אודות

מי אני ולמה פתחתי את האתר?

אני עוד אחד מני רבים, שסובל מהבעיה המוכרת, ובמקום לשמור לעצמי את ההתמודדות החלטתי ב-2009 לפתוח אתר (שהוא למעשה בלוג) שעוסק במה שקורה לרוב הגברים ולחלק לא קטן מהנשים בשלב מסויים בחייהם – נשירת שיער והתקרחות. תופעה שגורמת לסבל נפשי רב אצל כמעט כל מי שחווה אותה.שיער מלא קשור לבריאות, נעורים ויופי, אבדן שלו מתפרש כאבדן שלהם ומי היה רוצה לאבד משהו שקשור לכל אלה. לפני כמה שנים זה תפס גם אותי. למרות שהייתי בטוח שאם עברתי את גיל 30 עם בלורית לתפארת לי זה כבר לא יקרה, אז כן, יום אחד התעוררתי למציאות חדשה.

כשנפל לי האסימון החלטתי לחקור ולעשות כל מה שניתן ושנראה לי סביר כדי לחזור לבלורית של פעם ושאם אצליח אשתף את כולם בתקווה זה יעזור גם לאחרים, גברים ונשים.

אינני רופא, כך שאין לראות במידע שבאתר המלצות רפואיות או ייעוץ רפואי, עם זאת אני מרשה לעצמי להמליץ לך להתחיל לאסוף מידע על הנושא, להפעיל שיקול דעת, להתייעץ עם מומחים בתחום ולפעול לטפל בבעיה, זה גם מה שאני עושה.

מה תמצא באתר?

באתר ניתן למצוא מידע ותוכן על שיער ועל נשירת שיער והתקרחות אנדרוגנית, הוא רלוונטי בעיקר לגברים אך גם נשים הסובלות מנשירת שיער על רקע רגישות גנטית להורמון DHT יכולות למצוא בו מידע רלוונטי. האתר כולל פוסטים (כתבות ומאמרים) שמתפרסמים באופן שוטף, עם מידע עדכני ומגוון, החל בתאור הסיבות לתופעה ועד לטיפולים הקיימים כיום.

איך המידע באתר יכול לעזור לך?

אם אתה כאן, סימן שיש לך סיבה טובה. רוב הסיכויים שגם אתה הצטרפת לסטטיסטיקה אבל אתה מעדיף להשאר עם שיער על הראש.

המידע באתר יסביר לך את הסיבות לנשירת שיער והתקרחות וכמובן איזה טיפולים קיימים, כיצד הם פועלים ואיך והיכן ניתן להשיג אותם.

איך משתמשים באתר?

ניתן להזין מילת חיפוש בצד שמאל למעלה וללחוץ “חיפוש”. זה ימצא את כל הפוסטים שבהם המילה מופיעה. אפשר לראות את כל הפוסטים דרך “כל הפוסטים”. הכי קל למצוא את הקטגוריה שמעניינת אותך ולהקליק עליה.

בנוסף, האתר כולל לינקים חשובים לאתרים אחרים שיעזרו לך לקבל עוד תוכן ומידע רלוונטי בהרחבה.

אפשרויות נוספות

ניתן להגיב לפוסטים בתחתית כל פוסט וניתן גם ליצור איתי קשר בעמוד צור קשר.