כוכבי הוליווד: הבלורית של ג’ון טרבולטה

16 בMay 2009 מאת: admin

ג’ון טרבולטה בן ה-55 התפרסם בסוף שנות ה-70′ בסרטים שיגעון המוזיקה וגריז, שהפכו אותו לכוכב על באותה תקופה. בניגוד להצלחה המטאורית של אותם סרטים, סרטיו הבאים נכשלו בקופות כולל הסרט Staying Alive מ-83′ שניסה לשחזר את ההצלחה של שיגעון המוזיקה. עד שנת 94′ נחשב טרבולטה לכוכב דועך ששיאו מאחוריו, שיחק בסרטים מעטים וזניחים יחסית ולא הצליח לחזור למעמד הכוכב הדומיננטי של שנות ה-70. הסרט שהחזיר אותו לתודעה היה הסרט ספרות זולה משנת 94′ ומאז כבר הספיק לעשות למעלה מ-30 סרטים שביססו את מעמדו ככוכב על.

כשיצא שיגעון המוזיקה היה טרבולטה בתחילת שנות ה-20 שלו, עם בלורית לתפארת. גם בשנים הבאות הופיע בסרטים עם בלורית מרשימה, אך בשלב כלשהו כנראה עבר להשתמש בפאות ותוספי שיער.

אולי קשה להאמין אבל ג’ון טרבולטה אולי לא מקריח בסרטים אך הוא מקריח בחיים, ב-2006 צולם ללא פאה בירידה ממטוס (ידוע כחובב טיסה ובשנה האחרונה אף מופיע בפרסומת של מטוס האיירבס החדש של חברת התעופה קוואנטס…עם שיער מלא).

עד לאחרונה הופיע השחקן בסרטים ובהופעות פומביות כאשר הוא חובש תוספות שיער ופאות, צילומי תקריב של השיער המלאכותי ניתן לראות כאן, אך בסרטו The Taking of Pelham 123 שיצא ב-2009 הוא מופיע לראשונה ללא פיאה (כנראה עם עזרה קוסמטית מסויימת למראה מלא יותר).

לפני מספר חודשים נפטר בנו של טרבולטה, טרגדיה שקיבלה סיקור נרחב בארה”ב ובעולם (קרא כאן).

  • Share/Bookmark

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree