למה לכתוב על שיער?

7 בMay 2009 מאת: admin

למה לכתוב שיער? כי זה חלק ממך, גדלת עם שיער, גידלת שיער, עיצבת אותו, חפפת, סירקת, הסתפרת, השקעת. שיער מתקשר עם נעורים, בריאות ויופי וכל אלה מתחברים לרבדים פסיכולוגיים עמוקים אצל כל אחד הקשורים לדימוי עצמי ובטחון עצמי. שיער שייך לחיצוניות והחיצוניות משפיעה רבות על הדימוי העצמי.

שיער יכול לבוא במגוון צבעים וגוונים, עוביים ואורכים, מתולתל, חלק, מקורזל (או שילובים כאלה) והוא צומח ומתחדש. אפשר לצבוע אותו, לגדל, לקצר, לקלוע, לקשור, לאסוף, לבלגן ולסדר. אפשר לעשות תלתלים, להחליק, לעצב, לשטוף, לחפוף למרוח מסיכות וקרמים, ג’לים ותכשירים מסוגים שונים. אפשר להוסיף לו קישוטים, כובעים, סיכות, גומיות, בנדנות ולעצב באינסוף קומבינציות.

שיער זה תעשייה אדירה של אופנה, קוסמטיקה, בריאות ועוד.

נשים משקיעות המון זמן וכסף על טיפוח ושיער היה ויהיה תמיד חלק נכבד מזה. גברים משקיעים פחות, עבורם העיקר שהוא שם. שיער מסמל נשיות אצל נשים וגבריות אצל גברים. (למרות שגם קרחת מסמלת גבריות אצל גברים, עבור מי שהשלים איתה ועבור נשים שאוהבות גברים קרחים).

אף אחד לא רוצה לאבד את השיער שלו. נשירת שיער זה לאבד חלק ממך שתמיד היה שם, לפחות עד שאתה משלים עם זה.

אם אתה מוכן להשלים עם זה.

את האתר הזה פתחתי עבור מי שלא מוכן להשלים עם נשירת שיער והתקרחות. יש כל כך הרבה מה לעשות כדי לשמור על השיער ומה שיפה בכל העניין זה שמדובר בדברים פשוטים. לא נדרש לעשות הרבה כדי לטפל בשיער ולשמור עליו.

אנחנו חיים כיום בעולם אחר לגמרי מזה שהיה לפני 10-20 שנה מבחינת התפתחות הטכנולוגיה, המדע והרפואה שממשיכים לרוץ קדימה בקצב. בתקופה הזו פותחו פתרונות מצויינים לטיפול בנשירת שיער, הנמצאים בשימוש אצל מליוני אנשים בכל העולם. בעתיד יפותחו כנראה פתרונות נוספים וטובים אף יותר. אנחנו גם חיים בתקופה של שפע יחסי, של פאסט פוד ומזון מעובד, של זיהום אויר, של חור באוזון ושמש יוקדת ושל המון לחץ. מצד אחד יש יותר פתרונות נגד נשירת שיער ומצד שני רואים הרבה יותר קרחים מבעבר.

כנראה שאנשים לא עושים מספיק, לא יודעים שיש מה לעשות ובעיקר לא יודעים מה ואיך לעשות.

אז הגיע הזמן לעשות משהו בעניין…ולכן אני כאן.


  • Share/Bookmark
מופיע בקטגוריות: נשירת שיער
תגיות: ,

הוספת תגובה

Spam Protection by WP-SpamFree