שימוש של שנה בפרופסיה גנרית

6 בJune 2009 מאת: admin

הנה סרטון של בחור שמשתמש שנה בגרסא גנרית (תוצרת הודו) של פרופסיה, כפי שניתן לראות התוצאות מרשימות, מאיבוד של רוב השיער מקדימה לצמיחה מחודשת מרשימה, עוד הוכחה שיש כאלה שהחומר פינסטריד, בלי קשר לשם המסחרי, עוזר להם.

 • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: תרופות
תגיות: , ,

תגובות

35 תגוובת על ”שימוש של שנה בפרופסיה גנרית“
 1. ערן says:

  ברור שהגנרית עובדת מצויין הרי זה בדיוק אותו חומר שיש בפרופסיה (פינסטריד 1 מ”ג) רק השם שונה.
  אני מזמין פינפסיה באתר הזה:
  http://www.4rx.com/online-pharmacy
  אתר ידוע ואמין מאוד, יש תמיכה בצ’אט 24 שעות ביממה ומקבלים משלוח חינם בקניה מעל $100 ($100 עולה כמות לחצי שנה ו-$160 עולה כמות לשנה שלמה!!!), על קניה חוזרת מקבלים הנחה ועוד…
  פינפסיה זו פרופסיה גנרית תוצרת הודו של חברת Cipla שהיא חברת התרופות הכי גדולה בהודו.
  מאוד ממליץ, החסכון השנתי בקניית פינפסיה הוא 80% חיסכון! כשקונים פינפסיה אפשר לשמור גם על השיער וגם על הכסף:)

 2. שרון says:

  יש אחלה פוסטים פה…אני לומד הרבה
  למרות שאני רק בן 22 השיער שלי נושר בקצב גובר וכבר רואים… וזה מה זה לא מתאים. קיבלתי השראה ואני מתחיל לטפל ממחר. הזמנתי מינקסידיל של קירקלנד באיביי ל-6 חודשים ואני אלך על הפינפסיה, נראה לי שאני אקנה כמות לחצי שנה בשביל ההתחלה
  נראה מה יהיה עוד כמה חודשים.
  תודה על המידע ועל האתר המדהים הזה!

 3. שרון says:

  טוב הזמנתי פינפסיה ב-4RX, ערן תודה על הקישור אני השתמשתי בצט שלהם לברר כמה דברים והם מקצוענים לגמרי ענו לכל שאלה שלי אז אני רגוע.

  אני מחכה שיגיע בדואר ואפשר יהיה להתחיל להציל את השיער

 4. ido says:

  אני מזמין לשנה, ממילא רק אחרי שנה בערך רואים שינוי רציני.

  בדקתי עוד כמה אתרים וזה המחיר הכי נמוך של פינפסיה שראיתי באינטרנט וזה שהמשלוח חינם חבלז………

  ערן אתה מלך הצלת אותי!!!

 5. רונן says:

  השיער שלי מודה לך:)
  במחירים האלה אני יכול לעמוד

 6. טל says:

  לאחר 5 שנים של פרופסיה הזמנתי פרופסיה גינארית הבעייה שאני משתמש כבר 3 חודשים ואני מרגיש שהמיפרצים גדלים.
  האם כדאי לי לחזור לפרופסיה המקורית אני חושש שאולי הכדורים מזוייפים.
  קניתי בunitedpharmacy או שאולי הגיע הזמן לעבור ל דוטסטריד??

 7. ערן says:

  אני חושב שיונייטדפארמסי הפסיקו לשלוח לארץ וגם האוס פרמסי. בכל מקרה לא הייתי קונה מהם כי אין להם מרכז תמיכה נורמלי, אין לך בעצם עם מי לדבר שם אז לך תדע מה שלחו לך.

  יש באתר פה פוסט ארוך על המחקר של פרופסיה זה נקרא מחקר 5 השנים, אחרי כמה שנים האפקט מתחיל קצת להחלש אבל אם היה לך טוב עד עכשיו לא יכול להיות שפתאום בבת אחת הכל משתנה.

  אתה יכול לקנות בקישור ששמתי למעלה, של החברה מהיותר טובות שיש, אולי הכי טובה בשיקלול של מחיר עם אמינות ושירות. יש להם גם דוטס והכל מקורי וחדש, אתה יכול לנסות אותם או לנסות שילובים אחרים.

 8. מתן25 says:

  טל תבדוק טוב אצל מי אתה קונה ושלא מרמים אותך. כן יש מצב ששלחו לך מוצר מזוייף ואפילו שאכלת אותה במחיר ככה זה תרופות באינטרנט מאתרים לא ברורים אז תבדוק שאתה קונה רק מאתר עם המלצות שנותנים לך תמיכה ועונים על שאלות ובעיות אם יש.
  כרגע לדעתי האתר הכי שווה זה מה שערן כתב ואין מצב שתקבל שם משהו מזוייף יש להם בקרת איכות וחשוב להם מאוד השם הטוב שלהם. קניתי שם לפני 5 חודשים בערך פינפסיה ועכשיו אני מתכוון לקנות כמות לעוד חצי שנה. עובד לי מצויין – מנשירה מטורפת אין לי נשירה ויש שיפור מתמיד בשיער, מאחל לך גם ואל תוותר!
  פרופסיה ופינפסיה זה אותו דבר רק על פרופסיה תשלם פי 6 בערך לדעתי זה סתם לזרוק כסף כבר עדיף בכסף שאתה חוסך לקנות מינוקסידיל או ויטמינים ועוד ישאר עודף.
  אם אתה הולך על דוטס תדע שזה נשק יום הדין, הדבר הכי חזק שיש נגד נשירה אבל עם מחיר של יותר תופעות לואי, אולי עדיף לך פשוט לקנות פינפסיה ממקום אמין

 9. טל says:

  תודה רבה לכם אני יקנה מעכשיו ב http://www.4rx.com למרות שגם ה unitedpharmacy נראים די אמינים.
  בנוסף רציתי לשאול עם הגיע לכם אלון שימוש ביחד עם האריזה המקורית של הפינפסיה??? כי אני קיבלתי אריזה מקורית ללא אלון לצרכן..

 10. רונן says:

  אין עלון לצרכן בקניה באינטרנט, זה לא תרופה מרופא שקנית בארץ שחייבת בעלון (עלון בארץ זה רק כי משרד הבריאות מחייב). מגיע רק הכדורים, אבל למה צריך עלון אתה יודע בדיוק מה קיבלת.

 11. טל says:

  רונן אפשר אולי לקבל את המייל שלך???
  אלון כי יש לי חבר רוקח והוא רצה לבדוק בידיוק מה כתוב מאיזה חומרים עשוי המעטפת של הפינפסיה.

 12. טל says:

  רונן אפשר לקבל את המייל שלך?

 13. מיכאל says:

  טל אתה בסדר? אם יש לך “חבר רוקח” הוא יכול לדאוג לארגן לעצמו מה שהוא רוצה. מה הקשר למעטפת של הכדור? כתוב על הקופסאות מה יש בפנים. תקנה בעצמך ותגלה.

 14. טל says:

  רונן , אז למה הזמנתי מינוקסודיל של dr.ready
  וכן יש שם אלון לצרכן?? , ובפינפסיה אין לא נראה לך חשוד???
  ומיכאל אני מקווה שאני יודע מה יש בכדור. התכוונתי שאני רוצה לתת לבדיקה את הכדור שיבדקו אם באמת יש שם פינסטריד. והחבר שלי הרוקח שאל למה אין אלון לצרכן שזה נראה חשוד.

 15. רפאל says:

  תודה על המידע הרב
  בסוף הסרטון למעלה, מופיע כתובת האינטרנט הבא:
  http://www.perfectgenerics.com/propecia.htm
  האם מדובר ביצרן אחר לתרופה גינרית?
  מישהו מכיר?

 16. מיכאל says:

  תשובה לרפאל – רפאל הסתכלתי וזה נראה כמו אתר מעפן שמוכר תרופות גנריות ביוקר, יש זולים וטובים יותר.

  תשובה לטל – טל, אני מבין שאתה חדש בתחום, אז אני אסביר לך.

  עלון רפואי זה לא דבר שמעיד שהתרופה מקורית או אמיתית. זה לא מעיד על כלום. אין שום בעיה להדפיס או להעתיק עלון “רפואי” לכאורה ולצרף אותו לתרופה מזוייפת וזה נפוץ מאוד כשרוצים לזייף ולגרום לך להאמין שקיבלת משהו מקורי. כל אחד יכול להמציא עלון לכתוב עליו מה שהוא רוצה ולצרף לך. אוי לך אם אתה מאמין שזה שקיבלת עלון “רפואי” זה אומר שקיבלת תעודת ביטוח למשהו ואוי לחבר הרוקח שלך שחושב שהעולם עובד לפי חוקי מדינת ישראל, זה רק מראה שהוא לא חכם במיוחד. החוק הישראלי חל רק על השוק הישראלי וחייבים לזכור שלכל מדינה יש חוקים משלה שיכולים להיות שונים.
  אם אין חובה חוקית לצרף עלון רפואי ואין הוראות שימוש מיוחדת – פשוט אין בו צורך. יש המון תרופות שנמכרות בלי שום עלון רפואי. הדוגמא הכי טובה אפרופו המינוקסידיל שקנית מרדיס (לא מבין למה קנית רדיס הרי יש לך קירקלנד 40$ כמות לחצי שנה באיביי כולל דמי משלוח). כשאתה קונה מינוקסידיל של קירקלנד לא מצורף לך שום עלון ותזכור – זה לא הודי, זה תוצרת ארה”ב. ההוראות כתובות על הקופסא. אין שום צורך בעלון והחברה החליטה לא לצרף. אז יש כאלה שיצרפו לך ויש שלא זה לא קובע לעניין איכות ואמינות של תרופה או אתר שמוכר תרופות גנריות מהודו.
  אני חושב שהחבר הרוקח שלך לא מבין איך העולם עובד. הודו זה לא העולם המערבי ולא חלים עליהם החוקים של ארה”ב או אירופה והדוגמא הכי טובה שיש זה שהם מייצרים פרופסיה גנרית למרות שבמערב זה אסור לייצר כי יש על זה פטנט. אם אתה חושש אני מאוד מבין. גם אני הייתי ככה וגם כל מי שאני מכיר שקונה תוצרת הודו היה ככה בהתחלה. אבל תכלס אין ממה לפחד אם קונים ממקור אמין ותיק ורציני. אני יכול לתת לך דוגמאות דומות מפה ועד הודעה חדשה על מוצרים מכל הסוגים, כולל אלקטרוניים ועוד שתכלס מה שתמיד המדד לאמינות יהיה מי מכר לך כי אליו אתה תבוא ולא אל היצרן שצרף או לא צרף “עלון” או דף כלשהו.

  סיכומו של עניין – אז לא רק שזה ממש לא חשוד – להיפך. זה נורמלי לגמרי. יש חברות שישלחו עלון עם המוצר ויש שלא. הרבה פעמים מצרפים עלון כדי לכוון לקהל היעד שיודעים שהוא רגיל לזה כלומר קטע שיווקי.

  אם בא לך להתחיל לבדוק דברים אני מציע לך להתחיל במינוקסידיל שהזמנת של רדיס. למה אותו אתה לא בודק? יכול להיות ששלחו לך מים בבקבוק וצרפו לך “עלון”. מה שכתבת מראה בעיקר חוסר הבנה, אתה מתחיל אז עוד תלמד הרבה. תתמקד בעיקר ואם בא לך לשחק ברוקח ולבדוק הרכב כימי – שנשמע לי סופר פאטתי – תקנה בעצמך, או שהחבר רוקח שלך יקנה, אני לא מבין איך הסיפור הזה יכול לתרום כאן למישהו.

 17. טל says:

  הבנתי אותך , להבא אני יקנה מ 4rx רציתי רק לשאול אם ה UNITEDPHARMACIES למה הוא לא נחשב בעינך לאתר טוב הבנתי שהוא קיים 15 שנה ונחשב לאמין??

 18. מיכאל says:

  לא אמרתי שUNITEDPHARMACIES לא אתר טוב אבל יש יותר טובים ממנו

 19. דודי says:

  אני הייתי קונה מ-housepharmacy עד שהם הפסיקו משום מה לשלוח לישראל. בעקבות ההמלצות פה עברתי ל4RX ואני חייב להודות שמדובר בסטנדרט חדש של איכות. שירות ויחס כזה טוב ללקוח בתחום של תרופות באינטרנט לא חשבתי שיכול להיות אבל מסתבר שתעיתי רק חבל שלא ידעתי את זה מזמן. וזה נכון הם הכי זולים שיש אפילו יותר מ-housepharmacy שנחשבו פעם הכי זולים.
  טל, על united-pharmac שמעתי דברים טובים ודברים רעים, למשל שמעתי שברוב המקרים הכל איתם בסדר והם שולחים מה שהזמנת אבל לפעמים מתפלק להם והם שולחים משהו שלא הזמנת או משהו שלא ברור מה זה ואיזה חברה זה. גם אין להם שירות אוןליין אז אם יש לך בעיה או שאלה אתה צריך לשלוח להם שאילתה ולחכות לתשובה.

 20. טל says:

  אזהרה – 4RX מוכרים כדורי פרופסיה מזויפים , מצאתי קישור בפורום מבחור שטוען שקנה באתר פינפסיה של ציפלה וקיבל זיוף. הוא טוען שהוא משתמש כבר כמה שנים בפינפסיה ושהכדורים היו בצבע שונה.

 21. דודי says:

  אז מצאת קישור אתה אוכל כל לוקש שמישהו כותב?
  מה שקראת לדעתי זה בחור שקנה פרופסיה גנרית של יצרנית מוכרת שאינה סיפלה. הוא כזה טיפש הבחור שהוא חושב שכל מה שלא סיפלה זה זיוף. יש הרבה חברות שמיצרות פרופסיה גנרית ו-4RX מוכרת פרופסיה גנרית של כמה יצרנים לא רק סיפלה. הוא בטח חשב שיגיע לו סיפלה והגיעה פרופסיה גנרית של יצרנית אחרת.

  אל תזהיר אם אין לך מושג ממה אתה מזהיר, 4RX הם האתר הכי אמין שיש.

  זה גם מראה שלא קנית אצלם ואין לך מושג איך זה לקנות במקום אמין כמוהם מול מקום של נוכלים.

 22. טל says:

  הבחור שהזמין קיבל פינפסיה של ציפלה והוא מזמין כבר הרבה זמן מאתרים שונים ולטענתו הוא קיבל פינפסיה זיוף אין לי מושג איך , הוא התלונה היחידה ששמעתי מהאתר והוא המליץ על היונייטד פרמסי או על inhousepharmacy

 23. דודי says:

  טל תרשה לי לסיים את הדיון הזה. יונייטד פרמסי ואין האוס אלו שני אתרים הודיים מעפנים. אין שם עם מי ליצור קשר אם יש לך בעיה והם ידועים בזה שמדי פעם הם שולחים זיופים. הם לא עונים למיילים וביונייטד בכלל אי אפשר לכתוב להם מייל (מי שמנסה מקבל הודעת שגיאה). חלק גדול מהמשמיצים שתארת הם בעצם אתרים של מתחרים שרוצים לפגוע בהצלחה של 4RX שהוא המוביל בשוק והראייה היא שהוא היחיד, אני חוזר אם לא הבנת – ה-י-ח-י-ד שמחזיק באמת מערך שירות 24/7. בא לך לקנות במקום אחר? שיבושם לך, אבל כמה אפשר לחפור על כל שטות שאיזה דביל כותב באיזה פורום? אם אתה רוצה שיער על הראש תקנה ב-4RX, אם אתה מחפש רכילות באינטרנט – זה כבר עניין אחר. בהצלחה.

 24. מיקי says:

  הסרטון מדוייק, אני שנה וקצת משתמש בפרופסיה גנרית אחרי שחצי שנה השתמשתי בפרופסיה מקורית. השיער באמת צומח חזרה אין אפס.

 25. שרון says:

  חצי שנה עברה.
  הלכתי על ההמלצות פה וקניתי מהקישור שערן נתן פה על 4RX והרי הממצאים:
  השיער הפסיק לנשור אחרי חודשיים בערך.
  אחרי 6 חודש אני כבר רואה שהתחיל לצמוח שיער באיזור הכתר מה שנקרא קודקוד, לא סתם שיער פלומה אלא שיער המקורי השחור שנשר לי חוזר וממשיך להשתפר.
  מקדימה איפה שהדלילות הייתה חזקה מאוד והיו ממש בורות יש שיפור ניכר לעין, כלומר יש צמיחה מחודשת, איטית מדי לטעמי אבל אני רק בהתחלה.
  כבר הזמנתי כמות נוספת לשנה, אין אפס – גנרי או מקורי – זה עובד הפרופסיה הזה.
  בתכנון ל-2010 מסרק לייזר+מינוקסידיל+פרופסיה גנרית מ-4RX.
  בהצלחה לכולם!

 26. עדי says:

  פרופסיה גנרית הצמיחה לי חזרה את השיער מקדימה בדומה לסרטון

  אני מסתפר אמנם קצר אבל הייתי במצב דומה – כל האיזור הקדמי התחיל להעלם (מאחורה לא היה בעיה)
  היום אחרי שנתיים בערך עדיין יש מפרצים גדולים אבל גם יש שיער מקדימה שמחובר טוב למאחורה:)
  יצא לי להשמש בכמה פירמות גנריות במהלך התקופה סיפלה, דר רדיס, האב ועוד. זה לא משנה מה הפירמה בדיוק כמו בתרופות אחרות מה שמשנה זה החומר הפעיל בתרופה

  לדעתי הכי גרוע בהתקרחות זה מה שזה עושה לך בפנים. אותי זה פשוט גמר, לא יצאתי עם בנות ולא יכולתי להתחיל עם בנות פשוט הרגשתי שלקחו לי את הגבריות אבל עם השיער חזר גם הבטחון..

 27. אמיר says:

  לגבי אתר 4RX
  ראיתי שיש 2 סוגים של כדורים 1mg , ו 5mg

  מי שכבר קנה, בבקשה שירשום חוות דעת מה מומלץ

  בנוסף, האם יש מכס על התרופות ?

 28. אבי says:

  1mg זה הכדורים שצריך לשיער
  ה-5mg זה לא לשיער אלא לבעיות פרוסטטה (זה המקבילה של פרוסקאר של מרק) או לקמצנים ששוברים כל כדור ל-4 או 5
  לגבי המכס אין בעיה כי על הקופסא ממילא לא רושמים את מחיר הקניה האמיתי אלא שוי נמוך לדוגמא אם קנית ב-100 דולר אז על הקופסא ירשמו 10

 29. עומרי says:

  שלום לכולם רציתי לשאול אותכם מי שיודע או שמע על הבעיה הבאמת מפחידה שמתפתחת במהלך השימוש הממושך (בערך שנה ויותר) בפרופסיה הגנרית שבעצם מקטינה את מהירותו של הזרע ופוגעת בו דבר שיכול להוביל לקושי בהכנסת הריון, עובר פגום וכדומה
  דבר שני שרציתי לשאול הוא מה יותר עדיף לקחת במלחמה נגד הנשירה? או את הפרופסיה הגנרית או דקל ננסי שממה שאני הבנתי שהוא גם יגול לגרום להפסקה של נשירה והוא לא פוגע ומשפיע לרעה על הגוף?

 30. יאיר says:

  יש הרבה אנשים שלוקחים פרופסיה (גנרית או לא – זה אותו דבר אותו חומר פעיל) ומביאים ילדים. אורולוגים מתנגדים לפרופסיה מהסיבה שציינת. הבעיה שכל רופא יגיד דבר אחר, רופאים יודעים הרבה אבל לא הכל ויש תחומים שהם לא ברורים 100%. על דקל אין מחקרים, יש עדויות. חפש מידע על דקל בפורום של היירלוסטוק יש שם המון.

 31. רון says:

  היי.
  אני לא כל כך הבנתי מה ההבדל בין פרופסיה לבין פינפסיה, לפי מה שקראתי הם שקולים..?
  פרופסיה = פינפסיה ?
  אם הם לא אותו דבר, אז מה ההבדל? ואם כן, אז מה לחפש באתר הקנייה? פרופסיה או פינפסיה?
  תודה.

 32. אוהד says:

  האם פרופסיה גנרית שקולה לפרופסיה שהרופאים ממליצים עליה ועולה באיזור ה260 לקופסא של 30 כדורים?
  אני חדש בתחום, עד היום התעלמתי מההתקרחות וכרגע אני במצב של להיות או לחדול זאת אומרת או להילחם או ללכת על קרחת וכוסאומו העולם, הלכתי לרופא עור והוא כמובן המליץ לי על פרופסיה ועל מינוקסי והחלטתי לקחת תפרופסיה..אני משתמש כבר חודשיים וכרגע אין שינוי ממשי אבל המחיר ממשיך להיות כבד על הכיס, השאלה אם מעבר לפרופסיה גנרית נותן את אותו אפקט שאנשים טוענים שהפרופסיה הרגילה נותנת להם…מישהו יכול לעזור לי בעניין?
  עוד שאלה שאשמח לקבל עליה תשובה היא אם ישנם עוד מוצרים טבעיים/מלאכותיים שיוכלו לעזור במלחמה הכל כך ארורה הזאת?
  תודה

 33. admin says:

  אתה שואל שאלות שכבר נשאלו המון. אל תתעצל, קרא ולמד.

 34. שחר says:

  היי.
  איך ,לכל הרוחות ממלאים את ה”אי-צק” באתר 4RX ? מה זה ה”ראוטינג נמבר”?

 35. ראול says:

  lFDA: פרופסיה פוגמת בפוריות גם אחרי שהפסקת
  http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4215566,00.html

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree