איפה קונים מוצרים לטיפול בנשירת שיער?

19 בAugust 2009 מאת: admin

תרופות מרשם ניתן להשיג עם מרשם רופא בבית המרקחת. מדובר בעיקר בפרופסיה, פרוסקאר (אם הרופא מסכים לתת מרשם) וניזורל.

את כל השאר אפשר וכדאי להזמין בעיקר דרך האינטרנט:
• חלק מהמוצרים נמכרים רק דרך האינטרנט ולא ניתן להשיגם בבית מרקחת או חנות.
• חלק מהמוצרים כדאי לקנות באתרי אינטרנט בחו”ל וייבא, פשוט בגלל שהם זולים באופן משמעותי לעומת קניה בבתי המרקחת, הפארמים וחנויות הטבע בארץ וגם כיוון שיש מוצרים שלא ניתן להשיג בארץ.

ההפרשים בין קניה באינטרנט לבין קניה בבית מרקחת או חנות יכולים להגיע למאות אחוזים.
קנייה באינטרנט היא דרך נוחה, בטוחה וזולה לקניה של מוצרים. מי שמוכר באינטרנט אינו צריך להחזיק חנויות, לשלם שכירות, מיסי עירייה ומשכורות לעובדים ולכן יכול למכור במחירים זולים משמעותית מצד אחד ומצד שני להציג מידע רב ערך ללקוח ובפירוט רב באתר האינטרנט שבו הוא מוכר.ממי קונים? מחנויות אינטרנטיות מוכרות ואמינות המוכרות מוצרים לטיפול בנשירת שיער והתקרחות וכן ב-eBay, שם ניתן להשיג מוצרים רבים במחירים זולים. לגבי תרופות באינטרנט, כדאי לקנות מחנות אמינה שיש לה תמיכה און ליין ותמיכה טלפונית, כך שאתם יודעים שמדובר באתר רציני.

איך קונים? כדי לקנות באינטרנט יש צורך בכרטיס אשראי בינלאומי למעט עבור מוצרים הנרכשים באינטרנט בארץ. עבור קניה של מוצרים מחו”ל ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי בינלאומי בלבד. למי שאין אפשר להוציא כרטיס ויזה בינלאומי נטען בסניף הדואר.

איך המוצרים מגיעים אליך? המוצרים שנרכשים באינטרנט מגיעים בדואר או במשלוח ישיר דרך חברת משלוחים מוכרת (כגון UPS).

למה חשוב לשים לב כשקונים דרך האינטרנט? שקונים מחנות אינטרנטית אמינה ומוכרת בעלת אתר אינטרנט מאובטח, אם היא מחו”ל – אז שמוכרת ושולחת מוצרים לישראל, שניתן לבצע החזרה או החלפה ואת עניין המכס ביבוא משלוח מחו”ל (כעקרון יש מכס על כל קניה מעל 50$ בפועל הרבה מוכרים עוקפים את זה על ידי רישום של סכום נמוך יותר על גבי קופסאת המשלוח, כך שגם מכירות בסכומים של מאות דולרים יכולות להרשם כפחות מ-50$ לצרכי מכס).

אני עושה את כל הקניות שלי באינטרנט וגם חוסך הרבה מאוד כסף.

  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות:

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree