המלצה על שמפו הוואי

14 בJuly 2009 מאת: admin

כן כן, שמפו הוואי תוצרת ישראל.

באופן אישי אני מאוד אוהב את השמפואים שלהם, פשוט כי הם זולים מאוד ועושים עבודה מצויינת.

כמובן שיש בהם SLS, אבל זה נכון לכמעט כל השמפואים הקוסמטיים, על שמפואים מחומרים טבעיים אני עוד אכתוב בהמשך.

ההמלצה שלי היא בייחוד לגבי שמפו ספציפי של הוואי, שמפו הוואי במיכל ירוק שכתוב עליו “שמפו ממריץ לגבר לשיער דליל או עדין” שמכיל נוטרי ויטמינים קפאין ותמצית כשות.

לא הייתי בונה יותר מדי על הקפאין שבשמפו הזה כי לא מדובר בפטנט רשום כמו שיש לשמפו Alpecin (כתבתי עליו פוסט), אלא על המכלול. מדובר בשמפו שמוסיף נפח לשיער דליל, שזה דבר שכל מי שסובל מנשירת שיער היה שמח לקבל. יחסית לעלות – 13 ש”ח, מדובר בשמפו מצויין. ניסיתי אותו פעם ראשונה לפני כמה ימים ואני מבסוט ממנו. כדאי להשתמש בכמה שמפואים בכל מקרה, כיוון שבכל שמפו יש חומרים שונים וריכוזים שונים גם כשמדובר באותם חומרים, כך שזה שמפו שאפשר להוסיף בכיף לשאר השמפואים שאתם משתמשים בהם.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: שמפו
תגיות:

תגובות

3 תגוובת על ”המלצה על שמפו הוואי“
 1. עוז says:

  מניסיון אישי שלי, השמפו היה ידידותי מאוד לשיער הדק והעדין שלי, ובהחלט תרם מעט לחוזק שלו, או לפחות לעמידות שלו (אבל לא לעובי שלו).

  לא השתמשתי ביחד איתו במוצרים אחרים לטיפול בנשירת שיער, ואכן נשירת השיער (המתונה) נמשכה בעת השימוש בו, אבל בהחלט פחתו המקרים שהשיער שלי נתלש/נקרע כתוצאה מסירוק וכו’.

  לסיכום, שימוש בשמפו לא מזיק, ידידותי מאוד לשיער דליל, עדין ודק, ואפילו תורם במקצת מבחינת עמידות ונפח השיער, כך שאם אתם לא משתמשים באיזה שמפו מיוחד יותר, אני בהחלט ממליץ עליו.

 2. יונתן says:

  למי שמחפש תוספת נפח זהו אחד השמפואים הטובים. נותן תחושה של שיער מלא וחלק.
  הבעיה היא זה ה-sls.
  אני משתמש פה פעם בשבוע.

 3. nav says:

  לעיתים תוספת הנפח משלה את המקריח. אותי זה לפעמים משגע. אתה יכול לחשוב לפתע שמצבך טוב רגע אחרי ייבוש השיער מהמקלחת. למרות שבפועל אין שיפור..

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree