקורית כמו גם לפני ההזמנה.
  בינתיים יצרתי שוב קשר עם האתר, התלוננתי שהזמנתי פינפסיה של סיפלה וקיבלתי את הדבר המוזר הזה. הם ניסו לשכנע אותי שהתרופות האלו בסדר גמור וזה סיפלה אלו שמייצרים אותם תחת שם אחר. כל הסיפור הזה נשמע לי מצוץ מהאצבע ולא הירפתי, הודעתי להם שאני לא מתכוון להשתמש בהם לא משנה מה. לבסוף הם גילו שבאמת ביקשתי בהתחלה את הפינפסיה של סיפלה והם התנצלו והודיעו לי שהם שולחים לי חבילה חדשה, ואני אמרתי להם שאשלח חזרה את הכדורים שלהם (pelosta-1)
  בינתיים, יום יומיים אח”כ קיבלתי מכתב מהמשטרה במכס על חבילה שנמצאת אצלהם
  הסתכלתי על מספר החבילה וגיליתי שזוהי החבילה הראשונה שנעלמה ולא הגיע אלי
  במכתב נאמר לי שחוות דעת הרוקח קבעה כי מדובר בכמות מסחרית ובתרופה בתפזורת.
  את אותה חבילה כמובן שאני כבר לא צריך ומצידי שיעיפו אותה חזרה להודו, גם החבילה שבדרך כבר בשלב מסויים התחילה לגרום לי לכל מיני הרהורים
  היא הגיעה לאחר זמן קצר וכשפתחתי אותה ראיתי שהפעם יש שם את הכדורים שביקשתי, אבל שוב באותה צורה, ללא עלון לשימוש ובתפזורת.
  למרות שכביכול מדובר בפינפסיה, אני קברתי אותם בארון ואני לא חושב שאשתמש בהם, אני באמת חושב שזה סיכון גדול מידי שאני מעדיף לשלם 220 ש”ח בחודש על המקור אבל לא להקריב את הגוף שלי עבור חברת תרופות ששולחת את המוצרים שלה ללא אריזה באופן שיכול להיות מאוד התגלגל כבר בין כמה ידיים, התחלף והשד יודע מה.
  פרנויה, אולי, אבל נראה אתכם אומרים, “יאללה מה ‘כפת לי הבריאות ומה יקרה לי בגלל התרופה הזאת, היא זולה!”
  אז אני שמעתי שב2013 יהיה כבר אפשר ליצר תרופות גנריות בכל העולם ולא רק בהודו לפרופסיה, ואני ימשיך עד אז לקנות את הפרופסיה הרגילה MSD וכשיהיה את המוצר לחברה כמו “טבע”, אז אקנה מהם.
  פרט חשוב מאוד בקניית תרופה זה שמי מוכן לקחת תרופה בלי שיהיה לה אבא ואמא שיתנו את הדין והחשבון על כל מה שהתרופה הזאת תגרום.
  עם המכס אני בינתיים לא יודע מה קורה כי שלחתי להם הסבר אבל לא קיבלתי עדיין תגובה, אני מקווה שיהיה בסדר ושלא אצתרך לשלם גם על מה שאצלהם, כי מצידי שישרפו את זה ויקחו גם את מה שיש לי בארון.
  מצטער על האורך, אבל זה ממש חשוב שאף אחד לא יעשה טעויות, תעזבו אתכם מהכסף, חבל על הבריאות, זה לא משהו שאתם רוצים לסכן בשביל להרוויח 200 שקל בחודש.

  אגב לגבי האתר 4RX- חוץ מהצורה שבה הכדורים מגיעים השירות שלהם הוא באמת אחד הטובים שיש, הם מאוד אמינים בשירות ובאופן הנדיב שהם מתייחסים אליך, ועל זה מגיע להם כל הקרדיט.

 11. ירון says:

  pelosta-1 זה של Genpharma ודווקא זה ברשימת החברות בפוסט הזה (בפוסט זה כתוב Gen Pharma)
  זו חברה ידועה פחות מסיפלה אבל זה אותו דבר פינסטריד 1 מג
  דרך אגב בכל מקום שתקנה באינטרנט אין עלון לצרכן ואין כלום ורובם מוכרים בטבליות של 10
  ככה זה כשזה מגיע מהודו
  נראה שפינספיה כבר נהיה מותג של אמינות כאילו אבל זה לא מבוסס כי כל התרופות האלה מגיעות מאותו מקום ובדואר

 12. שאול says:

  האם יכול להיות שאתר 4RX מוכר תרופות מזוייפות ?

  אני קורה על המון תגובות בארץ (אתר רעמה ונוספים) של אנשים שראו שיפור בשיער רק לאחר שחזרו לפרופסיה המקורית .כלומר לאחר שימוש של מספר חודשים בגנרי שרכשו מ 4rx (סיפלה), הם לא הבחינו בשום שיפור.

  גם אני חוויתי משהו מוזר, הזמנתי מ 4rx אך המשלוח לא הגיע, דיברתי איתם בפורום והם שלחו שוב. לאחר חודש הגיעו לי שני המשלוחים. כלומר “הרווחתי” כמות לשנתיים במחיר מצחיק של שנה.

  הם לא שאלו שאלות וישר שלחו שוב. זה מחשיד…
  ואגב, לאחר שימוש של חצי שנה , אני לא מבחין בשיפור, להיפך- המיפרצים שלי גדלו עוד יותר..למרות זאת אני ממשיך לנסות.

  מישהו יכול לאשר שיפור לאחר שימוש בפרופסיה שנרכשה מ 4RX ?

  תודה

 13. מוטי says:

  גם אני קראתי על זה גם בפורומים בעברית. דרך אגב, אחד מבעלי הפורומים, פתח בעצמו אתר למכירת פרופסיה גנרית והמליץ עליו עד השגולשים עלו עליו והוא נשרף. זה היה לפני 3 שנים בערך אז גם התחילו הכתבות נגד 4RX, אני לא יודע אם יש קשר אבל אם כבר לחשוד יש מצב שהיו אנשים עם אינטרסים. מעבר לטיעונים בעד ונגד שלא בדיוק מסבירים למה 4RX נמצא תמיד במרכז השיח אבל על אתרים אחרים כמעט לא כותבים ואז גיליתי דבר מעניין. 4RX זה האתר הכי מצליח לתרופות גנרית באינטנרט. הוא ממוקם במקום 61 אלף בדרוג אלקסה, למי שקצת מבין זה אומר שהוא ממוקם ממש גבוה מבחינת כמות גולשים, איכות אתר וכו. למעשה זה האתר שממוקם הכי גבוה מכל בתי המרקחת האינטרנטיים מסוגו. פרופסיה גנרית היא רק דבר קטן וזניח אחד שהוא מוכר. הוא מוכר מאות סוגים של תרופות מכל סוג והוא היחיד שמוכר מגוון כל כך גדול כולל של כמה חברות על תרופה אחת. הוא גם מספק הכי הרבה גם ברמת שירות גם במחיר ובסהכ אתר כזה פשוט שם את כל שאר האתרים רחוק מאחור. בגלל שיש הרבה מאוד אתרים בנישה הזו שאמרוה לעשות המון המון כסף ברור שכל שאר האתרים יעשו כל מה שאפשר להלחם באתר שיכול לקחת להם את הפרנסה כולל לשתול השמצות ולפזר חשדות כבייכול. באינטרנט אין חוקים ובעיקר סביב תחום אפור כזה של תרופות. אחרי שהבנתי שהעניין יכול להיות מסחרי- פשוט עניין של תחרות החלטתי גם לנסות אותו יחד עם אתרים נוספים. כולם שלחו לי פרופסיה גנרית. ההבדל היה המחיר והשירות. ניסיתי פרופסיה גנרית של כמה אתרים וכמה חברות שונות – רדיס, פינפסיה, האב ועוד אחד או שניים במשך שנתיים בערך. אני אומר לכם, תקנו איפה שבא לכם, זה עובד מצויין ולא משנה מה השם כל זמן שקניתם באחד מהאתרים הגדולים והוותיקים ולא באיזה אתר פלאשי שמפרסם בעיקר ויאגרה ופרוזאק. אתר 4RX מצויין, הוא הכי טוב במחיר והכי טוב בשירות אבל תקבלו את אותו מוצר גם ביונייטד וגם בפרמספה (קניתי אצלם רדיס וסיפלה). מה שמצחיק אצלנו הישראלים אנחנו תמיד מחפשים אשמים וחושבים שדופקים אותנו. כמשקבלים עוד חבילה בחינם אחרי שהראשונה מגיעה באיחור (4RX לפעמים מאחרים לדעתי כי הם מוכרים בכמויות אדירות ולוקח להם קצת זמן להגיע להזמנה) מתלוננים וחושדים במקום להגיד תודה. נראה לי יותר הגיוני שהרווח שעושים על כל חבילה הוא ענק (למרות שלנו זה נראה מה זה זול – בהודו זה הרבה יותר זול ומי שהיה בהודו יודע) וגם אם שולחים שתי חבילות עדיין נשארים ברווח. נראה לי גם הגיוני שאם חברה שולחת לך מוצר חלופי או נוסף זה רק מראה על התחשבות וחוסן. הרי מי שמוכר לך זיוף לא יתאמץ לשלוח לך משהו אם התלוננת כי הוא את הכסף כבר קיבל. נראה לי ש-4RX פשוט עושים עבודה טובה יותר מאחרים בהתייחסות ללקוח. ברוב האתרים האחרים פשוט אין למי לפנות. אני לא היחיד שקונה גנרית וזה עובד לו טוב, הרי לא המצאתנו כאן את הגלגל אנחנו העתקנו מהאמריקאים שכבר שנים קונים באתרים האלה. בגלל זה כל ההודעות החוזרות האלה נגד פרופסיה גנרית או נגד 4RX נראות לי קצת מיותרות ונגועות באינטרס או בחוסר הבנה. יש גם נגררים כאלה שכותבים נגד או מושפעים כי קראו משהו באיזה מקום. זה לא מסובך סך הכל – אפשר לקנות פרופסיה מקורית, אפשר לקנות פרוקיור שזה גם מקורי ולשבור ל-4 וזה כבר עשירית מחיר ולא צריך לקנות פרופסיה גנרית. ואפשר גם לקנות פרופסיה גנרית. ניסיתי הכל. הכל עובד ולא משנה איך קוראים לו או איפה הוא מיוצר פינסטריד זה פינסטריד (אני סוגר 4 שנים על פינסטריד הוא מעולה אבל נחלש עם הזמן וצריך לשלב גם מינוקסידיל – התחלתי עם 5% ועכשיו אני עם 15%+אזאלית).
  אני לא מסתפק בפרופסיה כמובן כי לדעתי זה לא נכון. חשבתי לעבור לדוטס אם אני ארגיש שאני עובד על ריק אבל כרגע יש שמירה מספיק טובה על הקיים. פרופסיה הצמיחה כמות מסויימת בשנתיים הראשונות אבל מאז אין המשך שיפור אבל מה שיש נשמר, גם בזכות שאר הדברים.

 14. zevik says:

  4rx הוסיפו אקספרס שיפינג (משלוח מהיר) על כמות לשנה וגם הרחיבו את ההטבות לקניות חוזרות לעד 30% תוספת כדורים בחינם. עם האקספרס הגיע לי לדואר תוך שבוע… סבבה:)!

 15. אריק says:

  קבלו דרך לקבל הנחה משמעותית ב- 4RX: אם אתם רוצים אספקה ל-180 יום, אתם לוחצים קודם על אספקה ל-90 יום ואז מגיעים למסך שאומר לכם שאתם יכולים לשדרג את ההזמנה ולקבל אספקה ל-180 יום במחיר של 79$ במקום 99$. אתם לוחצים, נרשמים לאתר ואז בדף התשלום יש לכם תיבה להכניס קופון. תכניסו את הקוד 4rx20 ואתם מקבלים 20 אחוזי הנחה נוספים כך שבסוף במקום לשלם 99$ לאספקה של 180 ימים אתם משלמים רק 60$. דרך-אגב, גם לי קרה שהמשלוח איחר להגיע. אחרי 21 ימים מיום ההזמנה ניהלתי צ’ט עם שירות הלקוחות ואמרתי להם שלא קיבלתי. הם התנצלו ואמרו שהם שולחים משלוח חדש ובסוף שני המשלוחים הגיעו כך שקיבלתי כדורים לשנה במחיר מגוחך של 60$. לפני7 שנים לקחתי פרופסיה מקורית במשך שנתיים והפסקתי ולפני שנה חזרתי להשתמש- הפעם בגירסא הגנרית ש4RX לשחו לי. מהניסיון שלי- הכדורים שהם שולחים עובדים. הרגשתי שהם עובדים לפי תופעות הלוואי שהיו לי בתחילת השימוש בפעם הזאת ובפעם הקודמת שהתחלתי- בעיות זיקפה, שפיכה דלילה ירידה בחשק המיני. התופעות האלו פחתו לאחר כמה חודשים ואז גם מתחילים לראות את השיפור בשיער. אצלי יש תופעה נוספת לפרופסיה- שיער הגוף נהיה דליל בחזה ובבטן. היו לי קצת שיערות בעורף ובכתפיים והם נעלמו לחלוטין. עצה נוספת שאני יכול לתת לכם היא לשתות את הכדור עם מיץ אשכוליות שמשפר את הספיגה שלה בגוף.

 16. תומר says:

  יש לי שאלה חשובה!!
  יש לי נשירת שיער ולא הייתי אצל רופא האים אני יכול להתחיל להשתמש בפינפסיה בלי להתחיל קודם עים הפרופסיה שהיא התרופה המקורית???

 17. יניב says:

  הזמנתי מהם לפני למעלה מחודש פעם ראשונה ולא הגיע ! פניתי אליהם ואמרו שישלחו לי שוב. עברו כבר כמעט חודשיים ואף חבילה לא התקבלה אני הולך לעשות chrageback. הם כנראה מרמים או שאני לא יודע מה הולך. כולם פה אני מבין סוכנים שלהם ומקבלים מהם אחוזים אז אל תבלבלו את המוח ותכתבו ‘הגיע לי אחרי שבוע’ ויש מבצע קנה קבל 30 אחוז… אתם כ”כ גרועים בפרסומת וזה שקוף שאתם משווקים.
  האם לעוד אנשים (ולא משווקים) חבילות לא מגיעות גם אחרי חודשיים ? (שני החבילות לא הגיעו)

 18. יבגני says:

  היה להם בעיה בסליקה של הויזה ואז הזמנות לא חוייבו ולא התבצעו. תבדוק אם ירד לך באמת הכסף בכרטיס. היה לי אותו סיפור אבל לא ירד בכרטיס רק אחרי חודש ואז גם שלחו לי.

 19. ירון says:

  זה לא בעיה בסליקה זה המכס המזדיינים האלה. הם עוצרים שם חבילות של פרופסיה גנרית. אני לא יודע מה אנחנו יכולים לעשות, הם עוברים על החוק. מותר לייבא תרופות גנריות כאלה לשימוש עצמי ואין להם זכות לעצור את זה. עד לאן נגיע עם יוקר המחייה בארץ ? גם כאן ממררים את חיינו. הם עוצרים לאישור רוקח נאמר לי בדואר, אבל איזה אישור רוקח !? זה לא תרופה שצריכה אישור בכלל והיא מותרת ביבוא אז מה בדיוק הם עושים שם ??
  נשמע לי מסריח כל הסיפור עם המכס פתאום. יש מצב שחברת מרק יצרנית פרופסיה משחדת את חברת המכס הארורה הזו שנקראת געש ? לדעתי זו יכולה להיות הסיבה. והיו דברים כאלה כבר.
  בכל מקרה המכס עוברים על החוק שהם עוצרים את החבילות הללו ומונעים מאיתנו לקבל טיפול תרופתי.
  אני קורא לבעל האתר, אנא ארגן עצומה ונגיש אותה למבקר המדינה או לאיזה גוף שינער את חבורת החלאות האלו. העם דורש צדק חברתי !

 20. אורן says:

  מה קורה, חבילה שהזמנתי לפני יותר מחודש לא התקבלה. אני רואה שיש פה עוד מקרים כאלה. האם הבעיה היא מהמכס ? מה עושים ?

 21. דוד says:

  חבר’ה אני שוקל להזמין מהאתר 4RX ואני חושש שהחבילה תתעכב זמן ארוך, הנקודה היא שאני יוצא לאירופה לתקופה ארוכה בעוד כחודש… האם שווה להזמין? מה עושים?

 22. ניב says:

  נכנסתי עכשיו פעם ראשונה לאתר – 4RX, ונראה שהוא סגור זו ההודעה שמקבלת-
  Dear Customer,

  We regret to inform you that after serving so many of you throughout the years, 4RX.com has stopped operating. Our Customer Support team will remain available to assist past clients and can be reached here:

 23. גיא says:

  איך אני משלם לאתר הזה (אין לי פנקס צאקים ואני לא כל כך מבין בנושא). אם מישהו מעוניין למכור לי חבילות של פינסטריד אני גם אשמח.

 24. אני says:

  היי
  ניסתי להזמין היום
  הם אומרים שבנתיים לא ניתן להזמין מישראל
  והם לא מקבלים כרטיסי אשראי
  רק בעוד חודש חודשיים יהיה ניתן להזמין
  מישהו יודע על זה משהו
  תודה

 25. אני says:

  ראיתי שיש שני מינונים של 1 מג. ושל 5 מג.
  מה עדיף להזמין מחכה לתשובה.
  תודה

 26. admin says:

  1 או 5? זו שאלה של מישהו שלא מכיר את התחום בכלל. בגדול צריך מינון של 1. ה-5 מיועד לבעיות פרוסטטה ויש שקונים אותו ושוברים אותו ל-4 או 5 חלקים כדי להגיע לבערך 1. הסיבה היא כספית, ה-5 זול בהרבה. קרא פוסטים ישנים תחת קטגוריית תרופות, הכל שם.

 27. ראול says:

  גם לפני חודשיים הם אמרו באתר שתוך חודש הם ישווקו מחוץ לארצות הברית…אך זה ל קורה.
  אנשי התמיכה לא באמת יודעים מתי זה יקרה… 

 28. ראול says:

  למישהו יש חוות דעת על האתר – http://www.getpropeciaonline.com/
  אשר מאפשר להזמין פרופסיה גנרית ?או על כל אתר אחר דומה ?
  אתר 4rx לא שולח לישראל ואני מחפש אלטרנטיבה טובה.
  תודה

 29. אהרון says:

  כאשר אני מנסה להרשם לאתר 4rx הוא מוכן לקבל אך ורק כתובת בארתות הברית.
  ראיתי שאנשים רבים מזמינים מהאתר תרופות לישראל. האם אני עושה משהו שגוי?
  האם יש דרך ליצירת משתמש שאינו בארה”ב
  תודה
  אהרון

 30. admin says:

  יתכן והוא כבר לא שולח לארץ, כי המכס פה עוצר הזמנה של תרופות “פיראטיות” כלומר כאלה שאתה מזמין ללא מרשם למרות שנדרש מרשם
  אולי זה כי יש המון הברחות של ויאגרה, או תרופות מהסוג הזה והרשויות פה החליטו להלחם בזה
  יש לך את אתר pharmasepa, הקישור לשם – בסרגל השמאלי פה למעלה תחת קישורים, נראה שהם חזרו למכור אחרי תקופה שהפסיקו, נראה לי אופציה טובה, גם האתר בעיברית.

 31. אבי says:

  4rx לא שולחים כבר ממזמן לישראל. המכס מעכב תרופות וחבילות מגיעות אחרי חודשים ואנשים התלוננו אז ברור ש 4rx הפסיקו, הם מפסידים כסף…
  לצערי אין הרבה אופציות היום כי אף אחד כבר לא שולח לכאן.
  pharmasepa באמת היחידים שנשארו לנו והם אמינים וטובים אך שוב, המכס יכול לעצור חבילות ולעכב אותן ואז גם ל pharmasepa יימאס מכל הסיפור וגם הם יפסיקו לשלוח כמו שכבר הפסיקו פעם…
  בקיצור מדינה של מאנייקים.

 32. אתניקס says:

  4rx החזירו את התשלום בויזה והם שולחים לכל מקום גם לישראל
  בקיצר זה חזר להיות כמו בפוסט בדיוק

 33. נדב says:

  הבוקר עשיתי קנייה עם כרטיס ויזה, ליתר בטחון וידאתי עם התמיכה שלהם ששולחים לישראל 🙂
  למזלי פרופסיה עובדת אצלי מעולה ולמרות כל מה שכותבים ואומרים על תופעות לוואי אני חושב שזה הדבר הכי יעיל שקיים נגד התקרחות ביחד עם מינוקסידיל. הם השילוב המנצח.

 34. sefi says:

  יש להם גם חומצה אזאלית למריחה 10% או 20%
  אני מורח שכבה דקה אחרי המינוקסידיל
  ללא ספק הנשירה הפסיקה
  http://www.4rx.com/online-pharmacy/categories/skin-hair/generic-skinoren.html

 35. נדב says:

  לא יודע לגבי חומצה אזאלית למריחה אבל קראתי על זה בפורומים בחו”ל ויש הרבה אנשים שזה אצלם חלק מהטיפול,
  אני נצמד לפרופסיה גנרית כי הפינסטריד זה מה שעובד לי ממש טוב ואין לי נשירה בכלל
  זה גם מצמיח שיער חזרה אם מתחילים מוקדם ולא מחכים הרבה אחרי שהנשירה מתחילה ככה היה אצלי גם הכל צמח חזרה והשיער התמלא מחדש אבל זה כי הגבתי די מהר וגם אז לקח לי חצי שנה לראות שיפור ושנה לחזור למצב הקודם
  צריך המון סבלנות אבל אין מה לעשות. ברור לי שבלי הפרופסיה הזאת הייתי קרח היום.

 36. אתניקס says:

  האמת פרופסיה גנרית זה הפתרון הכי טוב מבחינת עלות-תועלת-מהירות
  זה מביא את התוצאות הכי טובות בזמן הקצר ביותר ובעלות הנמוכה ביותר אם תשווה לקניה של כל דבר אחר
  מהירות – גם מבחינת זמן טיפול – בולע בשניה במקון להתחיל למרוח ולסדר שיער אז זה טוב לקצרים בזמן
  אולי לא הפתרון הכי טוב בעולם אבל הכי טוב שקיים כרגע לפי הרפואה ואפילו מי שעשה השתלה אומרים לו לקחת כדי לשמור על השיער שלא נשר
  תכלס מה שעובד זה פרופסיה מינוקסידיל וניזורל ככה קראתי בכל הפורומים בחו”ל ובעלי הנסיון שם כולם משתמשים בפיניסטריד אז שכל אחד יעשה לעצמו את החשבון
  המזל ש-4RX חזרו עם הכרטיס אשראי ושוב אפשר לקנות בזול עם כל ההנחות שם שמגיעות ל-30% לקניות חוזרות

 37. שי says:

  אהלן.
  מכל מה שקראתי כאן עדיין לא הבנתי במה אני אמור להשתמש… מישהו יכול לעשות סדר בדברים ולומר לי מה לעשות? אני בן 23 ללא שימוש בפרופסיה או בכדורים שונים חוץ מויטמינים שלא ככ עזרו, הייתי שמח לרכוש משהו אך עדיין לא גיבשתי דעה.. אשמח שמישהו יעשה לי סדר בדברים.
  תודה רבה.

 38. גולן says:

  לשי, תתחיל בפרופסיה גנרית.
  לאחר שנה של שימוש תבחן אם להמשיך או לעבור לאבודרט.
  אני כרגע כבר 7 שנים על אבודרט גנרי, לסירוגין עם פרופסיה גנרית. כלומר, עושה תקופות של מספר חודשים עם פרופסיה גנרית ואז חודשיים עם אבודרט. גיליתי שכך הגוף לא מסתגל לתרופה מסוימת וההשפעה טובה יותר. שומר לי על השיער בצורה מעולה.

 39. admin says:

  בלי תופעות לוואי?..

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree